הכל דבש למען הילדים

עמותת "ילדים מחייכים" הגיעה לקניון "פנורמה" למכור צנצנות דבש מיוחדות בכדי להרים תרומה לעמותה של ילדים בסיכון. כמה צנצנות נמכרו ואחרות נותרו, ואז חיכתה למתנדבת צביה באום הפתעה מעמי אשכנזי מנכ"ל "פנורמה",ולימור כרסנטי מנהלת היח"צ של המרכז מי אמר שאין לאנשים לב של דבש?
 

צנצנות הדבש מפרחי הבר שנמכרות למען עמותת הילדים בסיכון. צילום: צביה באום

צנצנות הדבש מפרחי הבר שנמכרות למען עמותת הילדים בסיכון. צילום: צביה באום

צביה באום, חיפאית ומתנדבת בעמותת "ילדים מחייכים", עמותה לילדים בסיכון, החליטה לעשות מעשה ולגייס תרומות לעמותה בדרך שתתאים לרוח החודש ולחג ראש השנה. צביה עוברת בין כל מיני קניונים ומקומות ומציעה צנצנות דבש מובחר מפרחי בר וכל הכסף מרכישת הצנצנות במחיר של 10 שקלים בלבד, עוברים לטובת הילדים.

לפני כשבוע פנתה באום ללימור כרסנטי, אשת יחסי הציבור של קניון "פנורמה" וביקשה ממנה לעזור לה לשווק ולמכור את הדבש למען הילדים.

14125620_10154416925817141_6608503647634906670_o

כרסנטי נענתה מייד בחיוב ואף הזמינה את באום לבוא עם הצנצנות ולמכור אותן לאחר אירוע- הרצאה של הסופרת מרסל מוסרי

כרסנטי נענתה מייד בחיוב ואף הזמינה את באום לבוא עם הצנצנות ולמכור אותן לאחר אירוע- הרצאה של הסופרת מרסל מוסרי.

הצנצנות נמכרו, אך לא כולן. אלא שלבאום ציפתה הפתעה, עמי מנכ"ל קניון "פנורמה" הודיע לה שהקניון רוכש את כל הצנצנות שנותרו לה.

באום הודתה לכרסנטי ולמנכ"ל הקניון וסיפרה: "לימור אמרה לי שתרומה לקהילה זה מאוד חשובה והראתה לי בהתנהגותה כמה היא מתכוונת לכך באמת. תודה מיוחדת לעמי מנכ"ל פנורמה שקיבל אותי יפה וניסה לעזור. כשהודתי לו הוא אמר שבשבילו זאת מצווה לתרום וכך הוא רואה זאת. אני חייבת לציין שכל מה שלא נמכר עמי קנה מאתנו ומבחינתנו היה יום מוצלח מאוד"

unnamed

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה