שף אסיאתי, שף צרפתי, שף מתוק ושף מאסטר נפגשים במסעדה חיפאית….

עודד שטראוס לא פותח את המסעדה במרכז הכרמל אלא בונה מתחם איטלקי ברוממה ובינתיים חוגג יומולדת לצפרירים 1 עם השפים הענקיים…
חוגג 3 לבייבי שלו. שטראוס. אלבום פרטי

חוגג 3 לבייבי שלו. שטראוס. אלבום פרטי

הרברט סמואל שלו מתארחת בצפרירים. רושפלד. אלבום פרטי

הרברט סמואל שלו מתארחת בצפרירים. רושפלד. אלבום פרטי

ממתיק את החגיגות. שמו. אלבום פרטי

ממתיק את החגיגות. שמו. אלבום פרטי

השף הטייגר מתארח מרמת החייל. גרין. אלבום פרטי

השף הטייגר מתארח מרמת החייל. גרין. אלבום פרטי

עודד שטראוס מהיזמים המובילים בעיר לא נח לרגע ובכל זמן נתון הוא עסוק בפרויקט אחר. בשנים האחרונות הוא מחזיק בבעלותו יחד עם שותפים- לירן לוי, גל הירש ודדי צורף, את ה- 'צפרירים 1' ובסוף החודש, ממש לפני הסדר הוא עושה סדר במקום וחוגג שלוש שנים לצפרירים שלו בקול תרועה. זה הזמן לשאול את עודד מה קורה עם הפרויקטים החדשים עליהם הוא עמל ואותם בישל במשך השנה האחרונה ושהיו כבר אמורים לצאת לפועל… המסעדה האסיאתית במרכז הכרמל יחד עם משה טיילר מהברברוסה והפרויקט החדש ברוממה.

שטראוס, מזל טוב, עוד נגיע לחגיגות, מה קורה עם הפרויקטים החדשים?

הפרויקט במרכז הכרמל לא הסתדר לי בסוף באופן אישי. אני כולי בפרויקט החדש שלי מול היכל הספורט רוממה. מדובר במתחם של אוכל איטלקי מיוחד.

מתי הוא אמור להיפתח?

בעוד חודשיים בערך. כרגע אנחנו חזק בחגיגות יום ההולדת של צפרירים. זו יוזמה שדורשת מאיתנו המון אבל אנחנו עושים את זה בכיף בשביל הקהל החיפאי.

ומה יהיה ביומולדת?

החלטנו להרים מיזם יוצא דופן וראשוני בצפון שבו במשך שבוע היומולדת מסעדות שונות מרחבי המדינה מכל קשת הקולינריה מתארחות אצלנו לערבי Pop  Up ייחודיים מסוגם בהם למעשה אותם שפים וצוות המסעדות כולו "משתלט" על צפרירים 1. ב-29/3 מתארחת מסעדת הדגל של יונתן רושפלד – הרברט סמואל', בראשות השף אדיר כהן והצוות.  ב-29/3 אנו מארחים את מסעדת טייגר לילי, התאינלדית המופלאה של השף יניר גרין עטורת השבחים מרמת החייל. ב-1/4 צפרירים 1 עושה כבוד גדול למוסד החיפאי, מסעדת הגורמה היחידה מסוגה בצפון שהפכה כבר לשם דבר בכל הארץ, "הנמל 24" ולשף ובעלים שלה- רן ראש. הפנינה הקולינרית של חיפה והצפון תגיע להעניק ערב קולינרי מיוחד במינו מהמטבח הצרפתי ונגיעות מהמטבח האיטלקי- ים תיכוני. את כל מהלך שבוע היומולדת ילווה תפריט קינוחים מיוחד במינו שנבנה על ידי השף קונדיטור, מיקי שמו, הבעלים של רשת הקונדיטוריות שמו. ולסיכום, ביום חמישי ה2/4 ייחתם שבוע היומולדת במסיבה ים תיכונית עם האיש שכבר הפך לאגדה בתחומו- אבו מרון, הבעלים של 3 מסעדות החומוס מהמצליחות בארץ החל מ-1969.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות