עוז זהבי מסתמן ככוכב החדש של הבמות בישראל. לאחר שכבש את הטלוויזיה הוא עולה על הבמה במחזמר שיער להראות לכולם שהוא עושה את זה מצוין גם בתיאטרון!

דפנה צורי כל כך נהנתה מהצגת המחזמר 'שיער' בקאמרי עד שהידיים שלה הפכו אדומות ממחיאות הכפיים. עכשיו תורו של הקהל במוצקין ליהנות.
נהנית בשיער. צורי. צילום: איציק בירן

נהנית בשיער. צורי. צילום: איציק בירן

מארחת את חני. צורי.ונחמיאס. צילום: שירי לוי

מארחת את חני. צורי.ונחמיאס. צילום: שירי לוי

מחמיאה לעוז. צורי וזהבי. צילום: איציק בירן

מחמיאה לעוז. צורי וזהבי. צילום: איציק בירן

שבוע עמוס חוויות עבר על דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין. זה התחיל מיד לאחר חנוכת הרחוב על שם עוזי חיטמן בהנחייתה של חני נחמיאס, כשצורי הזמינה את חני לצלחת מרק במסעדת "קפה בחורש" ואחר כך לכוס תה חם בבית משפחת צורי. היה כל כך קר עד שהתחממו השתיים בחיבוק חם… וזה המשיך בנסיעה למרכז שם צפתה צורי במחזמר  "שיער" יחד עם חברי עמותת ידידי תיאטרון הקאמרי ואנשי חברה רבים כמו רני רהב ורעייתו, יורם גלובוס ורעייתו לאה, השחקן ניקי גולדשטיין, מירי מסיקה, אורנה דץ, מיכל הקטנה, יון תומרקין ועוד ועוד… כאשר מיד בתום ההצגה, ירדה צורי ללובי לפגישה עם השחקנים וחלקה שבחים לשחקן עוז זהבי "זו הפקה מטורפת. וואוו אמיתי", אמרה לו. זהבי חייך בהנאה ושמח מאוד לשמוע כי בחודש מרץ הקרוב ההצגה תציג בהיכל התיאטרון במוצקין.

דפנה, היה מסמר שיער?

"היה מושלם! ידיי אדומות ממחיאות הכפיים וקולי צרוד מקריאות ה- 'בראבו'. אני מאושרת שזה מגיע להיכל כבר במרץ. מי שלא בא- מפסיד!!!!".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות