דלג

"שרדתי את המיתון, שרדתי את מלחמת לבנון השנייה וגם את מלחמת המפרץ, מבצעים צבאיים שלא קוראים להם מלחמה אבל משתקים את המדינה, תקופות של פיגועים ומאבטחים צמודים ואת המונדיאל והאירוויזיון – ועכשיו אני נאלץ, בצער רב מאוד לסגור ולהיפרד מחיי הלילה ומהעיר התחתית!"

ג'קי המיתולוגי נכנע לגזרות הקשות של עיריית חיפה ומנהלת העיר התחתית ומחליט סוגר את ג'ק והאפונים אחרי שבועות. ה- מקום המיתולוגי של העיר נסגר!
נכנע לעירייה ומנהלת העיר התחתית. ג'קי רזון. אלבום פרטי

נתקבלו גזרות קשות. ג'ק והאפונים.

שרד את השיפוץ. תמונה של המקום מלפני שנה. צילום: ג'קי

אין אחד שחי בחיפה ולא מכיר את ג'קי. איזה ג'קי? יש רק אחד, ג'קי של ג'ק והאפונים המיתולוגי שמחזיק מעמד בחיי הלילה של חיפה מעל 30 שנה! את חיי הלילה של חיפה התחיל ג'קי בפאב המפלט המיתולוגי ששכן בתחילת רחוב סטנטון אליו סחף את מיטב הבליינים החיפאיים  ששלטו בעיר בסוף שנות השמונים. מהמלצריות האגדתיות והצוות הנודע וג'קי כמובן. האחד והיחיד. לאחר שנסגר המפלט האגדי המשיך ג'קי ופתח לא מעט מקומות כשהמקום שהפך את העיר שוב היה ג'ק והאפונים שנתן מפלט לבילוי אחר ומיוחד בחיפה של שנות התשעים והיה לשם דבר בארץ. בשנות האלפיים נסגר ג'ק בואדי סאליב ועבר למיקומו הנוכחי בעיר התחתית. בין לבין פתח ג'קי יחד עם שותפו אשר ממן את מועדון המרתף שהביא לעיר ולעולם הבילויים שלה משב רוח מרענן בהופעות רוק, ג'אמים, מופעי סטנד אפ של האומנים הכי גדולים בארץ וכמובן אווירה שאין באף מקום אחר.

וזהו. עכשיו זה נגמר. ג'ק והאפונים המיתולוגי נסגר כי לג'קי אין יותר כח להילחם בבירוקרטיה ובעיריית חיפה. לפני תקופה התלונן ג'קי כי פרנסתו נגזלת עקב השיפוצים הנרחבים והממושכים בעיר התחתית אבל חרק שיניים והמשיך לעבוד במקום שלו כי ככה הוא יודע וזה מה שהוא אוהב לעשות. השבוע הגיעו לג'קי דרישותיהם החדשות של אנשי מנהלת העיר התחתית והוא נכנע. אין לו כוח להילחם על המקום ועל העלויות הרבות והגזרות הקשות שאינו יכול לעמוד בהן.

עוד מקום מיתולוגי נסגר בעיר. ולא בגלל שאין לו לקוחות או שאין לבעלים רצון. הוא נסגר כי הכוחות ששולטים בעיר עושים זאת בלי להביט באדם הקטן. בכוח. בלי שום סנטימנטים, ראייה לעתיד או חיבוק להווה. סתם כך.

סיפור קטן שזכור לי מערב הגיוס שלי. חיכיתי בבית לכל החברים בערב לפני הגיוס, עם עוגה ענקית, כיבוד והרבה אלכוהול ואף אחד לא הגיע. החברה שלי יחד עם שני חברים טובים אמרו לי שאם כבר נשארנו ארבעתנו אז אולי כדאי שנקפוץ לג'קי למפלט לשתות בירה, לאכול איתו את העוגה ולחזור הביתה. כשהגענו למפלט קיבלה אותנו חדווה המלצרית האגדית בחיוך וחיבוק ואמרה לי מזל טוב ופתחה את הדלת למקום. בפנים חיכו לי 50 חברים שצעקו לי מזל טוב. זאת הייתה הפעם האחרונה שהפתיעו אותי במסיבת הפתעה שאחד ממארגניה היה ג'קי בעצמו.

הפעם ג'קי הפתיע אותי. הוא אף פעם לא נכנע. מקווה שיעמוד על הרגליים ויקבל חיבוק מפרנסי העיר. הם צריכים את ג'קי הרבה יותר ממה שהוא צריך אותם. הרבה יותר.

 

כך כתב ג'קי בפייסבוק שלו ביוני 2016

שלא תטעו לחשוב.אני משלם מחיר ממש כבד על מה שקורה בעיר התחתית עד אובדן הפאב שלי אבל אתם משלמים כול חודש על האוזלת יד והיהירות והחוסר הקשבה והחוסר מעוף של עירית חיפה שמוכרת לכם פיקציה שלא באמת קיימת.אני 30 שנה בעיר התחתית. ועם 12 מקומות בעיר ובחיים המצב של העיר התחתית לא היה כזה רע .אנשים פותחים מקומות בעיר מתוך ציפיה שאוטוטו הכול יהיה מושלם והמון ינהר לבלות בעיר התחתית אבל כול מה שהעיריה עשתה זה ניסוי ותהיה אם מצליח סבבה ואם לא נעשה משהו אחר לאף אחד אין באמת מושג כי כולם בלי יוצא מכלל חובבנים ואתם משלמים על החובבנות הזאת. אז שתדעו שהם מאכילים אתכם לוקשים אין לאף אחד המנהלת או בעירית חיפה מושג מה קורה וזה מתנהל כמו גן ילדים או בית ספר שיש בו וועדת קישוט ומה שחסר זאת רק המנורה האולטרה סגול.הם עושים אחת לכמה זמן אירוע כדי להגיד עשינו .מאוד אוהב את האנשים העוסקים במלאכה אבל אולי באמת כדאי לתת את התפקיד לאנשים שבאמת יודעים מה הם עושים כי כמו שזה נראה כרגע אתם הולכים לשלם עוד הרבה מאוד כסף על הפיקציה הזאת שנקראת קמפוס הנמל או כול שטות אחרת כמו אולי מתחם 21 ועוד כול מני נפיחות שעלו לאוויר וירדו באותה מהירות…

 

כך כתב ג'קי בפייסבוק שלו היום, 8 במאי

הגיע זמן פרידה

אחרי 30 שנה ו11 עסקי אלכוהול ואוכל, כולם בעיר התחתית – המפלט, המרתף, בית היין בציר 98, האיזי, הסינקופה וכמובן ג'ק והאפונים שנפתח לראשונה ב92 בוואדי סאליב ומאז 2008 שוכן במיקומו הנוכחי ברחוב יפו

אני נאלץ, בצער רב מאוד לסגור ולהיפרד מחיי הלילה ומהעיר התחתית

שרדתי את המיתון, שרדתי את מלחמת לבנון השניה (וגם את מלחמת המפרץ), מבצעים צבאיים שלא קוראים להם מלחמה אבל משתקים את המדינה, תקופות של פיגועים ומאבטחים צמודים ואת המונדיאל והארווזיון – לא תמיד היה קל אבל הצלחתי כל השנים להישאר עם הראש מעל המים.

ואז נולדה לה מנהלת העיר התחתית שאת דעתי עליה כתבתי כאן לא אחת כשהשיא, כידוע, היה השיפוץ, שנה ושמונה חודשים שבמהלכו נחתכו לי כ70% מההכנסות, שיפוץ שגרם לי להפסדים של מאות אלפי שקלים כשהפיצוי היחיד שהוצא לי היה ניקוי חלונות של הפאב בחינם (גם את זה לא קבלתי)

ועכשיו, כשהשיפוץ ברחוב סוף סוף נגמר, במקום לתת לעסקים להתאושש ולשקם את הנזק שהוא גרם החליטו אנשי מנהלת העיר התחתית (שכולם הונחתו לתפקיד ללא קשר לניסיונם או יכולתם למלא את התפקיד כראוי) על פרויקט חדש והפעם כולו על חשבון בעלי העסקים – שיפוץ חזיתות המבנים כשהמטרה להביא את כל העסקים לנראות אחידה, הם מצפים שאחליף על חשבוני את כל השלטים לפורמט אחיד שהכתיבו, שאחליף את כל הריהוט (שקניתי לפני שנה) לריהוט מוכתב, שאכניס את הסורגים (הקבועים) פנימה, שאחליף את החלונות, שאנקה על חשבוני את אבני כל הבניין, הם אוסרים על קירוי קבוע, ולקינוח עלי להעלים את מנועי המזגנים שהפתרון המבריק שהוצא לי הוא לסגור חצי מגלריית הישיבה שבתוך הפאב, לבודד אותה ולהכניס לתוכה את המנועים

אז זהו, נכנעתי, לא רוצה להיות חלק בתהליך שמנוהל ע"י אנשים חסרי מעוף, דמיון והבנה איך צריך להראות דאון טאון אמיתי שמכתיבים לי איך צריך להראות העסק שלי.

ג'ק והאפונים ייסגר אחרי חג שבועות

נעמתם לי מאוד, נהנתי להאכיל ולהשקות אתכם

תחסרו לי

מבטיח לשתף בדבר הבא אז אל תיעלמו לי

ג'קי.

 

וכך כתב לו החבר רמי בר מאור…

עצוב לי היום.

לעולם היין הכניסוני באהבה ענקית ובמקצועיות אינסופית Jackie Razon ואשר ממן בבר היין בציר 98 בעיר התחתית.

אבל…אבל עיריית חיפה שמנוהלת כועדת קישוט שבשטחה קיים אחוז העסקים הגדול במדינה לא מצליחה לעבוד עם התושבים ובעלי העסקים עצמם וחושבת תמיד שעליה להידמות לת"א. לצורך כך יצאה בתכנית גרנדיוזית "עיר תחתית" שנתן זכויות יתר והנחות כמדיניות לעסקים מאזור המרכז לבוא ולהקים עיסקהם בפרויקט למשך שנה בו בזמן שהקשתה עד מוות עם העסקים הקיימים. עברה שנה, העסקים המיובאים לקחו רגליהם וחזרו, ומ"עיר תחתית" נשאר רק תחתית.

עיר היא לא קרקס זמני אלא מרקם קהילתי חי של מגורים ועסקים שמתקיים לאורך שעות היממה. פרויקט "עיר תחתית" לא ניסה לרגע לעבוד בשיתוף, אלא שאב את החיים של העיר במחשבה כי כלכלית יוכלו העסקים הקיימים לעמוד בהוצאות. פרויקטים קרקסיים שכאלה נפוצים ומביכים, לדוגמה מתחם התחנה בירושלים ומתחם התחנה בת"א, גם הם פרויקטים בעייתיים נטולי קונטקסט ולכן מלאכותיים, אך לטובתם, קיים הבדל קרדינלי בהגדרת המרחב והזמן במתחמים אלו, כאשר ידוע לכולם כי זהו פתרון זמני.

הלכה לה העיר והלכה התחתית ואיתם אנשיה הטובים.

תודה ג'קי.

עוד בחברה

 • גורי וליבי האלופים.

  גורי אלפי ולי בירן הגיעו בהפתעה לקניון עזריאלי חיפה וצילמו קריוקי לתכנית של גורי…היה הכי מצחיק…
 • שובל ליבה.

  שובל ליבה, סטייליסטית ומאפרת מנהריה הגיעה ליוסי גנון יצאה עם תמונות מדהימות.
 • בר זומר מקבלת ברכה.

  "חיים שלי מאחל לך המון אהבה, בריאות, אושר ושכל מה שתרצי תשיגי, כי זה קטן עלייך ואני מאחל לעצמי שתמיד תהיי לצידי, כי את החברה הכי טובה שיש ואחת הנשים הכי נדירות שהכרתי. אוהב המון המון המון."
 • שובל ליבה

  שובל ליבה, סטייליסטית ומאפרת מנהרייה הגיעה ליוסי גנון יצאה עם תמונות מדהימות.
 • אירועי הגימליאדה ה- 12

  דניאלה אלרון, מנכ"לית שילה, העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק בחיפה, פתחה את פאנל האקטואליה עם רביב דרוקר וברוך קרא מנחי תוכנית 'המקור' בערוץ עשר, במסגרת אירועי גימליאדה 2017.
 • עזריאלי חיפה נצבע בירוק

  אמש הגיעו הגיעו לביקור שחקני מכבי חיפה בקניון עזריאלי חיפה
 • אנשים טובים חוגגים.

  השבוע התקיימה פרמיירת ההצגה "אנשים טובים"- הצגה חדשה של תאטרון חיפה בהשתתפותם של אסי לוי, מורן ארביב גנס, רבקה בכר, דניאל ברטוב, אוריה יבלונובסקי, טהוניה רובל ובבימויו של איציק ווינגרטן.
 • יוסי בובליל נחשף.

  "בהישרדות היו לי ימים שאמרתי לעצמי 'אלוהים בחייאת שחרר אותי מהמשא הזה' להיות כלוא במקום קטן והכל חוזר על עצמו ובשפיטה זה קשה… הייתי במרמור אבל יצאתי מזה בשנייה. כשאתה במקום הכי נמוך ונמצא מול אנשים חזקים ויוצא מזה אתה הכי חזק בחיים."
 • רונה רמון ריגשה את תושבי נשר

  השבוע היכל התרבות נשר היה מלא מפה לפה בהרצאתה המרתקת של נאווה רמון, אלמנתו של האסטרונאוט הישראלי, אילן רמון ז"ל.
 • רוטרי חיפה תורמים מהלב

  אמש התקיים בזאפה בחיפה ערב הגאלה השנתי שעורך מועדון רוטרי מדי שנה. רוטרי חיפה תורם לקהילה במגוון תחומים, והינו הוותיק והגדול מבין מועדוני רוטרי בישראל
 • עמית סולומון נפרד מהמוריסון.

  עמית סולומון, הברמן המיתולוגי שעבר לנהל את המוריסון בשנים האחרונות עוזב את חיי הלילה בפוסט מרגש.
 • נהנים בקאפלו

  דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין אספה את המנצח גיל שוחט, השחקנים אבי קושניר, מיקי קם ולימור שפירא ותזמורת סימפונט רעננה ויחד פתחה הקבוצה שולחן ב קאפלו 27 במוצקין. היה תענוג
 • השקת תפריט ערב ברנה קריון

  לצד מנות קלאסיות, ניתן למצוא מנות מיוחדות במחירים סבירים, מבלי להתפשר על איכות וטיב החומרים. רנה קריון פתוח מ-08:00 בבוקר ומתפקד כביסטרו בר המגיש ארוחות לאורך כל שעות היום ובלילה לבר תוסס, עם תפריט אלכוהול משובח ונשנושים
 • יאנו במראה המסוקס.

  "היה לי כיף גדול וזו מחמאה עבורי שנבחרתי להצטלם עבור המותגים הללו. פשוט נהניתי." יניב יאנו חביב נהנה להיות דוגמן…
 • ניר שובר מכר את ההיינה.

  "המותג ״היינה קיוסקפה״ כבר לא ימשיך בגן שמואל כרמליה, עד אוקטובר 2018 אני מבטיח להמשיך לעשות לעבוד ולתת את כל כולי למען הציבור והעיר שאני כל כך אוהב, חיפה!!"
 • יום הולדת שנתיים ל- EMS club חיפה

  בואו לחגוג עם רשת EMS club – שנתיים למהפכת הכושר בחיפה! בשבוע הבא, ביום ה'  23.11.17 בשעה 18:00, תחגוג הרשת שנתיים למהפכת הכושר בחיפה, בסניף המקומי הממוקם ברחוב פיק"א 6 פינת רחוב הדסה בכרמל.
 • אסייג לטובה.

  מני, שלום ודניאל למשפחת אסייג הרימו ערב התרמה להגשמת חלומות לילדים בסיכון והקהל צחק ותרם בהנאה לנושא החשוב כל כך.
 • יש טאטאמי חדש.

  ערן לוי, הבעלים של רשת טאטאמי מרחיב את עסקיו ופותח סניף נוסף, הפעם באוסקר 7 היוקרתי.
 • לאטי הדור הבא

  יש…יש…יש…חגיגה במשפחת לאטי, חוגגים יום הולדת לאורי לאטי בנם של ליאת ויוסי לאטי
 • סוהרים וסוהרות בספורטן חיפה

  ספורטן חיפה אירח 500 סוהרים מהמחוז הצפוני של שירות בתי הסוהר ליום כיף שיא האירוע: משחק קטרגל מול קבוצת שחקני העבר הגדולים
 • פגום מוביל.

  קבוצת הגברים החזקה בפייסבוק 'אבא פגום' מוסיפה חבר חדש…
 • מגשים חלום.

  בועז פרי משתף פעולה עם תמי ברק שמריצה אותו למעלה ומפגישה אותו עם קובי אושרת.
 • חוזה מאהבה.

  חתימת חוזה שגרתית הפכה במשרדו של עו"ד גיא יעקב להצעת נישואין מיוחדת ולשמחה כפולה. צפו בקליפ המצולם…
 • רוקדים בהיירספריי.

  עדי שילון ובן זוגה יוסף סוויד הגיעו מזיכרון יעקב להיכל התיאטרון במוצקין ורקדו עם הקהל בהיירספריי. וכמובן שגם הצטלמו…
 • נפרדים משרת המחשוב

  פרידה משושי לבבי, מנהלת האו"ש והמחשוב ב"כרמל", שפורשת לאחר 14 שנה וחתומה על מהפיכה שלמה במערך התיעוד הרפואי בבית החולים
 • דייט רומנטי

  שיר אלמליח הצטלמה לצידו של גל אמיתי כחלק מצילומי קמפיין רומנטי חדש לרשת התכשיטים והשעונים JACKIE-O באווירת הוולנטיין דיי
 • כשרפואה תקשורת חתן וכלה נפגשים

  בשני האחרון השיא אלי דדון דובר בית החולים כרמל, את בתו אור לבחיר ליבה אביב. באו וכיבדו כל המי ומי מתחום התקשורת, הבריאות והחברה בחיפה והצפון . אורחים בולטים ראש העיר חיים צורי ורעייתו דפנה צורי מנכלית היכל התאטרון מוצקין, מנהל ביה"ח כרמל אבי גולדברג, עיתונאים ואנשי בריאות רבים
 • גאווה לאומית

  אביטל לנגר, הדוגמנית הישראלית הבינלאומית, תושבת חיפה, לא נותנת לחורף שהגיע לעצור אותה ובין שלל הקמפיינים של מיו מיו, עדיקה, איל מקיאג' ודימיטריוס מצאה לעצמה רגע פנוי לאימון EMS club בסניף חיפה, לאחר שחתמה חוזה דוגמנות בסוכנות עלית ניו יורק.
 • מעצב מחדש.

  מספרת אבי כהן לארז שרביט בקסטרא עברה שיפוץ מקיף על ידי האומנים המובילים בתחום.
 • לומדים בתיאטרון בחיפה...

  חיפה הופכת להיות מעצמת משחק ישראלית כשתיאטרון חיפה פותח סדנאות למשחק.
 •  מחסנים את מכבי.

  שחקני מכבי חיפה התחסנו נגד שפעת על ידי צוות קופת חולים מאוחדת.
 • מככב בפסטיבל האלקטרוני באמסטרדם.

  צ'יקו שושן, בן ה33, שותף בצוות דר & דור יחד עם לירן פרטוש, שהתחיל לתקלט בגיל צעיר ניגן השבוע בפסטיבל ה- ADE באמסטרדם לשם הוזמן על ידי מובמנט רקורדינג, הלייבל היווני, לנגן בריסייקל אמסטרדם ובקלאב NL.
 • הולכת בעקבות האהבה לאומנות.

  גלית לב קריספין חמיאס עזבה את הכל ופתחה בתקופה האחרונה בקריירה חדשה של מעצבת תכשיטים, כשהעיצובים שלה זוכים לאהדה גדולה ותהודה מיוחדת באינסטגרם ובפייסבוק.
 • ממיכל הקטנה ליהורם גאון. חם בהיכל התיאטרון במוצקין.

  איזו מתנה קיבלה מיכל הקטנה, איזה פרי אוהב יהורם גאון ומי הזוג האוהב שהופיע במוצ"ש בהיכל התיאטרון במוצקין…
 • שינוע מגובש.

  משנעי ביה"ח כרמל יצאו ליום גיבוש בקיבוץ להבות הבשן לנהיגת שטח מהנה ויום גיבוש מחזק.
 • מתחסנים נגד שפעת ונושמים לרווחה.

  מנהל יחידת הזיהומים בביה"ח כרמל ד"ר גבי ובר מעדכן כי חיסון נגד שפעת מומלץ לכולם, ובעיקר לאוכלוסיות הרשומות בכתבה.
 • הפנים היפות של ישראל.

  ליאור סושרד השתתף בקמפיין של הסוכנות היהודית לקליטת עלייה וריגש את העולים. סיפור מרגש על איחוד זוגות חיפאי.
 • קמפיין חדש לאופטיקה שפי

  קולקציות חדשות מלאות שיק מחכות לכם בסניפי אופטיקה שפי, בימים אלה הופק קמפיין צילומי חורף 2017/18 בכיכובה של לימור כרסנטי
 • הצלחה מסחררת לרשת הסופרים 'ויקטורי'

  רשת הסופרים 'ויקטורי' קיימה אירוע השקה למועדון החברים בלונה פארק תל אביב עם 5000 משתתפים באירוע נצפו כל המי ומי אירוע שהחל בצהרים והסתיים אחרי חצות
 • בקרוב- טאטאמי כשר!

  בקרוב מאוד ייפתח סניף כשר של המסעדה החיפאית האסייאתית המצליחה- טאטאמי במבואותיה הדרומיים של חיפה.
 • מסיבת האיחוד בפינגווין.

  במלאת 77 שנים לפינגווין, מבקשים בעליה המיתולוגיים של המסעדה להצדיע לאלפי העובדים שהועסקו בה מהקמתה ועד היום והם מארגנים פגישת מחזור גדולה וקוראים לכל מי שעבר אי פעם בפינגווין להגיע ביום חמישי ה 9.11 למסיבה הגדולה.
 • דוגמנית של אימא.

  יובל מרסיאנו, ביתה של ניצן מרסיאנו, היא תלמידת ריאלי בית בירם, שלומדת דיפלומטיה במגמת תקשורת וגם מדגמנת. באישור אימא כמובן.
 • חוגגים לאיש ולנתינה.

  שמעון סבג, מייסד עמותת "יד עזר לחבר" חוגג יומולדת והחברים בעמותה כותבים לו מכתב מרגש.
 • יום הולדת מאוחדת

  נופית אסייג מקופת חולים מאוחדת מחוז צפון ,או כפי שהיא נקראת בפי אורי דרור מנהלה הישיר הסטנדאפיסטית, אלופת הפלייליסט, הפרזנטורית ומלכת האיפור של קומה 11, חגגה יום הולדת 30 בחיק המשפחה המורחבת היה
 • תיאטרון חיפה בסין.

  בשנת 2015 הגיעו שני סינים נחמדים לבקר בפסטיבל הצגות הילדים והנוער בחיפה. לאחר שנה התארחו בפסטיבל עם המופע שלהם והשנה התארחה הצגה של תיאטרון חיפה בסין. שאפו
 • מתחדשים בקסטרא.

  "הגלידרייה נפתחה במסגרת העסקים החדשים בקסטרא הפונים לקהל בשכונה החדשה- נאות פרס, בנוסף נפתחה חומוסיית דובנוב ובקרוב ייפתחו גם אופטיקה שש שש, בית מרקחת מכביפארם, חנות כלי נגינה ועוד הפתעות…" ניצן מרסיאנו, מנכלית הקסטרא.
 • בחירה אמריקאית

  השגרירות האמריקאית בחרה במכללה האקדמית גורדון לארח את המורה המצטיינת של ארה"ב
 • למען הציבור בעיר.

  עורך הדין טל שדה, פעיל חברתי שכונתי עירוני עובר לפעול למען התושבים מתוך העירייה. שיהיה בהצלחה.
 • אהבה בלתי מוגבלת.

  שי וידר בת ה 25 התנדבה בכיתה ה' בגן של ילדים בעלי צרכים מיוחדים וכעת היא מקימה מיזם התנדבותי, פלטפורמת היכרויות מיוחדת במינה לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. ראיון עם אלת אהבה.
 • עכשיו הכל בסדר.

  כוכב הנדל"ן ואיש היח"צ והטלוויזיה, בן זלץ, יוצא בקליפ חדש לשיר מרגש ומצליח להפתיע גם הפעם. שווה.
 • 100 לבימה בהיכל במוצקין.

  בין התלבושות בתערוכה אפשר לראות שמלות שלבשו השחקניות מרים זוהר, גילה אלמגור, ליא קניג ועוד רבות וטובות. דפנה צורי, מנכ"לית ההיכל הצטלמה עם השמלה של "אוויטה" שלבשה שירי מיימון בהפקה שהופיעה במוצקין.
 • שלאגר חדש!

  השבוע עלתה ההצגה של תיאטרון חיפה 'אנשים טובים' בפעם הראשונה בפני אולם מלא. בסוף ההצגה הקהל עמד על רגליו, מחא כפיים והריע ממושכות לשחקנים שעלו לבמה להשתחווייה שלוש פעמים ברציפות.
 • חתונת השנה!

  תפתחו יומנים ותרשמו: טל אברהמי ושירי מלר יעמדו מתחת לחופה בקיץ 2018.
 • רוני ברודצקי- קרדיט הילה שייר

  "החיפאית" של תיאטרון חיפה

  קבוצת "החיפאית" של תיאטרון חיפה מלהקת שחקנים חדשים הבמאית והסופרת המוערכת רוני ברודצקי- שביימה את ההצגה המצליחה של הקבוצה "אקווריום"- מונתה למנהלת החדשה
 • יומולדת עם החברים הטובים.

  ערן לוי, בעלי הטאטאמי בכיכר האודיטוריום, חגג יומולדת עם האנשים שהוא אוהב.
 • צביעה בלב.

  מיכל בר ששת, סטודנטית שגרה בהדר, נפטרה השנה מקדחת המערות ומשפחתה וחבריה הקימו פרוייקט לזכרה ובאו להגשים את חלומה לייפות את העיר התחתית כחלק מפעילות בכפר הסטודנטים בהדר.
 • חניכת פרוייקט מרכז יום שילה כרמל

  ראש העיר חיפה, יונה יהב, הגיע ביום חמישי 19.10.17 לסיור מקיף במרכז היום לאזרח הוותיק שמפעילה עמותת שילה בכרמל ולפגישה עם ראשי העמותה. במסגרת הסיור, חנך ראש העיר את פרוייקט הקומה השנייה למרכז היום, שעומד לצאת לדרך בנובמבר שנה זו.
 • הוקמה אגודת ידידי תיאטרון חיפה.

  יו"ר דירקטוריון תיאטרון חיפה, מר ישראל סביון, ומנהלי התיאטרון, המנכ"לית ניצה בן צבי והמנהל האומנותי מנשה נאור, יזמו והקימו את אגודת הידידים הראשונה של תיאטרון חיפה. בין מטרות היעד של האגודה: פיתוח נרחב של אזור התיאטרון והקמת קמפוס בינתחומי בינלאומי לאומנות התיאטרון.
 • נשף הגאלה של כרמל למען א.א.ג

  זה הולך להיות גדול ומדהים. הנשף השנתי של בית החולים "כרמל" בהפקת עמותת ידידי בית החולים בניהולה של זאנט דנקנר יוצא לדרך. והפעם בערב ההצגה "שפוט לאהוב" בכיכובם של עוז זהבי ואליאנה תדהר
 • 'ויקטורי' בלונה פארק

  רשת 'ויקטורי' חוגגת אירוע לקוחות מיוחד וחגיגי בלונה פארק ביום חמישי ה- 26/10/17. בתכנית הופעה של סטטיק ובן אל תבורי ועוד שפע של הפתעות בלתי נשכחות לצד שימוש חופשי בכל מתקני הלונה פארק.
 • כל המידות הנכונות!

  בחמישי שישי הקרובים יתקיים יריד האופנה "שוות. מתלבשות" בעזריאלי חיפה בו יציגו יבואני ויצרני אופנה במגוון מידות רחב במיוחד- ממידה 36 ועד למידה 54.
 • מגייסים לתיאטרון!

  שחקנים, חושבים שאתם מתאימים לתיאטרון חיפה? שלחו קו"ח ותמונה לכתובת yoalit@ht1.co.il עד לתאריך 25.10.2017!
 • מצביעים לחנניה טל.

  דור יתח, הלא הוא חנניה טל האגדי, בתחרות האודישנים המצחיקים של אקס פקטור במאקו. אז תצביעו לו. למה? כי הוא מלך.
 • הצעה על הים.

  מזל טוב לזוג היפה! ג'יני חכמון ודניאל איקן בנות ה 28 הופכות בקרוב לזוג באופן רשמי.
 • "בילי שוורץ" רושם הישג נוסף

  המחזמר המצליח "בילי שוורץ" של תיאטרון חיפה שכבש את לב הקהל והמבקרים, הוזמן לסדרת הופעות בתיאטרון היהודי "הרולד גרין" בטורונטו במסגרת חגיגות 70 שנה לישראל
 • כוכבי שנות ה 80 מצדיעים לשלום.

  צפו בממוקה, ויטלי, ראשל, קוקו, פרדי פלאברה, חלבי, מורדי אוחנה, אילנה ועוד כוכבים מהסדרה שנות השמונים בסרטונים אדירים!
 • סיכום פסטיבל הסרטים

  הסרט  "העדות" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, הסרט "ארץ זרה" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי התיעודי, צחי גראד זכה בפרס השחקן הטוב ביותר.
 • תופסים אזימוט בחיפה.

  משה אדרי, שוקי פרידמן, מאיר פניגשטיין, יפתח קליין, חלי ומשה שחר, גליה ישי ועוד רבים וטובים הגיעו לפרגן ולכבד את מייק בורשטיין.
 • פגישה עם נוצרים תומכי ישראל.

  בחודש הקרוב העמותה תמשיך לקבל אלפי אורחים מכל העולם שיפקדו את המוזיאון שהוקם בקריית החסד בעמותה. ככה יישמר זיכרון השואה ותיגבר התמיכה במדינת ישראל.
 • יומולדת יש רק פעם בשנה

  שלום שיטרית, הבעלים של חברת "שתית" ושל מלון הבוטיק "וילה כרמל", הזמין לרגל יום הולדתו שחל אתמול כמה חברים טובים לגינת המלון כדי להרים כוסית, לנשנש, להתמנגל וכמובן לאחל מזל טוב.
 • 50/70 במוזיאון ינקו דאדא,

  ביום שבת בפתיחת התערוכה 50/70 (50 שנה להוצאת הספר "מסדר הלוחמים" ו-70 שנה למדינת ישראל) במוזיאון ינקו דאדא, פתח את התערוכה ח"כ עמר בר-לב שזו סגירת מעגל שכן אביו של עמר, חיים בר-לב נכח בהשקת הספר לפני 50 שנה.
 • דואט של מיכליות.

  מיכל הקטנה הגיעה להופעה בקריון השבוע, שם צירפה להופעה שלה את מיכל מאי, מנהלת השיווק של הקריון, שתשיר איתה דואט. ויש גם וידיאו שיעיד על כך…
 • ״כנפיים של קרמבו״

  אפי הראל ואילן סלע יחד עם שלומית בוסקילה קיימו מסיבת אופנה שמחה בעזרתה של אשת התקשורת ענת שקד,במתחם הנמלה בחמישי בערב .הקונספט של הערב היה שיתוף פעולה חברתי מדהים עם מגוון מובילי דעת קהל במקום אחד
 • סוכות בחיפה.

  מגן האם לפסטיבל הסרטים, פסטיבל בית גלים ותערוכת הקריקטורות ןעד פסטיבל נווה יוסף. סוכות בחיפה.
 • רדיו אקשן

  זה כבר הפך למסורת ובכל זאת זה מרגש ומאתגר בכל שנה מחדש. אירוע הסיום והכרזת הזוכים של 'אקשן פלאנט 8', התארח גם השנה בספורטן חיפה במסיבת בריכה מושקעת ושמחה.