מופע מיוחד למען נפגעת אונס

של"ג בן שטרית נאנסה לפני מספר שנים. לאחר שתבעה את מי שאנס אותה, ובית המשפט החליט שהיא לא זעקה מספיק בזמן האונס, היא החליט הלא לוותר ולצאת למלחמה משפטית. בערב מיוחד אליו התגייסו מיטב האומנים, שיתקיים בצוותא ב-23.8, יגוייסו כספים למאבקה האמיץ. מוזמנים להגיע
 

ב-23.8, יום רביעי באולם צוותא בתל אביב יתכנסו מיטב אומני ישראל למופע התרמה מיוחד בשם: "צדק צדק תרדוף". המופע הוא התרמה לסיוע משפטי עבור בחורה אמיצה בשם של"ג בן שטרית. זו בחורה שלפני שש שנים החליטה לתבוע ולהביא לדין את האדם שאנס אותה ב-17.7 לפני כשבע שנים.

בערב חג שבועות האחרון, לאחר המתנה של שנה מסיום הדיון האחרון בתיק, קיבלה בן שטרית את הכרעת הדין שדחתה את תביעתה נגד מי שאנס אותה. אלא ששל"ג החליטה לשבור שתיקה – שתיקה של קורבנות אונס רבות, והחליטה לצאת אל האור ולהחליט להמשיך במלחמה ולהגיש ערעור עד שהאנס שלה יבוא על עונשו. מדובר בהליך משפטי יקר, שעד עתה דרש ממנה הוצאה כספית לא מבוטלת.

כדי להמשיך ולהילחם של"ג בן שטרית החליטה לפנות לאומנים רבים ולהרים ערב מופע – התרמה, שכספיו יופנו להליך המשפטי שהיא מתכוונת להמשיך בו עד שהצדק ייעשה ועד שמי שאנס אותה יבוא על עונשו.

 

 

 

בערב המיוחד יופיעו: אהוד בנאי, עמיר בניון, ארז לב ארי, בית הבובות, אפרת גוש, שי גבסו, עמיר לב, גבע אלון, מאור כהן, סיון לוי, הילה סעדה, ליאור פרלה, נטלי עטיה, בוצר, להקת עלמא, בועז קרוזר ואומנים נוספים.

 

וכך כתבה של"ג בדף הפייסבוק שלה בתאריך 17.7 בו נאנסה לפני מספר שנים:

 

"נאלצתי להיחשף, לאחר שנים מאחורי הקלעים, עם סוד סודי, שהיה שלי והיה בדלתיים סגורות בשש שנים האחרונות, עת אזרתי אומץ ותעצומות נפש לממש את זכותי הדמוקרטית לצדק וסמכתי את ידי במערכת המשפט, ובמשך שנים של עינוי דין כלפי, קיבלתי ערב חג שבועות השנה את הכרעת הדין לה המתנתי למעלה משנה, ואת דמעותיי בחג רק הקדוש שלמעלה שמע, את המילים הבוטות. את ההכרעה הלכאורה מאוד מנומקת בנימוקים מכוונים לתמונה שהשופטת רצתה ליצור על פי מוסכמות חברתיות ישנות ועל פי פסיקות עתיקות שחלף זמנן בלשון המעטה (כאילו לא היה מקרה שומרת וכבוד השופט חשין ששינה סדרי עולם ועשה צדק וחסד עם הקורבנות.). היא כתבה ונימקה שלא הוכחתי שלא רציתי כי לא אמרתי זאת בקולי, אך גופי התנגד ונפל לרצפה והוא המשיך על אף שגופי לא רצה זאת ואת ההמשך אספר בעתיד כי זה מידי כואב.
למען ההבהרה מי שאנס אותי עמד בגינו בזמן האונס מאסר על תנאי בגין אונס קטינה. הוא אנס מורשע שקיבל בהרשעתו 6 חודשי עבודות שירות, 18 חודשים מאסר על תנאי, ופיצוי כספי בסך 3,000 ₪ בשלושה תשלומים. אם היה מורשע ענישה ראויה אני לא הייתי נאנסת וזו עובדה. אך זה כבר מענייניי הדלתיים הסגורות. כך גם העבר הפלילי שלו בו עשרות תיקים פליליים מכל הסוגים ומהם הצליח לחמוק פעם אחר פעם והוא כיום חופשי ואותי זה מדאיג ומדיר שינה שנים.
את הערעור הגשתי בשעה טובה. עברתי דרך ארוכה וכאובה עד שמצאתי את הייצוג החדש. מפאת העלויות הגבוהות שנפסק עלי לשלם ובהם הוצאות משפט לאנס וכן הוצאות הכרעת דין וכן ערבונות לבית המשפט בהליך הערעור ובנוסף לשכר הטרחה בעבור הייצוג החדש (מלאך הבאה במחיר חברותי). הקשבתי לעצת חברות וחברים והסכמתי להגשת העזרה שלהם בהפקת ערב תמיכה והתרמה למימון ההוצאות הכבדות. לאחר התחבטויות האם לגשת להליך בחרתי לממש את זכותי לאמת על אף כל המורכבות והמטען הכרוכים בהליך.

 

 

של"ג בן שטרית. "רק עכשיו שהצלחתי לעמוד שוב על רגליי בחיי, קיבלתי כזו מהלומה, שבאמת לא ידעתי איך לצאת ממנה ונשגב מבינתי להבין". צילום: נורית מוזס

"סך העלויות של כל התביעה שכבר הוצאתי כולל עלויות שלושת חוות הדעת הפסיכיאטריות מטעם הצדדים ומטעם בית המשפט שכולן קבעו כי נאנסתי ויש לפוסט הטראומה שלי השלכות לכל ימי חיי וכן אחוזי נכות לכל החיים (40 אחוז בארבע שנים ראשונות, 20 אחוז לשלוש שנים ו 15 אחוז לכל החיים, שמעולם אגב לא מימשתי בביטוח לאומי). העלויות שהוצאתי עד כה הינן מעל 50,000 שקל ששולמו בעבור שלושת חוות הדעת והייצוג הקודם.
בעבור הערעור למחוזי וההוצאות המשפטיות שנפסקו עלי לשלם סכום זהה של עוד 50,000 שקל שאין ביכולתי לממן ואני מנסה לגייס באמצעות הקונצרט.
חשוב להדגיש שעל אף שמדובר בתביעה אזרחית ושלו אין כסף ולא בממון ולא בהון עסקינן, אלא בצדק. מדובר באדם שיש לו מספרה ויש לו הרשעות קודמות בגין אונס וידו חופשית לנשים, ופה דרוש צדק ומשפט. על כך אני נאבקת כל השנים תוך ניסיון לשקם את חיי ולהקים בית בישראל ולנהל אורך חיים שפוי ושגרתי במידת האפשר.
על אף הכאב הכרוך בכניסה להליך הערעור אני מקבלת עליי את חובת הוכחת הצדק שקבעה השופטת שעלי להוכיח ופונה לחסדי שערי המשפט שיקבלו את הערעור שהגשתי וירשיעו אדם שמזמן היה ראוי שיעבור לדור מאחורי סורג ובריח בעיר מקלט ושאין מקומו בחברה כל עוד אינו מכיר בעוונותיו וחטאיו ומבין את השלכת מעשיו. אילו היה פה עיר מקלט הכל היה נראה אחרת ויכולנו ללכת בבטחה ברחובות ובשדרות.
רק עכשיו שהצלחתי לעמוד שוב על רגליי בחיי, קיבלתי כזו מהלומה, שבאמת לא ידעתי איך לצאת ממנה ונשגב מבינתי להבין. בתוך כל הדמעות חברות טובות הציעו לערוך עבורי ערב התרמה, תחילה זה נראה כה מוזר ומהר מאוד הבנתי שזה המוצא היחידי שלי, וכאדם וכמפיקה היה עלי להיחשף בפני אוהביי, חבריי וקולגות שלא ידעו ולו דבר ומיד וברגע אחד לאחר ניגוב הדמעות כולם\ן הצטרפו ונרתמו למרכבה (על כל אלו מודה מודה) ועזרו לנו להרים את קונצרט 'צדק צדק תרדוף' שכולל בתוכו שירי צדק ושירים עם כוונת הלב כיאה למעמד ר"ח אלול עת רצון ושערי רחמים שם נתפלל שיתקבלו כל התפילות ומתוך הכוונות הטובות של האמנים, החברותא המוסיקלית שלי לאורך השנים, מהם שאבתי את הכוחות לעבור את כל הליך הריפוי המורכב והטעון ובפרק זמן כה קצר ובלתי נתפס למימוש הגשתי את הערעור ויותר מהכל זכיתי להתנער מהשתיקה שעטפה אותי שנים ולאפשר לכל אוהביי לחבק ולתמוך וזה עיקר הדבר כי הכוונה נותנת אמונה.
בחרתי לחשוף את חוויותיי ולתרגם את רגשותיי מהמערכות באמצעות מערכונים קצרים שכתבתי, 'מונולוגים מהפרוטוקולים – כל מה שרציתי לומר בדלתיים סגורות ונאלצתי לשתוק'.
יש בי מסר להעביר לנשים שחוו את הצער הזה בגופן ובנפשן, אל תשתקו, תדברו, תכריעו לבית המשפט את הדין ותדרשו את האמת והצדק בכל האמת וכוונת הלב המחלים והיגע. מתוך האמת נרפא ומתוך הצדק נתגבר. שם האמת תדבר.
מאמינה מעומקא דליבא שהצדק יעשה ומאמינה בתקווה שלמה שיש מי ששומע הן ממעל והן כאן מטה. הטוב מטבעו לדבוק בטוב על אף כל הייסורים שבדרך מבינה שיש כאן עוד כמה מדרגות לתקן בדרך וזו דרכי להשמיע קול. את קול הכל שבאמת".

תודה על ההקשבה, החמלה, והחסד, תבורכו תמיד,
של"ג בן שטרית
כבר לא בשם חסוי".

 

לרכישת כרטיסים למופע שיתקיים ב-23.8 יום רביעי, אפשר לפנות  לאתר צוותא: https://www.tzavta.co.il/

או לטלפון: 036950156

 

עוד בתרבות

 • מסילת רכבת חדשה

  רכבת ישראל וחברת נמל חיפה חנכו מסילת רכבת חדשה המסילה החדשה ברציף הקישון תשמש להובלת ברזל לבנייה שייטען לרכבת ישירות מהאונייה, וכן לשינוע קטרים וקרונות חדשים של רכבת ישראל. שחר איילון מנכ"ל רכבת ישראל: החזון הוא הובלה מדלת לדלת. כל רכבת משא מורידה מהכבישים העמוסים עשרות משאיות
 • מסה קריטית.

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי, והשבוע כולנו מכירים אותם, המצליפים החברתיים, הגיבורים הגדולים מאחורי המקלדת בעולם הווירטואלי. אלו שלא חוסכים מילים של ביקורת והטפת מוסר. אלו ששכחו שלפרגן זו לא מילה גסה ומילים טובות מהדהדות למרחקים גדולים יותר. אלו ששכחו שעד שלא ילכו בנעלי האחר, במסע שלו, הם לא באמת יבינו. מתי זה ישתנה?
 • פגוע ועדיין אוהב.

  יוסי וידר, החקיין והבדרן המצליח, עבר השבוע גיהינום בכלי התקשורת השונים לאחר החיקוי של ברק, כשכל מה שהוא רוצה זה להמשיך לשמח אנשים ולהתנדב למען חולים ובעלי צרכים מיוחדים. ראיון עם איש של ערכים, לב זהב ואהבת ישראל.
 • מפגש ותיקי מכבי חיפה

  בעיר נשר, בבית הקפה "ג'ו בפארק", התקיים מפגש של ותיקי מכבי חיפה לדורותיהם.
 • התשובה הגברית לרוסלנה

  שדרן רדיו 99.5 חם אש שירן גולדשטיין יאייש את המשבצת של המנחה הגברי לצד רוסלנה רודינה בתחרות נער/ת השנה 2017
 • פליימוביל ענק  בקניון שער הצפון

  לראשונה בצפון :מתחם פליימוביל ענק שיתקיים בקניון שער הצפון בשבוע הבא – כניסה חופשית
 • אהובה מפרגנת

  אהובה אלפרון, באה להרצות ולספר על סיפור חייה המרתק, בהיכל התרבות נשר. בתום ההופעה הצטלמה אלפרון עם העיגולדים העלתה את התמונה לדף הפייסבוק שלה, פרגנה לעיריית נשר ולרשת המתנסים נשר וכתבה: "תודה לכל הנשרים והנשריות. היה מרגש, מחבק וחם".
 • אלי ומריאנו מצחיקים בהיכל התרבות

  מצעד הכוכבים שמגיעים לנשר במסגרת אירועי הקיץ נמשך: צמד הסטנדאפיסטים אלי ומריאנו, הלא הם אלי פיניש ומריאנו אידלמן, הופיעו בהיכל התרבות בנשר.
 • סטטיק ובן-אל תבורי הופיעו בנשר

  טו-דו-בום: אלפי תושבים הגיעו לצפות בהופעה של הצמד המצליח סטטיק ובן-אל תבורי שהתקיימה במתחם הקניות והעסקים "מבנה – תל חנן" שבעיר נשר.
 • בקצב הפטיטו

  מאמנת הכושר מעיין פטיטו נבחרה ע"י זאזא כהן ליצור את הכוריאוגרפיה לתחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון ולהכניס את המועמדים לקצב
 • עפיפוני קרב מיפן

  פתיחה חגיגית לשלוש תערוכות חדשות במוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית: האירוע התקיים במעמד ראש העיר מר יונה יהב ורעייתו, ומר אוסומי יו, סגן שגריר יפן בישראל
 • השקה נוצצת לחנות Outlet NYOU

  באירוע מושקע ומדויק נפתחה בחמישי חנות העודפים NYOU במתחם ביג קריות. עשרות עיתונאים ונשות חברה נהנו ממותגי יוקרה במחירים נוחים, קייטרינג משובח של קונדיטוריית שמו, מינגלינג ושמפניה
 • מופע מיוחד למען נפגעת אונס

  של"ג בן שטרית נאנסה לפני מספר שנים. לאחר שתבעה את מי שאנס אותה, ובית המשפט החליט שהיא לא זעקה מספיק בזמן האונס, היא החליט הלא לוותר ולצאת למלחמה משפטית. בערב מיוחד אליו התגייסו מיטב האומנים, שיתקיים בצוותא ב-23.8, יגוייסו כספים למאבקה האמיץ. מוזמנים להגיע
 • משפחה אוהבת.

  מני אסייג זוכה לחיבוק ענק מהאחים שלום ומוריס ומהקהל, מסכם עונה שלישית ענקית של 'שנות השמונים' ומפזר תקוות על הרביעית…
 • "לא מנסות להוכיח לאף אחד כלום"

  הסטנדאפיסטית מורן אזערי הרימה את מופע הייחודי "בנות עם ביצים" וביום חמישי הבא, 17.8, הן מופיעות יחד על בימת בית נגלר, קריית חיים. תבואו.
 • להפליג במחשבות

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי, השבוע נזכרתי באחד הדברים שכתב לאו צה, מגדולי הפילוסופים הסיניים, סופר ומייסד תורת הטאו. הדברים שכתב מסכמים את תחושת אי השקט המאפיינת רבים מאתנו בתקופה זו במיוחד. אולי זה החום המעיק, הקיץ הדביק, הילדים בחופשה. אולי עוד לא נסעתם לחופשה ואולי שבתם ממנה, גופכם כאן וליבכם נותר רחוק, אי שם. אז איך משיגים שקט נפשי ושביעות רצון?
 • השקת יומן ערוץ הילדים

  כ 1,500 מעריצים צעירים הגיעו אמש (8.8) לפגוש את כוכבי ערוץ הילדים בעופר גרנד קניון חיפה, לרגל השקת יומן ערוץ הילדים 2017-18 תשע"ח. .
 • עושה טוב על הלב.

  רפי לוי עזב את הסטלה לכמה שעות ותרם יחד עם מנהל המשמרת בסטלה, ארוחה מפנקת והפעלות לילדים במחלקה האונקולוגית ברמב"ם. מרגש!
 • מורן אייזנשטיין מדברת מהלב

  השחקנית מורן אייזנשטיין אמא לשלושה ובעלת דף ואתר הפייסבוק המצליח Emush תגיע להרצאה מרגשת ביום חמישי הבא בקניון עזריאלי עכו. האירוע נערך יחד עם מפיקת האירועים מאיה אושר.
 • חיפאים מדוושים בטור דה פראנס

  דוריס ואוהד לוי, בעלי קבוצת נוטלי יבואנית המותג הנס גרוהה בישראל, אירחו במהלך סוף השבוע האחרון אדריכלים מובילים לסוף שבוע מפנק בפריז שכלל שהיה במתחם ה-VIP של גמר הטור דה פראנס.
 • מהפכה בשוק התחבורה

  קבוצת סמל"ת, יבואנית IVECO זכתה במכרז של עיריית חיפה לאספקת צי של 20 משאיות פינוי אשפה מונעות בגז טבעי עיריית חיפה הינה הרשות המקומית הראשונה בישראל שמצטיידת במשאיות פינוי אשפה מונעות בגז טבעי היקף ההזמנה נאמד בכ-9.5 מיליון ₪ ותקופת ההתקשרות הינה לשנתיים הקרובות
 • סטטיק מבקש שתתרמו...

  עמותת אהב"ה (ארגון הנכים בישראל המיוחד) מוציאה מידי שנה ב9 השנים האחרונות מאות נכים ובני משפחותיהם לטיול של כיף, השנה מבקשת העמותה להגדיל משמעותית את הנכים שייהנו מהטיול ל 500 מאושרים ופתחה בקמפיין הדסטארט. תרומה למען מטרה חשובה ביותר.
 • גיוון תעסוקתי בכרמל

  במפגש שנערך בבית הנשיא, נכחו נשיא המדינה ראובן ריבלין, ד"ר סמיר קאסם מנהל המחלקה הפנימית בבית החולים כרמל, ועשרות בכירים מהחברות המובילות במשק למעקב אחר מיזם המעודד גיוון תעסוקתי בישראל
 • החיפאים ההזויים.

  בין הצוחקים בהופעה של רשף היו לא מעט חיילים שהגיעו להופעה בזכות כרטיסים שנתרמו על ידי האמן, משרדו ומשרד הכרטיסים לעמותת 'יחד למען החייל חיפה'.
 • הפנים האמיתיות. והטובות.

  ליאור מרדכי מאושר ומתרגש לאחר שהצליח לגרום לאמנון לוי הסקפטי להאמין במה שהוא עושה. מפה הוא ממשיך לתקשר, לטהר, להעביר חוגים והרצאות וכעת גם תכנית לפנויים פנויות. השיא עוד לפניו.
 • תחרות נער/ת השנה למען הקהילה

  משתתפי תחרות נער/ת השנה 2017 ישתפו פעולה עם התוכנית "עיר ללא אלימות" בהובלת סגנית ראש העיר יוליה שטראים אשר גם תשמש כשופטת בכירה ותכתיר את הזוכים
 • רועי לולו במוזה.

  יש רועי לולו מעצב השיער, רועי לולו המאפר ורועי לולו מעצב האופנה ומעכשיו יש גם רועי לולו הצייר. בקרוב התערוכה.
 • המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי, והשבוע עברנו את תקופת בין המיצרים ששיאה היה ב- ט' באב. המסר העיקרי מתקופה זו מדגיש את ההבנה שהבית חרב עקב שנאת חינם. המושג ההפוך שנולד בעקבות כך ונראה כתרופה לכל צרותינו הוא אהבת חינם. עוד רגע אנחנו ב-ט"ו באב, חג לאהבה על פי המקורות וגם שם לאהבת חינם, תפקיד מרכזי.
 • פסטיבל בובות בתיאטרון חיפה.

  תיאטרון חיפה בשיתוף התיאטרון הרב תרבותי "זיקית" מציגים: פסטיבל דו-לשוני לתיאטרון בובות- הצגות תיאטרון בובות לילדים בעברית ובערבית: "המתנה של סבא", "ארבע העונות וויואלדי אחד" ו- "קולות". בנוסף להצגות, יתקיים הפנינג ססגוני ללא תשלום בלובי התיאטרון הממוזג.
 • כן, זו עוגה!

  דודו אוטמזגין מתעלה אפילו על עצמו ומכין עוגה הכי מדויקת שאפשר בצורת שעון רולקס למנכ"ל החברה בישראל. 
 • פופ אפ בשער הצפון.

  מותג האופנה "יאנגה" פותח חנות פופ אפ במחירים אטרקטיביים בקניון שער הצפון לעשרה ימים בלבד.
 • פסטיבל בובות בתיאטרון חיפה.

  תיאטרון חיפה בשיתוף התיאטרון הרב תרבותי "זיקית" מציגים: פסטיבל דו-לשוני לתיאטרון בובות- הצגות תיאטרון בובות לילדים בעברית ובערבית: "המתנה של סבא", "ארבע העונות וויואלדי אחד" ו- "קולות". בנוסף להצגות, יתקיים הפנינג ססגוני ללא תשלום בלובי התיאטרון הממוזג.
 • בנשר מצויינים גם ב"אושו-סנדה"

  שון זיידל, דיויד פינסקי ורון באיוקנסקי, חניכי מועדון אומנויות לחימה "FIGHTER" מהעיר נשר זכו ב-3 מדליות זהב באליפות ישראל באושו-סאנדה.
 • מקום ראשון בצפון

  אלין אשכנזי, בת 13, תושבת נשר, ייצגה את העיר בכבוד באליפות ישראל בהתעמלות אמנותית, מחוז צפון שהתקיימה בקרית ביאליק. אלין התחרתה בשני תרגילים עם מכשירים שונים, סרט וכדור, וזכתה בשתי מדליות זהב ובמקום הראשון בציון הכללי.
 • זוכרים את גבי שושן.

  חברים של גבי שושן- אבנר גדסי, משה שחר, מירי אלוני, עוזי פוקס, דני שושן ושליחי הבלוז, שרים ומספרים על החבר והאח שהלך לעולמו בערב מרגש במועדון הביט כשהקהל החיפאי לא הפסיק לשיר, למחוא כפיים ואפילו לרקוד… .
 • מושיק רוט מבקר בקניון עופר הקריון

  השף מושיק רוט, הבעלים של רשת שמונה- שף סנדוויץ, הגיע אתמול בערב (יום שני) לביקור בסניף החדש של רשת שמונה, בקניון עופר הקריון.
 • השחקן נירו לוי במלון דן פנורמה חיפה

  השחקן המצליח נירו לוי, כוכב הסדרה רמזור, הגיע בשבוע שעבר למלון דן פנורמה בחיפה להעניק הרצאה לאורחי המלון.
 • הברבי החזקה ביותר.

  בר זומר הודחה מהתכנית הישרדות אבל הרושם העז שהותירה הביא את המעריצים הרבים שלה להגיב על פוסט הפרידה שלה, ולאחות, לצמוד ולחברים שלה מהתכנית לכתוב לבר מילים מרגשות ואף הרבה יותר מזה- מעריצות.
 • בובות הצפון בתיאטרון חיפה.

  התיאטרון הרב תרבותי "זיקית" בשיתוף תיאטרון חיפה מעלה שלוש הצגות תיאטרון בובות לילדים בעברית ובערבית- המתנה של סבא, ארבע העונות וויוולדי אחד וקולות. 
 • שוברים את השגרה

  במרכז היום מאי של עמותת שילה, העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק, לא התעלמו מהקיץ שהגיע ואיתו עונת הנסיעות והטיולים, והחליטו לשבור את השגרה עבור מבקרי מרכז היום עם יום טיול קיצי ומרענן בצפון.
 • "קיץ שכונתי"

  כוכבת הילדים "נעמה סופר-על", הופיעה ב"אשכול הפיס" בנשר, במסגרת אירועי "קיץ שכונתי", שמפיקים עיריית נשר ורשת המתנסים נשר למען תושבי העיר,
 • מהעיר נשר אל הילולת האר"י בצפת

  המחלקה לתרבות תורנית של רשת המתנ"סים נשר בשיתוף עם עיריית נשר העמידו אוטובוס מיוחד לטובת תושבי העיר נשר אשר יצאו לקחת חלק בהילולת האר"י הקדוש בצפת.
 • food truck הגיע לקניון עזריאלי חיפה

  קניון עזריאלי חיפה, כחלק ממסע קולינרי של משאיות האוכל של קבוצת עזריאלי אירח את התחלתו של מסע המשאיות בקניונים השונים ובשיתוף שוק האיכרים בנמל תל אביב.
 • חצרוני שיפמן ונופי. משולש קטלני.

  אמיר חצרוני ודובי שיפמן נלחמים על שירין נופי, החברה החיפאית של אמיר חצרוני, שבכלל רוצה להיפרד מאמיר סופית ומבקשת מדובי שיפסיק עם הבדיחות. קבלו סיפור הזוי מהסרטים.
 • חברות גם בפייס.

  בתום המופע "פאות קדושות מארחות את מיקי קם" ערכה להם דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין, מסיבה מאחורי הקלעים כשציונה פטריוט לא שוכחת להודות על החברות…
 • עוזרים לער"ן.

  "רק בזכות תרומותיכם הנדיבות נוכל לבצע את השיפוץ לרווחת המתנדבים. אם כל אחד יתרום מעט יחד נוכל לגייס במהירות את הסכום הנדרש." משפחת צור בפנייה נרגשת לחיפאים.
 • תמי ברק חוזרת לשיר.

  השבוע נכנסה תמי ברק, יו"ר נעמ"ת מרחב חיפה, לאולפן ההקלטות בביט ושרה מהלב על השנה הקשה שעברה עליה. היכונו להופעה…
 • מצדיעים ללוחמים

  מועדון הפמילי של הולמס פלייס בעיר אירח כ-80 לוחמים מגדוד 605 של חיל ההנדסה הקרבית ליום כיף בסיוע האגודה למען החייל, במעמד סגן ראש העיר מר שמשון עידו.
 • פסטיבל המשאיות של עזריאלי בחיפה!

  פסטיבל משאיות האוכל של קניוני עזריאלי התחיל הערב, שלישי, את המסע בקניון עזריאלי חיפה ויימשך עד חמישי בלילה. שווה להגיע!
 • מי המנחה הגברי אשר ישלים אותה?

  רוסלנה רודינה נבחרה להוביל את תחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון 2017, אשר תתקיים ב-14.9.17 במרכז קסטרא בחסות סוכנות הדוגמנות YULI ובהפקת זאזא כהן
 • מצחיקה עם ביצים.

  הסטנדאפיסטית המוכשרת מיכל קירזון הופיעה בכנס מחיר למשתכן והצחיקה את כחלון וגלנט. דירה לא יצא לה אבל טיול בארץ והמון הומור כן. ב17 באוגוסט היא בבית נגלר עם המופע 'בנות עם ביצים'.
 • מיקי שמו מתחדש ומ(ת)ארח

  השף קונדיטור מיקי שמו, המתגורר בקריית חיים, הגיע בשבוע שעבר לתל אביב להתארח בתערוכת החידושים של חברת מילניום מרקטינג לכבוד ראש השנה וחגי תשרי.
 • סושי אושי אושי באווירה יפנית

  ראשון האחרון, רשת הסושי אושי אושי משיקה את הסניף הצפוני הראשון בקניון שער הצפון, באירוע מושקע למוזמנים בלבד. בתפריט: סושי משובח, מתנה לכל אורח, ופינות מסאג' מפנקות לאורחים.
 • ערב טברנה ב"תחנה"

  במסגרת אירועי הקיץ בנשר התקיים "ערב טברנה" ים-תיכוני מוצלח ומושקע במתחם "תחנה 4 וחצי". בר משקאות על משאית, אבטיח מתוק וגבינת פטה מלוחה, אווירה נעימה ומוסיקה טובה המתינו למבלים.
 • מפלורידה לנשר באהבה

  בכירי הקהילה היהודית ממחוז בראוורד, שבפלורידה ארה"ב, הגיעו לביקור בעיר נשר. בין נשר לבין מחוז בראוורד מתקיימים קשרי ידידות חמים מזה למעלה מעשור שנים
 • ערב חשיפה בפארק אתגרי ים כרמל

  השבוע חשפה העמותה לספורט את פעילויותיה לוועדים ומשפחותיהם בפארק האתגרי "ים כרמל" שביער עופר.
 • הדב בן 27.

  פונדק הדב הוותיק והטוב חוגג 27 שנים של פעילות בחיי הלילה הלא פשוטים של חיפה במסיבת יומולדת כמו שרק בדב יודעים לעשות. תרשמו- 27 ביולי, מהערב עד הבוקר…
 • לא מדירים- מנגישים

  דניאלה אלרון ייצגה עת עמותת שילה ביום עיון שנערך באוניברסיטת חיפה בנושא הנגשת שירותים לאזרח הותיק.
 • כוסית לכבוד לחיפה.

  יקב וורטמן החיפאי התארח השבוע במסעדתו של רושפלד, השף הישראלי המוביל, שאירח משלחת רמת דרג מהודו. היקב זכה למחמאות רבות הן מהשף והן מהאורחים.
 • סטנדאפ בהיכל.

  שבוע סטנדאפ בהיכל. לייזי גורדון מגיע לבקר וקטורזה מוסר לדפנה צורי שהעבירה לחיים….
 • פעילויות עם הבייבי...

  יצאת מחדר לידה והחלום הוא לחזור לגזרה? עכשיו תוכלי להתאמן ללא עלות יחד עם נשים נוספות, באימון מקצועי המותאם במיוחד עבור נשים לאחר לידה. ליהנות מזמן איכות עם עצמך, להכיר חברות חדשות, וכל זה  – כשהבייבי לצדך.
 • פועל למען הקהילה.

  מנכ"ל קניון שער הצפון, דודו שגיא, נבחר לתפקיד נשיא רוטרי קישון החולש על איזור הקריות וכבר החל בפעילויות התנדבותיות למען הקהילה והמועדון.
 • אירוע פתיחה בניחוח של חו"ל

  בתחילת השבוע הגיע גיל מזרחי לחברו האופטיקאי ערן אדלוביץ שהשיק בסופ"ש שעבר את סניף הדגל בקריית מוצקין
 • שומרים על המסורת.

  המוסד המיתולגי, הבראון בר בכרמל, עובר ידיים בעוד חודש כשהקונים, בעלי הטמפל בר ובראשם אושיית הלילה, נועה גוטפריד, מבטיחים לשמור על המסורת של המקום.
 • ההצלחה לא איחרה לבוא

  לאחר שהשיק איגור בושקרוב, בעלים של חברת BRADEX, מותג הריהוט ופריטי העיצוב בתחום האירוח והלייף סטייל, את חנות הדגל הראשונה בחיפה, הוא השיק השבוע את חנות הקונספט בתל אביב.
 • משחקי כוח

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי, והשבוע אי אפשר להתעלם מהעובדה שהחלה העונה השביעית של הסדרה המופלאה "משחקי הכס" שבה כל פרק נראה כסרט קולנוע מלא. התפאורה, הדמויות והתסריט פשוט גדולים מהחיים ואולי בכלל אלו הם החיים, גם שלנו?
 • Food Truck Festival

  פסטיבל משאיות האוכל הראשון של קניוני עזריאלי מגיע לקניון עזריאלי חיפה עם 12 משאיות אוכל שונות, ויציע אוכל רחוב ייחודי, בירות ויין במחירים אטרקטיביים במיוחד
 • "ממלכת הצעצועים" במוצקין

  מועדון הצרכנות "עדיף" בשיתוף עם תיאטרון קריית מוצקין אירחו 50 ילדים מארגון איל"ן להצגת התיאטרון "ממלכת הצעצועים"
 • סיור לימודי טעים.

  בחמישי האחרון משה נאור המנהל האומנותי של תיאטרון חיפה וניצה בן צבי מנכ"לית התיאטרון, קיימו סיור לימודי בשכונה מאה שערים בירושלים וזאת לקראת העלאת ההצגה ״קרקס של יהודים״.
 • אגדה של קיץ בגרנד!

  עדי ביטי, שי ורועי, יובל המבולבל, טל מוסרי, מולי וצומי ועוד רבים יופיעו במופעים הפתוחים לקהל הרחב מידי יום בין התאריכים 19.07-29.08, בשעה 17:30, ברחבת לגעת באוכל, קומה ג'. הכניסה חופשית! החנייה חינם!
 • חילופי מנכ"לים.

  דפנה צורי, הוזמנה בתור הנציגה הצפונית מבין כל היכלי התרבות באיזור למסיבת הפרידה מנועם סמל, מנכ"ל הקאמרי.
 • סחבק הגיע לחיפה.

  ח"כ אורן חזן השתתף השבוע בכנס בשיתוף החוג לתקשורת באוניברסיטת חיפה, שם פגש במי שעתיד להיות יו"ר ועד ארגון הסגל המנהלי באוניברסיטה, מר שי לוי והשניים הסתחבקו על נושאים חיפאיים חשובים.
 • האחיות המוצלחות.

  הסופרת והאושיה פרסמה את ספרה ה18 בהוצאת ידיעות שהאמינו בה וכשקטפה את הפרס חגגה עם אחיותיה, אף הן מצליחות ומוצלחות, ניצן מרציאנו וגילי גינזבורג.
 • מלאכי השרת.

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי: בשבוע שעבר דיברנו על המלאכים ורצונם לעזור לנו בכל. מלבד המלאך השומר שלנו, כדאי להכיר גם את מלאכי השרת – מיכאל, גבריאל, אוריאל ורפאל ולהתוודע לדרכים וסיבות נוספות לבקש את נוכחותם בחיינו.
 • סטפן לה גר מרעיד את קניון עופר הקריון

  ביום חמישי האחרון קניון עופר הקריון התמלא בבנות ונשים מכל הגילאים שהגיעו לראות מקרוב את החתיך התורן ומי שהפך להיות כוכב גדול בעולם המוסיקה בארץ – הרקדן והזמר אמן ההיפ הופ סטפן לה גר.