דלג


"אני לא מתנצל! עברתי אונס תקשורתי! שידעו שרוע זה בומרנג וזה יחזור להם ישר לפרצוף!"

יוסי וידר, החקיין והבדרן המצליח, עבר השבוע גיהינום בכלי התקשורת השונים לאחר החיקוי של ברק, כשכל מה שהוא רוצה זה להמשיך לשמח אנשים ולהתנדב למען חולים ובעלי צרכים מיוחדים. ראיון עם איש של ערכים, לב זהב ואהבת ישראל.
פגוע אבל אוהב. וידר. צילום פייסבוק יוסי וידר

הבדרן והחקיין הנהרייני יוסי וידר עלה לכותרות השבוע לאחר פרסום המתיחה של אברמוביץ' שעוררה סערה במדינה וכעת הוא פגוע מהאונס התקשורתי שעבר כהגדרתו. כמי שאת שני העשורים האחרונים בחייו הקדיש למען העם והעלה חיוך הן על פני הצופים בהופעה שלו והן על פני חולים בבית החולים ואנשים בעלי צרכים מיוחדים מולם הוא מופיע בהתנדבות, הוא לא האמין שדבר כזה יקרה לו בגלל מתיחה אחת מיני רבות שעשה לאורך הקריירה שלו. וידר מרגיש פגוע מהתקשורת, מחובק מהעם וחושב שהוא בהחלט לא צריך להתנצל בפני אף אחד אלא ההפך לגמרי, הוא זכאי להתנצלות מכל אותם שתקפו אותו כי הוא חשף אותם בפני העם ויש לו מה להגיד לאמנון אברמוביץ', לאלי לוי וליוסי מזרחי וגם לכל אותם שחיבקו אותו וחיזקו אותו בשבוע האחרון. ראיון עם איש איש של ערכים ולב זהב שמלא בנתינה ואהבה.  

יוסי וידר נשוי 29 שנה לדבורית כשלזוג תאומים בן ובת בני 25. עד לפני כ 17 שנה היה יוסי איש עסקים מצליח מאוד בנהרייה ואז החליט ללכת אחרי הלב ולעמוד על הבמה. בוקר אחד קם ואמר לסובבים אותו 'זה היום האחרון שלי בעסק' ובאותו היום העסק נמכר. מאז וידר בדרן במשך 24 שעות כשרק על שעה אחת הוא מרוויח כסף. ואיך זה? מיד. הבחור מחזיק במופע משתנה שרץ בחברות, ועדי עובדים ואירועים סגורים וכן, מופיע בתחנות הרדיו, כולן, כולל בתכנית של דידי הררי. וידר החל את דרכו בתכנית ריח מנטה בדמות סימי המרוקאית ומשם עבר להופיע אצל דידי הררי, אצל יגאל שילון בפספוסים, אצל ליאור שליין, בסדרות כגון שנות השמונים, הקלמרים, אלישע ועוד, כשבחצי השנה האחרונה הוא עובד במקביל להופעות על מופע חדש עם הכותב והיוצר המוכשר מני אסייג, שהפך חבר קרוב של יוסי בתקופה האחרונה.

נשואים 29 שנה. יוסי ודבורית. אלבום פרטי

ומה וידר עושה ברוב זמנו חוץ מהשעות בהן הוא מופיע לפרנסתו? יוסי לא אוהב להעיד על עצמו אבל הוא רואה במקצוע שליחות של שמחה יותר מהכל. הוא מתנדב לשמח במחלקה האונקולוגית בבי"ח פוריה מטופלים שנמצאים במהלך טיפול ומעלה להם חיוך על הפנים בשעותיהם הקשות ביותר והופעות הסטנדאפ של וידר לפי מנהלי המחלקה בביה"ח עושים טוב למטופלים. לפי חברים של יוסי, עם כל טלפון שהוא מקבל מחולים ואנשים בעלי צרכים מיוחדים הוא עוזב הכל ומגיע אליהם לעשות להם שמח ומעולם לא ביקש להיות בטלוויזיה ובכותרות ולא בגלל זה הוא עוסק במקצוע אלא רק בגלל הדברים הטובים שבו ולכן אולי חלקכם לא מכיר את האיש, יוסי וידר. בזמן הכנת הכתבה יוסי עצמו סירב לדבר על הדברים הנ"ל ולכן פנינו לחבריו הטובים ולרשת ושם נמצא כי יוסי מופיע למען האגודה למלחמה בסרטן ומול חיילי צה"ל ואף מעביר סדנאות של משחק והומור ב'מכללה לכישורי חיים' בעשור האחרון, שם הוא מבקר פעם בשבועיים ואף העמיד את המשתתפים על הבמה במיני מחזמר, כשהכל הכל כמובן בהתנדבות.

מי שנכנס ליוטיוב מגלה עשרות מתיחות של וידר על מפורסמים רבים כגון רובי ריבלין, אביב גפן, מירי מסיקה, יאיר גרבוז לאחר מקרה הקמעות ועוד רבים וטובים. כל המתיחות התקבלו באהבה ובאחווה ובפרגון ליוסי. בפורים האחרון, קצת לפני הבחירות לראשות מפלגת העבודה, התקשר וידר לאמנון אברמוביץ' על מנת למתוח את העיתונאי הוותיק בהומור הרגיל שלו. מאחר ולא שודרה המתיחה הנ"ל ברדיו באותו החג, החליט יוסי לגנוז את המתיחה ולהמשיך למתוח אחרים כגון מירי רגב אותה מתח כשלום חנוך ואת דוד ביטן כזאב רווח כשהשניים כמובן קיבלו את המתיחה בהומור ובפרגון. וידר במתיחותיו לא עשה אבחנה בין ימין ושמאל, מפלגות או צדדים, והראייה היא במתיחה הכי חשובה ומיוחדת שעשה כשמתח את רובי ריבלין שהתחרה מול שמעון פרס בבחירות לנשיאות. וידר חיקה את פרס שדרש מריבלין כי יפרוש מהבחירות ויוותר לו כי הוא תרם רבות למדינה וזו ההזדמנות האחרונה שלו ושריבלין יהיה נשיא אחריו. לאחר השיחה ריבלין הכריז על פרישה והנבואה אכן הגשימה את עצמה. ריבלין נבחר לאחר פרס. במקרה הנ"ל וידר חובק על ידי התקשורת והמתיחה נקראה המתיחה הנשיאותית.

חברים קרובים שחיזקו אותו. מני אסייג וזאב רווח. אלבום פרטי

בסוכות האחרון עשה וידר מתיחה עם אמנון אברמוביץ' כאשר הזדהה ככבוד הרב בורגיבה, דמות שיוסי עצמו המציא וביקש מאמנון שיקרב לבבות וישפיע על העם ואף בירך את אמנון ואמר לו שביבי הוא המשיח וששרה מביאה את החמור. אותה מתיחה הסתיימה בברכות הדדיות, הומר והבנה.

השבוע, לאחר חודשים, העלה וידר את המתיחה שעשה עם אברמוביץ' בפורים לדף הפייסבוק שלו וזאת זכתה לתהודה מדהימה כאשר ראש הממשלה, בנימין נתניהו  עצמו שיתף את המתיחה בעמוד שלו ולאחר מכן המתיחה שותפה בעשרות אלפי דפים והפכה לשיח ציבורי במדינה וברשתות התקשורת, או אז החל בלגן תקשורתי אדיר שבו חלקים נרחבים מהתקשורת יצאו כנגד וידר ואילו חלקים נרחבים מאוד בעם יצאו כנגד אברמוביץ' ועמדו לצידו של וידר.

יוסי וידר, למה בחרת דווקא באברמוביץ' וברק?

כי אברמוביץ' הוא ראש החץ של התקשורת הישראלית וזה אתגר ענק להצליח למתוח אותו וזאת הייתה הצלחה ענקית מבחינתי שהוא לא זיהה אותי. היה לו חשש קל אבל זה התפוגג והמשכתי במתיחה.

ולמה פרסמת את זה דווקא עכשיו?

ראיתי את עצרת התמיכה בביבי וכאזרח מדינת ישראל לא פוליטי בכלל זה ריגש אותי מאוד לראות את התמיכה והאהבה שהוא קיבל. כאשר שמעתי את אברמוביץ' אומר שזה זמני ונראה מה יקרה כשייחשפו הפרשות והחיוך ירד לו מהפנים, בלהט הרגשות העליתי את המתיחה כי חשבתי שלא ייתכן שרוע כזה ישתלט לנו על המדינה. והמסר בסב טקסט של המתיחה הוא שהתקשורת צריכה להיות נייטראלית, ללא דעה, לפזר אהבה ואחדות בעם וכן, לייצג את כל הדעות בעם.

המתיחה עם אברמוביץ': 

מה קרה ביום שאחרי הפרסום?

עברתי אונס תקשורתי! במקום שיודה כמו כולם שאכל אותה בחיוך ויקבל את זה באהבה ובהומור ונמשיך קדימה למתיחה הבאה באהבה, הוא וחבריו בתקשורת השמיעו רק את הצד שלו וסתמו לי את הפה וחבל כי יש לי מה להגיד..

וזה מה?

כל המתיחות שלי מקרבות לבבות וניתן לראות זאת בערוץ היוטיוב שלי. גם כאן ניסיתי לגרום לאמנון שיבין את הכל, שהתפקיד שלו זה לאחד ולא לפלג, בגלל זה לא פרסמתי אותה לאורך התקופה ההיא.

המתיחה הנשיאותית עם ריבלין: 

איפה נפגעת מהתקשורת?

למחרת התקשרו אלי מכל כלי המדיה על מנת לראיין אותי, כולל יוסי מזרחי ואלי לוי ברדיו חיפה. מאחר ובפעמים האחרונות שביקשו ממני לעלות ולהצחיק בתכנית חשבתי שגם הפעם זה יהיה ברמה של הצחוק ולא כך היה. הם עשו לי כיפה אדומה, אונס תקשורתי בשידור חי, לא נתנו לי לדבר או להגיב. סתמו לי את הפה. הם דיברו והביעו את  דעתם ובסוף יוסי עוד אמר למפיקה 'תעיפו את האיש הזה.' שיתבייש! המקרה הנ"ל חשף את פרצופם של שני אלה ואלפי אנשים מכל שכבות האוכלוסייה פנו אלי והגיבו ברשתות החברתיות, טייסים, רופאים, אנשים פשוטים, חברים… אנשי תקשורת בכירים התקשרו לחזק ולעודד אותי ואמרו לי שהם מחזקים אותי ושהם מתביישים באנשי תקשורת מהזן הזה.

איך קיבלת את הראיון הזה?

נפגעתי משני אלה אישית. מעולם לא פגעו בי כך ואין על מה! השניים פשוט התירו רסן והתנהגו בצורה ברוטאלית כתקשורת בולשביקית. זה היה פשוט אונס ואם המתיחה תצליח לשנות משהו בתקשורת הישראלית אני את שלי עשיתי. ישנם הרבה מאוד אנשים טובים בתקשורת ואלה לא צריכים להיות הפנים שלה. אחרי הראיון קיבלתי טלפונים של נאצות ולמרות זאת אני מברך את כולם שתהיה להם התבונה והבריאות ואהבת החינם. כשעשיתי מתיחות לאנשי הימין כולם ביקשו שאני אעשה בשבילם מתיחות והיללו אותי וכשזה לצד השני זה הפך אותי לשנוא התקשורת ואני בכלל לא קשור לפוליטיקה. מבחינתי כולם שווים.

אתה חושב שאתה צריך להתנצל?

ממש לא! אני עצמי מחכה להתנצלות מערוץ 2 שלא נתנו לי זכות תגובה ולגבי אברמוביץ אין לי שום דבר בלב עליו. אני מקווה בשבילו ובשביל אלי ויוסי שבאיזה שלב בחיים יבינו ששנאת חינם ורוע זה בומרנג שיחזור להם לפרצוף.

ומה קורה מחר?

אני על הבמה עם ים של אהבה, משמח את עם ישראל וחושב על מתיחות חדשות.

 

המתיחה הראשונה עם אברמוביץ' בתור הרב בורגיבה:

 

מותח את דוד ביטן כזאב רווח:

 

 

 

 

 עוד בחברה

 • 'ויקטורי' בלונה פארק

  רשת 'ויקטורי' חוגגת אירוע לקוחות מיוחד וחגיגי בלונה פארק ביום חמישי ה- 26/10/17. בתכנית הופעה של סטטיק ובן אל תבורי ועוד שפע של הפתעות בלתי נשכחות לצד שימוש חופשי בכל מתקני הלונה פארק.
 • כל המידות הנכונות!

  בחמישי שישי הקרובים יתקיים יריד האופנה "שוות. מתלבשות" בעזריאלי חיפה בו יציגו יבואני ויצרני אופנה במגוון מידות רחב במיוחד- ממידה 36 ועד למידה 54.
 • מגייסים לתיאטרון!

  שחקנים, חושבים שאתם מתאימים לתיאטרון חיפה? שלחו קו"ח ותמונה לכתובת yoalit@ht1.co.il עד לתאריך 25.10.2017!
 • מצביעים לחנניה טל.

  דור יתח, הלא הוא חנניה טל האגדי, בתחרות האודישנים המצחיקים של אקס פקטור במאקו. אז תצביעו לו. למה? כי הוא מלך.
 • הצעה על הים.

  מזל טוב לזוג היפה! ג'יני חכמון ודניאל איקן בנות ה 28 הופכות בקרוב לזוג באופן רשמי.
 • "בילי שוורץ" רושם הישג נוסף

  המחזמר המצליח "בילי שוורץ" של תיאטרון חיפה שכבש את לב הקהל והמבקרים, הוזמן לסדרת הופעות בתיאטרון היהודי "הרולד גרין" בטורונטו במסגרת חגיגות 70 שנה לישראל
 • כוכבי שנות ה 80 מצדיעים לשלום.

  צפו בממוקה, ויטלי, ראשל, קוקו, פרדי פלאברה, חלבי, מורדי אוחנה, אילנה ועוד כוכבים מהסדרה שנות השמונים בסרטונים אדירים!
 • סיכום פסטיבל הסרטים

  הסרט  "העדות" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, הסרט "ארץ זרה" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי התיעודי, צחי גראד זכה בפרס השחקן הטוב ביותר.
 • תופסים אזימוט בחיפה.

  משה אדרי, שוקי פרידמן, מאיר פניגשטיין, יפתח קליין, חלי ומשה שחר, גליה ישי ועוד רבים וטובים הגיעו לפרגן ולכבד את מייק בורשטיין.
 • פגישה עם נוצרים תומכי ישראל.

  בחודש הקרוב העמותה תמשיך לקבל אלפי אורחים מכל העולם שיפקדו את המוזיאון שהוקם בקריית החסד בעמותה. ככה יישמר זיכרון השואה ותיגבר התמיכה במדינת ישראל.
 • יומולדת יש רק פעם בשנה

  שלום שיטרית, הבעלים של חברת "שתית" ושל מלון הבוטיק "וילה כרמל", הזמין לרגל יום הולדתו שחל אתמול כמה חברים טובים לגינת המלון כדי להרים כוסית, לנשנש, להתמנגל וכמובן לאחל מזל טוב.
 • 50/70 במוזיאון ינקו דאדא,

  ביום שבת בפתיחת התערוכה 50/70 (50 שנה להוצאת הספר "מסדר הלוחמים" ו-70 שנה למדינת ישראל) במוזיאון ינקו דאדא, פתח את התערוכה ח"כ עמר בר-לב שזו סגירת מעגל שכן אביו של עמר, חיים בר-לב נכח בהשקת הספר לפני 50 שנה.
 • דואט של מיכליות.

  מיכל הקטנה הגיעה להופעה בקריון השבוע, שם צירפה להופעה שלה את מיכל מאי, מנהלת השיווק של הקריון, שתשיר איתה דואט. ויש גם וידיאו שיעיד על כך…
 • ״כנפיים של קרמבו״

  אפי הראל ואילן סלע יחד עם שלומית בוסקילה קיימו מסיבת אופנה שמחה בעזרתה של אשת התקשורת ענת שקד,במתחם הנמלה בחמישי בערב .הקונספט של הערב היה שיתוף פעולה חברתי מדהים עם מגוון מובילי דעת קהל במקום אחד
 • סוכות בחיפה.

  מגן האם לפסטיבל הסרטים, פסטיבל בית גלים ותערוכת הקריקטורות ןעד פסטיבל נווה יוסף. סוכות בחיפה.
 • רדיו אקשן

  זה כבר הפך למסורת ובכל זאת זה מרגש ומאתגר בכל שנה מחדש. אירוע הסיום והכרזת הזוכים של 'אקשן פלאנט 8', התארח גם השנה בספורטן חיפה במסיבת בריכה מושקעת ושמחה.
 • מחווה לזמר העברי.

  כחמש מאות בליינים הגיעו בשלישי לערב מחווה לזמר העברי בו אירחה אילנה טובים את סי היימן ואיתן מסורי.
 • תערוכת צילומים ערכית.

  "אני מאמין בקידום ערכים של תרבות, אומנות, חינוך וספורט בעיר חיפה ורואה בקידום רעיונות בתחומי התרבות והאומנות כלי אסטרטגי ראשון במעלה לחיזוקה של האוכלוסייה." אלכס אברמוב, יו"ר 'חיפה יפה'.
 • למרות הגשם "ילדוקים 2" מוצלח

  ילדוקים 2 ורוק סוכות ממשיכים בחול המועד למרות מזג האוויר אירועים שהפכו למסורת משמחת בסוכות ושאליהם הגיעו אלפי חוגגים
 • פגישת פסגה חיפאית.

  עורך הדין החיפאי דוד עציוני, יחד עם איש העסקים אודי אדמתי נפגשו השבוע עם מנכ"ל עיריית חיפה גדי מרגלית לרגל יום הולדתו. היה שמח ופורה.
 • מחיפה ללונדון.

  אביתר דרעי ובראל רז בני השלושים וקצת הגיעו למרכז הכרמל לפני כמעט חמש שנים ובנו אימפריה בשם 'רובן'. עכשיו הם עושים חיל גם בלונדון. סיפור הצלחה על הכרמל.
 • חלוק הפלא.

  אפשר לסמס, אפשר לשחק בנייד ואפשר גם לקרוא כתבות באתר של ניוז חיפה קריות… ככה זה כשמתחשבים בלקוחות…
 • הכרמל המתחדש.

  סוף תקופת השלכת: אחרי שדיווחנו על מקומות רבים שנסגרו במרכז הכרמל וציר מוריה, יש לנו דברים טובים לספר לכם. וזו רק הכתבה הראשונה בנושא.
 • "האודיטורים זה שם דבר כאן בחיפה. אין אחד שלא מכיר." צילום: צוות ניוז

  פסטיבל סרטים מהסרטים

  פסטיבל הסרטים בחיפה הרים מסך אמש באווירה בין לאומית, ואלפי מבקרים שפקדו את אולמות הקולנוע ואת רחבת האודיטוריום
 • החתונה של דנה ותמר.

  אם עדיין לא התקשרתם לאחל מזל טוב ענק זה הזמן, כי דנה שפירא המלכה מחומוס בר רייצ'ל ותמר ג'ונסון מתחתנות בשישי הקרוב. שיהיה במזל טוב!
 • משמחים את הניצולים.

  ביום שני האחרון הגיעו תלמידי ביה"ס בסמ"ת שבחיפה אל המועדון החברתי של ה"בית החם של ניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" ושימחו את הניצולים. כל הכבוד.
 • תרגישו בבית.

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי והשבוע החג האחרון בחגי תשרי, חג הסוכות, מזמין אותנו לעבודה רוחנית. אנחנו מהדהדים עם הטבע, עם עונות השנה וכמו אמא אדמה המתכוננת לעונת החורף ומתכנסת אל תוך עצמה, כך גם אנחנו. חג אחרון לפני שגרה ארוכה. כחלק מההתכווננות הרוחנית שלנו, נקים סוכה שתאפשר לנו לצאת מהבית הקבוע אל הבית הזמני, ועל הדרך ללמוד שיעור אחד או שניים.
 • מצייר מהלב.

  יוסי כהן זרנקין, בכיר בבנק פועלים לשעבר, כלכלן ומנכ"ל בצמנטכל בהווה ומוותיקי הבוהמה החיפאית, הוא גם משורר וצייר שלאחר שלושה ספרים וכעשר תערוכות הוא ממשיך ומצייר ציורים חדשים לתצוגה עתידית. ראיון חגיגי עם דמות מפתח חיפאית.
 • חומוס חדש בקסטרא

  חומוס דובנוב 26 שהתחיל לפני 5 שנים כחומוסייה קטנה ברמות רמז כסניף ראשון מבית חומוס אליהו ומשם במהלך השנים עבר לעצמאות כחומוסייה ייחודית פותח סניף חדש בקסטרא.
 • הרימו עוגן

  פאב העוגן אחד ממוסדות הבילוי הוותיקים והמוכרים בחיפה, יחגוג 75 שנים להיווסדו בחול המועד סוכות ב- 3 ימי פסטיבל שיכללו הופעות וחגיגת בירות מכל העולם.
 • חולמים שלום

  אחווה שכונתית יוצאת דופן בארוע 'תקווה לשלום' ע"י כל הגילאים וכל הדתות, בשלוחת מתנ"ס ליאו באק, מבית החברה למתנ"סים הארצית
 • 'נפגשים' עם חני נחמיאס

  פרויקט נפגשים מציע מגוון רחב של סדנאות, הרצאות מעשירות, פעילויות מהנות ותכנים במגוון נושאים. התכנים מועברים באמצעות מרצים מובילים, בניהם: יאיר ניצני, מיכל צפיר, יובל אברמוביץ'. כמו כן, מתקיימות פעילויות לילדים – חיפזון וזהירון, ילדוגא'ז, הבאגיס ומומחים מהבנק מרצים על מגון תחומים פיננסים בניהם: משכנתא, פנסיה, שוק ההון, חסכונות ועוד.
 • עזריאלי חיפה אחד מחמשת המצטיינים בארץ!

  קניון עזריאלי חיפה אשר נמצא בתנופה חסרת תקדים בשנה האחרונה מקבל חיזוק לכך ועל פי דוחות חברת RIS הקניון הציג עלייה של כ-8% בפדיונות בראש השנה הנוכחי לעומת שנה קודמת , אחד מחמשת הקניונים המצטיינים בארץ לתקופה זו .
 • סיור מוצלח!

  השבוע נערך בלה קפלה בקסטרא סיור עיתונאים מקפריסין שהתרשמו עד מאוד ואף הרעיפו מחמאות למארחים.
 • הקריון בתאוצת פיתוח!

  סברובסקי, Is about, Fetish וחנויות נוספות נפתחות בקריון, זה הזמן להתחדש לקראת החגים!
 • בית ספר למקצועות היופי בקניון עזריאלי עכו

  הסניף החדש ימוקם בקומת הרחוב של קניון עזריאלי עכו וישתרע על פני 360 מ"ר. המתחם יכלול ארבע כיתות מקצועיות ללימוד: איפור מקצועי, החלקות שיער, עיצוב שיער ותסרוקות כלה וערב, טיפולי פנים, עיסויים, בניית ציפורניים, פדיקור, מניקור ועוד. חלק מהקורסים מוכרים בהכשרה מקצועית בפיקדונות לחיילים משוחררים. את קורס לימודי האיפור המקצועי מעביר צורי לתלמידיו באופן אישי.
 • השליח שלנו בטורונטו.

  עידו מרדכי, צעיר חיפאי ידוע בן 18 שעושה חיל בשנת השירות שלו בסוכנות היהודית בטורונטו קנדה, פגש בשני ידוענים, ג'יימס פרנקו וג'יימס קורדן ושוחח איתם. על מה? על ישראל כמובן.
 • שגב בקריון בשיפוצים.

  מסעדת שגב קונספט בקריון נסגרה אך לדברי בעלי המסעדה רק לשיפוצים לחודשיים הקרובים ולאחר מכן מבטיחים שתיפתח שוב בקונספט אחר אך עדיין של השף משה שגב.
 • מרימים לחיים בכרמל

  צוות בית החולים כרמל מרים כוס לחיים ולחיי השנה החדשה: "כרמל הוא הראשון בכל משימה, העובדים שלנו הם הכוח המניע של בית החולים. שתהיה לנו ולכל עם ישראל שנת בריאות"
 • אבא גדול.

  מורן אייזנשטיין שנמצאת בעידן של שינויים והצלחות רבות כותבת פוסט מרגש על התקופה האחרונה שעברה ועל ההתחזקות שלה.
 • סליחה רב ממדית

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי והשבוע יחול יום הכיפורים. זהו חלון זמן להתבוננות פנימית ועריכת חשבון נפש על התנהלותנו לאורך השנה שחלפה. יום של פסק זמן רוחני שבו השכינה קרובה מתמיד והאנרגיה הנובעת מחיבור של עם שלם, חזקה, מורגשת ומרגשת.
 • קרקס של יהודים בחיפה

  בראשון התקיימה ההצגה הראשונה של "קרקס של יהודים"- הצגה חדשה של תיאטרון חיפה בכיכובם של סיגלית פוקס, לירית בלבן, יעל לבנטל, שרון דנון, אייל רוזלס, יואב בר לב, רון ריכטר ו-ולדי פסחוביץ. האירוע התקיים בנוכחות בכירי התיאטרון.
 • חוגג בחום ואהבה

  ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, חגג בראשון את יום הולדתו ה-53 וזכה ליותר מאלפיים ברכות חמות ואיחולים לבביים.
 • DGTL  בישראל!

  פסטיבל המוזיקה והאמנות הבינלאומי DGTL מגיע לישראל! חמישי, 5.10.17, סוכות, מהצהריים עד הלילה, גני יהושע.
 • ביקור בפארק מדעי החיים

  ראש העיר חיפה ביקר לראשונה בבניין הראשון בפארק מדעי החיים לאחר סיום העבודות בו והשתתף באירוע הרמת כוסית לשנה החדשה שערכה החברה הכלכלית לחיפה במקום.
 • פטיש בגרנד.  

  הגרנד קניון ממשיך בתנופת ההתרחבות כשהחודש הצטרפה לגרנד חנות חדשה ובועטת של מותג ההנעלה פטיש (Fetish) מקבוצת מאניה.
 • תשע"ח ברוכה תהיי.

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי, והשבוע חשבנו על השנה היוצאת, ערכנו סיכומים, למדנו והסקנו מסקנות. בנקודת הזמן הזו, המבט מופנה קדימה, הלב מתמלא בציפייה ורשימת המשאלות לעצמנו ולאחרים מתארכת. נראה כי חלון הזמן למימוש החלומות, נפתח כעת. השנה החדשה כבר כאן.
 • חוגגים את השנה החדשה

  במרכז הרפואי כרמל חגגו את כניסת החג, וגם בנות מרכז השירות והמידע לניתוחים חגגו לאחר שנה של עבודה קשה: כל אחת מהבנות תרמה מכישרונה ויחד הן הרימו ארוחה חגיגית וטעימה במיוחד
 • היי, צפונה!

  ניצה בן-צבי, מנכ"לית תיאטרון חיפה, לקחה בסוף השבוע האחרון פסק זמן מהפעילות הקדחתנית בתיאטרון, ועלתה עם משפחתה צפונה, לסופ"ש ירוק ורגוע ב"מלון מטיילים מטולה" לחגוג יומולדת ליוני שלה.
 • קבלו את נער ונערת השנה

  באירוע נוצץ, כמו בהפקה הוליוודית, הוכתרה דנה בניש בתואר נערת השנה ואילו רום לוי קטף את התואר הגברי, נער השנה של חיפה והצפון לשנת 2017. התחרות בחסות סוכנות הדוגמנות יולי ובהפקת זאזא כהן התקיימה בחמישי במרכז קסטרא לעיני קהל משולהב של מאות אנשים
 • מכתב לצוקרברג.

  אסי אברהמי כותב מכתב קצר לצוקרברג על עולם הפייסבוק השקרי שנייה לפני שהוא שובר את הכוס (היום!) ומודה לו על האהבה החדשה שאיתו.
 • חוגגים רה"ש ברחבה

  יומולדת לטומי בלובי, המפ"צ הגדול במרפסת, 20 שנה לגאלה בגושפנקא, הקאסה במוריסון, הבוגרשוב, המאיו או הנמל…… סופ"ש מסיבות ארוך בראש השנה….
 • ירוק עולה בעמותת ״יד עזר לחבר״

  היום, יום שני 18.9.2017, הגיעו שחקני מועדון הכדורגל של מכבי חיפה אל מתחם עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה וזאת על מנת לסייע באריזת חבילות מזון לניצולי השואה ולנזקקים, לרגל ראש השנה.
 • יהל מפרגן לויני ויצ'י.

  הוא מופיע כבר שני עשורים בארץ ובעולם, הוציא דיסקים רבים ונכנס 3 פעמים לטופ 30 ברשימת הדיג'יי מאג העולמית. כעת הוא מפרגן חזרה ומצביע לצמד ויני ויצ'י המועמדים להיכנס לרשימה המכובדת.
 • פסטיבל הסרטים 2017!

  בפסטיבל יוקרנו סרטים נבחרים וזוכי פרסי הפסטיבלים החשובים בעולם. הסרטים החדשים של המאסטרים בקולנוע העכשווי – אנדריי זבייגנצב, אנייס ורדה, ג'יאני אמליו, הונג סאנג- סו, האחים טביאני, יורגוס לנתימוס, לוקרציה מרטל, פן-אק ראטאנארואנג, קלייר דני וראול פק, לצד סרטי יוצרים חדשים ומסקרנים, ייחשפו השנה.
 • עובדי נמל חיפה למען הנזקקים לקראת החגים

  ביום חמישי האחרון, כמידי שנה, יועד מחסן 9 בנמל חיפה להתארגנות גדולה להכנת מאות חבילות מזון לחג עבור נזקקים באזור חיפה והקריות.
 • מארחים ניצולי שואה לחג.

  ליאור ויואב גולדברג מבקשים לארח בביתם בחג משפחה של ניצולי שואה לאחר שבשנה שעברה לא הצליחו למצוא משפחה לארח. נקווה שהשנה יעלה בידם.
 • מרימים כוסית בתיאטרון.

  תיאטרון חיפה לבש חג השבוע כאשר מכובדי התיאטרון בראשות ראש העיר הרימו כוסית לכבוד השנה החדשה על בופה, מוזיקה ומינגלינג.
 • טקס הרמת כוסית לחג בלאטי יזמות

  חברת לאטי יזמות שבבעלות היזם יוסי לאטי וחברת האופנה רנואר, קיימה השבוע טקס הרמת כוסית לחג לעובדים הבכירים במשרדי החברה הממוקמים בחוצות המפרץ, בתפריט כיבוד עשיר מהקייטרינג של מיקי שמו.
 • סיכום לפני סיום

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי, והשבוע זמן מיוחד עובר עלינו. אנו נמצאים ימים ספורים לפני השנה החדשה, שתבוא עלינו לטובה. רגע לפני סיום כדאי שנשים לב לאירועים המתרחשים דווקא עכשיו, המכינים את השטח לזמן החדש שעוד יבוא
 • הרמת כוסית ופרידה

  הרמת כוסית לרגל ראש השנה התקיימה במרכז יום לקשיש בעיר במעמד ראש העירייה, כשבמקביל נפרדו מהמנהלת הוותיקה, פנינה פלד
 • פיסגת מנהיגים

  מפגש מעניין התקיים ברביעי בלשכת ראש העיר חיפה יונה יהב אשר אירח את אשכל המנהיגות של מועדוני רוטרי באזור
 • יום מפנק של שופינג וסטייל בגרנד קניון

  הזוכה המאושרת בפעילות הפייסבוק של הגרנד קניון הגיעה ליום שכולו פינוק בגרנד קניון בליווי הסטייליסטית שירי וייצנר וצוות צילום בהנחייתה של לימור כרסנטי, שגם ערכה את היח"צ לפעילות
 • מיומנה של ליאל ההריונית.

  יח"צנית העל ואשת התקשורת, ליאל אלנקווה, מגיעה לחודש השישי בהריון ומספרת ליומן שלה איך זה מרגיש. ועוד משהו, אל תעצרו אותה ותשאלו אם היא בהריון!
 • 'נפגשים' במזרחי טפחות

  במסגרת פעילות "נפגשים במזרחי טפחות", התקיימה השבוע הרצאה בסניף נווה שאנן בנושא עולם הדיגיטל ואיך הוא מופעל עלינו.
 • זוגלובק חגג יומולדת שמונים

  המותג הותיק בישראל זוגלובק חגג יומולדת שמונים בסוף שבוע אחרון וזו סיבה למסיבה
 • ערב טוב קיסריה

  דוד, יעקב ומשה גולברי – בעלי חברת האופנה גולברי אירחו אתמול בערב (יום שני ה 11.9) זו השנה התשיעית ברציפות למעלה מ-4,500 אורחים באמפיתיאטרון בקיסריה, אירוע שהפך לאבן דרך בעולם האופנה הישראלי: תצוגת אופנה וחשיפת קולקציית סתיו חורף לשנת 2017/18.
 • סיפורי ההיכל במוצקין.   

  כאבי הגב של מיקי מוכתר, צורי מנגנים בחצוצרה, החגיגה של לוגסי, הבדיחה של לסלאו והעוגה של שמו. פשוט לקרוא ולצחוק…
 • פותחים עונה בטאטאמי.

  השחקנים זכו לשמוע מפיו של ספונסר הקבוצה, יוסי כהן, מנכ"ל נקסט אורבן ושחקן כדורסל בעבר, מדוע חיפה היא העיר הטובה ביותר בעולם ומדוע בחר דווקא בה כעיר בה יממש את חזונו בתחום ההתחדשות העירונית.
 • ביקור פתע.

  ג'ובאני רוסו ומאיה פישל קופצים לביקור פתע בקסטרא דקה לפני שהם הופכים לזוג מנצח…
 • וילצ'רסקי נגד ארדן.

  וילצ'רסקי התחיל בסיפורי ארדן והלגליזציה, המשיך ביונה יהב החיפאים והקרייתיים וסיים בחיקוי של האושייה החיפאית, לירן חולצה אפורה. "אני מדבר אפורית"…
 • יריד כרמל למען הקהילה

  עמותות רבות של אנשים בעלי צרכים מיוחדים, הציגו ומכרו מיצירותיהם ביריד שנערך השבוע ביוזמת בית החולים כרמל בלובי הכניסה לביה"ח ברוח חג ראש השנה
 • ערב חשיפה למועדון רוטרי חיפה

  בשבוע שעבר התקיים מפגש חשיפה נוסף של המועדון, במסעדת הבלאק, בפני 10 אנשי עסקים ובכירים מהמובילים שקיימים בקהילה החיפאית. ותיקי המועדון, הנשיא גידי ינאי, שלמה אסיף, נחום לדר, עודד פלר ויוכי פלר סיפרו לאנשים העסקים הצעירים על המועדון בכלל ועל המועדון החיפאי בפרט.
 • עולים חדשים מלונדון

  תאומי הפוסה, אחד מבעלי החיים שזכורים לנו מסרט הילדים האהוב "מדגסקר" יגיעו בקרוב מאוד לגן החיות הלימודי בחיפה.
 • להיות ילד ליום אחד

  השבוע התקיים פסטיבל הגיימינג והאנימה של הצפון בשיתוף מתנ"ס קרית מוצקין מבית החברה למתנ"סים הארצית, GAMING NORTH