כולם מתחתנים בסוף, גם הרווקים המושבעים… דקל דרעי בדרך לחתונה

בשלג, בקור של מינוס עשר מעלות, אחרי שש שנים של ביחד, דקל דרעי שלף טבעת ואופל הסכימה. עכשיו כל מה שנשאר זה למצוא מקום לאלף מוזמנים
מאושרת. סנילביץ'. צילום: אלבום פרטי

מאושרת. סנילביץ'. צילום: אלבום פרטי

מתחממים בקור. דקל ואופל. צילום: אלבום פרטי

מתחממים בקור. דקל ואופל. צילום: אלבום פרטי

דקל דרעי, מיחצני חיי הלילה הטובים שהעיר חיפה ידעה, הפך לאדבוקט מוביל בעיר ופתח משרד עורכי דין. בכך הבחור הצטרף למשפחה המצליחה לבית דרעי שכוללת ארבעה אחים שמחזיקים במשרד שמאי מקרקעין מוביל, שני משרדי רו"ח מובילים וכעת גם משרד עורכי דין. כהמשך לתהליך ההתבגרות שלו החליט דקל שהגיע הזמן להתיישב והציע נישואין לצמודה היפיפייה שלו, אופל סנילביץ'.

דרעי, לקח לך קצת זמן?   

כן… אני אפילו זוכר את התאריך שהכרנו בו, 01.05, לפני כמעט 6 שנים. זה היה במסיבה, עוד בימים שעבדתי עם אגודת הסטודנטים. יצאנו לדייט ראשון בברברוסה שם עודד שטראוס שפך אותנו והמשכנו לטרמינל, שם תומר קרן צבי דאג לנו למצב רוח טוב.

מדפי ההיסטוריה… התבגרת קצת מאז?

לגמרי. סיימתי משפטים, התמחות בחברת ש.פרידמן, שנתיים כעו״ד אצל רון ברנט ולפני כשנה פתחתי משרד משלי שמתמחה בתחום הנדל״ן והמקרקעין על כל גווני הקשת – אז אחרי כל זה ברור שהדרך סלולה לחיי נישואים…

ואיך הצעת לה?

הטבעת אצלי כבר חודשיים. חיכיתי לשלג והצעתי בצימר בנווה אטי״ב כאשר בחוץ מינוס 10 מעלות ויורד שלג ובפנים חם… קצת כמו הידיים והלב – בחוץ קר בפנים חם….

במזל טוב. ויש פרטים לגבי החתונה?

החתונה צפויה להיות מיוחדת אבל אין עדיין תאריך.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד ברכילות