עומר כצמן חגג יומולדת במועדון ה-'יאסו' שבבעלותו וכמו בכל שנה המקום היה מפוצץ עד אפס מקום בחברים מוכרים ובחברי ילדות שאחד מהם כמעט הפך לאבא במקום. יאסו!

ויקי ונלה לא נפרדות לרגע, רותם כהן ונטלי דדון נפגשים אחרי תקופה, אושרי כהן לא מפסיק מפרגן, סיוון קליין מתייצבת לפני חתונה, תום יונאי מגיע לראשונה כגבר נשוי, ועידו מינקובסקי אחד מבלה בציפייה… סיפורים ממסיבת היומולדת השנתית של עומר כצמן….
מסיבה אש. כצמן ביאסו. אלבום פרטי

מסיבה אש. כצמן ביאסו. אלבום פרטי

לא נפרדות. ויקי ונלה. אלבום פרטי

לא נפרדות. ויקי ונלה. אלבום פרטי

מפרגנים. כהן, אזרזר וחברים. אלבום פרטי

מפרגנים. כהן, אזרזר וחברים. אלבום פרטי

נהנית בשמש. דדון. אלבום פרטי

נהנית בשמש. דדון. אלבום פרטי

נותן בקצב. אביהו פנחסוב. אלבום פרטי

נותן בקצב. אביהו פנחסוב. אלבום פרטי

בצהרי שישי האחרון חגג איש העסקים והיזם, עומר כצמן, ששלט בתקופתו ללא עוררין בחיי הלילה בחיפה, יומולדת רבת משתתפים במקום בו הוא שותף, 'ה-יאסו', אחת המסעדות המובילות בתל אביב. כמו בכל שנה הגיעו כל המי ומי להגיד מזל טוב לבחור ולזכות ממנו לחיבוק, נשיקה וחיוך. אושרי כהן הגיע עם הצמודה ועם חברים, נטלי דדון תפסה שמש עם חברה במרפסת, רותם כהן שפעם חבק את נטלי דדון ועכשיו לא, מגי אזרזר דפקה כניסה מרשימה, אליאב אוזן הגיע בגפו, צמד הדיג'איות נלה גולדברג וויקי מקריאניס הגיעו יחד וחייכו לכל עבר, הדוגמגישה סיוון קליין, הכדורגלן אבי נימני, השף אביב משה, הזמיר קובי אפללו הבן של – יואב פלאטו שרון שהגיע עם הצמודה המרשימה ועוד לא מעט ידוענים. הצד החיפאי של החתן התייצב ליד הבר העליון כשכולם מרימים כוסית עם כולם לכבוד היומולדת שכולם נפגשים בה מידי שנה… האחיות היפות לבית קרן, קרן שחם, דוגמנית לשעבר ומאפרת מקצועית בהווה, עידו מינקובסקי, דובר עיריית חיפה ותום יונאי, העוזר האישי של שר האוצר הנכנס, שהגיעו עם הנשים שלהם כשאישתו של מינקובסקי על צירים וכל רגע זה יכול לקרות אלא שלמזלם זה לא קרה, אוהד נקיבלי, יוני בן לולו, מעיין בר דוד, דנה שלו ועוד רבים אחרים וטובים שנהנו מהופעה של להקת 'מועדון הקצב של אביהו פנחסוב'. בקיצור, החבר'ה מחכים ליומולדת של השנה הבאה….


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות