תלמידי בוסטון הגיעו ללמוד על מחסור המים בישראל

במסגרת שיתוף הפעולה בין תיכון עירוני ה' לתיכון היהודי "גאן אקדמי" בבוסטון, הגיעו הבוסטונאים לשבוע הידרו-טק בו התמקדו בפתרונות הטכנולוגיים למחסור המים בישראל 
"הכרנו את מקורות המים השונים המגיעים אל מקורות, למדנו על תהליכי הטיפול במים, עד אספקת המים אל הבתים. צילום: עירוני ה'

"שבוע הידרו-טק", עמד השנה במרכז הביקור של תלמידי התיכון היהודי "גאן אקדמי" מבוסטון בחיפה. במהלך הביקור שהתקיים במסגרת שיתוף הפעולה בין בית הספר לתיכון עירוני ה' התמקדו התלמידים בהיבטים האקולוגים של מקורות המים, בבעיית מחסור המים בישראל ובפתרונות הטכנולוגיים שהומצאו לפתרון הבעיה.

שבוע הפעילות החל בחממה הלימודית בעין שמר, שם התלמידים ביצעו בדיקות איכות מים ממקורות שונים. בהמשך, בנו התלמידים ערכות המדגימות חקלאות מבוססת הידרופוניקה (ללא קרקע) וערכות ביופילטרציה (ערכות לטיהור מים (, חקרו את הערכות השונות והציגו אותן בפני כלל הקבוצה. לאחר מכן ביקרו במתקן לטיהור מי שפכים, למדו על תהליך טיהור המים וניצולם לחקלאות וסיירו בנחל חביבה שם הודגם בפניהם תהליך שיקום של נחל מזוהם.

הקשר האקדמי ההדוק בין  תיכון עירוני ה' לבין תיכון "גאן אקדמי" בבוסטון מתקיים מזה מספר שנים. מידי שנה מקיימים בתי הספר חילופי משלחות נוער, בהם דנים על מהות היהדות בישראל ובתפוצות וכן חוקרים נושאים שונים העומדים על סדר היום הציבורי בישראל. המשלחת מבוסטון הגיעה לחיפה לפני כחודש במהלכו התארחה בבתי תלמידי עירוני ה', אשר מלבד הנושאים הלימודיים, טיילו איתם ברחבי הארץ וחושפו בפניהם את יופייה.

אחד התלמידים מבוסטון סיפר כי עבורו הביקור המעניין ביותר היה במתקן אשכול של מקורות: "הכרנו את  מקורות המים השונים המגיעים אל מקורות, למדנו  על תהליכי הטיפול במים, עד אספקת המים אל הבתים. ביקרנו גם בכנרת, למדנו על משמעות הקו האדום ושטנו במעבדה צפה".

עוד ביקרו התלמידים בטכניון ושמעו הרצאה מרתקת מפרופ' עודד בז'ה מהפקולטה לביולוגיה על מיקרוביולוגיה ימית.

מנהל גאן אקדמי, הרב מארק בייקר: "חשוב לנו שתלמידי גאן אקדמי יכירו את ישראל הרבה מעבר ללימודי היהדות, יכירו את ישראל החדשנית, את המוסדות האקדמיים, את פעילות הספורט והאמנות וכמובן את נופי הארץ. ברור לנו שילדינו יחזרו הביתה מלאים בחוויות אותן יישאו שנים רבות. האירוח הלבבי של משפחות עירוני ה' וההשקעה הגדולה של מנהלת בית הספר חגית לוי וצוותה, הבטיחה את ההצלחה המרשימה."

בהמשך התכנית יקיימו התלמידים סדנאות דרמה, פיסול, תנועה ורובוטיקה ואף ישתתפו בטיול השנתי של תלמידי עירוני ה' ברמת הגולן בעוד כשבוע.עוד בחינוך

 • מגורדון באהבה למתחילים

  כל הסטודנטים לתואר ראשון, שיתחילו ללמוד בשנה א' באקדמית גורדון בשנה הקרובה, יזכו להפתעה גדולה. המכללה הודיעה היום כי כל סטודנט שיחל את לימודיו בשנה א' במכללה יקבל אייפד, כחלק מתוכנית הלימודים.
 • רונה רמון מבקרת בתל חי בחיפה

  רונה רמון ביקרה בבית ספר תל חי והתרגשה עד מאוד מפעילות התכנית "מועדון הטייסת" ואף תרמה את סרבל הטיסה של בנה אסף רמון ז"ל לבית הספר. היה מרגש ומעצים.
 • רעות במקום הראשון

  חטיבת הביניים "רעות לאמנויות" מחיפה זכתה במקום הראשון בתחרות להתייעלות אנרגטית מבין 60 חטיבות ביניים ברחבי הארץ
 • תוכנית ההאצה CityTechLab.‏

  תשעה סטארטאפים חדשים בעיר חיפה סיימו את תוכנית ההאצה CityTechLab. התוכנית היא מיזם של מט"י חיפה בשותפות עם עיריית חיפה, ובביצוע של חברת TechLab Acceleration
 • שיא דוקטורים באוניברסיטת חיפה

  168 דוקטורים חדשים הצטרפו לאוניברסיטת חיפה, מדובר במספר שיא של דוקטורים חדשים באוניברסיטה. וגם השנה הנשים גברו על הגברים
 • שותפות מוצלחת

  סמיה דיאב סגנית מנהל מתנס ליאו באק, נבחרה מטעם שגרירות ארהב בישראל ליצג את פעילות לקידום קיום משותף יהודי ערבי, להשתלמות בת חודשיים בארה"ב
 • אוניברסיטת חיפה זכתה באות ההוקרה של מגן המילואים לשנת 2016

  אמש (ב', 15.5) העניק הרמטכ"ל, רב אלוף גדי אייזנקוט, את אות מגן המילואים לשנת 2016 לאוניברסיטת חיפה, המציין לשבח חברות ומוסדות להשכלה גבוהה המעודדים ותומכים בעובדיהם ובסטודנטים המשרתים במילואים. נשיא האוניברסיטה, פרופ' רון רובין בירך על קבלת האות "אנו גאים לעמוד לצד משרתי המילואים ולוודא שבזמן שהם תורמים לביטחון המדינה ומגנים על כולנו, נגן אנו על השכלתם האקדמית, ועל מקום עבודתם של סגל האוניברסיטה"
 • תלמידי בוסטון הגיעו ללמוד על מחסור המים בישראל

  במסגרת שיתוף הפעולה בין תיכון עירוני ה' לתיכון היהודי "גאן אקדמי" בבוסטון, הגיעו הבוסטונאים לשבוע הידרו-טק בו התמקדו בפתרונות הטכנולוגיים למחסור המים בישראל 
 • תיכוניסטיות באינטל

  עשרות תלמידות תיכון קרית חיים נפגשו במהלך השנה עם מהנדסות אינטל וקיבלו הצצה נדירה ליום עבודה בחברה, נחשפו למקצועות ההנדסה והכירו מקרוב את הרובוט החדיש "זנבו"
 • משלחת תלמידי היסטוריה מוגבר מליאו באק שבה מלונדון

  תלמידי המשלחת ניפגשו עם ניצולי "הקינדרטרנספורט" פליטי השואה עליהם חקרו ולמדו במסגרת בית ספרית. כמו כן זכו למפגש מרתק עם הרב ג'ונתן ויטנברג, במרכז סטרנברג שהעלה נקודת מבט אקטואלית על ההתמודדות עם סוגיית הפליטים כיום בבריטניה ועל מעורבות הקהילה היהודית בסוגיה זו.
 • "סטודנטים ליום אחד"

  יותר מ-100 חיילים לקראת שחרור, מטירת הכרמל, התארחו באקדמית גליל מערבי. המיזם נערך בשיתוף עם מרכז הצעירים בטירת הכרמל
 • "תיאטרון עדות - מספרים כדי לחיות"

  לראשונה בחיפה יתקיים המיזם 'תיאטרון עדות – מספרים כדי לחיות"' בשיתוף עמותת שילה, עמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק בחיפה חטיבת הנעורים של ליאו באק וג'וינט ישראל – אש"ל המטרה: הפקת הצגה על בסיס עדויות ניצולי השואה.
 • חדש, סדנה ייחודית לנשים

  החודש יצאה לדרך במתנ"ס ליאו באק סדנה המיועדת לנשים תושבות שכונות מערב חיפה המגדלות ילדיהן באופן עצמאי – המיזם "עשי זאת בעצמך"
 • ליאו באק בין עשרת בתי הספר היהודים המובילים בישראל.

  על פי סקר משרד החינוך אשר כלל 1000 בתי ספר בישראל, ליאו באק מדורג בין עשרת בתי הספר היהודים המובילים בישראל. ליאו באק הוא היחידי בחיפה אשר התברג בין עשרת התיכונים היהודים המובילים את טבלת אחוזי הזכאות לבגרות הגבוהים ביותר.
 • קרדיוגרפיה ללב השואה

  100 חוקרים מ- 17 מדינות יגיעו לאקדמית גליל מערבי לכנס הבינ"ל לחקר "הרפואה בשואה ולאחריה". אנו יודעים, כיום, כי לאירועים המחרידים בלב השואה היו שותפים גם אנשי רפואה, אקדמיה ומדע שנתנו הכשר לאידיאולוגיה הנאצית ואף היו שותפים סמויים להנעת תהליך הפתרון הסופי.
 • "סופר טוב צריך להתרגש מלרגש את הקוראים"

  הסופרים הוותיקים והמוערכים: רם אורן, אורלי קסטל בלום ומוחמד עלי טאהא השתתפו בפאנל בהנחיית העיתונאית נסלי ברדה, שנערך באקדמית גליל מערבי לרגל יום הספר הבינלאומי. הסופרים שיתפו את הקהל הרחב בסיפורים שמאחורי הסיפורים, תהליכי הכתיבה וחילקו טיפים לסופרים המתחילים
 • "עשי זאת בעצמך" במתנ"ס ליאו באק

  החודש יצאה לדרך במתנ"ס ליאו באק סדנה המיועדת לנשים תושבות שכונות מערב חיפה המגדלות ילדיהן באופן עצמאי – המיזם "עשי זאת בעצמך" מיועד להקניית מיומנויות תחזוקת בית ורכב, ובכלל זה אינסטלציה שימוש בארגז כלים לעבודות נגרות שיגרתיות, להכרת הרכב והטיפול השיגרתי.
 • מרכז מחוננים ראשון מסוגו יהודי-ערבי

  בימים אלה נבדקת האפשרות לפתוח בשנה"ל הבאה מרכז מחוננים המאגד דו קיום, יהודי-ערבי באקדמית גורדון. משרד החינוך, עיריית חיפה והאקדמית גורדון מקדמים את הנושא. במרכז ילמדו תלמידים שעברו את מבחני המחוננים של מכון סאלד ואותרו ע"י משרד החינוך.
 • בית ספר חדש בנאות פרס

  בשנת הלימודים הבאה ייפתח בית ספר יסודי חדש בשכונת נאות פרס שיתמחה בתחום המדעים והספורט ויכלול תכניות לימודים ייחודיות בשיתוף המרכז המדעי טכנולוגי, מרכז הטניס ועוד
 • אדוני ראש העיר הצעיר

  העולם שייך לצעירים: יו"ר מועצת הנוער העירונית, אוראל ואקנין, החליף ליום את ראש עיריית חיפה, יונה יהב, וחברי מועצת הנוער העירונית החליפו את בכירי העירייה
 • גורדון תערוך אירוע בני/בנות מצווה לילדים

  כחלק מפעילותה עם הקהילה, תערוך השבוע האקדמית גורדון, בשיתוף מחלקת הרווחה של עיריית חיפה, אירוע בני/ בנות מצווה לילדים המטופלים במחלקת הרווחה בעיריית חיפה.
 • עושים כבוד למצטיינים בבראודה

  המכללה להנדסאים אורט בראודה העניקה תעודות הצטיינות ל – 173 סטודנטים הלומדים ב- 19 מסלולי לימודים שונים
 • מדברים תעשייה ואקדמיה בבראודה

  המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה ערכה את הכנס הארצי השביעי לתעשייה – אקדמיה בנושא "צמיחה אישית ואיכות החיים: מנועים לחדשנות ולפריון בארגון" בהשתתפות בכירים בתעשייה ובאקדמיה בישראל, לזכרו של פרופ' יוחנן ארזי ז"ל
 • חושפים סודות עתיקות עכו

  מסתרי מבני הקדושה העתיקים בעכו נחשפים בכנס השימור השנתי של החוג ללימודי שימור באקדמית גליל מערבי.
 • מקום שני ארצי ל"ליאו בק" בסייבר

  לפני שבוע התקיימה תחרות הסייבר הארצית, ולקחו בה חלק 1400 בתי ספר מרחבי הארץ. נבחרת הסייבר של חטיבת הנעורים "ליאו בק" חזרה עם הישג מרשים, עם מקום שני
 • נבחרת הסייבר של חטיבת הנעורים ליאו באק

  בתחרות שהתקיימה לפני שבוע והתחרו בשלביה השונים 1400 בתי ספר מרחבי הארץ, זכתה במקום השני נבחרת הסייבר של חטיבת הנעורים ליאו באק
 • הכנס השנתי הגדול בצפון ללקויות למידה והפרעות קשב

  כיצד מבנים חוסן אצל ילדים? מהם דרכי ההתמודדות עם קשיים אצל מבוגרים? טיפול תרופתי או טיפול משולב? הכנס ללקויות למידה והפרעות קשב שיערך במכללה האקדמית גליל מערבי יקיף השנה את מגוון דרכי הטיפול בגילאים השונים.
 • לא כל מקצוע מחייב תואר

  יש מקצועות שמהם ניתן להתפרנס גם בלי תואר אקדמי. הדרך להשתלב במקצועות האלה היא ללמוד כדי להשיג תעודת הסמכה, אך מדובר בהשקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. הנה כל הפרטים
 • האקתון הראשון מסוגו ליזמות חברתית

  שותפות חיפה בוסטון המנהיגות הצעירה שלה ממשיכה במהפכה בתחום היזמות בעיר חיפה לעשות למען צעירי העיר. ב- 2.3-4 יתקיים ההאקתון הראשון מסוגו ליזמות חברתית. המרתון מיועד לאנשי פיתוח, מעצבים, כלכלנים, אנשי מגזר שלישי, מגזר ציבורי ואקדמיה שמעוניינים לסייע בפתרון של אתגרים חברתיים משמעותיים.
 • סיפור מהלב

  שיתוף פעולה בין החוג לחינוך במכללה האקדמית גליל מערבי לקניון עזריאלי עכו הניב מיזם חדש: שעת סיפור חווייתית בשילוב משחק ופעילות שתעשיר את עולמם הלשוני והספרותי של ילדי העיר.
 • ביקור דיפלומטי באקדמית גורדון

  " אמליץ על האקדמית גורדון כמוסד אקדמי שיקיים השתלמות ל 30 מנהלי בתי ספר בארגנטינה אודות שילוב טכנולוגיות בהוראה"
 • שת"פ אגודת הסטודנטים של הטכניון והסיטי סנטר

  חברות מתנדבות של אגודת הסטודנטים יתפעלו בזאר של בגדי יד שנייה שכל הכנסותיו יועברו כתרומה לעמותת "אשה לאשה", אשר יסייעו לנשים יוצאות ממעגל הזנות
 • שבוע פתוח באקדמית גורדון!

  המכללה האקדמית גורדון תקיים בשבוע הבא, בין ה- 19.3-23.3 שבוע פתוח, בסימן הוראה בעידן הדיגיטלי. המגיעים ליום הפתוח יוכלו לשבת לפגישות אישיות עם ראשי החוגים ולקבל את כל המידע שנדרש אודות הלימודים.
 • שקר החן והבל היופי

  לקראת יום האישה הבינלאומי יזמה תלמידת "רעות לאמנויות" סדרת הרצאות לנוער והוריהם בנושא דימוי הגוף
 • עמותת שילה ותלמידי תיכון ליאו באק

  בחיפה חיים למעלה מ 15,000 ניצולי שואה, מחציתם עריריים ובודדים. תלמידי תיכון ליאו באק ועמותת שילה, מתגייסים בימים אלה לקיום ליל סדר קהילתי לניצולי שואה בודדים.
 • כתות תקשורתיות בליאו באק

  תלמידי הכתות התקשורתיות בחטיבת הנעורים ליאו באק מדריכים את חבריהם לשכבת ז'-ח בפרויקט "חברים – גינון"- יחד בונים את "שביל העוצמות"
 • ועדת ההיגוי השנתית של שותפות חיפה- בוסטון

  כמידי שנה גם השנה התכנסו חברי השותפות מחיפה והשותפים שלהם לעשייה מבוסטון, יושבי הועדות ובכירים מהפדרציה של בוסטון ה- CJP, לוועדת ההיגוי השנתית של שותפות חיפה- בוסטון בניהולה של ורד ישראלי, שמתקיימת בחיפה בחודש מרץ.
 • "יום העגונה" במכללת גליל מערבי

  בתענית אסתר, יתקיים כנס בינלאומי בגליל המערבי יעמוד במרכז אירועי "יום העגונה"
 • מתכוננים לעתיד בכנס המדעי

  כ־2500 תלמידים חיפאים משתתפים בימים אלה בארבעה ימים של כנס המדעי השלישי לתלמידי תיכון המתקיים השבוע בטכניון. עיריית חיפה מובילה מזה כעשור את תוכנית "המצוינות במדעים", שמטרתה לעודד תלמידים ללמוד מקצועות מדעיים
 • קרן מילגות מיוחדת בגורדון

  סטודנטים חונכים ומלווים תלמידי בי"ס שביתם נשרף בשריפה האחרונה שהשתוללה בכרמל.
 • מטו"ס למקום ראשון בסייבר

  סניף מטו"ס של בית הספר הריאלי העברי זכה במקום הראשון במחוז חיפה באליפות הסייבר הישראלית
 • תלמידי ליאו באק מנציחים קהילות שנחרבו בשואה

  התלמידים הם תלמידי הכתה התקשורתית י שחקרו את ההיסטוריה של המוצגים השונים, תיארכו את הפריטים ויצרו את הגרפיקה והמוזאולוגיה המקצועית של חדר המוזיאון שהוקם בליאו באק. במקום יתקיימו שעורי היסטוריה ויהדות פעילים.
 • חברת שתית מחלקת מילגות לסטודנטים

  כחלק מפעילותה עם הקהילה, התקיים השבוע במתנ"ס נוה פז שבחיפה טקס מרגש, במסגרתו חילק שלום שיטרית בעלי ומנכ"ל חברת שתית, מלגות לסטודנטים יוצאי אתיופיה וחבר העמים תושבים השכונה.
 • מוצקין זוכה בפרס החינוך היישובי

  הישג מרשים למערכת החינוך בקרית מוצקין: היא הוכרזה בין הרשויות שזכו היום בפרס החינוך היישובי לשנת תשע"ז. שר החינוך נפתלי בנט התקשר לראש העיר חיים צורי, ובישר לו על הזכייה
 • "הכניסה למקצוע ההוראה"

  לראשונה התקיים בשבוע שעבר במכללה האקדמית גורדון, כנס ארצי בנושא: "הכניסה למקצוע ההוראה"
 • מנהל מחוז חיפה חדש

  חודשיים לאחר שהלכה לעולמה מנהלת מחוז חיפה במשרד החינוך, רחל מתוקי ז"ל, נבחר אתמול ד"ר סער הראל כמחליפה. בתפקידו האחרון שימש כמנהל האגף הארצי במשרד החינוך לטיפול וחינוך בילדים ונוער בסיכון
 • ביקור ראש מועצת רמת ישי בגורדון

  ראש המועצה המקומית רמת ישי, עופר בן אליעזר, ביקר בשבוע שעבר באקדמית גורדון ונפגש עם נשיא האקדמית פרופ' יחזקאל טלר, וסגן הנשיא יגאל שייניס. השלושה דנו באפשרויות לשיתוף פעולה בין האקדמית למועצה המקומית, ולמערכת החינוך של המועצה.
 • תיקון עולם מתלמידי ליאו באק

  ביוזמת תלמידים ובניהולם, יצאו מאות תלמידי י"א מתיכון ליאו באק ליום תיקון עולם בבתי חולים, הוסטל לניצולי שואה, מועדוניות ילדים ונוער וגינות קהילתיות
 • "ציוצים על עצים"

  פרוקיט משותף של שותפות חיפה בוסטון ועיריית חיפה שמטרתו לחגוג את כוח החיים והתחדשות הטבע לאחר השריפה הגדולה
 • רפואה משלימה – הזדמנות לרכוש מקצוע

  תחום הרפואה המשלימה תופס היום נפח הולך וגדל בעולם המערבי. הרפואות, הקונבנציונאלית והמשלימה משלבות ידיים במגוון רחב מאד של תחומים לטובת החולה.קמפוס חיפה של מכללת רידמן, מציע מגוון מסלולי לימוד באווירה הפסטורלית של הרי הכרמל
 • הראשונים באולימפיאדת החלל - עירוני ה'

  מאות נבחרות מכל הארץ התמודדו במסגרת אולימפיאדת החלל ע"ש אילן רמון. למקום הראשון הגיעו תלמידי הכיתה הטכניונית מעירוני ה' עם תוכנית לפינוי פסולת חלל
 • תעודות ומלגות הצטיינות לסטודנטים המובילים בחינוך גורדון

  בשבוע שעבר התקיים האירוע השנתי להענקת תעודות ומלגות הצטיינות לסטודנטים וסטודנטיות מצטיינים לשנת הלימודים תשע"ו באקדמית גורדון לחינוך. 44 הסטודנטים המצטיינים היו אלו שהגיעו להישגים הגבוהים ביותר בלימודים לצד פעילות למען הקהילה.
 • שיתוף פעולה אסטרטגי בין מש"ב לאקדמית גורדון

  משרד החוץ (באמצעות מש"ב) בחר באקדמית גורדון בחיפה כמודל לשילוב טכנולוגיות למידה בחינוך
 • ממוצקין לחלל

  ניסוי של תלמידי אורט קרית מוצקין יישלח לחלל. בחירת הניסוי התבצעה במסגרת אירוע הגמר של תוכנית "רמון ספייסלאב"
 • הרובוט של ליאו באק מנצח

  קבוצת הרובוטיקה של חטיבת הנעורים ליאו באק זכתה במקום הראשון בקטגוריית תכנות רובוט ועלתה לגמר הארצי
 • שת"פ תאטרלי במיוחד

  מתרחב שיתוף הפעולה הייחודי בין המכללה האקדמית גורדון, לתאטרון הצפון. במסגרת שיתוף הפעולה משולבות הצגות לסטודנטים כחלק מתוכנית הלימודים וסל התרבות
 • היכונו להמראה עם אורט בראודה

  ערב "חללי במיוחד" לכל המשפחה הכולל מגוון סדנאות ויצירות הפעלה וכולן בנושא חלל במכללה להנדסה אורט בראודה
 • מוזילים את מחירי הצהרונים

  בשורה להורים בעיר: החל משנה הבאה תסבסד עיריית חיפה את הצהרונים, ומחיריהם יוזלו דרמטית. מחירי הצהרונים בגני הילדים יוזלו מ־1,080 שקלים ל־950 שקלים בלבד. בבתי הספר תחול ההוזלה על פי המדרג הבא, בבתי ספר מדירוג סוציו־אקונומי א' יוזלו מ־1080 שקלים ל־950 שקלים בחודש, בבתי ספר מדירוג סוציו אקונומי ב' יוזלו הצהרונים מ־950 שקלים לחודש ל־900 שקלים לחוד
 • "ציוצים על עצים"

  לקראת ט"ו בשבט שותפות חיפה בוסטון יחד עם עיריית חיפה משיקות פרויקט ייחודי שמטרתו לחגוג את כוח החיים והתחדשות הטבע לאחר השריפה הגדולה
 • תופי השלום מגיעים רחוק

  מיזם תופי השלום של ליאו באק מתרחב: חטיבת הנעורים ליאו באק וחטיבות ביניים של בית הספר הנוצרי סנט ג'והן מחיפה ומר אליאס מעאבלין מנגנים עם סימפונית חיפה קונצרט לקטנטנים
 • יש לכם ילדים מחוננים או מצטיינים?

  בעקבות ההצלחה של "חוגורדון"- מרכז העשרה לילדים מחוננים ועתירי כישרון באקדמית גורדון- הורחבה ההרשמה לסמסטר ב' "חוגורדון"- המציע חוגים בנושאים מגוונים מזמין אתכם הורים לילדים מחוננים או מצטיינים בכיתות ג'-ו'
 • השר בנט בביקור בחיפה: "כאן הבית שלי"

  שר החינוך נפתלי בנט ביקר היום בעיר הולדתו חיפה. בנט, בליווי ראש העיר יונה יהב נפגש עם תלמידים ודיבר בכנס חיפה למנהיגות, וביקר תלמידים במדעטק
 • SupersonasNEXT- מנהיגות נשית חיפאית

  שותפות חיפה בוסטון ו- SUPERSONAS השיקו בשבוע שעבר, מיזם ייחודי משותף בחיפה. מטרת המיזם SupersonasNEXT הוא יצירת קבוצת כוח נשית צעירה ומשפיעה,
 • סקר שמפרסמת האקדמית גורדון מגלה:

  רוב מוחץ של הורים לתיכוניסטים סבור כי על בית הספר להיות אחראי על צריכת תקשורת ביקורתית בבתי הספר
 • הסיטי סנטר יעוצב מחדש כפרוייקט גמר של מכללת תילתן

  שיתוף פעולה בין קניון סיטי סנטר Outlet ותלמידי שנה ג' של מחלקת עיצוב פנים במכללת תילתן נרקם בימים אלו.
 • פרס לבראודה על תרומה לקהילה

  המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה זכתה בפרס המל"ג לתרומה ומעורבות אקדמיה בקהילה. מטרת הפרס, בשווי 25,000 שקל, לחזק ולקדם את הפעילות החברתית בשנת הלימודים הבאה
 • מהתאוריה למעשה

  מסורת הרצאות חדשה החלה במכללה האקדמית גליל מערבי והפעם מרצה אורחת בהרצאה מרתקת לחיות וללמוד עם עיוורון
 • פרס המל"ג לתרומה ומעורבות אקדמיה בקהילה לאורט בראודה

  המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה זכתה בפרס המל"ג לתרומה ומעורבות אקדמיה בקהילה מטרת הפרס, בשווי 25,000 ₪ לחזק ולקדם את הפעילות החברתית בשנת הלימודים הבאה
 • טור עמדה: העסקה ישירה באוניברסיטה

  בטור עמדה מסבירה ג'נה בריילובסקי למה הם ומאות סטודנטים ומרצים, מנהלים מאבק ודורשים מהנהלת אוניברסיטת חיפה להעסיק באופן ישיר את מאות עובדי הניקיון במוסד
 • "אוטיזם- רואים אחרת"

  לקראת יום ההתרמה לילדים האוטיסטים, שייערך ב-3 בינואר, יוצאת אלו"ט (אגודה לאומית לילדים אוטיסטים) בקמפיין הסברה שנועד להעלות מודעות לאוטיזם, והפעם תוך דגש על נקודת המבט של האדם עם אוטיזם, שרואה את העולם באופן שונה מכלל האוכלוסייה.
 • גורדון בהרשמה מוקדמת לשנה"ל הבאה

  לאורך חודש ינואר (מ-1.1.2017- ועד ל 31.1.2017 ) תחל המכללה האקדמית גורדון בהרשמה מוקדמת לשנה"ל הבאה (תשע"ח),
 • חברים על קו מוסקבה "ליאו באק"

  בימים אלו הגיעה משלחת מ"אורט מוסקבה" בה 14 תלמידים ושתי מורות לביקור במסגרת קשרי "ליאו באק"-"אורט מוסקבה"
 • מנהיגות נשית חיפאית

  שותפות חיפה בוסטון ו- SUPERSONAS משיקות מיזם ייחודי משותף בחיפה. מטרת המיזם שייקרא SupersonasNEXT הוא יצירת קבוצת כוח נשית צעירה ומשפיעה, בעיר חיפה, והוא מיועד לנשים צעירות המעוניינות להוביל להשפיע.
 • חיפה מצדיעה למורים

  ראש עיריית חיפה, יונה יהב, יפתח את "יום המורה החיפאי" בביה"ס "רוממה" שרבים מתלמידיו וצוות ההוראה התמודדו בשבועות האחרונים עם נזקי השריפה  
 • שרה אנג'ל באקדמית גורדון- הסטודנטיות נשארו פעורות פה

  אשתו לשעבר של העבריין הידוע שמעיה אנג'ל, סיפרה את סיפור חייה עוצר הנשימה בפני הסטודנטים של האקדמית גורדון. היה סוחף!