חילופי אמנים

במסגרת תכנית חילופי האמנים בכפר עין הוד הגיע ברנהרד קוקן, שביקש להציג מבט מבחוץ על עין הוד ועל הסכסוך הישראלי פלסטיני

ברנהארד קוקן- יאנוס צילום האמן

במסגרת תכנית חילופי האמנים בכפר עין הוד-דיסלדורף הגיע ברנהרד קוקן לעין הוד והוזמן להציג במוזיאון ינקו דאדא עבודות המתייחסות לתערוכה "מכפר באת ואל כפר תשוב", המוצגת בו כעת. גישתו האוצרותית של ראפת חטאב, אוצר התערוכה, שביקש להציג מבט מבחוץ על עין הוד/עין חוד ועל הסכסוך הישראלי פלסטיני, מתעצמת בעבודותיו של קוקן. עובדת מוצאו הגרמני מהדהדת מבחינת האמן גם את שואת היהודים, שהשפיעה על הקמת מדינת ישראל מחד ועל הנכבה מאידך. קוקן בחר להתמקד בנושא המקום, הבית והאדם. הוא יצר מספר גופי עבודות בטכניקות שונות, מתוכם נבחרו שלוש עבודות:

"עץ המשפחה" – כדור גדול עשוי סבך ענפים שנאספו בסביבת עין הוד ומתוכם מבצבצות דמויות עירומות המסתרגות זו בזו, ספק חבוקות ספק נלחמות. הן מזכירות בקומפוזיציה את הפסל הרומי הידוע "לאוקואון ובניו".

"בבוקר בבית" – עבודת וידאו שצולמה באחת ממערות האדם הקדמון הסמוכות לעין הוד, שבה מתוך הדימוי הקפוא בוקעות מדי פעם דמויות. קוקן מקשר בין מוצאו מדיסלדורף, השוכנת בסמוך לעמק נאנדרטל שבו נתגלו שרידי אדם קדמון, שמשמו נגזר השם "האדם הנאנדרטלי" לשרידים הפרהיסטוריים שהתגלו בסמוך לעין הוד, ומבקש לרמוז שעל קרקעות המריבה התיישבו וחיו בני אדם כבר לפני מאות אלפי שנים.

ברנהרד קוקן עץ המשפחה צילום האמן

"יאנוס" – צילום צבעוני המתייחס לאל בעל שני הפנים. האמן מצולם עם מסכת פנים של אדם נאנדרטלי (שאותה יצר ובה השתמש גם בעבודת הווידאו). ומבטא בדמות זו את המבט המורכב והרב צדדי בכל מצב. במקרה הנוכחי, המבט הפונה לכיוונים נוגדים מבטא גם את חוסר הרצון בדיאלוג.

החוט המקשר בין כל העבודות הוא תהייה על יצר הבעלות על הקרקע, קריצה לזמנים עברו – לעבר הקרוב והרחוק.

ברנהרד קוקן, פסל, רשם, אמן מולטי מדיה נולד בדיסלדורף ב- 1960. מאז 2003 הוא חבר בסגל ההוראה של האקדמיה החשובה לאמנות בעיר , יצירתו מוערכת מאד והוא מציג תערוכות יחיד ומשתתף בתערוכות קבוצתיות רבות ברחבי אירופה.

בגלריה המרכזית עין הוד יוצגו במקביל רישומי הכנה לפרוייקט ועבודה נוספת.

בגלרייה יוצגו רישומי הכנה לסרט "בבוקר בבית" שמוצג במוזיאון, ציור גדול על בד – "מעגל החיים" המתקשר לפסל "עץ משפחה" וצילום של היצירה "יאנוס".

ברנהרד קוקן. עץ המשפחה. צילום האמן

אוצרת התערוכה במוזיאון ינקו דאדא: רעיה זומר-טל

מנהלת פרויקט החילופין עין הוד דיסלדורף: מרגול גוטמן

פתיחה: יום שבת 19.8.17 בשעה 12:00

התערוכות יתקיימו עד 30.9.17

שעות הפתיחה במוזיאון ינקו-דאדא: ימים א' – ה' בשעות 10:00 – 15:00

יום ו' וערבי חג בשעות10:00 – 14:00

שבתות וחגים בשעות 10:00 –15:30

מחיר כניסה: 24 ₪ למבוגר; הנחות לאזרחים ותיקים, ילדים, חיילים ועוד

מוזיאון ינקו-דאדא,

כפר האמנים עין הוד,

ד"נ חוף הכרמל 30890.

טל': 04-9842350

www.jancodada.co.il

שעות פתיחה:גלריה מרכזית עין הוד
ראשון, שלישי – חמישי: 10:00-16:00
שישי: 10:00-14:00
שבת: 11:00-16:00
הגלריה סגורה בימי שני.

גלריה מרכזית עין הוד

טלפקס:04-9842548
מיילeinhodgal@walla.com

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי

 • 30 מוזיאונים ואתרים הנפתחים לציבור חינם בחוה"מ פסח

  פרויקט 'פועלים למען תרבות, טבע ויופי', הנערך זו השנה ה-14 על ידי בנק הפועלים, הפך למסורת שבמסגרתה מאות אלפי משפחות בישראל נהנות במהלך חופשת הפסח מביקורים ללא תשלום במוזיאונים ואתרים בכל רחבי הארץ.
 • מיומנה לילדים מארחת את קרן פלס

  אחרי שכבש את הבמות ואת לבבות הילדים בחנוכה האחרון, המופע "מיומנה לילדים מארחת את קרן פלס" חוזר בחול המועד פסח להופעות ברחבי הארץ! יום ג' 3.4 בשעות 10:30 ו-17:00 היכל התיאטרון קרית מוצקין.
 • חוגגים 70 - שיר ישראלי עושה כבוד

  לאחר שלוש שנים חוזרת סדרת המופת "שיר ישראלי – עושים כבוד" לתפוס את מקומה בשורה הראשונה של הפקות המקור של חברת אתו"ס – החברה לאמנות תרבות וספורט של עיריית חיפה.
 • פסטיבל ה-Wine Garden המסורתי!

  לקראת החג המתקרב, יקב אמפורה מזמין אתכם לקחת הפסקה מהקניות ומההכנות לפסח ולהרים כוס יין יחד עם החברים והמשפחה בפסטיבל ה- Wine Garden המסורתי של היקב.
 • דיוקן עצמי של מהפנטת נחשים

  במסגרת חילופי אמנים עין הוד-דיסלדורף מציגה האמנית ורה לוסאו האורחת מגרמניה, במוזיאון ינקו דאדא, אובייקטים פיסוליים ויצירת וידיאו שנוצרו במהלך שהותה בכפר: ורה לוסאו – דיוקן עצמי של מהפנטת נחשים פתיחה: שבת 24.3.18 בשעה 12:00- מוזיאון ינקו דאדא התערוכה תימשך עד 7.4.18
 • "הכתרת האביב"

  מכתירים את האביב ברוח הדאדא ב"מעבדאדא" בסדנת יצירה ברוח הציור "הכתרת האביב" של מרסל ינקו הדרכות ללא תשלום בתערוכות המוזיאון ביקור מודרך ללא תשלום בסטודיו המקורי של מרסל ינקו
 • 'עמיתים' בראש מורם

  במסגרת תכנית עמיתים במתנ"ס נווה יוסף, המשותפת למשרד הבריאות ולחברה למתנ"סים הארצית, יתקיים ארוע יחודי ומרגש לשינוי עמדות וצמצום הסטיגמה בציבור בתחום בריאות הנפש
 • "ניסים שקופים"

  הזמרת של המדינה במופע שטרם נראה כמותו ואשר נרקם במיוחד לרגל צאת האלבום החדש. שלושה עשורים של קריירה בימתית פנומנלית מגיעים לשיא במופע זה המשלב שירים מאלבומה ה-12, "ניסים שקופים", לצד להיטיה הגדולים, שהפכו זה מכבר, לאבן דרך במוסיקה הישראלית.
 • להתראות שם למעלה

  המהדורה ה- 15 של פסטיבל הקולנוע הצרפתי תיפתח ביום חמישי 13 במרץ, הפסטיבל מופק על ידי חברת ההפצה עדן סינמה בע"מ בראשות קרולין בונה והמכון הצרפתי בישראל ונערך בחסות יוניפרנס פילמס, המכון הצרפתי בפריז. המהדורה ה-15 תהיה מיוחדת עם תוכנית מגוונת עם כמה בחירות מפתיעות ומרגשות המעוררות מחשבה על המצב החברתי, על ההיסטוריה ועל המורכבות של בני האדם. הפסטיבל יציג סרטים מן השנה האחרונה, בצד כמה קלאסיקות מרגשות של הקולנוע הצרפתי.
 • סדנת היפנוזה עצמית

  ד"ר תומר סברון, פסיכולוג קליני, דוקטור (Ph.D) בנוירוביולוגיה, בוגר לימודי היפנוזה ומורשה לטפל בהיפנוזה, מזמין אתכם ללמוד כיצד לצאת מתקיעויות, לחולל שינויים בחיים שלכם, ולרפא את הגוף שלכם בעזרת היפנוזה עצמית.
 • אליעד במופע ״אור״

  אליעד נבחר ל״איש השנה״ במצעד השנתי של גלגל״צ, לשנת תשע“ו, אלבומו ״אור״ מכר למעלה מ-40,000  עותקים, הגיע למעמד פלטינה, 3 שירים (!) שלו כיכבו בעשירייה הראשונה במצעדים ובנוסף שיתף פעולה עם שמות ענקיים: שמעון בוסקילה, ריטה ושלומי שבת.
 • מועדון החיים הטובים ממשיך את המסורת

  איך לקום בבוקר בשמחה?תזונה נכונה בחגים?בריאות ללא תרופות זה אפשרי? ברביעי הקרוב 14/3 במשך יום שלם בקניון שער הצפון – כניסה חופשית 
 • פעילות בייבי בקניון עזריאלי חיפה

  פעילות Sunday momday תתקיים החודש ב- 18.3. האירוע יכלול כמו בפעם הקודמת:
 • שחקן הבימה אמנון וולף חוזר לעיר ילדותו

  שחקן תאטרון הבימה אמנון וולף, שבימים אלו משחק בהצגה המצליחה ספינינג, המבוססת על ספרו של אשכול נבו ובעיבוד משותף של אשכול ואמנון, הגיע לחיפה לחופשה רומנטית קצרה עם אשתו בעיר ילדותו.
 • "אחת, אחת ואחת"

  להקת מחול "ורטיגו" מגיעה לאודיטודיום חיפה ב 6.3.18 ותעלה את "אחת, אחת ואחת" לכוריאוגרפיה של נעה רטהיים.
 • חגיגת פתיחת העונה של גלידת שטראוס

  באירועי השנתי שבו מציגה החברה את החדשנויות של גלידת שטראוס לשנה הקרובה, חגגו בכירי יוניליוור שנת מכירות מצויינת בגלידת שטראוס, ופתחו את 2018 רשמית.
 • קרקס רומא בישראל

  החבלים נמתחו, יריעות הבד נקשרו והאוהל הגדול נפתח… חיפה – חוצות המפרץ – 23.2.18 עד 17.3 קרקס רומא מופע מרהיב, מרגש, עוצמתי ובעיקר מרתק היחיד במדינה המציג באוהל נודד מעיר ועיר.
 • סיור תחפושות ב"זרעים מציון"

  זרעים מציון היא המשתלה היחידה בארץ לצמחי בר, אנו מקדישים את חיינו לשמירה על הצמחים, ריבוי שלהם והשבתם לאדמה שאליה הם שייכים. אנחנו מזמינים אתכם לחגוג איתנו את חג הפורים, ללמוד על צמחי הבר ולשחק ביחד משחק מגבש ומהנה. חמישי+ שישי 1-2/03/18 בשעה: 11:00 מושב כרם מהר"ל
 • פורים ברמת הנדיב

  לרגל יום חיי הבר הבינלאומי, שחל השנה בפורים, ב- 3 במרץ, רמת הנדיב מזמינה אתכם לקחת חלק בפעילות חוויתית, מעשירה ומרתקת  שמטרתה להעלות את המודעות והחשיבות לשמירה על חיות הבר וצמחיית הבר בעולם.
 • תספר את סיפור חייה המרתק מהילדות בנתניה ועד למועמדות לפרס האמי. תמונה: יחסי ציבור

  שבוע שלם של עוצמה נשית

  קניון "שער הצפון" מכריז על שבוע האשה כשבוע שכולו פינוקים במיוחד למין היפה, עם הרצאות והפתעות שיעשו לכן טוב: את יריית הפתיחה תכריז הרצאתה המרתקת והסוחפת של עו"ד לינור אברג'יל
 • יום אישה שמח. צילום: ארקדי ברונשטיין

  שישי נשי ומפנק במיוחד

  ביום שישי ה- 9/3 אחוזת ספא קיסר תפתח שעריה לנשים בלבד לאירוע "שישי נשי" מפנק במיוחד ומעשיר גוף ונפש לכבוד יום האישה
 • טיולי פריחה וצפרות בפארק הדיג מעיין צבי

  בפארק הדיג מציעים לקראת האביב טיולים מודרכים של  פריחה וצפרות וטיולי שקיעה בין בריכות הדגים ועד חוף הים
 • מכירת הכרטיסים למופע הבא כבר בעיצומה. תמונה: יחסי ציבור

  מופע שיר ישראלי הראשון: הצלחה גדולה

  "שיר ישראלי – עושים כבוד" עלתה שוב על הבמה, ובמופע המחווה לשיריו של מתי כספי לא נותר אף לא כסא פנוי אחד; המכירה למופע הבא כבר בעיצומה
 • פורים בכל הכח

  במתנ"ס נווה יוסף מבית החברה למתנ"סים הארצית מתכוננים לחגיגות הפורים בכל השלוחות וכל הכוחות
 • קסטרו השקת קולקציה. צילום: שוקה כהן

  קסטרו מציגה: הדור הבא של תצוגות האופנה

  קולקציית אביב 2018 של קסטרו עם הפרזנטורים האהובים תושק העונה באופן שונה ומיוחד שלא נראה כמותו בעולם ובישראל, בכיכוב השחקנית והמנחה רותם סלע, השחקן אביב אלוש, השחקן עומר דרור והצמד המוזיקלי החם ביותר בישראל סטטיק ובן אל
 • "סוף עונה"

  טביעת-ידה הייחודית של האמנית רעות פרסטר בתערוכתה החדשה "סוף עונה", בגלריה גרנד- ART  לאמנות עכשווית בחיפה, יוצרת, במידה מסוימת, קשר עם מיצביה הקודמים שהוצגו במוזיאון תל אביב ובביתן הלנה רובינשטיין אלא שהמיצב שתוכנן במיוחד לחלל זה, מבליט את הפניית מבטה לנושאים ולחומרים, אשר מצביעים על תהליך, שמוביל להתפתחות חדשה  בעבודתה, בכלל.
 • אירוע חשיפה לקראת פסטיבל הצגות הילדים

  השבוע התקיים אירוע החשיפה של תיאטרון חיפה לקראת פסטיבל הצגות הילדים אשר יתקיים ב- 1-3 לאפריל, חול המועד פסח.
 • חליסה בארץ הפלאות

  מתנ"ס נווה יוסף מבית החברה למתנ"סים הארצית פותח עוד שלוחה מרשימה לטובת תושבי האזור-מתנס חליסה
 • יריד העמותות הנודד מגיע לחיפה ...

  בנק הפועלים באמצעות "פועלים בקהילה" משיק יריד עמותות נודד בקניונים פועלים בקהילה בשיתוף קניוני עזריאלי משיקים יריד עמותות נודד אשר יארח עמותות ועסקים חברתיים שיציעו למכירה את מוצריהם היריד הנודד נועד להעניק פלטפורמה מקצועית,
 • סופר פארם. צילום: עלא דומאני

  פינוקים בריאים

  עשרות חובבי בבריאות נצפו ביום שישי האחרון נהנים משלל פינוקי בריאות בקניון "שער הצפון":
 • סבתות דור ה-S. תמונה: קניון שער הצפוןסבתות דור ה-S. תמונה: קניון שער הצפון

  תואר ראשון בסבתאות

  סבתאות דור ה-S: ביום ד' האחרון התקיימה בקניון "שער הצפון" הרצאה ייחודית של העיתונאית יעל ולצר, אשר המסר העיקרי היה "גם לי יש חיים", ולדעת איך לחיות אותם במלואם
 • אימהות גיבורות על

  תחרות "יופי של אמא" המיועדת לאימהות קרייריסטיות של נאוה קולאז' וקניון נהריה יוצאת לדרך! אם אתן אימהות, בכל התחומים, בכל הגילאים, וגיבורות על אתן מוזמנות להירשם, והפרסים שווים עד מאוד
 • "מועדון החיים הטובים"

  הכנס השלישי במספר של "מועדון החיים הטובים" לגילאי+ 50  בקניון שער הצפון יוצא לדרך, וגם הפעם מזמין אתכם קניון המשפחות של הצפון למגוון הרצאות מרתקות שיסייעו לעידוד חשיבה חיובית, לשיפור הזיכרון, לשימור הזוגיות, הבריאות והכסף שלכם, ועוד עצות ותובנות הכרחיות כדי להמשיך לחיות את "החיים הטובים"
 • פסטיבל בייבי love

  לבייבי שלך מגיע יותר: קניון "שער הצפון" מזמין אתכם, אימהות ואבות, סבתות וסבים טריים להשתתף בפסטיבל מיוחד לתינוקות למשך שלושה ימים בהם תזכו להעצים את הקשר עם הקטנטנים, ללמוד, לשאול וליהנות – והכל בחינם.
 • סימפוניה אביבית

  תצוגה חדשה בגלריית האמנים בקניון לרגל ראשית הפריחה ולקראת יום המשפחה האמנים המציגים: עדן טוטמן, גינת לירן, דבורה אורטס ויצחק בקרמן אירוע חגיגי בתערוכה ומפגש עם האמנים יתקיים ביום רביעי, 14.2 בשעה 19.30 הכניסה חופשית
 • אהבה מהסרטים

  ב-14 בפברואר, תציין רשת yes PLANET את חג האהבה- הולנטיינס דיי באירוע חגיגי ונוצץ במתחמי ה-VIP שלה. לצד סרטים חדשים וחווית קולנוע מפנקת ויוצאת דופן,
 • עושים כבוד לשירה ויצירה ישראלית

  סדרת המופת של אתו"ס "שיר ישראלי – עושים כבוד" עולה שוב על הבמה, בהשתתפות אמנים מהשורה הראשונה בישראל אשר היו חלק מהליך היצירה והביצוע של השירים של חמשת היוצרים שנבחרו
 • עדלאדאדא בפורים

  "עדלאדאדא בפורים " – הצגות, סדנה ופעילות במעבדאדא לילדים ולכל המשפחה תתקיים במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד במהלך שלושה ימים בפורים מיום חמישי 1.3.18 עד יום שבת 3.3.18 בין השעות 15:00-10:00.
 • "בנות עם ביצים"

  טריפל סטנד אפ, המשקף את ה"קול" הנשי ועוסק  בחיי הזוגיות, הנישואין והרווקות מעיניהם של שלוש בנות שכל אחת מושפעת מהעבר שלה ומביאה אותו לחיי הזוגיות ביומיום.
 • "אלוהי הדברים הקטנים"

  מירי מסיקה 10.2.18 בשעה 21:00 אודיטוריום חיפה סיבוב הופעות ארצי עם האלבום החדש "אלוהי הדברים הקטנים"
 • מאמן הכושר והאירובי אודי פריג' מגיע לספורטן חיפה

  ספורטן חיפה יארח בשבת הקרובה, 10/2,  את אודי פריג' – מאמן הכושר והאירובי לשני שיעורי אורח: שיעור עיצוב דאנס קצבי ומדליק לחיטוב הגוף, ושיעור אירובי מדרגה לחיזוק הגוף וסיבולת לב ריאה,
 • ירדנה ארזי והגבעטרון

  מופע הפתיחה להשקתו מחדש של אולם ההופעות בקיבוץ הזורע מסמל יותר מכל את עמק יזרעאל – הגבעטרון, להקת הזמר הפופולארית שהוקמה ע"י חבורת צעירים מקיבוץ גבע השוכן בעמק, יארחו את ירדנה ארזי, מהזמרות האהובות בישראל.
 • ערב גאלה בקונספט "מסיבת ולנטיין"

  מעגל נשים 8 חיפה, הפועל למען שיווין הזדמנויות למען האחר ויצירת חברה מעורבת יותר, משמעותית, בעלת אחווה ורעות עבור הכלל, יקיים בשישי הבא ה- 9.2  את ערב הגאלה השנתי שלו, שמטרתו איסוף כספים למעגל, בעזרתם ירתמו במהלך כל השנה למען ילדים, נוער, נשים ואוכלוסיות בסיכון, בקונספט "מסיבת ולנטיין".
 • "דון פסקואלה"

  התזמורת הסימפונית חיפה תעלה את האופרה "דון פסקואלה" בשיתוף אופרה קאמרה ובניצוחו של סרג'יו אלאפונט העלילה הצפויה: קשיש חומד אישה צעירה ומונע את מימוש אהבתה ולבסוף נאלץ לוותר ולשלם פיצוי לזוג האוהבים בימים ראשון ושני בתאריכים 4,5.2.18 בשעה 20:00 באודיטוריום חיפה.
 • תמונה: יחסי ציבור

  ליאור דיין צופה נאמן

  ליאור דיין בילה ערב רגוע ב'יס פלאנט' זכרון יעקב
 • קרדיט צילום: שרה איקו

  ערב מפנק להורים של ילדי עמותת ל"ב

  במסגרת הפעילות הבלתי פוסקת של עמותת ל"ב למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ארגנה העמותה ערב של הפוגה וזמן איכות להורי הילדים באירוע vip במתחם בתי הקולנוע "גלובוס מקס" בקריון
 • יריד פורים גרנדיוזי עם תחפושות

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, יערוך במהלך חודש פברואר, מגוון פעילויות לילדים ולכל המשפחה,  לכבוד חג פורים.  בין הפעילויות: סדנאות איפור, צילום מקצועי, קרנבל מסכות ונציאניות, שלל הצגות והפעלות  לכל המשפחה! 
 • חגיגות ט"ו בשבט ב'זרעים מציון'

  ב'זרעים מציון', המרכז היחידי בארץ לצמחי בר, מקדישים את חייהם לשמירה על הצמחים, ריבוי שלהם והשבתם לאדמה שאליה הם שייכים.
 • קורס מזורז בסבתאות

  אומרים שהעולם שייך לצעירים, היום ברור שלא רק . אין ספק, להיות סבא או סבתא זה כיף גדול – אבל לצד שאר המשימות התלויות במעמד מה עם החיים שלך?
 • האוצר השקוף

  מידי שנה ב-2  בפברואר מציינים בעולם ובארץ את היום הבינלאומי לשמירה על בתי הגידול המימיים לכבודם של האגמים, הנחלים, הביצות ובריכות החורף שהמים מעצבים את הרכב החי והצומח בהם ומכאן החשיבות הרבה בשמירה עליהם.
 • שחקני שתי הקבוצות והשופטים לבשו חולצות מיוחדות ליום ההתרמה של אלו"ט.

  מתגייסים למען אלו"ט

  עמותת "חיפה יפה" גייסה את קבוצות הכדורגל למען יום ההתרמה לאלו"ט: האגודה הלאומית לילדים ולבוגרים עם אוטיזם
 • שני סרט. צילום: ענבל אסרף

  סבא של כולם

  מי שלא מכיר אז דודו שגיא הוא מנכל קניון שער הצפון ולא ממש היה מפתיע לראות אותו בהקרנת סרט בקניון יחד עם נכדיו נהנים עם שאר הילדים מסרט מתנה
 • מירי אלוני. צילום: יונתן בלום

  עושים כבוד

  סדרת מופעים של אתו"ס- עושים כבוד למוזיקה הישראלית, בהשתתפות אמנים מהשורה הראשונה בישראל
 • הפנינג ט"ו בשבט בספורטן חיפה

  לכבוד ט"ו בשבט, ספורטן חיפה יקיים הפנינג ט"ו בשבט ענק עם תכנית עשירה ומגוונת של פעילויות ברוח החג בהתאמה לילדים ולכל המשפחה.   ההפנינג יתקיים בשבת ה- 27 בינואר בין השעות 10:00 –  14:00.
 • הפנינג של כיף ובריאות

  עופר גרנד קניון חיפה, יקיים בשיתוף "מכבי שירותי בריאות" הפנינג של כיף ובריאות, עם מגוון פעילויות חווייתיות
 • ט"ו בשבט ברמת הנדיב

  לכבוד ט"ו בשבט, יתקיימו ברמת הנדיב שני סיורים ייחודיים במרחב הפתוח: סיפורי אגדות ועצים וסיור סיירים צעירים . רמת הנדיב מזמינה אתכם לבקר בגנים ובפארק הטבע ולהנות מפעילות לכל המשפחה לכבוד החג.
 • התזמורת הפילהרמונית

  גאה לארח את המנצח הישראלי הצעיר להב שני, שזכה לתגובות נלהבות של הקהל והביקורת בביקוריו הקודמים, לסדרת קונצרטים במהלך חודש ינואר. בקונצרטים יתארח גם הכנר כריסטיאן טצלף.
 • "נטיעדאדא"  עם George & George

  האירוע הוא המשך שיתוף הפעולה בין המוזיאון לבין קבוצת "סמרטוט", מייסודו של חוני המעגל, שהלך לעולמו לפני כשנה וחצי. הבמאי דודי מעיין שמונה לאחרונה כמנהל האמנותי של הקבוצה הביא אליה את George & George, עמם הוא עובד מזה מספר שנים. את דמותם הססגונית של השניים מגלמות קרין שטאנג וקלאודיה דוליצ'י.
 • כל הילדים קופצים רוקדים

  רק בקניון המשפחות שער הצפון: ג'ימבורי חינם בחודש ינואר, בפארק בבילון
 • "ELVIS & LIBERACE"

  מופע מלא האנרגיה, המשלב קטעי שירה ונגינה תיאטרליים, ויכלול ביצועים מופתיים מארסנל השירים האהובים של אלביס מכל הזמנים, ביניהם: jailhouse rock, are you lonesome tonight, fever וקטעים אינסטרומנטליים מוכרים של ליברצ'ה, בין הג'אז לקלאסי, בביצועו של פטשקה. מופע לציון 30 שנים למותו של ליברצ'ה האגדי.   19.1.18, 19:00, מרכז רפפורט חיפה  
 • מופע מחול חובק עולם לראשונה בישראל !

  תיאטרון המחול הסיני מבייג'ין ביצירה משותפת עם להקת המחול 'סול' מהבית למחול באר שבע מציגים לראשונה בישראל את  מופע המחול הבינלאומי "דו-ק" "DU-K" .  המופע המבטא דו-קיום של ישראל וסין, הינו פרי שיתוף פעולה ייחודי ראשון מסוגו, בין להקת המחול העכשווי הידועה מבייג'ין 9CDT  Beijing (Beijing 9 Contemporary Dance Theatre) לבין הלהקה הצעירה והמבטיחה להקת המחול 'סול' […]
 • פוליטיקלי קורקט

  תערוכה קבוצתית בגלריית עין הוד, Politically Correct השפעת השפה על עוולות חברתיות במציאות החברתית והפוליטית אפליה, סקסיזם, אנטישמיות, גזענות, הומופוביה פתיחה – שבת 20.1.18 בשעה 12:00 התערוכה נמשכת עד 31.3.18
 • מועדון החיים הטובים. תמונה: יחסי ציבור

  הגיל שאפשר להתחיל

  הגעתם לגיל בו מתחילים לחיות באמת? למה שלא תיהנו ממנו עם תכנים מושקעים, פעילויות מהנות וחברים טובים – ובחינם? קניון "שער הצפון" מציג  את  "כנס מועדון החיים הטובים" ומזמין אתכם, חברים בני 50+ ליהנות מהרצאות, שיעורים, סדנאות ודוכנים במיוחד עבורכם.
 • "ניסים שקופים"

  הזמרת של המדינה במופע שטרם נראה כמותו ואשר נרקם במיוחד לרגל צאת האלבום החדש. שלושה עשורים של קריירה בימתית פנומנלית מגיעים לשיא במופע זה המשלב שירים מאלבומה ה-12, "ניסים שקופים", לצד להיטיה הגדולים, שהפכו זה מכבר, לאבן דרך במוסיקה הישראלית.
 • הסימפוניה הקונצרטנטית של מוצרט

  אנסמבל סולני תל אביב יארח בקונצרט השלישי לעונה זו במסגרת הסדרה הקלאסית  שני סולנים בינלאומיים – הכנרת אליזבת' בזוף-דרסקאיה  (ארה"ב) והויולן אלכסיי לודוויג (רוסיה) בשיאו של הערב יבצעו האמנים ביחד את הסימפוניה הקונצרטנטית הנפלאה של מוצרט. 20.1.2018 , מוצאי שבת, בשעה 20:30, מרכז רפפורט, חיפה
 • חוגגים עשור

  הפרויקט הקאמרי הישראלי – אנסמבל זוכה פרסים המורכב מהמוסיקאים הישראליים המובילים בדורנו, מציין עשור להקמתו בעונה עשירה ומרתקת. בסבב הקונצרטים הקרוב בישראל יארח האנסמבל את אנטיה וייטהאס (גרמניה) – מנגני המוסיקה הקאמרית המבוקשים בדורה ומפסגת הכינור העולמי, לתכנית שבמרכזה החמישייה המונומנטלית של ברהמס לקלרנית ומיתרים, לצד פנינים של היידן, שולהוף ובטי אוליברו.
 • מסיבת ספא באחוזת ספא קיסר

  ביום ראשון ה- 31/12/2017  בין השעות 16:00 ועד 22:00 אחוזת ספא קיסר תפתח את השנה האזרחית החדשה במסיבת ספא מטורפת!
 • גדולה מהחיים

  בת-אל פאפורה תקיים הרצאה מרתקת על החיים בגובה העיניים מנקודת מבט קצת אחרת בקניון פנורמה 11.1 בשעה 17:00
 • סיכום שנת 2017 בתאטרון חיפה

  בשנה החולפת הועלו בתיאטרון חיפה הצגות מקור רבות, אשר מיצבו אותו בחוד החנית של התיאטרון הישראלי. קבוצת במאים מובחרת, הכוללת במאי תיאטרון ותיקים ומוערכים כדוגמת איציק וינגרטן ומשה נאור לצד יוצרים צעירים ומוכשרים כמו רוני ברודצקי, ארז דריגס ורובי קיסוס, ביימו את מיטב השחקנים והשחקניות בארץ וטפלו בנושאים חברתיים, פוליטיים, כלכליים ואנושיים בהצגות אמיצות ופורצות דרך.
 • נאצ'ו דואטו בישראל

  להקת המחול קמע עם המופע:  TWO : נאצ'ו דואטו ערב משותף עם תמיר גינץ   יצירה של הכוריאוגרף הספרדי הנודע נאצ'ו דואטו, בערב משותף עם תמיר גינץ 10.1.18, אתוס – אודיטוריום חיפה, 20:30
 • כעוף החול, צמיחה מתוך משבר

  במסגרת פעילות מועצת הנשים העירונית של קרית ביאליק, תתקיים הרצאתה של רונה רמון ביום ראשון ה 14/1/18
 • בואו לתת בראש-מקורוק

  מתנ"ס נווה יוסף  מבית החברה למתנ"סים הארצית פותח באודישנים לפרויקט מקורוק עם ירמי קפלן : פרויקט מוזיקה חינוכי המחבר את הנוער למקורות דרך יצירת מוזיקה עכשווית בשילוב תכנים מהמקורות
 • איסוף עצמי

  התערוכה איסוף עצמי היא פרולוג לתערוכת הקבע של בית הגפן, ההולכת ונבנית בימים אלו. חלק מן העבודות בתערוכה יכללו באוסף העתידי של המרכז, והצגתן כעת מאפשרת לתהות על המשמעויות השונות של תהליך בנייתו. נקודת המוצא לתערוכה היא ההנחה שאוסף, כל אוסף, הוא תמיד תוצאה של בחירות מודעות ולא מודעות, בהקשר פוליטי, חברתי ותרבותי ספציפי ובתנאים חומריים מסוימים.
 • 2270 WHAT REMAINS?

  בשבת 23.12.17 בשעה 12:00 תפתח בגלריית אמני עין הוד תערוכת יחיד של האמנית גבריאלה ויידה GABRIELE WEIDE תחת הכותרת 2270 WHAT REMAINS? . התערוכה מסכמת חודשיים של יצירה בעין הוד, בה היא שוהה כאמן אורח, במסגרת חילופי אמנים בין עין הוד ודיסלדורף.
 • לראשונה בישראל La Pasion de Buena Vista!

  אחרי 600 הופעות, ומעל 600 אלף צופים ברחבי הגלובוס, המופע המרהיב מגיע לארץ לראשונה לספק לקהל הישראלי את החוויה הקובנית המושלמת. מופע גרנדיוזי קצבי שכולו אהבה למוזיקה הקובנית עם כל הלהיטים הגדולים