"אני לא מתנצל! עברתי אונס תקשורתי! שידעו שרוע זה בומרנג וזה יחזור להם ישר לפרצוף!"

יוסי וידר, החקיין והבדרן המצליח, עבר השבוע גיהינום בכלי התקשורת השונים לאחר החיקוי של ברק, כשכל מה שהוא רוצה זה להמשיך לשמח אנשים ולהתנדב למען חולים ובעלי צרכים מיוחדים. ראיון עם איש של ערכים, לב זהב ואהבת ישראל.
פגוע אבל אוהב. וידר. צילום פייסבוק יוסי וידר

הבדרן והחקיין הנהרייני יוסי וידר עלה לכותרות השבוע לאחר פרסום המתיחה של אברמוביץ' שעוררה סערה במדינה וכעת הוא פגוע מהאונס התקשורתי שעבר כהגדרתו. כמי שאת שני העשורים האחרונים בחייו הקדיש למען העם והעלה חיוך הן על פני הצופים בהופעה שלו והן על פני חולים בבית החולים ואנשים בעלי צרכים מיוחדים מולם הוא מופיע בהתנדבות, הוא לא האמין שדבר כזה יקרה לו בגלל מתיחה אחת מיני רבות שעשה לאורך הקריירה שלו. וידר מרגיש פגוע מהתקשורת, מחובק מהעם וחושב שהוא בהחלט לא צריך להתנצל בפני אף אחד אלא ההפך לגמרי, הוא זכאי להתנצלות מכל אותם שתקפו אותו כי הוא חשף אותם בפני העם ויש לו מה להגיד לאמנון אברמוביץ', לאלי לוי וליוסי מזרחי וגם לכל אותם שחיבקו אותו וחיזקו אותו בשבוע האחרון. ראיון עם איש איש של ערכים ולב זהב שמלא בנתינה ואהבה.  

יוסי וידר נשוי 29 שנה לדבורית כשלזוג תאומים בן ובת בני 25. עד לפני כ 17 שנה היה יוסי איש עסקים מצליח מאוד בנהרייה ואז החליט ללכת אחרי הלב ולעמוד על הבמה. בוקר אחד קם ואמר לסובבים אותו 'זה היום האחרון שלי בעסק' ובאותו היום העסק נמכר. מאז וידר בדרן במשך 24 שעות כשרק על שעה אחת הוא מרוויח כסף. ואיך זה? מיד. הבחור מחזיק במופע משתנה שרץ בחברות, ועדי עובדים ואירועים סגורים וכן, מופיע בתחנות הרדיו, כולן, כולל בתכנית של דידי הררי. וידר החל את דרכו בתכנית ריח מנטה בדמות סימי המרוקאית ומשם עבר להופיע אצל דידי הררי, אצל יגאל שילון בפספוסים, אצל ליאור שליין, בסדרות כגון שנות השמונים, הקלמרים, אלישע ועוד, כשבחצי השנה האחרונה הוא עובד במקביל להופעות על מופע חדש עם הכותב והיוצר המוכשר מני אסייג, שהפך חבר קרוב של יוסי בתקופה האחרונה.

נשואים 29 שנה. יוסי ודבורית. אלבום פרטי

ומה וידר עושה ברוב זמנו חוץ מהשעות בהן הוא מופיע לפרנסתו? יוסי לא אוהב להעיד על עצמו אבל הוא רואה במקצוע שליחות של שמחה יותר מהכל. הוא מתנדב לשמח במחלקה האונקולוגית בבי"ח פוריה מטופלים שנמצאים במהלך טיפול ומעלה להם חיוך על הפנים בשעותיהם הקשות ביותר והופעות הסטנדאפ של וידר לפי מנהלי המחלקה בביה"ח עושים טוב למטופלים. לפי חברים של יוסי, עם כל טלפון שהוא מקבל מחולים ואנשים בעלי צרכים מיוחדים הוא עוזב הכל ומגיע אליהם לעשות להם שמח ומעולם לא ביקש להיות בטלוויזיה ובכותרות ולא בגלל זה הוא עוסק במקצוע אלא רק בגלל הדברים הטובים שבו ולכן אולי חלקכם לא מכיר את האיש, יוסי וידר. בזמן הכנת הכתבה יוסי עצמו סירב לדבר על הדברים הנ"ל ולכן פנינו לחבריו הטובים ולרשת ושם נמצא כי יוסי מופיע למען האגודה למלחמה בסרטן ומול חיילי צה"ל ואף מעביר סדנאות של משחק והומור ב'מכללה לכישורי חיים' בעשור האחרון, שם הוא מבקר פעם בשבועיים ואף העמיד את המשתתפים על הבמה במיני מחזמר, כשהכל הכל כמובן בהתנדבות.

מי שנכנס ליוטיוב מגלה עשרות מתיחות של וידר על מפורסמים רבים כגון רובי ריבלין, אביב גפן, מירי מסיקה, יאיר גרבוז לאחר מקרה הקמעות ועוד רבים וטובים. כל המתיחות התקבלו באהבה ובאחווה ובפרגון ליוסי. בפורים האחרון, קצת לפני הבחירות לראשות מפלגת העבודה, התקשר וידר לאמנון אברמוביץ' על מנת למתוח את העיתונאי הוותיק בהומור הרגיל שלו. מאחר ולא שודרה המתיחה הנ"ל ברדיו באותו החג, החליט יוסי לגנוז את המתיחה ולהמשיך למתוח אחרים כגון מירי רגב אותה מתח כשלום חנוך ואת דוד ביטן כזאב רווח כשהשניים כמובן קיבלו את המתיחה בהומור ובפרגון. וידר במתיחותיו לא עשה אבחנה בין ימין ושמאל, מפלגות או צדדים, והראייה היא במתיחה הכי חשובה ומיוחדת שעשה כשמתח את רובי ריבלין שהתחרה מול שמעון פרס בבחירות לנשיאות. וידר חיקה את פרס שדרש מריבלין כי יפרוש מהבחירות ויוותר לו כי הוא תרם רבות למדינה וזו ההזדמנות האחרונה שלו ושריבלין יהיה נשיא אחריו. לאחר השיחה ריבלין הכריז על פרישה והנבואה אכן הגשימה את עצמה. ריבלין נבחר לאחר פרס. במקרה הנ"ל וידר חובק על ידי התקשורת והמתיחה נקראה המתיחה הנשיאותית.

חברים קרובים שחיזקו אותו. מני אסייג וזאב רווח. אלבום פרטי

בסוכות האחרון עשה וידר מתיחה עם אמנון אברמוביץ' כאשר הזדהה ככבוד הרב בורגיבה, דמות שיוסי עצמו המציא וביקש מאמנון שיקרב לבבות וישפיע על העם ואף בירך את אמנון ואמר לו שביבי הוא המשיח וששרה מביאה את החמור. אותה מתיחה הסתיימה בברכות הדדיות, הומר והבנה.

השבוע, לאחר חודשים, העלה וידר את המתיחה שעשה עם אברמוביץ' בפורים לדף הפייסבוק שלו וזאת זכתה לתהודה מדהימה כאשר ראש הממשלה, בנימין נתניהו  עצמו שיתף את המתיחה בעמוד שלו ולאחר מכן המתיחה שותפה בעשרות אלפי דפים והפכה לשיח ציבורי במדינה וברשתות התקשורת, או אז החל בלגן תקשורתי אדיר שבו חלקים נרחבים מהתקשורת יצאו כנגד וידר ואילו חלקים נרחבים מאוד בעם יצאו כנגד אברמוביץ' ועמדו לצידו של וידר.

יוסי וידר, למה בחרת דווקא באברמוביץ' וברק?

כי אברמוביץ' הוא ראש החץ של התקשורת הישראלית וזה אתגר ענק להצליח למתוח אותו וזאת הייתה הצלחה ענקית מבחינתי שהוא לא זיהה אותי. היה לו חשש קל אבל זה התפוגג והמשכתי במתיחה.

ולמה פרסמת את זה דווקא עכשיו?

ראיתי את עצרת התמיכה בביבי וכאזרח מדינת ישראל לא פוליטי בכלל זה ריגש אותי מאוד לראות את התמיכה והאהבה שהוא קיבל. כאשר שמעתי את אברמוביץ' אומר שזה זמני ונראה מה יקרה כשייחשפו הפרשות והחיוך ירד לו מהפנים, בלהט הרגשות העליתי את המתיחה כי חשבתי שלא ייתכן שרוע כזה ישתלט לנו על המדינה. והמסר בסב טקסט של המתיחה הוא שהתקשורת צריכה להיות נייטראלית, ללא דעה, לפזר אהבה ואחדות בעם וכן, לייצג את כל הדעות בעם.

המתיחה עם אברמוביץ': 

מה קרה ביום שאחרי הפרסום?

עברתי אונס תקשורתי! במקום שיודה כמו כולם שאכל אותה בחיוך ויקבל את זה באהבה ובהומור ונמשיך קדימה למתיחה הבאה באהבה, הוא וחבריו בתקשורת השמיעו רק את הצד שלו וסתמו לי את הפה וחבל כי יש לי מה להגיד..

וזה מה?

כל המתיחות שלי מקרבות לבבות וניתן לראות זאת בערוץ היוטיוב שלי. גם כאן ניסיתי לגרום לאמנון שיבין את הכל, שהתפקיד שלו זה לאחד ולא לפלג, בגלל זה לא פרסמתי אותה לאורך התקופה ההיא.

המתיחה הנשיאותית עם ריבלין: 

איפה נפגעת מהתקשורת?

למחרת התקשרו אלי מכל כלי המדיה על מנת לראיין אותי, כולל יוסי מזרחי ואלי לוי ברדיו חיפה. מאחר ובפעמים האחרונות שביקשו ממני לעלות ולהצחיק בתכנית חשבתי שגם הפעם זה יהיה ברמה של הצחוק ולא כך היה. הם עשו לי כיפה אדומה, אונס תקשורתי בשידור חי, לא נתנו לי לדבר או להגיב. סתמו לי את הפה. הם דיברו והביעו את  דעתם ובסוף יוסי עוד אמר למפיקה 'תעיפו את האיש הזה.' שיתבייש! המקרה הנ"ל חשף את פרצופם של שני אלה ואלפי אנשים מכל שכבות האוכלוסייה פנו אלי והגיבו ברשתות החברתיות, טייסים, רופאים, אנשים פשוטים, חברים… אנשי תקשורת בכירים התקשרו לחזק ולעודד אותי ואמרו לי שהם מחזקים אותי ושהם מתביישים באנשי תקשורת מהזן הזה.

איך קיבלת את הראיון הזה?

נפגעתי משני אלה אישית. מעולם לא פגעו בי כך ואין על מה! השניים פשוט התירו רסן והתנהגו בצורה ברוטאלית כתקשורת בולשביקית. זה היה פשוט אונס ואם המתיחה תצליח לשנות משהו בתקשורת הישראלית אני את שלי עשיתי. ישנם הרבה מאוד אנשים טובים בתקשורת ואלה לא צריכים להיות הפנים שלה. אחרי הראיון קיבלתי טלפונים של נאצות ולמרות זאת אני מברך את כולם שתהיה להם התבונה והבריאות ואהבת החינם. כשעשיתי מתיחות לאנשי הימין כולם ביקשו שאני אעשה בשבילם מתיחות והיללו אותי וכשזה לצד השני זה הפך אותי לשנוא התקשורת ואני בכלל לא קשור לפוליטיקה. מבחינתי כולם שווים.

אתה חושב שאתה צריך להתנצל?

ממש לא! אני עצמי מחכה להתנצלות מערוץ 2 שלא נתנו לי זכות תגובה ולגבי אברמוביץ אין לי שום דבר בלב עליו. אני מקווה בשבילו ובשביל אלי ויוסי שבאיזה שלב בחיים יבינו ששנאת חינם ורוע זה בומרנג שיחזור להם לפרצוף.

ומה קורה מחר?

אני על הבמה עם ים של אהבה, משמח את עם ישראל וחושב על מתיחות חדשות.

 

המתיחה הראשונה עם אברמוביץ' בתור הרב בורגיבה:

 

מותח את דוד ביטן כזאב רווח:

 

 

 

 

 

עוד בחברה

 • הפנימייה הצבאית לפיקוד - מחויבים לקהילה

  חניכי הפנימייה הצבאית לפיקוד שליד ביה"ס הריאלי העברי בחיפה נוטלים חלק בפעילויות התנדבות למען הקהילה
 • נר ראשון של חנוכה בסימן של דו קיום

  מבקרי מרכז היום במרכז מאי של עמותת שילה, העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הותיק חיפה, הדליקו נר ראשון של חנוכה בסימן של דו קיום ואחווה שאופיינית לעיר חיפה.
 • בוקר של סטייל

  עיריית נשר פרגנה לעובדות העירייה ורשת המתנסים נשר באירוע שהתקיים "לנשים בלבד" בהיכל התרבות.
 • "אלין כהן קולקשיין"

  כוכבת האינסטגרם אלין כהן משלבת ביזנס עם פלז'ר בקניון עופר הקריון. היסטריה רבתית נרשמה  ביום רביעי, בעופר הקריון, בעת ביקורה של כוכבת הרשתות החברתיות ומלכת האינסטגרם אלין כהן.
 • מכינים הפתעה סימפונית

  מפגש מעניין נרשם השבוע בביתו של מולי אדן אשר שימש עד לאחרונה נשיא אינטל העולמי
 • התזמורת הסימפונית חוגגת הצלחה

  למעלה מ-1800 צופים הגיעו למופע המשולב של הסימפונית והביג בנד באודיטוריום חיפה בתחילת השבוע
 • משתתפי תחרות TeenTech. צילום: יחסי ציבור טינטק

  זוכרים את שירה צור

  לזכרה של שירה צור, הנרצחת בפיגוע הדריסה בירושלים, נערכת בשבוע הבא תחרות מדע וטכנולוגיה, במימון "קרן שירה צור"
 • חנוכריסמס!

  הסיטי סנטר בחיפה מארגן לכם פעילויות מגניבות במהלך שבוע החנוכה:
 • איפור ושיער קיץ 2018

  בואו לקבל הצצה מקטלוג קיץ 2018 של רועי לולו
 • זוכרים את רובי שפירא

  הטקס לזכרו ייערך על ידי קבוצת האוהדים "הפועל רובי שפירא חיפה", ב15 לחודש, יום שישי באצטדיון נשר
 • באיזה מלון אביבית בר זוהר תשהה בחיפה?

  ביום חמישי ה-21 לחודש אביבית בר זוהר תנחת בחיפה להרצאה ראשונה בנושא זוגיות. בלעדי לניוז: איפה אביבית בר זוהר תשהה במהלך הביקור בחיפה?
 • מתכנסים למען הפיזיותרפיה

  השנה זו השנה השנייה של כנס הפיזיותרפיסטים של קופת חולים מאוחדת מכל מחוז צפון. השנה נערך יום של הרצאות, פיתוח ולמידה היה מעניין ,מפרה וטעים.
 • אביבית בר זוהר מגיעה לחיפה!

  ביום חמישי הבא, ה-21.12, תגיע אביבית בר זוהר למרכז פנורמה להרצאה ראשונה מסוגה בנושא זוגיות. מה מתוכנן לאביבית בימים אלה בחיפה?
 • פותחים את הלב

  את ערב חג החנוכה הזה לא ישכחו בעמותת ל"ב: אמש נערך ערב שכולו למען ילדים חולי סרטן, עם ארוחה, הדלקת נר, וסלבס שהגיעו לשמח
 • איפה ישנם עוד בתי ספר כמו גורדון...?

  בית הספר גורדון, קרית אתא, בחר להגיד ולהוקיר תודה למורות העובדות קשה כל השנה, במסיבת טרום חנוכה שמחה וטעימה במלון 'וילה כרמל' בחיפה.
 • מדוע מאיימת העיתונאית טלי ליבמן ?

  אתמול בלילה (שני) העלתה העיתונאית החיפאית טלי ליבמן פוסט בפייסבוק ובו טענה כי פניותיה החוזרות ונשנות לעיריה בנוגע להזנחה ברחוב בו היא מתגוררת, מול דרישות ארנונה מוגזמות לטענתה, אינן זוכות למענה. 
 • אקסטרים בים וביבשה

  העיתונאי איש הטלוויזיה דני קושמרו הידוע בתחביבי האקסטרים בים וביבשה, הגיע למועדון הצלילה הגלילי פוצקר בנהריה החבר במיזם 'אוצרות הגליל',
 • זה בן!

  תתקשרו לאחל מזל טוב לקרין לבית משפחת בן גלים ובעלה יחזקאל סקוורר כדורסלן הפועל גליל/גלבוע!
 • ניסים ודמעות.

  "לא יכולתי לעצור את הדמעות. ההצגה אכן טלטלה אותי. כבר בינואר יוכל קהל ההיכל לצפות בחוויה הזו."
 • סיור לילי מרהיב במושבה הגרמנית

  מור נוימן מנהלת בית הדיור המוגן 'דור כרמל' ומירב שרוט מנהלת התפעול של הבית, החליטו להנעים את זמנם של דיירי הבית ויצאו איתם בעצמן לסיור לילי מרהיב במושבה הגרמנית בעיר.
 • היכל החנוכה במוצקין

  חנוכה קרב ובא, ואיתו שלל הפקות מושקעות שיחכו לכם בהיכל התאטרון קרית מוצקין!
 • הלם: דיג'יי שי איצקוביץ' נפטר אמש מדום לב

  דיג'יי שי איצקוביץ, נפטר אמש מדום לב, בגיל 48 בלבד. חבריו מספידים: "איש טוב, מלא תמימות. תהיי נשמתו צרורה בצרור החיים". מועד ההלוויה והפרטים
 • Adika בקריון!

  את הסרט גזרה הפרזנטורית המהממת של Adikaאגם רודברג, כשלצידה גיא קרן מנכ״ל הקריון ודדי שוורצברג, מנכ״ל Adika וגולף און ליין. הלקוחות חיסלו את הסחורה מהמדפים והצוות עמל נמרצות למלא את המדפים מחדש.
 • ערב שמח בסליק בחיפה: שיחה על הבר עם נירו לוי

  אמש, הגיע נירו לוי לסליק בחיפה לשיחה עם הבליינים על חייו וגם על בית הספר החדש שלו למשחק שנפתח בחיפה. וגם התלמידים הגיעו לפרגן.
 • ורוד בגן החיות הלימודי

  שלושה פלמינגואים העתיקו את מגוריהם לגן החיות הלימודי בחיפה השבוע.  שלושת הפלמינגואים הצעירים בקעו השנה בגן החיות ראשון לציון והם הועברו לגן החיות בחיפה על מנת להשוות את מספר הזכרים והנקבות בלהקה. הפלמנוגאים הצעירים עדיין אינם ורודים כפי שאנחנו רגילים להכיר והם יקבלו ניצוי של בוגר במשך השנתיים הבאות. מגן החיות נמסר כי תפריטם של […]
 • 'אחריי לחיפה'

  השבוע נפגשו מעל 200 חניכים וחניכות "אחריי!" מרחבי חיפה והקריות במסגרת הפנינג ספורטיבי, במהלכו התנסו בתחנות מאתגרות ומלמדות, כשבסופן ניצחה קבוצת קרית-חיים במקום הראשון.
 • שרין סולן עושה את הקאריביים

  איפה חוגגת שרין סולן את היום הולדתה?
 • בא בסטייל

  לאיזה אודישנים נוסע השכם וערב שדרן הרדיו דניאל ציוני? ואיך זה ייגמר?
 • בסטוני לא מתפתה לריאליטי

  אשת החברה, אימן בסטוני, מוותרת החורף הזה על תכנית ריאלטי בערוץ 1
 • נהריה קטנה עליו

  עורך הדין אושרי שלוש משיק את המשרד החדש בבניין המפואר בתל אביב
 • נפגשים במזרחי טפחות

  עמרי אסנהיים, בכיר בתוכנית 'עובדה', הגיע  להרצאה מיוחדת בסניף מזרחי טפחות קריית אתא במסגרת פעילות "נפגשים"
 • חיילים בודדים כבר לא לבד

  דרורית ניצני – מנהלת קשרי קהילה בעמותה התומכת בחיילים בודדים ישראליים, דפנה גיא-שטגמן מנכ"ל אג'נדות  ואיש העסקים יאיר מלכה –  מבעלי רשת קפה גרג, ערכו בחמישי האחרון (7.12)  אירוע חגיגי לרגל יריית הפתיחה לפעילות התרמה למען חיילים בודדים ישראלים ללא עורף משפחתי.
 • ספורטאים מצטיינים

  ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון בראשותו של היו"ר אילן פנחס, קיים זו השנה ה- 21 ברציפות, משחק הוקרה בקט רגל לזכרם של שירי אלימלך ז"ל ורועי בן נתן ז"ל, ילדיהם של שניים מעובדי החברה שהיו ספורטאים מצטיינים 
 • מנכ"לית חדשה לאלמוגים- החזקות

  מיכל גור ( 53 ) מונתה למנכ"לית בחברת הנדל"ן: אלמוגים – החזקות. בתפקידה הקודם, כיהנה מעל 20 שנה  בחברת הנדל"ן הציבורית "א. לוי", כמשנה למנכ"ל.
 • חוגגים שנתיים ב-EMS קלאב קרית-חיים

  רשת EMS club בשיתוף עם משרד יח"צ לימור כרסנטי תחגוג שבוע הבא שנתיים למהפכת הכושר בסניף קרית חיים, בסניף הממוקם ברחוב משה שרת (פינת אח"י אילת), במסיבת צהריים עם DJ, אלכוהול, פינוקים וכמובן אימוני היכרות חינם.
 • הבלוג של אורן שקד.

  הברמן המיתולוגי והאושייה החיפאית, אורן שקד, שמתחזק את 'בלוג האלכוהול של אורן שקד' ביקר השבוע בהשקת יין איטלקי וחזר משם נפעם.
 • נותן מהלב.

  מעצב השיער החיפאי, אהוד אלבז, התנדב לספר עשרות ילדים בעמותת 'גן הילד'. נתן באהבה וקיבל אהבה.
 • באו לשחק

  אמש נערכה סדנת דוגמא בבית הספר החדש למשחק של נירו לוי ואלון גל באודיטוריום בחיפה: כל הפרטים, והסדנא הנוספת שבפתח
 • מרחב אומנותי.

  אמן האיפור והשיער החיפאי, מתן מרחב, שאיפר את ראש הממשלה ובתכניות מובילות, פותח סדנאות אישיות, בחיפה כמובן.
 • על מי ועל מה. על הכל.

  הצגת הבכורה של "על מי ועל מה" בבימויו של משה נאור ובכיכובם של איציק כהן, אלמה דישי, מיכאל מושונוב ויסמין עיון עלתה השבוע בתיאטרון חיפה בהצלחה ענקית.
 • מפלח אותם.

  איש הפייסבוק מהמובילים בעיר, עידן צצי צדוק, העוסק בניהול קמפיינים ברשתות החברתיות לפי פילוח מדוגם, קיבל השבוע הודעה מפייסבוק שהפילוח שלו על רקע גזעני. אז הוא ענה להם יפה…
 • סימני דרך.

  בשבוע שעבר, מיד בתום ההצגה המוסיקלית "סימני דרך" בתיאטרון הבימה, פגשה מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין את רוויטל זלצמן, אחת השחקניות המגלמות את נעמי שמר בהצגה ואמרה לה כי השיר בביצועה "עוד לא אהבתי די" חייב להיכנס לפלייליסט של גלגל"צ.
 • ושיהיה במזל טוב

  חתונה מיוחדת נחגגה בראשון באולמי קאלה אליה הגיעו מכובדים רבים מכל קצות הקשת הפוליטית והעיסקית.חתונתם של קרן אסייג, עם בחיר ליבה תומר .קרן ביתו של מוריס אסייג ממלא מקום ראש העיר טירת כרמל ,הינה דוקטורנית מצטיינת לרפואה .אורחים רבים הגיעו לכבד בנוכחותם ובראשם שר הכלכלה אלי כהן ,ראש העיר טירת כרמל אריה טל ורעייתו בתיה טל ,ראש העיר מעלות שלמה בוחבוט, הממונה על המחוז במשרד הפנים פאז חאנה ורעייתו ,גדי מרגלית מנכ"ל עיריית חיפה ורעייתו ועוד רבים וטובים .היה שמח
 • עסקים חיפאים למען נערי עלם

   עשרות בעלי עסקים בחיפה נפגשו ביום שני בבית הקפה 'ביגה', למפגש שמטרתו השמת נערי עלם בעסקים חיפאים.
 • פתיחה חגיגית ל- BBB.

  קטריקס ודורון, שידור חי ברדיו, צילום מגנטים, מבצעים על הארוחות וגולת הכותרת- ארוחת בקשיות עם אשלי בקשי וקסמן ציפו לבליינים הרבים שהגיעו.
 • הצגה חגיגית ל- אנשים טובים.

  אורנה בנאי, בת חן סבג, גבי עמרני, דליה מזור, אורי אמנותי, יש גולן ועוד רבים הגיעו לפרגן.
 • שיחה על הבר עם נירו לוי

  נירו לוי חוזר לחיפה בהרצאה מרתקת על חייו
 • בחנוכה: טורניר הקט-רגל לזכר דודי הללי

  אלפים כבר נרשמו בדף הפייסבוק של טורניר הקט-רגל בחנוכה לזכרו של דודי הללי, והבטיחו לעצמם מקום ביציעים בהיכל הספורט המפואר בקנטרי קלאב של ליאו באק בכרמל צרפתי בחיפה. ארבע קבוצות ילדים, ארבע קבוצות ותיקים. יריית הפתיחה כבר בשעה 15:30
 • הקונסול הריאלי

  קונסול הכבוד של ישראל במונגוליה, דורג'פלם אמאר, הגיע לבית הספר הריאלי ולפנימייה הצבאית לסיור על מנת לבחון את אפשרות ההשתלבות של בנו בפנימייה הצבאית הסמוכה לבית הספר לשנת הלימודים הבאה.
 • הכדורעף על המפה העולמית.

  שחקנית הכדורעף בעלת השם העולמי טום לוגן שביקרה בישראל לפני שבע שנים ואמרה "אני מקווה שהענף הזה יתפתח עם השנים…" חתמה במכבי חיפה.
 • יום אחד גילה תום בנאדו שעשו לו מה שעושים לכל המפורסמים ופתחו לו פרופיל מזויף שנראה ממש כמו האמיתי. אז מה עשה לו המזויף ואיך זה נגמר?
 • הכירו את i am

  בית הספר למשחק ופיתוח עצמי ואישי של נירו לוי ואלון גל בחיפה נפתח, וכולם מוזמנים לשיעור ניסיון!
 • נציגות חיפאית!

  ורד ישראלי, מנהלת שותפות חיפה בוסטון, נאמה וריגשה את קהל הנשים בערב 'נגיעות תרבות' שהתקיים אתמול ברמלה. האירוע 'נשים בין אמהרית לעברית'- ערב נשי עוצמתי,
 • תפור עליו.

  דורון מורד הבעלים של החנות האופנה החיפאית הוותיקה 'מונסניור' שמע כי מני אסייג מחפש חליפה לאב שבנו מתחתן, נרתם מיד ופתח את הלב והחנות. סיפור שמחבר לבבות.
 • ראש העיר למען הנשים.

  מאות נשים הגיעו להרצאתה המרתקת של לילך שם טוב, שסיפור חייה לא השאיר אף אחד אדיש. האירוע התקיים במסגרת פעולות המועצה בנושא האלימות נגד נשים.
 • פי 1000 ניר שובר.

  מישהו פתח דף היתולי עמוס בהגיגים חתומים בשמו של המועמד לראשות העיר, ניר שובר. מה דעתו על זה? האמת, מפתיעה.
 • יומולדת לדפנה.

  דפנה צורי חוגגת יומולדת עם המשפחה וזוכה לאלפי ברכות מחברים, מכרים, מנויים, שחקנים ומפיקים.
 • גיא הפוסק האחרון.

  "צלצל אלי האחמ"ש ביום שישי בערב בהתרגשות ואמר לי שמישהו שדומה למשה דץ נמצא אצלנו ושאני אסתכל במצלמות. אז הסתכלתי ואמרתי לו ש…."
 • צילומים למותג האופנה ג'אמפ

  מתנדבות בקיבוץ? אנה ארונוב ודנה גרוצקי בילו לילה בקיבוץ עין גדי ויש להן מסקנות
 • גורי וליבי האלופים.

  גורי אלפי ולי בירן הגיעו בהפתעה לקניון עזריאלי חיפה וצילמו קריוקי לתכנית של גורי…היה הכי מצחיק…
 • שובל ליבה.

  שובל ליבה, סטייליסטית ומאפרת מנהריה הגיעה ליוסי גנון יצאה עם תמונות מדהימות.
 • בר זומר מקבלת ברכה.

  "חיים שלי מאחל לך המון אהבה, בריאות, אושר ושכל מה שתרצי תשיגי, כי זה קטן עלייך ואני מאחל לעצמי שתמיד תהיי לצידי, כי את החברה הכי טובה שיש ואחת הנשים הכי נדירות שהכרתי. אוהב המון המון המון."
 • שובל ליבה

  שובל ליבה, סטייליסטית ומאפרת מנהרייה הגיעה ליוסי גנון יצאה עם תמונות מדהימות.
 • אירועי הגימליאדה ה- 12

  דניאלה אלרון, מנכ"לית שילה, העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק בחיפה, פתחה את פאנל האקטואליה עם רביב דרוקר וברוך קרא מנחי תוכנית 'המקור' בערוץ עשר, במסגרת אירועי גימליאדה 2017.
 • עזריאלי חיפה נצבע בירוק

  אמש הגיעו הגיעו לביקור שחקני מכבי חיפה בקניון עזריאלי חיפה
 • אנשים טובים חוגגים.

  השבוע התקיימה פרמיירת ההצגה "אנשים טובים"- הצגה חדשה של תאטרון חיפה בהשתתפותם של אסי לוי, מורן ארביב גנס, רבקה בכר, דניאל ברטוב, אוריה יבלונובסקי, טהוניה רובל ובבימויו של איציק ווינגרטן.
 • יוסי בובליל נחשף.

  "בהישרדות היו לי ימים שאמרתי לעצמי 'אלוהים בחייאת שחרר אותי מהמשא הזה' להיות כלוא במקום קטן והכל חוזר על עצמו ובשפיטה זה קשה… הייתי במרמור אבל יצאתי מזה בשנייה. כשאתה במקום הכי נמוך ונמצא מול אנשים חזקים ויוצא מזה אתה הכי חזק בחיים."
 • רונה רמון ריגשה את תושבי נשר

  השבוע היכל התרבות נשר היה מלא מפה לפה בהרצאתה המרתקת של נאווה רמון, אלמנתו של האסטרונאוט הישראלי, אילן רמון ז"ל.
 • רוטרי חיפה תורמים מהלב

  אמש התקיים בזאפה בחיפה ערב הגאלה השנתי שעורך מועדון רוטרי מדי שנה. רוטרי חיפה תורם לקהילה במגוון תחומים, והינו הוותיק והגדול מבין מועדוני רוטרי בישראל
 • עמית סולומון נפרד מהמוריסון.

  עמית סולומון, הברמן המיתולוגי שעבר לנהל את המוריסון בשנים האחרונות עוזב את חיי הלילה בפוסט מרגש.
 • נהנים בקאפלו

  דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין אספה את המנצח גיל שוחט, השחקנים אבי קושניר, מיקי קם ולימור שפירא ותזמורת סימפונט רעננה ויחד פתחה הקבוצה שולחן ב קאפלו 27 במוצקין. היה תענוג
 • השקת תפריט ערב ברנה קריון

  לצד מנות קלאסיות, ניתן למצוא מנות מיוחדות במחירים סבירים, מבלי להתפשר על איכות וטיב החומרים. רנה קריון פתוח מ-08:00 בבוקר ומתפקד כביסטרו בר המגיש ארוחות לאורך כל שעות היום ובלילה לבר תוסס, עם תפריט אלכוהול משובח ונשנושים
 • יאנו במראה המסוקס.

  "היה לי כיף גדול וזו מחמאה עבורי שנבחרתי להצטלם עבור המותגים הללו. פשוט נהניתי." יניב יאנו חביב נהנה להיות דוגמן…
 • ניר שובר מכר את ההיינה.

  "המותג ״היינה קיוסקפה״ כבר לא ימשיך בגן שמואל כרמליה, עד אוקטובר 2018 אני מבטיח להמשיך לעשות לעבוד ולתת את כל כולי למען הציבור והעיר שאני כל כך אוהב, חיפה!!"
 • יום הולדת שנתיים ל- EMS club חיפה

  בואו לחגוג עם רשת EMS club – שנתיים למהפכת הכושר בחיפה! בשבוע הבא, ביום ה'  23.11.17 בשעה 18:00, תחגוג הרשת שנתיים למהפכת הכושר בחיפה, בסניף המקומי הממוקם ברחוב פיק"א 6 פינת רחוב הדסה בכרמל.