אורי דרור נפרד ממחלקת השיווק והפרסום באתו"ס אותה הקים וניהל במשך שבע שנים וממשיך לתפקיד בכיר בקופת חולים מאוחדת.

"לאחר 7 שנים מאתגרות ומהנות בהם לקחתי חלק בעשייה התרבותית בעיר חיפה שאני כל כך אוהב,  הגיע הזמן לעבור לאתגר הבא." אורי דרור מנהל השיווק והמכירות המצליח של אתו"ס הודיע על עזיבתו את החברה.
בדרך להצלחה. דרור. אלבום פרטי

בדרך להצלחה. דרור. אלבום פרטי

אורי דרור שהקים את מחלקת השיווק, הפרסום והמכירות של אתו"ס לפני כשבע שנים ושימש כמנהל השיווק והמכירות ב- 7 השנים האחרונות, הודיע על עזיבתו את החברה. המחלקה שהוביל דרור זכתה להצלחות והישגים רבים במהלך השנים אותה ניהל. בין אירועי התרבות הגדולים בתקופתו של דרור ניתן לציין את סדרת טריו מחזות הזמר: בכורה ארצית של "צלילי המוסיקה" ולראשונה על במת האודיטוריום חיפה- המופע "מומנטום" של להקת מיומנה ואת פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה שזכה להישג מכירות חסר תקדים עם למעלה מ 63,000 כרטיסים מכורים. דרור אף עמד מאחורי הרעיון של סדרת "שיר ישראלי" בהשתתפות הסימפונית חיפה ואמנים, שזכתה להצלחה רבה בשלוש השנים האחרונות, הסדרה נועדה לשמר ולהצדיע לגדולים בזמר העברי. ביום חמישי 17.12.15 יתקיים באודיטוריום חיפה המופע האחרון בסדרה בערב הצדעה לשירי הגשש החיוור.

אורי דרור בתגובה לניוז חיפה קריות: "לאחר 7 שנים מאתגרות ומהנות בהם לקחתי חלק בעשייה התרבותית בעיר חיפה שאני כל כך אוהב, הגיע הזמן לעבור לאתגר הבא. היו לי כאן המון רגעים יפים ומאושרים ואני מקווה שהעשייה בתחום התרבות בחיפה תמשיך לפרוח ולשגשג. אני עובר לנהל את השיווק במחוז הצפון של קופת חולים מאוחדת, ואני רואה בתפקיד אתגר מקצועי חדש, גדול מאד"

המדור מאחל לדרור בהצלחה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחברה