יש סיכוי שחנטל עוברת צד?

חנטל חוזרת למרכז העניינים בפרובוקציה חדשה כאשר היא פותחת את הקיץ בבגדי ים וגוף שרוף שמעלה את החום לעשרות אלפי העוקבים שלה שנחלקים כרגיל לבעד ונגד כל פיפס של הבחורה. אלא שהפעם הייתה בחורה אחד שהגיעה ישר ולעניין…
מדגמנת לכולם. חנטל. אלבום פרטי

מדגמנת לכולם. חנטל. אלבום פרטי

מי מעצבן אותה. חנטל. אלבום פרטי

מי מעצבן אותה. חנטל. אלבום פרטי

צוחקת מכל הלב. חנטל. אלבום פרטי

צוחקת מכל הלב. חנטל. אלבום פרטי

הכי אשכנזי שלה. חנטל. אלבום פרטי

הכי אשכנזי שלה. חנטל. אלבום פרטי

פותחת את הקיץ. חנטל. אלבום פרטי

פותחת את הקיץ. חנטל. אלבום פרטי

הקיץ הגיע בגדול וחנטל האחת והיחידה ממהרת לעשות את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב וזה לפרסם תמונות של עצמה ואם אפשר במינימאלי אז כדי לפנק את העוקבים שלה היא שחררה צרור תמונות בבגדי ים, כאלה שלא משאירות מקום לדמיון וזה כמובן גרר מאות תגובות שרובן המכריע עסק איך לא בסקס, גוף ומילים גסות ברמה עילגת. עד כאן הכל צפוי אלא שהפעם כמעט כל התגובות שייכות למין הנשי, בעד ונגד. היו כאלה שתקפו והעליבו, למשל "איכס, טיפה כבוד לא תזיק לך… את בת של מלך לא בת של זונה…את ממש מגעילה… "  "איכסס את ממש זונה מזה מגעילה, טפי עלייך" …. "איכסה, טפי עלייך, אישה מאורסת מצטלמת ככה, איך הארוס שלך נותן לך יא שרמוטה…" …."תפסיקי להיות שרמוטה, זה מגעיל איכסה, איך את מצפה שיכבדו אותך שאת ככה מעלה תמונות שלך ערומה יא מגעילה, אין לך טיפת כבוד.."…  "התחתון הכי זנותי שיש…..והיה גם מי שיצא לעזרתה של חנטל…: "חלאס עם 'זנותי לא זנותי' אין דבר כזה זנותי. לכל אישה מותר להתלבש איך שהיא פאקינג רוצה ולאף אחד אין זכות להעיר לה. ואם היא רוצה שתשים גם רק חוטים ומדבקות לפטמות. תתקדמו אנשים אנחנו במאה העשרים ואחת כבר…" או למשל נשמה טובה אחרת: "אולי תסתמי את הפה שלך ותפסיקי לקנא. אני מקווה שיום אחד תביני שבטחון עצמי כזה חייב להיות לכל אחד, ו-וואלה כן, היא שמה עלייך ועל כל המזדיינים בתחת האחרים זין אחד ענק כי זה מה שהמילים שלכם שוות זין"

ואז הגיעה הפצצה הלירית מכיוון אחת הבנות שעוקבת אחרי חנטל : "כוסית שלי, איך בא לי ללקק את הציצים האלה, תהיי שלי כבר, בואי נזדיין וזהו… דחפי לי אצבעות… יא פצצה…. די גמרתי, לא יכולה יותר…."

מסתבר שהבחורות של היום זה לא הבחורות של הלילה…. עכשיו השאלה היא האם חנטל תעבור לצד השני בשבילה….


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות