אנחנו ביחסים פנטסטיים!

ישראל סביון חוגג לנכדה בת מצווה שמחה ורבת משתתפים יחד עם המשפחה וחברי המפלגה המפרגנים. איזה חבר לא הגיע, ואיזו חברה ותיקה הגיעה בשמחה לאחר סולחה…..?
חוגג עם משפחה וחברים. סביון. אלבום פרטי

חוגג עם משפחה וחברים. סביון. אלבום פרטי

מאי, נכדתו של ישראל סביון חגגה בת מצווה וכל חיפה הגיעה לפרגן ולשמוח עם המשפחה והחברים. כיאה לאירועים לבית משפחת סביון הגיעה גם גוורדיה רצינית של חברי כנסת ואישי ציבור רבים מהמרכז. עמרם מצנע ששמח לפגוש בחברו הטוב קובי בלה שרץ עם ישראל למועצה בבחירות האחרונות, אראל מרגלית שהסתובב שמח ופיזר חיוכים וחיבוקים לחברים, נחמן שי, מיכל בירן ועוד. החסר היחיד בערב היה בוז'י הרצוג, שישראל נמנה על תומכיו הגדולים לראשות מפלגת העבודה שלא הגיע, אבל, וזה מעניין, שלי יחימוביץ' שהייתה במשך תקופה הצ'ילבה של ישראל הגיעה  גם הגיעה לפרגן ולהתחכך באנשי המפלגה הרבים והחברים במקום. ועד כמה הרגישה שלי בנוח יכולה להעיד העובדה כי היא הגיעה חמושה בג'ינס….

ישראל מזל טוב, איפה בוז'י?

בוז'י הוזמן ואפילו אישר הגעה. הוא התקשר אלי בבוקר של האירוע ואמר שאחר הצהריים הוא צריך להיות בירוחם אבל אם אני עומד על זה שיגיע אז הוא יבוא. אני אמרתי לו שהכל בסדר ושייסע לירוחם ושאני לא אטריח אותו להגיע לחיפה והכי חשוב, שננצח.

אבל שלי הגיעה לפרגן?

בטח. אני הזמנתי את שלי והיא הגיעה. אנחנו עשינו סולחה לפני הפריימריז וניקינו את השולחן ואנחנו ביחסים פנטסטיים. בכלל, זה היה אירוע מצומצם לחברים ומשפחה והיו המון חברים שבאו ושמחו איתנו וזה הכי חשוב!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות