"שאלוהים יזכה אותי בכוח להחזיר לכל אחד ואחת מכם בשמחות. אמן."

החברים של עורכת הדין ואשת החברה המובילה, שירלי זילברמן, החליטו להפתיע אותה לכבוד יומולדתה, אולי בגלל שזה לא מספר עגול ובגלל זה הסיכוי להפתעה גדול יותר ואולי בגלל שהם אוהבים אותה מאוד. ואז שירלי בכתה. מהתרגשות כמובן.
מפתיעים! שירלי, דניאל ופזית. אלבום פרטי

מפתיעים! שירלי, דניאל ופזית. אלבום פרטי

בחמישי האחרון חגגו בסטלה חבריה של עורכת דין שירלי זילברמן לעלמה יומולדת שלושים פלוס. אפרת פרלשטיין אזרד, החברה הטובה, ארגנה מסיבת הפתעה והזמינה כמאה חברים טובים לסטלה, ביניהם – פזית ומתי בן עמי, אסי אברהמי, רווית מרום, ההורים, האחות ליאת והאח תומר, זאזא כהן, דניאל עציוני, אן שקולניק, גליה דרורי, עומר גורדון, נועם ברעם שהגיע מארצות הברית לביקור, השף עמית חצור, עמיחי טיילר ועוד רבים… רפי לוי, הבעלים של הסטלה, הגיע באותו הלילה מחו"ל ונחת היישר משדה התעופה אל החברים שחוגגים יומולדת ואיחל לשירלי מזל טוב ענק. שירלי כמעט ואיבדה את המילים אז היא הודתה לחברים ביום המחרת …"את ההפתעה אתמול אני מסכמת במילה אחת שמגלמת עולם ומלואו- אהבה. תודה לכם שהייתם שם אתמול לשמח אותי, לחגוג, לברך, לאחל ובעיקר לפזר אנרגיות של אהבה שנותנות כח. חבר שלי אסי קרא לזה "אהבת חינם". וזו בדיוק המחשבה שעברה לי בלב אתמול כשהסתכלתי עליכם… שאלוהים יזכה אותי בכוח להחזיר לכל אחד ואחת מכם בשמחות. אמן."

שירלי, עדיין מתרגשים?

"ברור! הביאו אותי לשם בתירוץ של ארוחת ערב עם אחותי ובעלה ואז הוא אמר לי שהוא חייב לתת משהו בסטלה ואני נכנסתי איתו להגיד שלום והמקום היה פשוט מפורק באנשים.. אני בכלל לא שמתי לב שמדובר בחברים שלי! כולם קפצו עלי ואמרו מזל טוב והמקום היה מלא זרי ממתקים ובלוני הלו קיטי שאני אוהבת והיו עוגות בכל מיני טעמים… היה מדהים!

שפע של אהבה?

כן! ואני רוצה להגיד תודה ראשונה וענקית למשפחה שלי… פתאום אני קולטת את אבא שלי מסריט את האירוע ואת אחי שהגיע מתל אביב ואחותי שהביאה אותי. המשפחה שימחה אותי מאוד. הופתעתי גם מכל החברים והאהבה, תודה למי שאירגן ולכל מי שהגיע…. מההתרגשות וההמולה הגדולה פרצתי בבכי ענק של התרגשות. לא תכננתי ולא רציתי לחגוג יומולדת בגדול. לא חלמתי שיעשו לי מסיבת הפתעה, זה לא גיל עגול…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות