בלעדי: מזעזע – גבר חדר מחלון לחדר במחלקה ברמב"ם וחשוד שאנס או ביצע מעשים מגונים בשתי מטופלות. בנה של אחת המטופלות: "אנחנו שרויים בהלם"

מעשה מטלטל קרה היום לפנות בוקר באחת המחלקות בבית החולים רמב"ם. גבר נכנס לאחת המחלקות בקומת קרקע, דרך החלון והחשד כי אנס או ביצע מעשים מגונים בשתי מטופלות (העניין עוד נבדק). מחלקת הביטחון של רמב"ם הצליחה ללכוד אותו ועתה הוא מובא להארכת מעצר
 

זה קרה לפנות בוקר באחת ממחלקות בבית החולים רמב"ם, שנמצאת באחד מהביתנים בקומת קרקע בבית החולים.

לחדר של שתי מטופלות במחלקה חדר דרך החלון גבר, שחשוד כי אנס או ביצע מעשים מגונים בשתי המטופלות.

על המקרה מספר ל"ניוז חיפה קריות.נט" בנה של אחת משתי המטופלות שנחשד כי עברה אונס או מעשים מגונים (שמו שמור במערכת): "הבוקר התקשרה אלינו אחות בכירה מהמחלקה וביקשה מאיתנו שנגיע לבית החולים. אמא שלי מחוברת לזונדה במצב בינוני, היא מאושפזת כבר כמה ימים שם. בכל לילה נשארתי לישון במחלקה, אתמול לצערי לא נשארתי כי האחיות אמרו לי שאין לי מה לישון כל לילה שם. אז הלכתי פעם אחת הביתה ודווקא הלילה קרה המקרה המזעזע לאמא שלי.

 

שתי המופלות החיתול שלהן היה פתוח, שתיהן עברו הבוקר בדיקה גניקולוגית. צילום: דוברות רמבם

 

"האחות סיפרה לנו שגבר חדר דרך חלון החדר של אמא שלי ועוד מטופלת הנמצאת איתה בחדר. היא אמרה שהם תפסו אותו, לא אמרה באיזה מצב, ושהם חושדים שאמא שלי והמטופלת השנייה אולי נאנסו או עברו מעשים מגונים על ידי אותו איש, כי לשתיהן היה חיתול ובשתיהן החיתול היה פתוח. אמא שלי והמטופלת השנייה עברו הבוקר בדיקה גניקולוגית. אנחנו בהלם ממה שקרה, אני לא מבין איך זה יכול לקרות במקום שאמור להיות הכי בטוח. איך זה קורה לשתי נשים מבוגרות חסרות ישע? לא מנחם אותי שתפסו אותו, אני לא מבין איך קורה שאנשים לא בטוחים בבית חולים?", אומר הבן בכאב.

לפי בית החולים אחת מהמטופלות החלה לצעוק כשהגבר החל לגעת בה, ולשם מיהרו אחיות. במקביל התקבל דיווח על אותו גבר שמנסה להיכנס למחלקה אחרת וכשנתקל בצוות הרפואי נמלט.

מחלקת הביטחון של רמב"ם החלה בסריקות בסופן הוא נלכד.

העצור והחשוד במעשים החמורים מובא בשעות אלו להארכת מעצר בבית משפט השלום בחיפה.

מרמב"ם נמסר בתגובה:

"מחלקת הבטחון של רמבם עצרה לפנות בוקר חשוד בנסיון לביצוע מעשה מגונה במטופלות באחת ממחלקות האשפוז בבית החולים. האיש הועבר מייד לידי המשטרה.  מדובר באירוע שהחל לפנות בוקר – אחיות באחת ממחלקות האשפוז שמעו צעקה מאחד החדרים וכשניגשו לשם התלוננה אחת המטופלות שגבר זר נכנס לחדר וניסה לגעת בה. הבטחון הוזעק ובמקביל התקבל דיווח במחלקה סמוכה על כך שגבר עם תיאור דומה ניסה להכנס למחלקה אך נתקל באחות ונמלט. מחלקת הבטחון של רמבם פתחה בסריקות רגליות ובמקביל הופעל מבצע  חיפוש מקיף באמצעות מערך מצלמות האבטחה שהצליח לאתר   גבר שנראה  נמלט מהמחלקה המדוברת לכיוון בניין אחר. המאבטחים הצליחו לאתר אותו במקום,  עיכבו אותו והעבירו אותו לידי המשטרה. על פי החשד הגבר נכנס לבית החולים באמתלה שהוא זקוק לבדיקה במיון. על פי החשד החשוד נכנס  לחדר במחלקה דרך החלון ולא דרך הדלת הראשית. הבוקר נפגשו נציגי הנהלה עם משפחות בחדר שאליו נכנס החשוד. המשפחות עודכנו על לכידת האיש . משרד הבריאות עודכן בפרטי האירוע".

 

נמשיך לעדכן בנושא…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות