דלג

חילופי אמנים

במסגרת תכנית חילופי האמנים בכפר עין הוד הגיע ברנהרד קוקן, שביקש להציג מבט מבחוץ על עין הוד ועל הסכסוך הישראלי פלסטיני

ברנהארד קוקן- יאנוס צילום האמן

במסגרת תכנית חילופי האמנים בכפר עין הוד-דיסלדורף הגיע ברנהרד קוקן לעין הוד והוזמן להציג במוזיאון ינקו דאדא עבודות המתייחסות לתערוכה "מכפר באת ואל כפר תשוב", המוצגת בו כעת. גישתו האוצרותית של ראפת חטאב, אוצר התערוכה, שביקש להציג מבט מבחוץ על עין הוד/עין חוד ועל הסכסוך הישראלי פלסטיני, מתעצמת בעבודותיו של קוקן. עובדת מוצאו הגרמני מהדהדת מבחינת האמן גם את שואת היהודים, שהשפיעה על הקמת מדינת ישראל מחד ועל הנכבה מאידך. קוקן בחר להתמקד בנושא המקום, הבית והאדם. הוא יצר מספר גופי עבודות בטכניקות שונות, מתוכם נבחרו שלוש עבודות:

"עץ המשפחה" – כדור גדול עשוי סבך ענפים שנאספו בסביבת עין הוד ומתוכם מבצבצות דמויות עירומות המסתרגות זו בזו, ספק חבוקות ספק נלחמות. הן מזכירות בקומפוזיציה את הפסל הרומי הידוע "לאוקואון ובניו".

"בבוקר בבית" – עבודת וידאו שצולמה באחת ממערות האדם הקדמון הסמוכות לעין הוד, שבה מתוך הדימוי הקפוא בוקעות מדי פעם דמויות. קוקן מקשר בין מוצאו מדיסלדורף, השוכנת בסמוך לעמק נאנדרטל שבו נתגלו שרידי אדם קדמון, שמשמו נגזר השם "האדם הנאנדרטלי" לשרידים הפרהיסטוריים שהתגלו בסמוך לעין הוד, ומבקש לרמוז שעל קרקעות המריבה התיישבו וחיו בני אדם כבר לפני מאות אלפי שנים.

ברנהרד קוקן עץ המשפחה צילום האמן

"יאנוס" – צילום צבעוני המתייחס לאל בעל שני הפנים. האמן מצולם עם מסכת פנים של אדם נאנדרטלי (שאותה יצר ובה השתמש גם בעבודת הווידאו). ומבטא בדמות זו את המבט המורכב והרב צדדי בכל מצב. במקרה הנוכחי, המבט הפונה לכיוונים נוגדים מבטא גם את חוסר הרצון בדיאלוג.

החוט המקשר בין כל העבודות הוא תהייה על יצר הבעלות על הקרקע, קריצה לזמנים עברו – לעבר הקרוב והרחוק.

ברנהרד קוקן, פסל, רשם, אמן מולטי מדיה נולד בדיסלדורף ב- 1960. מאז 2003 הוא חבר בסגל ההוראה של האקדמיה החשובה לאמנות בעיר , יצירתו מוערכת מאד והוא מציג תערוכות יחיד ומשתתף בתערוכות קבוצתיות רבות ברחבי אירופה.

בגלריה המרכזית עין הוד יוצגו במקביל רישומי הכנה לפרוייקט ועבודה נוספת.

בגלרייה יוצגו רישומי הכנה לסרט "בבוקר בבית" שמוצג במוזיאון, ציור גדול על בד – "מעגל החיים" המתקשר לפסל "עץ משפחה" וצילום של היצירה "יאנוס".

ברנהרד קוקן. עץ המשפחה. צילום האמן

אוצרת התערוכה במוזיאון ינקו דאדא: רעיה זומר-טל

מנהלת פרויקט החילופין עין הוד דיסלדורף: מרגול גוטמן

פתיחה: יום שבת 19.8.17 בשעה 12:00

התערוכות יתקיימו עד 30.9.17

שעות הפתיחה במוזיאון ינקו-דאדא: ימים א' – ה' בשעות 10:00 – 15:00

יום ו' וערבי חג בשעות10:00 – 14:00

שבתות וחגים בשעות 10:00 –15:30

מחיר כניסה: 24 ₪ למבוגר; הנחות לאזרחים ותיקים, ילדים, חיילים ועוד

מוזיאון ינקו-דאדא,

כפר האמנים עין הוד,

ד"נ חוף הכרמל 30890.

טל': 04-9842350

www.jancodada.co.il

שעות פתיחה:גלריה מרכזית עין הוד
ראשון, שלישי – חמישי: 10:00-16:00
שישי: 10:00-14:00
שבת: 11:00-16:00
הגלריה סגורה בימי שני.

גלריה מרכזית עין הוד

טלפקס:04-9842548
מיילeinhodgal@walla.com

 עוד בתרבות ופנאי

 • סדנאות שבת במוזיאוני חיפה

  בואו לקבל חוויה של תרבות, אמנות ושאר פעילויות במוזיאונים הטובים של חיפה
 • התקווה 6

  ההופעות של התקווה 6 הן שילוב מושלם של שירים מעולים, כישרון ענק, כריזמה סוחפת, שחרור והרבה שמחה כנה
 • רוטרי למען חיפה

  מועדון רוטרי חיפה יערוך את ערב הגאלה השנתי ב19/11 בזאפה חיפה- במרכז ערב גיוס הכספים החגיגי של המועדון היוקרתי רוטרי חיפה, יתקיים השנה מופע של האחים גיא ורועי זו-ארץ
 • רוטרי למען חיפה

  מועדון רוטרי חיפה יערוך את ערב הגאלה השנתי ב19/11 בזאפה חיפה-במרכז ערב גיוס הכספים החגיגי של המועדון היוקרתי רוטרי חיפה, יתקיים השנה מופע של האחים גיא ורועי זו-ארץ
 • "תחרוטל 2017" בספורטן חיפה

  15 שנה מאז נרצחה, מנציח רון קרמן את זכרה של בתו טל קרמן ז"ל בתחרות השחייה "תחרוטל", המתקיימת לזכרה מדי שנה בספורטן בחיפה
 • לראשונה בישראל! "ג'יזל"

  תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב מגיע לראשונה לישראל ויעלה את מופע הבלט "ג'יזל" . סיבוב ההופעות של המופע בישראל, אשר מתקיים ביוזמת פ.ג.ק הפקות, יכלול שבעה מופעים ברחבי הארץ
 • "חגיגה של סולנים צעירים"

  אנסמבל סולני תל אביב פותח את עונת המנויים 2018-2017 בקונצרט חגיגי ע"ש אסתר בלשה עם שלושה סולנים ישראליים צעירים, מצטיינים ומבטיחים.
 • החיים הם הרע במיעוטו

  מהדורה מוגבלת – תרתי משמע של "החיים הם הרע במיעוטו" יצאה לאור השבוע, חצי שנה לאחר המהדורה האלקטרונית! הסופר הגולה, אמהי"ד, מחבר הספר המתגורר בברלין מעיד בפרופיל הפייסבוק שלו שהוא מספר על ישראל כפי שגוגול סיפר על רוסיה של המאה ה-19, אבל בימים אלו המציאות הישראלית – הדימיון עולה על הטראומה האטיולוגית של האמן!
 • מרסל ינקו - 70/50

  מוזיאון ינקו דאדא מציג תערוכה המציינת 50 לספר "מסדר הלוחמים" יוזמה של ארבעה חברים: חיים חפר , מרסל ינקו , איצ'ה ממבוש , עמיקם גורביץ' . ו-70 למדינת ישראל מרסל ינקו – 70/50 בשבת 14.10.17 בשעה 12:00 תתקיים פתיחת התערוכה אותה יפתח ח"כ עמר בר-לב. זו סגירת מעגל שכן אביו של עמר, חיים בר-לב נכח בהשקת הספר לפני 50 שנה . בנוסף יקרא האמן גברי בנאי קטעים מתוך הספר. התערוכה תתקיים עד 30.3.18
 • פסטיבל ליצירה ישראלית

  הופעות חיות, סרטים דוקומנטריים, סדנאות, תערוכות, "חצר היוצרים" ושלל אטרקציות נוספות לכל המשפחה בפסטיבל המוקדש כולו ליצירה ישראלית. השנה יצדיע הפסטיבל לשלושה גיבורי תרבות: יהורם גאון, שלום חנוך ולהקת כנסיית השכל.
 • פסטיבל תכנים ויצירות בארבע שפות

  פסטיבל נווה יוסף לתיאטרון קהילתי, הרוצה להנגיש את התיאטרון לכלל האוכלוסייה, יעלה במהלך חול המועד סוכות 40 הצגות מרחבי הארץ, מתוך רצון להפגיש את התרבות של קהילות ישראל השונות, בדגש על שכונות מזרח חיפה, עם העשייה המגוונת של כל חלקי החברה בישראל. גם השנה יציע הפסטיבל תכנים ויצירות בארבע שפות: עברית, ערבית, אמהרית ורוסית, שפות שכולן מדברות בשפה אחת – שפת הבמה.
 • אסי ישראלוף ואבי גרייניק ב"פסנתר הזמן"

  ביום שלישי 10.10 מופע קומי מוזיקלי לכל המשפחה, מגיע אבי לביקור אצל סבא. בסלון של סבא נמצא פסנתר. לא סתם פסנתר, פסנתר קסמים. רגע לפני שסבא נרדם, הוא מחליט לגלות לאבי על הקסם הטמון ב"פסנתר הזמן", קסם שמתגלה כשמנגנים עליו. מופע קומי מוזיקלי לכל המשפחה
 • הקרקס הסיני המלכותי לראשונה בישראל

  לאחר שנקנה על ידי "דיסני", ענקית הבידור העולמית למופעי פארק ברחבי ארה"ב, הקרקס הסיני המלכותי יגיע לראשונה לישראל ל-10 מופעים בחול המועד סוכות.
 • למוקי יש אמת. שלא ניתן לנצח.

  מוקי, שורף את הבמה ונותן שואו אנרגטי וסוחף . על הבמה, הוא נותן את כל מה שיש לו ומייצר חוויית מופע ייחודית . אבל אל תטעו – יש שם גם הרבה מאד רגש, אהבה וחוכמת חיים שהופכים את ההופעה שלו לייחודית ."
 • מפגש מושונוב

  מוני מושונוב בערב בידור מיוחד במינו של סטנדאפ, סיפורים, מערכונים, ושירים. זו הפעם הראשונה שמוני מעלה מופע יחיד, בו הוא שובר מחיצות בינו לבין הקהל בקטעי סטנדאפ עכשוויים וסיפורים על נקודות בקריירה העשירה שלו.
 • האוקטוברפסט מגיע לחיפה

  ב9-10.10 לראשונה קניון עזריאלי חיפה בשיתוף עם הזאפה מביאים את פסטיבל הבירה "האוקטוברפסט" לחיפה. לכל מי שאינו מכיר, ה"אוקטוברפסט" הוא פסטיבל בירה שנערך מדי שנה בעיר מינכן בבוואריה שבגרמניה מאמצע ספטמבר עד יום א' הראשון של אוקטובר והוא נחשב לפסטיבל הגדול בעולם.
 • הפנינג גן האם חיפה

  חברת אתו"ס מרימה בשנית את מופעי "ילדוקים" בחג הסוכות בגן האם שבחיפה: "ילדוקים 2", שבוע של הפנינג והופעות לילדים ולכל המשפחה.
 • פסטיבל נווה יוסף ה-12 יוצא לדרך

  חגיגה של רב תרבותיות וסובלנות בפסטיבל תיאטרון קהילתי בחוה"מ סוכות בחיפה 08-10.10.2017 בשיתוף מתנס נווה יוסף מבית החברה למתנ"סים הארצית
 • סוכות במוזיאוני חיפה

  כניסה חינם לתערוכות לילדים ונוער עד גיל 18 במהלך חול המועד סוכות בכל מוזיאוני חיפה (בין התאריכים 6-11.10.17)
 • קק"ל חידשה את אתר 'באר אנטיליה' בכאבול

  בעבודות חידוש המקום ההיסטורי הושקעו כחצי מיליון שקלים * העבודות כללו ריצוף, סלילת שבילי הליכה והתקנת ספסלים ושולחנות * מנהל פיתוח הקרקע בקק"ל ירון אוחיון: "חשוב לשמר אתרים בעלי ערך היסטורי שמייצגים מורשת תרבותית"
 • מרימים כוסית עם אורנה דץ

  ספורטן חיפה: מרימים כוסית ומקבלים את השנה החדשה עם אורנה דץ במופע החדש עם השירים הכי יפים *** שבת , 16 בספטמבר, בשעה 21:00
 • "ציפורים נודדות"

  מוזיאון ינקו דאדא בעין הוד יקיים פעילויות וסדנה של הכנת בובות ציפורים מבדים צבעוניים עם האמנית ג'ניה נוביקובה ופעילות ב"מעבדאדא" במהלך חוה"מ סוכות ובחג שמחת תורה בין ה-5.10.17 עד 14.10.17.
 • "אוצרות גיאורגיה"

  לראשונה בישראל! להקת המחול הלאומית של גיאורגיה Erisioni מגיעה לארץ עם המופע: "אוצרות גיאורגיה" לציון 25 שנה לכינון יחסי ישראל-גיאורגיה חול המועד סוכות, יום ה', 12/10/17, בשעה 20:00, מרכז הקונגרסים, חיפה
 • ה"יורו פארק" מגיע לחיפה

  לראשונה אחרי עשור של אירועים והופעות באזור המרכז מגיע הלונה פארק- "יורו פארק" לאזור הצפון ויתמקם במרכז הקניות חוצות המפרץ Outlet בחיפה.
 • לחיות על הקצה זה פאסה

  בתאריך ה13.9 רח' ערד שבעיר חיפה ילבש חג. לאור ההצלחה של אירועי השיא בשנה שעברה, מתנ"ס נווה יוסף מבית החברה למתנ"סים הארצית בשיתוף גורמים עירוניים עובד במרץ להפיק את האירוע "חיים בטוח במזרח חיפה".
 • תחרות שחמט בקניון הסינמול

  עשרות הגיעו בשבת האחרונה לתחרות שחמט אקטיבית שלישית במספר שהתקיימה בקניון הסינמול
 • דרור רפאל מגיע לקניון פנורמה חיפה

  במסגרת "מועדון תרבות" המקיים סדרת הרצאות איכותיות וחינמיות בפנורמה בשיתוף עם משרד יח"צ לימור כרסנטי, יגיע להרצאה הבאה דרור רפאל ביום רביעי 6.9 בשעה 17:00 !
 • נשר סגרה את הקיץ

  אירוע 'קופיקו קק"ל על הזמן' – הפנינג משפחות בסימן יום הולדת ליערות חתם את אירועי הקיץ בעיר נשר. האירוע מומן על ידי קרן קימת לישראל, מתנה לעיר נשר.
 • יריד "אומנים במושבה

  יריד "אומנים במושבה פרדס חנה כרכור" שהפך ברבות השנים למוסד המושך שוחרי אומנות ותרבות ומשפחות מטיילים מכל חלקי ישראל חוזר לקראת ראש השנה בין 14-16 לספטמבר.
 • חגיגה מוסיקלית בכחול ולבן

  חג המוסיקה הישראלית ה-20 בתוכנית האמנותית יבואו לידי ביטוי קולות מוסיקליים המבטאים ישראליות רב-גונית.
 • יש נשר בשמים? שלא יעלם לנו

  יום הנשר הבינלאומי ברמת הנדיב – שבת, 2/9/17 סיור מודרך, סדנת יצירה ומפגש חוויתי
 • צל של קו, אור של עיגול

  התערוכה, המשותפת לשתי האמניות הצעירות והמבטיחות שיר לוסקי (המכללה האקדמית ויצו, חיפה) ושירן יצהרי (המדרשה, בית ברל) מתמקדת ביחסי – הגומלין בין שני תחומי מדיה שונים: הצילום והאמנות הפלאסטית.
 • מופע שמח לכל המשפחה בספורטן

  המופע של 'מימי ויויו החברים של רינת', מגיע לספורטן חיפה ויתקיים ביום שני, ה- 21.8 בשעה 18:30, בבמה המרכזית.
 • אבא קדברא – מופע בידור לכל המשפחה הערב בספורטן חיפה

  המופע "אבא קדברא" – מופע בידור לכל המשפחה. יתקיים הערב יום ד' 16.8.17, בשעה 18:30 בספורטן חיפה
 • יובל אברמוביץ' מגיע לקניון פנורמה חיפה

  במסגרת "מועדון תרבות" בארגונו של משרד יח"צ לימור כרסנטי יארח קניון פנורמה את יובל אברמוביץ' להרצאה מרתקת, 23.8 יום רביעי בשעה 17:00
 • אייל גולן באמפי חי פארק מוצקין

  מופע סיום הקיץ באמפי פארק חי פארק קריית מוצקין אייל גולן מגיע להופעה בלתי נשכחת בתאריך 16/9/17 מוצ"ש
 • "מרוקו אורגינל"

  בחודש אוגוסט, תופיע תזמורת ירושלים מזרח ומערב (לשעבר האנדלוסית) בסדרת המופעים "מרוקו אורגינל". במופע הייחודי, יבוצעו יצירות ממיטב הרפרטואר הצפון אפריקאי יחד עם 6 אמנים ממרוקו. על במה יובילו את הקונצרט המרוקאים אנאס נג'אר, ראשיד אל עלאמי ודיא זניבר ובניצוחו וניהולו המוזיקלי של תום כהן .
 • מצביעים ברגלים

  בכל קיץ מקפיד ארצי לרענן ולחדש את ההופעה, את השירים ואת העיבודים, וגם השנה צפויה לנו הופעה עם הפתעות ועיבודים חדשים וסוחפים. 17.8 – יום חמישי, שלמה ארצי – היכל רוממה, חיפה, תחילת מופע 20:45 מחיר כרטיס החל מ 169 ₪
 • בייבי יוגה להורים ולתינוקות

  במהלך ימי חמישי של חודש אוגוסט תיערך בקניון פעילות "בייבי יוגה" להורים ולתינוקות. פעילות המסייעת להורים להיות קשובים יותר לצרכי התינוקות ולהתפתחותם המוטורית, הפעילות היא ללא תשלום, בקומה ג' ברחבת "לגעת באוכל" בין התאריכים 3.8.17 ועד 24.8.17.
 • חילופי אמנים

  במסגרת תכנית חילופי האמנים בכפר עין הוד הגיע ברנהרד קוקן, שביקש להציג מבט מבחוץ על עין הוד ועל הסכסוך הישראלי פלסטיני
 • יש רגעים, נגמרות לי המילים.

  מתנ"ס ליאו באק חיפה מבית החברה למתנ"סים הארצית בשיתוף עם מוזיאוני חיפה ותוכנית "עמיתים" הציג תוצרים מרהיבים בתערוכת סיום השנה "שפת ההדפס".
 • LEGO PARK גדול וחוויתי הרבה יותר

  אבי מורגנשטרן, מיקי צימט,ישראל דיאמנט ודודי ברקוביץ, יזמי פארק ה- LEGO הראשון בישראל , השיקו ביום שישי 28.7.17 בהשקעה של 5 מיליון ₪ את הפארק בהיכל טוטו-עיר הילדים חולון.
 • אוגוסט של מופעי ילדים בספורטן

  רשת מועדוני קאנטרי קלאב ספורטן בסדרת מופעי ילדים כרטיסים לציבור הרחב, בהרשמה מראש, במחיר מוזל של 55 ₪ בלבד רכישת הכרטיסים מתאפשרת בטלפון 6669* או בהשארת פרטים באתר האינטרנט – www.sportan.org.il
 • אוגוסט של מופעי ילדים בספורטן

  רשת מועדוני קאנטרי קלאב ספורטן בסדרת מופעי ילדים כרטיסים לציבור הרחב, בהרשמה מראש, במחיר מוזל של 55 ₪ בלבד רכישת הכרטיסים מתאפשרת בטלפון 6669* או בהשארת פרטים באתר האינטרנט – www.sportan.org.il
 • "יש לי חלום"

  תילתן, המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית, מציגה את תערוכת הבוגרים לשנת 2017. "יש לי חלום" הוא שמה של התערוכה המציגה פתרונות מעוצבים ויצירתיים להגשמת חלומות בנושאים מתחומים שונים: חברתי, אישי וסביבתי.
 • סינמה קק"ל מגיע לסינמטק חיפה

  לקט סרטי תעודה מרגשים לרגל 50 שנה לאיחוד ירושלים; "סינמה קק"ל- סרטים מהקופסא הכחולה", סינמטק חיפה, 13.8 בשעה 19:00, הכניסה חינם לנרשמים מראש.
 • פסטיבל עיר הבירה חוגג חצי יובל

  גולדסטאר בשיתוף עם עיריית חיפה מציגה את פסטיבל עיר הבירה ה-25 שיתקיים במשך יומיים במגרשי אתוס שבחיפה יציע מוסיקה, מתחמי בילוי חווייתיים ובירה בין התאריכים 16-17.8
 • תיק מלא הפתעות לכבוד הקיץ

  עופר גרנד קניון חיפה מקבוצת קניוני עופר יוצא במבצע: "תיק מלא הפתעות", במסגרתו כל הקונה ב-199 ₪ ומעלה, ומוריד קופון באתר ההטבות של MY OFER – יקבל "תיק מלא הפתעות" במתנה.
 • פארק מים אקסטרים

  חוצות המפרץ אאוטלט מציג: פארק מים אקסטרים בחינם הפארק שייפתח ב 21.8 ויימשך עד ה 25.8. יכלול מתקני מים מתנפחים ומגלשות אקסטרים להנאת הילדים
 • מפגש מעריצים

  כוכבי ערוץ הילדים יגיעו לעופר גרנד קניון חיפה לרגל השקת יומן ערוץ הילדים 2017-18 תשע"ח יום ג' 8.8.2017 בשעה 17:30
 • אוגוסט מהסרטים בקניון הסינמול

  קניון הסינמול מזמין אתכם בימי שני ורביעי בחודש אוגוסט להנות מהופעות והפעלות של כוכבי הילדים הגדולים והאהובים בארץ.
 • "מלח הארץ" בעתלית

  בואו ליהנות מפעילות חווייתית וייחודית לכל המשפחה ביקור במרכז המבקרים, תצפית על בריכות המלח המרהיבות, סיור רכוב בין בריכות המלח והכל במתחם החברה בעתלית
 • "מכפר באת ואל כפר תשוב"

  במסגרת חילופי אמנים בין כפר האמנים עין הוד והעיר דיסלדורף יתקיים אירוע מיוחד לרגל התערוכה של אמנית המיצג וזמרת הסופרנו, סוזאנה הילה Susanne Hille– מעגל-דאירה Dayira Ma'agal – יצירה היוצאת מהמשפט המקראי "מעפר אתה ואל עפר תשוב" ושיח גלריה עם האמנית אסתר כהן המציגה בתערוכה במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד שבת 29.7.17 בשעה 12:00
 • אלי ומריאנו - חוגגים 25 שנה

  צמד הקומיקאים המוביל בישראל, אלי פיניש ומריאנו אידלמן, הצמד שגורם למדינה שלמה לצחוק!! במופע סטנד אפ , מצחיק ובלי גבולות . 3.8.17 בשעה 21:00 בהיכל התרבות נשר
 • ירון אשבל חוזר לאילת ובגדול

  אחרי שנים של הפסקה ארוכה וצפייה אינסופית חוזר אשבל באמצע נובמבר לעיר אילת.
 • פסטיבל אמנויות הלחימה הבינלאומי

  ספורטאים ותלמידים מכל רחבי הארץ, יהודים וערבים, מכפרים לא מסודרים וממרכזי קליטה, כולם הגיעו לאימון משותף על החוף והוכיחו: כולנו שווים, כולנו רוצים לחיות יחד בשלום. "זה סמלי שעיר כמו חיפה מארחת פסטיבל של שלום"
 • טיול בגיאורגיה לאמהות לילדים חולי סרטן

  חמישה ימים של כיף והפוגה בעיר הנופש בטומי שבגיאורגיה ל-22 אמהות של ילדים חולי סרטן מעמותת ל"ב-להלחם ביחד
 • שישי שמח עם ירון אילן בספורטן חיפה

  אילן ירון בשידור ישיר מספורטן חיפה בערוץ 24 שישי , 14 ביולי, בין השעות 11:00-15:00
 • נועה קירל מגיעה לספורטן חיפה

  נועה קירל נסיכת הפופ הישראלית, במופע קיץ מקפיץ וסוחף.
 • נשות אינרוויל חיפה למען ילדי בית זינגר

  כבכל שנה גם השנה תורמות חברות מועדון אינרוויל חיפה טיול לימודי בחופש הגדול לתלמידי פנימיית בית זינגר מכפר יחזקאל ומלוות את ילדי הפנימייה
 • קיץ באגמון החולה-קק"ל

  להכיר את האגמון והחיים בו בזריחה, בשקיעה ובלילה, בפארק הטבע והצפרות שבלב עמק החולה יתקיימו במהלך יולי-אוגוסט מגוון סיורים * צוות האגמון מזמין את הציבור לראות חתולי ביצות בצייד ותנשמות לבנות במעופן החרישי
 • קיץ מחוץ לקופסא

  חדרי בריחה חינמיים, אקולוגיה בגובה העיניים ,מתחם פליימוביל ענק הצגות ומופעים לכל המשפחה בחינם. .
 • פסטיבל 'עיר הבירה' חוגג חצי יובל !!!

  גולדסטאר בשיתוף עם עיריית חיפה מציגים: פסטיבל 'עיר הבירה' ה-25 שיתקיים במשך יומיים במגרשי אתוס שבחיפה יציע מוסיקה, מתחמי בילוי חווייתיים ובירה
 • פבלו רוזנברג חוגג

  25 שנות קריירה ואלבום חדש. מופע ההשקה החגיגי של פבלו בתאריך 21.7.17 יום שישי בזאפה אמפי שוני פתיחת דלתות 19:30, תחילת מופע 21:00
 • "בובות בצפון"

  הפסטיבל הדו-לשוני הראשון לתיאטרון בובות
 • לילה לבן אכזיב

  פסטיבל 'לילה לבן אכזיב', פרי שיתוף פעולה מיוחד של רשויות אשכול הגליל המערבי יתקיים ביום חמישי 6.7 בחוף אכזיב.
 • מפגש מושנוב בערב בידור חדש!!

  מוני מושונוב בערב בידור מיוחד במינו של סטנדאפ, סיפורים, מערכונים, ושירים. זו הפעם הראשונה שמוני מעלה מופע יחיד,
 • לא רק יין בפסטיבל היין

  לראשונה בישראל תושק סדרת כוסות יין יוקרתית בפסטיבל היין האזורי "כרמים וטעמים" המתקיים, זו השנה השלישית, ברמת הנדיב. מדובר בכוסות יין מסדרת 'אלקטרה' של המותג האיטלקי Bormioli Rocco של חברת מילניום מרקטינג, יבואנית כלי המטבח הגדולה בישראל.
 • לוקץ' בסיבוב הופעות קיץ ארצי

  עד היום הוא היה הכוכב של הטאבלט שלכם, עכשיו יש לכם הזדמנות לראות אותו במלוא הדרו בסיבוב הופעות קיץ חדש עם אורחים מעניינים וססגוניים!
 • סטפן כוכב העל מגיע לקניון עופר הקריון

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר מביא את הדבר הבא, החם והלוהט בסצנת המוסיקה והריקוד לבני נוער ולצעירים, לקיץ 2017 – הרקדן והזמר אמן ההיפ הופ סטפן.
 • 'שוברים את הרשת'

  כל כוכבי הרשת על במה אחת, בספורטן חיפה! עדי ביטי, נועה פילטר, אשלי וקסמן בקשי, דורון ביטון ושגיא בויטנר, יעלו במוצ"ש הקרוב על הבמה המרכזית בספורטן חיפה עם המופע הקצבי הקורע מצחוק – 'שוברים את הרשת'.
 • בעין הים רואים את כולם

  אחווה שכונתית יוצאת דופן המתבטאת בחגיגת אירועים משותפת, חגים ומועדים עי כל הדתות ועוד, התקיימה השבוע במרכז כלור, שלוחת מתנ"ס ליאו באק, מבית החברה למתנ"סים הארצית
 • CLALIT ART - יוצרים בריאות

  תושבי קרית ביאליק ואורחים יקרים מרפאת קרית ביאליק מתברכת באומנים יוצרים בתחומים שונים וזו הזדמנות עבורם להציג לציבור הרחב את פרי עמלם.
 • קק"ל ו׳יד לבנים' חיפה ישתפו פעולה

  היו"ר דניאל עטר נפגש עם ראש העיר יונה יהב ובכירי בית 'יד לבנים' לפגישה בה סוכם על חיזוק הקשר בתחום החינוך וההנצחה
 • מבשלים מקפריסין ועד חיפה

  מופע בידור אינטראקטיבי וייחודי המדבר על הקשר בין אהבה, זוגיות, גירושין ו..אוכל.