"אני לא מתנצל! עברתי אונס תקשורתי! שידעו שרוע זה בומרנג וזה יחזור להם ישר לפרצוף!"

יוסי וידר, החקיין והבדרן המצליח, עבר השבוע גיהינום בכלי התקשורת השונים לאחר החיקוי של ברק, כשכל מה שהוא רוצה זה להמשיך לשמח אנשים ולהתנדב למען חולים ובעלי צרכים מיוחדים. ראיון עם איש של ערכים, לב זהב ואהבת ישראל.
פגוע אבל אוהב. וידר. צילום פייסבוק יוסי וידר

הבדרן והחקיין הנהרייני יוסי וידר עלה לכותרות השבוע לאחר פרסום המתיחה של אברמוביץ' שעוררה סערה במדינה וכעת הוא פגוע מהאונס התקשורתי שעבר כהגדרתו. כמי שאת שני העשורים האחרונים בחייו הקדיש למען העם והעלה חיוך הן על פני הצופים בהופעה שלו והן על פני חולים בבית החולים ואנשים בעלי צרכים מיוחדים מולם הוא מופיע בהתנדבות, הוא לא האמין שדבר כזה יקרה לו בגלל מתיחה אחת מיני רבות שעשה לאורך הקריירה שלו. וידר מרגיש פגוע מהתקשורת, מחובק מהעם וחושב שהוא בהחלט לא צריך להתנצל בפני אף אחד אלא ההפך לגמרי, הוא זכאי להתנצלות מכל אותם שתקפו אותו כי הוא חשף אותם בפני העם ויש לו מה להגיד לאמנון אברמוביץ', לאלי לוי וליוסי מזרחי וגם לכל אותם שחיבקו אותו וחיזקו אותו בשבוע האחרון. ראיון עם איש איש של ערכים ולב זהב שמלא בנתינה ואהבה.  

יוסי וידר נשוי 29 שנה לדבורית כשלזוג תאומים בן ובת בני 25. עד לפני כ 17 שנה היה יוסי איש עסקים מצליח מאוד בנהרייה ואז החליט ללכת אחרי הלב ולעמוד על הבמה. בוקר אחד קם ואמר לסובבים אותו 'זה היום האחרון שלי בעסק' ובאותו היום העסק נמכר. מאז וידר בדרן במשך 24 שעות כשרק על שעה אחת הוא מרוויח כסף. ואיך זה? מיד. הבחור מחזיק במופע משתנה שרץ בחברות, ועדי עובדים ואירועים סגורים וכן, מופיע בתחנות הרדיו, כולן, כולל בתכנית של דידי הררי. וידר החל את דרכו בתכנית ריח מנטה בדמות סימי המרוקאית ומשם עבר להופיע אצל דידי הררי, אצל יגאל שילון בפספוסים, אצל ליאור שליין, בסדרות כגון שנות השמונים, הקלמרים, אלישע ועוד, כשבחצי השנה האחרונה הוא עובד במקביל להופעות על מופע חדש עם הכותב והיוצר המוכשר מני אסייג, שהפך חבר קרוב של יוסי בתקופה האחרונה.

נשואים 29 שנה. יוסי ודבורית. אלבום פרטי

ומה וידר עושה ברוב זמנו חוץ מהשעות בהן הוא מופיע לפרנסתו? יוסי לא אוהב להעיד על עצמו אבל הוא רואה במקצוע שליחות של שמחה יותר מהכל. הוא מתנדב לשמח במחלקה האונקולוגית בבי"ח פוריה מטופלים שנמצאים במהלך טיפול ומעלה להם חיוך על הפנים בשעותיהם הקשות ביותר והופעות הסטנדאפ של וידר לפי מנהלי המחלקה בביה"ח עושים טוב למטופלים. לפי חברים של יוסי, עם כל טלפון שהוא מקבל מחולים ואנשים בעלי צרכים מיוחדים הוא עוזב הכל ומגיע אליהם לעשות להם שמח ומעולם לא ביקש להיות בטלוויזיה ובכותרות ולא בגלל זה הוא עוסק במקצוע אלא רק בגלל הדברים הטובים שבו ולכן אולי חלקכם לא מכיר את האיש, יוסי וידר. בזמן הכנת הכתבה יוסי עצמו סירב לדבר על הדברים הנ"ל ולכן פנינו לחבריו הטובים ולרשת ושם נמצא כי יוסי מופיע למען האגודה למלחמה בסרטן ומול חיילי צה"ל ואף מעביר סדנאות של משחק והומור ב'מכללה לכישורי חיים' בעשור האחרון, שם הוא מבקר פעם בשבועיים ואף העמיד את המשתתפים על הבמה במיני מחזמר, כשהכל הכל כמובן בהתנדבות.

מי שנכנס ליוטיוב מגלה עשרות מתיחות של וידר על מפורסמים רבים כגון רובי ריבלין, אביב גפן, מירי מסיקה, יאיר גרבוז לאחר מקרה הקמעות ועוד רבים וטובים. כל המתיחות התקבלו באהבה ובאחווה ובפרגון ליוסי. בפורים האחרון, קצת לפני הבחירות לראשות מפלגת העבודה, התקשר וידר לאמנון אברמוביץ' על מנת למתוח את העיתונאי הוותיק בהומור הרגיל שלו. מאחר ולא שודרה המתיחה הנ"ל ברדיו באותו החג, החליט יוסי לגנוז את המתיחה ולהמשיך למתוח אחרים כגון מירי רגב אותה מתח כשלום חנוך ואת דוד ביטן כזאב רווח כשהשניים כמובן קיבלו את המתיחה בהומור ובפרגון. וידר במתיחותיו לא עשה אבחנה בין ימין ושמאל, מפלגות או צדדים, והראייה היא במתיחה הכי חשובה ומיוחדת שעשה כשמתח את רובי ריבלין שהתחרה מול שמעון פרס בבחירות לנשיאות. וידר חיקה את פרס שדרש מריבלין כי יפרוש מהבחירות ויוותר לו כי הוא תרם רבות למדינה וזו ההזדמנות האחרונה שלו ושריבלין יהיה נשיא אחריו. לאחר השיחה ריבלין הכריז על פרישה והנבואה אכן הגשימה את עצמה. ריבלין נבחר לאחר פרס. במקרה הנ"ל וידר חובק על ידי התקשורת והמתיחה נקראה המתיחה הנשיאותית.

חברים קרובים שחיזקו אותו. מני אסייג וזאב רווח. אלבום פרטי

בסוכות האחרון עשה וידר מתיחה עם אמנון אברמוביץ' כאשר הזדהה ככבוד הרב בורגיבה, דמות שיוסי עצמו המציא וביקש מאמנון שיקרב לבבות וישפיע על העם ואף בירך את אמנון ואמר לו שביבי הוא המשיח וששרה מביאה את החמור. אותה מתיחה הסתיימה בברכות הדדיות, הומר והבנה.

השבוע, לאחר חודשים, העלה וידר את המתיחה שעשה עם אברמוביץ' בפורים לדף הפייסבוק שלו וזאת זכתה לתהודה מדהימה כאשר ראש הממשלה, בנימין נתניהו  עצמו שיתף את המתיחה בעמוד שלו ולאחר מכן המתיחה שותפה בעשרות אלפי דפים והפכה לשיח ציבורי במדינה וברשתות התקשורת, או אז החל בלגן תקשורתי אדיר שבו חלקים נרחבים מהתקשורת יצאו כנגד וידר ואילו חלקים נרחבים מאוד בעם יצאו כנגד אברמוביץ' ועמדו לצידו של וידר.

יוסי וידר, למה בחרת דווקא באברמוביץ' וברק?

כי אברמוביץ' הוא ראש החץ של התקשורת הישראלית וזה אתגר ענק להצליח למתוח אותו וזאת הייתה הצלחה ענקית מבחינתי שהוא לא זיהה אותי. היה לו חשש קל אבל זה התפוגג והמשכתי במתיחה.

ולמה פרסמת את זה דווקא עכשיו?

ראיתי את עצרת התמיכה בביבי וכאזרח מדינת ישראל לא פוליטי בכלל זה ריגש אותי מאוד לראות את התמיכה והאהבה שהוא קיבל. כאשר שמעתי את אברמוביץ' אומר שזה זמני ונראה מה יקרה כשייחשפו הפרשות והחיוך ירד לו מהפנים, בלהט הרגשות העליתי את המתיחה כי חשבתי שלא ייתכן שרוע כזה ישתלט לנו על המדינה. והמסר בסב טקסט של המתיחה הוא שהתקשורת צריכה להיות נייטראלית, ללא דעה, לפזר אהבה ואחדות בעם וכן, לייצג את כל הדעות בעם.

המתיחה עם אברמוביץ': 

מה קרה ביום שאחרי הפרסום?

עברתי אונס תקשורתי! במקום שיודה כמו כולם שאכל אותה בחיוך ויקבל את זה באהבה ובהומור ונמשיך קדימה למתיחה הבאה באהבה, הוא וחבריו בתקשורת השמיעו רק את הצד שלו וסתמו לי את הפה וחבל כי יש לי מה להגיד..

וזה מה?

כל המתיחות שלי מקרבות לבבות וניתן לראות זאת בערוץ היוטיוב שלי. גם כאן ניסיתי לגרום לאמנון שיבין את הכל, שהתפקיד שלו זה לאחד ולא לפלג, בגלל זה לא פרסמתי אותה לאורך התקופה ההיא.

המתיחה הנשיאותית עם ריבלין: 

איפה נפגעת מהתקשורת?

למחרת התקשרו אלי מכל כלי המדיה על מנת לראיין אותי, כולל יוסי מזרחי ואלי לוי ברדיו חיפה. מאחר ובפעמים האחרונות שביקשו ממני לעלות ולהצחיק בתכנית חשבתי שגם הפעם זה יהיה ברמה של הצחוק ולא כך היה. הם עשו לי כיפה אדומה, אונס תקשורתי בשידור חי, לא נתנו לי לדבר או להגיב. סתמו לי את הפה. הם דיברו והביעו את  דעתם ובסוף יוסי עוד אמר למפיקה 'תעיפו את האיש הזה.' שיתבייש! המקרה הנ"ל חשף את פרצופם של שני אלה ואלפי אנשים מכל שכבות האוכלוסייה פנו אלי והגיבו ברשתות החברתיות, טייסים, רופאים, אנשים פשוטים, חברים… אנשי תקשורת בכירים התקשרו לחזק ולעודד אותי ואמרו לי שהם מחזקים אותי ושהם מתביישים באנשי תקשורת מהזן הזה.

איך קיבלת את הראיון הזה?

נפגעתי משני אלה אישית. מעולם לא פגעו בי כך ואין על מה! השניים פשוט התירו רסן והתנהגו בצורה ברוטאלית כתקשורת בולשביקית. זה היה פשוט אונס ואם המתיחה תצליח לשנות משהו בתקשורת הישראלית אני את שלי עשיתי. ישנם הרבה מאוד אנשים טובים בתקשורת ואלה לא צריכים להיות הפנים שלה. אחרי הראיון קיבלתי טלפונים של נאצות ולמרות זאת אני מברך את כולם שתהיה להם התבונה והבריאות ואהבת החינם. כשעשיתי מתיחות לאנשי הימין כולם ביקשו שאני אעשה בשבילם מתיחות והיללו אותי וכשזה לצד השני זה הפך אותי לשנוא התקשורת ואני בכלל לא קשור לפוליטיקה. מבחינתי כולם שווים.

אתה חושב שאתה צריך להתנצל?

ממש לא! אני עצמי מחכה להתנצלות מערוץ 2 שלא נתנו לי זכות תגובה ולגבי אברמוביץ אין לי שום דבר בלב עליו. אני מקווה בשבילו ובשביל אלי ויוסי שבאיזה שלב בחיים יבינו ששנאת חינם ורוע זה בומרנג שיחזור להם לפרצוף.

ומה קורה מחר?

אני על הבמה עם ים של אהבה, משמח את עם ישראל וחושב על מתיחות חדשות.

 

המתיחה הראשונה עם אברמוביץ' בתור הרב בורגיבה:

 

מותח את דוד ביטן כזאב רווח:

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחברה

 • מגיעים לכל הפינות הנסתרות. צילום מתוך פייסבוק סמי עופר

  האמת של אצטדיון סמי עופר

  חובבי כדורגל התפקדו: מעכשיו ייערכו סיורים מודרכים באצטדיון סמי עופר, שיספרו לכם את הסיפורים שלא סופרו ועוד סודות מחדרי ההלבשה
 • מרימים כוסית לחיים

  ישראל סביון המשמש מזכיר המחוז של מפלגת העבודה בחיפה ,שוקד בימים אלו על אירגון הרמת כוסית חגיגית לכבוד חג הפסח ,המיקום ומי המוזמנים? כנסו.
 • "איבדתי את אחד האנשים היקרים שהיו לעמותה הזו"

  אלפים ליוו את ישראל כהן, שוטר לשעבר וקצין הביטחון של עמותת "יד עזר לחבר", בדרכו האחרונה: כהן נהרג בתאונת דרכים בסוף השבוע האחרון
 • ישי לוי ממלא את הזאפה

  ישי לוי ממלא את "הזאפה" בחיפה עם מיטב הלהיטים בסוף השבוע האחרון ומבצע דואט מרגש עם כותב השיר "האחת שלי"
 • ינסה לפצח את חידת הקיום האנושי. תמונה מתוך פייסבוק חנוך דאום

  "כל החיים הם תקופה קשה"

  חנוך דאום מגיע לזאפה חיפה למופע אמיתי וכנה על החיים, ויסביר לנו שאין כמעט בעיה שמגבונים לחים לא יכולים לפתור:
 • אלבומו הרביעי הגיע ל-40,000 עותקים. צילום: מאי משה

  עידן עמדי עושה את קיסריה

  בקרוב עידן עמדי מגיע לקיסריה עם מיטב הלהיטים:
 • בירה ב-10?

  השבת החדשה בבארקי: חיילים מחיפה והסביבה? בירה ב-10 ועוד מלא פינוקים
 • נימה קטלב. שבתאי. תמונה: יחסי ציבור

  בואו ניקח אוויר

  ביום שישי הקרוב לוקחים אוויר: אירוע פרי שיתוף פעולה חלוצי של המאבק נגד התעשייה המזהמת ומיזם אמנות הפועל לקידום אירועי אומנות חיפאיים
 • אז איך עושים את המיליון הראשון? תמונה: יחסי ציבור

  מה חיפשה ענבל אור בחיפה?

  מעניין אתכם כיצד ענבל אור השיגה את המיליון הראשון שלה?
 • "אני רואה את עצמי עושה הרצאות על אורח חיים בריא, ואיך לא ליפול לאנורקסיה" צילום מתוך אינטגרם

  מיהי מעצמת האינסטגרם שסבלה מאנורקסיה והיום מסייעת לנשים?

  אביטל כהן היא מעצמת אינסטגרם ישראלית עם קרוב למיליון עוקבים: "בצעירותי סבלתי מאנורקסיה, ואז התאהבתי בספורט. היום אני עוזרת לנשים עם הפרעות אכילה לחיות אורח חיים בריא". ראיון מעורר השראה
 • פתחו את הלב ביום המעשים הטובים. צילום: עצמי

  יום של מעשים טובים

  יום שלם של מעשים טובים: איך ג'פאן ג'פאן פינקו ניצולי שואה מעמותת יד עזר לחבר? "מי ייתן ותמיד נהיה בצד הנותן"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • החיפאי שעשה את זה בגדול: החוזה החלומי של סטטיק ובנאל

  אנד נאו אין אינגליש: סטטיק ובנאל חתמו בחברת התקליטים הגדולה בעולם, בה מיוצגים בעבר ובהווה בין היתר קייטי פרי, קולדפליי, סנופ דוג רובי וויליאמס ועוד רבים ומצליחים
 • איך חגגו בטמפל בר את יום האישה?

  הבר אירח 60 נשים עיוורות ו/או לקויות ראייה, לאירוע שמח במיוחד הכולל ארוחת בוקר, מוזיקה והרצאה מרתקת והכל כמובן תרומה
 • הופכות את היוצרות

  לאיזו מתאמנת שלה הגיעה שר פיטנס לפרגן בשבוע האופנה?
 • בית ליד הים. תמונה: יחסי ציבור

  קולנוע צרפתי במיטבו

  המהדורה ה- 15 של פסטיבל הקולנוע הצרפתי תיפתח ב-14 במרץ בסינמטק חיפה עם תכנית מגוונת המעוררת מחשבה על המצב החברתי, על ההיסטוריה ועל המורכבות של בני האדם
 • הצצה לחדשנות בעולם היופי

  בוקר יוקרתי נפתח בקליניקה של ד"ר אלמן: בפאנל תקשורתי של מובילי דעה שהתקיים בסניף קסטרא חיפה התקבלה הצצה אל טיפולי העור החדשניים בעולם היופי
 • האם יש ספסרות בכרטיסי המופע של עומר אדם בחיפה?

  תחליטו אתם: סמי עופר חיפה, 30,000 כרטיסים נמכרים בפחות משעה. היכל מנורה, שלושה מופעים סולד אאוט בתוך מספר שעות. איך יכול להיות שבתוך פחות משעה נמכרים 30,000 כרטיסים להופעה אחת?
 • שישי שמח בלופט. תמונה מתוך פייסבוק לופט 124

  חוזרים לתחילת שנות ה-2000

  ההרכב LASGO, אחד מההרכבים הבולטים בתחילת שנות ה-2000 נוחת בלופט 124 להופעה נוסטלגית בעוד שבועיים: יוני לם, הבעלים של הלופט 124 ומפיק ליין 27+, סיפר לנו על הרעיון מאחורי המסיבה ועל הסיבה שכולנו כל כך אוהבים נוסטלגיה
 • ליאור נרקיס בא לשיר לכם

  ליאור נרקיס מסיים את סיבוב הופעות החורף שלו מגיע הישר אלינו למרכז הקונגרסים חיפה; גם כאן, בדף מכירת הכרטיסים מזהירים מפני ספסרות
 • מחווה נחמדה. צילום: עצמי

  מה עומד מאחורי הדף 'אבא פגום'?

  הכל התחיל כשאשתו הגיעה לחדר הלידה והוא הפך לאבא. סער בן הרוש, קרייתי ואבא פגום וגאה יצר דף פייסבוק מיוחד בעל כמעט 200 אלף עוקבים. "זה הגיע למצב שמישהו משתף את מקלון בדיקת ההריון של אשתו"
 • צפו: כך נראינו הבוקר בתור למכירת הכרטיסים של עומר אדם

  טירוף בלתי מוסבר: כשעה לאחר פתיחת מכירת הכרטיסים המופע הורכז כסולד אאוט; צפו בהמוני האנשים שהמתינו בקופות; ומה עם אלו שלא נשאר להם כרטיס?
 • תכוונו שעונים: מכירת הכרטיסים למופע של עומר אדם בסמי עופר תכף מתחילה

  לפני מספר דקות עומר אדם בישר לקהל המעריצים על פתיחת מכירת הכרטיסים. אז מתי אתם שואלים?
 • עומר אדם מגיע לסמי עופר!

  תוציאו רגע טלפונים, תפתחו את הסטורי: עכשיו זה רשמי, עומר אדם מגיע להופעה באצטדיון סמי עופר. מתי תחל מכירת הכרטיסים?
 • שחררו את הבעלים ובואו לצחוק

  לרגל יום האישה, הדר לוי מגיעה לחיפה בסטנד אפ הורס לנשים בלבד
 • צילום מתוך פייסבוק

  הוקרת נשים פעילות בקהילה

  באירוע מרגש שנערך השבוע הוענקו 13 אותות הוקרה לתושבות קרית מוצקין על מעורבותן בקהילה במעמד ראש העיר
 • החבר יונה יהב מברך. צילום: עצמי

  העיר חיפה צהלה ושמחה

  חיים גרשון, איש העסקים החיפאי חגג 70 שנים בסוף השבוע האחרון. מי הגיע לברך ולחגוג עם גרשון?
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • "אני מקבל הודעות מגונות גם"

  ניב אדרי הוא דיג'יי מצליח ורק בן 21: "אני מסיים מסיבה, ולמחרת קם לצבא. אני חושב שזו שגרת חיים מעניינת", "במועדונים יש המון פיתויים, אני מקבל הודעות מגונות גם"
 • "אצטדיון סמי עופר הינו מותג בין-לאומי". צילום: אלדד אלוני

  סמי עופר: מותג בין-לאומי

  אצטדיון סמי עופר משיק בימים אלו מחלקת אירועים וכנסים לשוק העסקי והפרטי ללא קשר למשחקי הכדורגל:
 • Who let the dogs out?

  איפה נצפה סטטיק מספר את הכלבים המתוקים שלו?
 • יצחק ביחד עם יו"ר מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין תמי אולמן ונציג צעירי המחוז, עו"ד יריב רז. צילום: אושרי כהן

  הפרקליטים למדו איך להיות רלוונטיים

  חגית יצחק, אשת התקשורת השיווקית, הסבירה השבוע לציבור הפרקליטים באיזור איך אפשר להיות רלוונטיים בלי לעבור על כללי הלשכה
 • הרצאתה המרתקת של לינור אברג'יל. צילום: קניון שער הצפון

  כוח והעצמה נשית

  מאות נשים הגיעו להרצאה של לינור אברג'יל בשבוע האישה בקניון שער הצפון, אשר ריתקה את הקהל בהרצאתה על כוח והעצמה נשית
 • לא לאלימות בנשים!

  הרצאה מיוחדת תיערך במרכז פנורמה ביום האישה הבינלאומי: הרצאתו של ניר אלימלך, על סיפור חייה ומותה של ענת אלימלך אחותו, שנרצחה על ידי בן זוגה
 • בא לכם לקשקש?

  הלהיט הבא כבר פה? בואו לשמוע את השיר החדש שהפיק הדיג'יי דני גיטלס בשיתוף עם יותם שוורץ
 • שקדו על המסיבה ימים ולילות. מארגני המסיבה. צילום: עצמי

  המסיבה הכי שווה בעיר

  "כיאה לחגים, המחירים במקומות הבילוי בשמיים והצפיפות חוגגת. אז למה לא להרים מסיבה של חברים, וחברים של חברים?"
 • בלעדי: למה הוזעקו שוטרים לביתו של אייל ברקוביץ בנאות פרס?

  מה הסיבה שהוזמנו שוטרים לביתו של אייל ברקוביץ' בחיפה בסוף השבוע האחרון?
 • איך יחגגו היום את יום האישה בקרית אתא?

  יום האישה הבין לאומי קרב ובא, והיום תושבות עיריית קרית אתא נהנות מתכנית אמנותית ומיוחדת לערב נשי במיוחד. אז מה בתכנית?
 • יבצעו את מיטב השירים. קרדיט תמונה: נטלי פאוורס

  ברודווי בישראל

  כוכבת ברודווי הנודעת קארי סיינט לואיס, תגיע לראשונה לישראל ולתיאטרון מוצקין ב-16.3 להופעה משותפת עם הזמר והשחקן הישראלי צחי סיטון ב-"ברודווי-ישראל": מופע מוזיקלי ייחודי ומרגש אשר יכלול את מיטב הלהיטים הגדולים ביותר שהועלו בברודווי לאורך השנים
 • המופע שרבים חיכו לו. צילום מתוך פייסבוק טירת כרמל

  אז איך חגגנו את פורים?

  חג הפורים ביקר אותנו לזמן קצר ואיתו החגיגות: איך חגגו את החג השמח ביותר בשנה בעיריות השונות?
 • טיפקס. למען הילדים. תמונה מתוך פייסבוק לימור כרסנטי יח"צ

  טיפקס למען עמותת ל"ב

  אירוע התרמה מהלב למען עמותת ל"ב- להילחם ביחד למען ילדים חולי סרטן יתקיים ב-19.3 עם הופעה מיוחדת של להקת טיפקס
 • "הקופה היא אתם, שמרו עליה"

  במילים אלו סיים גיל חיימוביץ מנהל מחוז צפון היוצא של "מאוחדת" את נאום הפרידה שנשא בטקס פרידה מרגש מתפקידו
 • עם הפנים קדימה. תמונה מתוך פייסבוק.

  הרגשתי שההדחה שלי לא הייתה הכי הוגנת"

  מגיאור ביטון היא אחת שזוכרים. בראיון מיוחד היא סיפרה לנו על התכנית שהשתתפה בה לפני אקס פקטור, "פושרז": "הרגשתי שהם פחות מתעסקים במוזיקה ויותר בצהוב שמסביב", על הציוות עם צויטי ובסטוני: "מבחינתי היה פה גם ערך מוסף מאוד גדול, מסר של שלום" ועל ההדחה: "אני יכולה לומר שבתחושה שלי זה לא היה פייר בכלל. ראיתי שסאבלימינאל עושה לי פרצופים"
 • חלק בלתי נפרד וחשוב בפסקול המוזיקה הישראלית. היהודים. תמונה: יחסי ציבור

  היהודים באים

  להקת 'היהודים' מציינים 22 שנות עילות במופע מחשמל ומיוחד בזאפה בחיפה:
 • מי בכלל צריך רכב?

  MOBIKE ענקית הטכנולוגיה הסינית לאופניים שיתופיים מגיעה לצפון: פיילוט ראשוני בחינם יחול תוך כחודשים בקריית ביאליק ומוצקין! האופניים זמינים לרכיבה באמצעות הפעלת אפליקציה ייעודית; מעבר לפעילות העירונית הקבועה, מערכי אופניים יהיו זמינים בכנסים, פסטיבלים, אירועים תרבותיים גדולים כתחליף לתחבורה ציבורית
 • כיצד שימחו תלמידי בית הספר עירוני ג' את דיירי המחלקה הסיעודית של "דור כרמל"?

  כיצד חגגו תלמידי כיתה ח' בבית הספר עירוני ג' את פורים עם דיירי המחלקה הסיעודית של "דור כרמל" בית לדיור מוגן את חג? "עם הצעירים האלה אני גם מרגיש לרגע צעיר". הפעילות הייתה יוזמתם של בני הנוער הצעירים
 • " יש לילות שיש דיסטנס ויש לילות שאני אומר וואלה, כל הקהל פה בטירוף ובזרימה". תמונה מתוך אינסטגרם

  "אנשים תקועים בטלפונים כל הערב, אני רואה את זה מהצד. יותר מעניין אותם לראות סטוריז באינסטגרם"

  פלג בר הוא דיג'יי כבר 16 שנה בתחום, ומי כמוהו מכיר את חיי הלילה: "הקהל לא באמת בא ליהנות, אלא הוא בא בגלל אנשים אחרים" ודעתו על האינסטגרם: "כל הרשתות החברתיות הרסו את חיי הלילה. אנשים תקועים בטלפונים כל הערב, אני רואה את זה מהצד"
 • משמחים את ילדי אקי"ם

  נשף פורים שמח וחגיגי נערך לפני מספר שעות למען ילדי אקי"ם, ילדים בעלי מוגבלויות במתנ"ס קרית ביאליק: מאפרות, דיג'יי, תחרות תחפושות נושאת פרסים וכיבוד עשיר כיד המלך. רבים מחיפה הגיעו בכדי לשמח את הילדים ולעשות להם פורים שמח
 • מי אמר שאיפור זה לא תחפושת?

  עדי לוי מאפרת מקצועית מבית הספר למקצועות היופי של ירין שחף, נתנה לנו לכבוד חג הפורים מספר הצעות לאיפור משוגע שכל אחד יכול לעשות. זהירות: איפור אפל לפניכם
 • חוגגים את פורים בעיזה בר. תמונה מתוך פייסבוק

  לאן שווה לצאת בפורים?

  פורים הוא חג מהיותר שמחים שידע העם היהודי. איך בדיוק נחגוג אותו כאן באזור חיפה והקריות? הכנו לכם כמה הצעות לבילוי
 • הפרזנטורית החדשה של המותג. צילום: אביב חופי

  קבלו את הפרזנטורית החדשה

  רגע אחרי שחשפה כי עור פניה נהנה כבר עשר שנים מהזרקות בוטוקס, ולא נשען רק על גנטיקה משובחת, נבחרה גלית גוטמן להיות הפרזנטורית החדשה של מרכזי רונית רפאל
 • פורים שמח ומשמח

  עמותת ל"ב חגגה את מסיבת הפורים המסורתית עם ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם: הופעה, מאפרות, ליצנים וכיבוד עשיר והכל כמובן תרומה של אנשים שפתחו את הלב בכדי לשמח את הילדים בחג הכי שמח בשנה
 • באיזו סוויטת בוטיק בילתה המאמי של המדינה בחיפה?

  נצפו: רלי לוי והחבר הטרי נצפו בסוף שבוע רומנטי וחיפאי. אז איפה הם בילו?
 • "אמא שלי חרדית אבל היא ממש אוהבת את בת הזוג שלי"

  אגם יפרח היא צעירה בת 21, עם חשבון אינסטגרם לוהט בעל 141,000 עוקבים. בשיחה אחד על אחד, גילינו הרבה יותר מתמונות חושפניות: בית חרדי לשעבר, התעללויות מיניות, שיקום וזוגיות בריאה ומאושרת עם בת זוג. אז שאלנו אותה כמה שאלות
 • חולמת להופיע על המסלול בשבוע האופנה?

  תמיד חלמת לדגמן? זו ההזדמנות שלך! המותג TWENTYFOURSEVEN בחר לפתוח לקהל הרחב את ההזדמנות ליטול חלק בתצוגת האופנה העונתית של המותג: האודישנים יתקיימו החודש בגרנד קניון חיפה
 • מאמנת כושר ומנטורית בינלאומית. תמונה מתוך פייסבוק

  שר פיטנס מתרחבת

  כוהנת הכושר של ישראל שר סנדה מרחיבה את סניף הדגל בקריות: "אני שמחה לבשר כי סניף שר פיטנס קריות גדל ומתרחב, והכל למענכם לקוחות סניף הקריות"
 • מושיטים יד

  שני ערבי התרמה של מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית יערכו בחיפה והקריות: אודי כגן ועדי אשכנזי מגיעים לחגוג איתכם את פורים; כל ההכנסות הינן תרומה לעמותה
 • לתת לספורטאים את הטוב ביותר. תמונה: מתוך פייסבוק

  מכבי חיפה כרמל זקוקים לעזרתכם

  עזרו למכבי חיפה כרמל להקים חדש כושר חדש למתאמנים: "חדר הכושר הקיים אינו עומד בסטנדרטים הבטיחותיים". וגם ובמה יתוגמלו התומכים?
 • מעצבת הפנים המצליחה יסמין רביד. צילום: עצמי

  מעוררת השראה

  יסמין רביד, מעצבת הפנים המצליחה שעיצבה לכם את "הבלאק" גרנד קניון, סינמול ועוד לא מעט פרויקטים, נבחרה מבין קבוצה קטנה של אדריכלים ומעצבי פנים לצאת למסע שכולו השראה מטעם חברת טופולסקי
 • "אחרי כל כך הרבה שנים באינסטגרם אני נמצאת תחת עיניים בוחנות 7\24" צילום מתוך אינסטגרם

  תגידו שלום לאילנה קוסטרובה

  אילנה קוסטרובה, ilanosh בשבילכם, היא אושיית אינסטגרם חיפאית עם כ-180 אלף עוקבים. אז מה היא חושבת עליכם הגברים, ואיך היא מתמודדת עם הביקורות וההטרדות? וגם, מה קורה בגזרת חיי האהבה שלה?
 • ניב אדרי. קרדיט צילום: ענבר לוי

  מיהו הדיג'יי מכרמיאל שניגן במסיבה פרטית של עומר אדם?

  אף אחד לא יושב פה: בשבוע שעבר נערכה באילת מסיבה פרטית של עומר אדם עם כל המי ומי, בינהם עדן בן זקן, וסטטיק ובנאל. אז מי הדיג'יי מהאזור שתקלט שם?
 • במופע יחיד לראשונה. מושונוב. תמונה: יחסי ציבור

  מפגש מושונוב

  ביום שישי הקרוב יעלה מוני מושונוב למופע סטנד אפ יחיד בזאפה חיפה, בו הוא ידבר על הכל מהכל >>
 • 103 קפיצות. פטיטו.

  האם מעיין פטיטו שברה שיא גינס? וגם, מהי הסיבה שבגללה יונה יהב לא הגיע?

  אמש מעיין פטיטו ניסתה לשבור שיא גינס בקפיצה על טרמפולינה, האם היא הצליחה? וגם, ביררנו מדוע יונה יהב לא הגיע לאירוע: "ראש עיריית חיפה נלחם למען עתיד התושבים"
 • "לא סתם נשארתי בחיים"

  יונתן בוקס הוא פצוע מירי בפיגוע ב"ברנוער", פציעה שהותירה אותו על כיסא גלגלים נכה לצמיתות: "אין מה לרחם עליי, אני בחרתי לחיות והחיים זה מתנה". לאחרונה גם פצח בקריירה מוזיקלית: "אני פורק הכל דרך המוזיקה, זו התרפיה שלי", ויש לו גם שיר שיוצא לרדיו
 • לוי והחדש. תמונה: יחסי ציבור

  "מאוד חשוב לי להרגיש נאהבת, ולא ממש הרגשתי את זה עם אלעד"

  רלי לוי נכנסה אל חיינו בתכנית "אהבה ממבט ראשון". בראיון מיוחד היא סיפרה לנו על הקשר שלא צלח עם אלעד "אני ואלעד היינו במקומות שונים וכל אחד חיפש משהו אחר", ועל הבחור החדש שבתמונה "הוא התחיל לעקוב אחרי הסדרה, התחלנו לדבר, ואנחנו כבר מחפשים דירה. נסתרות הן דרכי האל"
 • באו להתחדש. תמונה מתוך פייסבוק

  רגב הוד מבלה בחיפה

  אמש הזמר הופיע בזאפה חיפה, ומי הגיעו לפרגן? וגם, הוד ורעייתו הלן בשופינג במחסני הנמל
 • נפילה כואבת

  סמדר גוטמן, מאמנת כושר ורעייתו של אלי גוטמן, מאמן כדורגל ישראלי, נמצאת בביתה עם שלושה שברים לאחר נפילה במדרגות
 • המשפחה מתרחבת

  אביטל דוידוביץ', אשתו של כדורגלן העבר ניר דוידוביץ' בהריון רביעי!
 • מתכוננות לקיץ

  הקיץ עוד לא כאן, אבל זה הזמן להתחיל לחטב: אצל מי התחילה לינור אברג'יל משטר אימונים קפדני?
 • "אני מקבלת את הקימורים שלי באהבה" צילום מתוך פייסבוק

  מדוע אמיר חצרוני הגיע אתמול לטירת כרמל? ואיך זה קשור לזמרת מהעיר?

  תהינו מדוע אמיר חצרוני הגיע אמש לטירת כרמל. אז יצאנו לברר וגילינו שזה בכלל קשור לזמרת צעירה מהעיר, לי זוהר: "הייתי רוצה לפגוש אותו בתור ילד, אני מרגישה שיש הרבה דברים שיכולתי לתקן שם". ואיזה קבלת פנים סידרו לו בעיר?
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • כל ערב הוא הצגה.

  ספריה עיר תחתית, כבר הייתם?

  סצנת הבילויים בעיר התחתית ממשיכה להתחזק: פאב "ספריה" חדש הגיע אלינו למחוזות חיפה, והפעם הוא יהיה בעיר התחתית. האם זה קשור לסגירה של "הספריה" המיתולוגית בכרמל?
 • דור שלם באצטדיון

  מה עשתה ההנהלה הבכירה של חברת דור כימיקלים,יחד עם מנכ"ל הקבוצה גיל דנקנר באיצטדיון סמי עופר?
 • "איבדה את הקטע של הבילוי". תמונה: נינו

  למה דיג'יי נינו כל כך מאוכזב מחיפה?

  דיג'יי נינו, יליד הקריות, הוא שנים דיג'יי מוזיקה שחורה בסצנה החיפאית. משום מה בזמן האחרון הוא כבר לא בחיפה יותר מדי: "מרגיש ששמים לי פה רגליים, לא מפרגנים לי", "המועדונים פה נהיו אולמות אירועים. יותר מעניין אותם הבקבוקים והאוכל מאשר המוזיקה", "הקלות היום שצעירים יכולים להגיע לבמות היא בלתי נתפסת"
 • ערב של יוקרה

  רשת הקליניקות של ד"ר אלמן ערכה בשבוע שעבר מסיבת עיתונאים יוקרתית בסניף קסטרא חיפה ופינקה את הנוכחים בטיפול שווה במיוחד: את האירוע ארגן משרד יח"צ לימור כרסנטי