"עוד יום בלי בשר"… אלי לוי הופך לצמחוני והרשת גועשת.

אחרי שניסה לפני שמונה שנים להפוך לצמחוני ולא הצליח, הפעם הוא בטוח שזה יחזיק מעמד, למרות כל המבקרים והודות לכל התומכים. אלי לוי, שבוע ראשון בלי בשר.
בטוח שיחזיק מעמד. לוי. אלבום פרטי

בטוח שיחזיק מעמד. לוי. אלבום פרטי

כתב חדשות ערוץ עשר בצפון, אלי לוי החליט השבוע שהוא אוכל פחות בשר" (חג שבועות רק חיזק אצלי את ההחלטה. מ-16 באוגוסט הקרוב , יום הולדת 40 , אני מתחיל לאכול בשר פעם אחת בשבוע ובסוף שבוע שבת כן שבת לא ! חג שמח !!!") וזמן קצר אחרי ההחלטה הוא הוסיף שמעכשיו הוא הופך להיות צמחוני שלם. ("עדכון : החלטתי להפסיק עם בשר בכלל גם לא פעם בשבוע ולא בכלל. מתחיל תהליך עד אוגוסט אני נקי מבשר בחיים ! סופי . תודה למחזקים.") ההחלטה של לוי גררה תגובות רבות בעמוד הפייסבוק שלו, חלקן מעודדות ותומכות ("יישר כח אחי. אני צמחוני מזה שנתיים. חג שמח איש יקר." – עורך דין רונן בנדל., "אני כאן לתמוך. צעד צעד" – עורכת דין אביטל בן נון. "כל הכבוד. אני הפסקתי בגיל 12" – עורכת דין שרית גולן שטיינברג.) וחלקן פחות ("תהנה איש יקר – יישארו לנו יותר סטייקים…")  וכל זה רק חיזק אותו  ("עוד יום בלי בשר! התגובות המטומטמות רק גורמות לי לשנוא בשר לא רק לא לרצות לאכול אותו. בדיוק כמו שהתגובות המחזקות – אביטל בנון , אירמה צידון ועוד-  גורמות לי להבין כמה טעיתי שלא עשיתי את זה מזמן…") יצאנו לבדוק את סיבת המהלך וסיכויי ההצלחה…

לוי, מה פתאום צמחוני? זה יחזיק מעמד??

"יחזיק מעמד. כבר כמה חודשים שאני חושב על זה ברצינות. ב 2007 ניסיתי ולא הלך. הפעם בעיקר בגלל שהרבה חברים פתאום חולים ומתאשפזים, הרצון הוא לאכול בריא יותר, נקי יותר, וכן גם בגלל המחשבה על מה שעוברים בעלי החיים- זה חד משמעי. גם אשתי תומכת בי."

שיהיה בהצלחה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות