אני פרסי! אני יודע לעשות חשבון!

"זה שחיטה! עובדים עליכם! ועוד מלטפים אתכם… איפה החיסכון? עכשיו גם הכביש נהיה לעשירים?" בני ברוכים מתעצבן, מצלם, והופך ויראלי…
מתעצבןןןןןןןן. ברוכים. אלבום פרטי

מתעצבןןןןןןןן. ברוכים. אלבום פרטי

בני ברוכים, מהסטנדאפיסטים המצחיקים שיש לנו, הוזמן להופיע בצפון לכבוד חג פורים יחד עם מופע החימום שלו, גיא לוי. בני שהגיע ממרכז הארץ להופעה עבר במנהרות הכרמל וכשיצא מהן הוא הרגיש צורך לצאת מהרכב על מנת לחוות דעת לגבי המחיר של מנהרות הכרמל כשכמובן הוא מצטרף למחאה הידועה. ברוכים לא שכח לצלם קטע מצחיק על העניין כמו שרק הוא יודע ולהעלות אותו לפייסבוק והסרט הפך ויראלי וקיבל תגובות רבות. אחדים שיתפו את דף מחאת המנהרות, אחת העלתה את תמונת התינוק שלה כשהוא מחופש לבני ברוכים, אחד שיבח אותו על ההופעה בבית הספר "בני יא מלך, דרך אגב, תודה על ההופעה שעשית היום בבית ספר שלי, היית קורע." והקולגה, גדי וליצ'רסקי הסתפק במילה אחת. 'צודק!'

ברוכים, ברוכים הבאים, 18 שקל לצד זה יותר מליטר, מה?

כל זה יצא במקרה, ראיתי את השלט הזה שיש במנהרות 'מרוויחים זמן, חוסכים דלק' ובא לי הפאנץ'. עברתי מהמנהרות אחרי 2 הופעות בבית ספר רבין ובחטיבת יונתן במוצקין בדרך להופעה באמדוקס במת"מ וראיתי את השלט. עובדים עליכם, אנשים! זה שחיטה, כמעט 18 ש"ח לכיוון. איפה החיסכון? זה מלא כסף. ועוד מלטפים אתכם… זה מאוד קומם אותי… עם זה שאני סטנדאפיסט ומצחיק וכל זה , אני גם בן אדם, עכשיו אפילו הכביש נהיה לעשירים??? זה הזוי. זה לא נתפס.

האמנת שהסרטון יהפוך ויראלי?

מי האמין….. זה נהיה טירוף! הסרטון הפך ויראלי בטירוף. 200 שיתופים… לא ידעתי שזה יהיה כזה היסטריה ושהנושא בוער לכולם בצפון.

יפה.. ואיך הייתה ההופעה?

מדהים מדהים מדהים. קהל פשוט מדהים. ישבו שם קרוב ל 400 תלמידים והיה פצצה. הילדים טובים ומחונכים. קשה להופיע מול תלמידים בבתי ספר יש בעיות משמעת ועושים רעש אבל פה היה מצוין. גם המורים וגם התלמידים מדהימים.

 

קישור לקליפ:

https://www.facebook.com/video.php?v=765107076899821&set=vb.461183557292176&type=2&theater


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות