דלג


בלעדי:היפים והיפות בחשיפה ראשונה

כל המתמודדות והמתמודדים בתחרות נער ונערת השנה של חיפה והצפון 2017 לפי הסדר בו יעלו לבמה בחשיפה ראשונה, רק לגולשי האתר ניוז חיפה קריות. התחרות שתתקיים בתאריך 14 בספטמבר, בשעה 20:00 במרכז קסטרא כולם מוזמנים, הכניסה חופשית,
מועמדת מס' 1 – נועם גרבויס בת 15 ולומדת בתיכון קריית חיים שקד. תחביבים: לצאת עם חברות, להצטלם, לשמוע מוזיקה, לישון, איפור. חלומות לעתיד: להגשים את עצמה ולהיות דוגמנית מצליחה, לטייל בעולם ובעיקר להינות מהחיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 2 – יובל קבסה החיפאית בת 15 ולומדת בתיכון עירוני ה׳. יש לה כמה תחביבים, ביניהם: ריקוד ומשחק. חלומה הוא להיות בתחום תעשיית הפרסום, או להיות מעצבת פנים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 3 – אושרת לביא בת 19 למדה בעירוני ג' בחיפה, אך כיום מתגוררת  בטירת הכרמל. מאז שהיתה ילדה התחברה לתחום הצילום והיא אוהבת ליצור אמנות ודברים חדשים, כמו גם לרקוד, בעלי חיים וטבע. החלום שלה: לעשות את מה שהיא אוהבת ולהיות מאושרת בחיים. היא רוצה להצליח בדוגמנות, אך לא פוסלת לעסוק בפסיכולוגיה ואמנות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 4 – מור בורטמן בת 16 מחיפה לומדת בכיתה יא' בליאובק. תחביבים:  אוהבת ספורט  ומתעמלת אימוני TRX ,HIT. מור אוהבת את עולם האופנה והפרסום ומדגמנת כשנתיים וחולמת להצליח בעולם הדוגמנות. יחד עם זאת, היא רוצה להתפתח בתחום הספורט, להיות מדריכת כושר בצבא וללמוד במכללת ווינגייט לתואר ראשון.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 5 – מאי אדיר היא בת 17 מכפר ורדים, לומדת בביה"ס מנור בקיבוץ כברי. תחביבים: לצייר, לעשות כושר, לבשל, לצאת עם חברות, לנסוע למקומות שונים. חלומות לעתיד: להיות דוגמנית מצליחה בעולם, לעשות את כל האתגרים והחוויות ולהסתובב בעולם.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 6 – ספיר יעקוביאן בת 16.5 לומדת בתיכון רוגוזין  קריית אתא. הכי היא אוהבת לעשות שופינג וחלומה הגדול להצליח כדוגמנית בעתיד. מדי פעם היא מצטלמת להפקות מקומיות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 7 – מאי אזולאי בת 15 מיוקנעם לומדת באורט יגאל אלון. חלום אחד יש לה והוא להצליח בתחום הדוגמנות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 8 – דריה רומנוב בת 20 והיא מחיפה. אוהבת ליצור, ללמוד, לנסות ואת החיים. אחות לששה אחים אהובים ביותר. חולמת להגיע למקום הכי גבוה שרק יכול להיות, גם אם זה השמיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 9 – אופיר קדם תחגוג יומולדת 16 יום לפני התחרות. אופיר חיפאית ולומדת בליאובק. כל זמן פנוי היא גולשת בים, קיץ או חורף. בת מזל בתולה, מאוד פרפקציוניסטית וביקורתית. חלומות לעתיד: להיות דוגמנית מצליחה.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 10 – דנה בניש בת 15 וחצי, מנהריה, לומדת בבית ספר עמל מדעים ואומנויות. אוהבת לעשות כושר, להיפגש עם חברים, לטייל בארץ ובחו"ל ובעיקר לעשות שופינג. החלומות שלה: לעשות את מה שהיא אוהבת ומה שגורם לה להיות מאושרת. דנה רוצה להיות מהנדסת חשמל או מנהלת בנק, או מעצבת אופנה, אבל הכי היא רוצה להיות דוגמנית או שחקנית.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 11 – שחר פינס בת 16.5 מזיכרון יעקב, לומדת בתיכון המושבה. אוהבת ספורט, ריקוד ולבלות עם חברות. חלומות לעתיד: להצליח בתחום הדוגמנות ובנוסף ללמוד ראיית חשבון.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 12 – שקד אברהם בת 15 וחצי, לומדת באורט קריית ביאליק. שקד אוהבת לרקוד, לבלות עם חברים, לצאת להליכות ושופינג. חלומות לעתיד: הצלחה בלימודים, להיות מיילדת ודוגמנית מצליחה ולהתפרסם גם בחו"ל.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 13 – אופיר בריש, כמעט בת 17, לומדת בתיכון רוגוזין בקרית אתא ואוהבת לטייל, לעשות ספורט, לבלות עם חברות. אופיר מאוד רוצה להצליח כדוגמנית, תחום אותו היא אוהבת מגיל צעיר והחלום שלה הוא להתקדם בתחום ולהגיע להישגים משמעותיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 14 – ליזה טולוקביץ בת 17 וחצי אוהבת מאוד חיות וגם עולם הדוגמנות קוסם לה. הכי היא אוהבת לצאת לחופשות במקומות מדהימים ובלתי נשכחים. בעבר ניסתה ליזה פעמיים להתקבל לדוגמנות ונדחתה בגלל שהיתה צעירה מדי, אבל לא התייאשה.

מועמדת מס' 15 – נוי שמיר בת 15 לומדת באורט קריית ביאליק. תחביבים: לרוץ, לבלות עם חברות, משחקי כדור, וללמוד. חלומות לעתיד: יש לה הרבה חלומות שהאחד לא קשור לשני. מנתחת מוח, חברת כנסת ולהיות דוגמנית מצליחה.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 16 – שרון אפלר בת 16, לומדת במגמת תיאטרון וערבית באורט קריית ביאליק, רוקדת מגיל 5 בסטודיו מקצועי.  אוהבת ומקדישה את רוב השבוע לריקוד. אוהבת לעשות ספורט באופן כללי,  ריצות ואימונים. החלום שלה אמנם נשמע ילדותי אבל היא רוצה להיות מפורסמת בתחום הריקוד, או דוגמנות, או המשחק.  החלום שלה להצליח ולא לחיות חיים משעממים. שרון מאמינה בלעשות כל דבר עם המון אופטימיות ולהשתדל להוציא מכל דבר את החיובי.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 17 – דנית אפלבאום בת 16 לומדת בבית ספר שיפמן בטירת כרמל. דנית משחקת טניס כבר 12 שנים. היא מאוד אוהבת לעשות ספורט, לטייל, להיות בים ולשמוע מוזיקה. החלום שלה ללמוד סטיילינג אך גם להיות דוגמנית. כשתהיה יותר גדולה היא רוצה לעבוד בחברה הייטק.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 18 – גל עובדיה בת 18, סיימה ללמוד בתיכון רוגוזין בקריית אתא ומחכה לגיוס. אוהבת להשתזף, ספורט, מכורה לשוקולד ובעיקר לנוטלה, אוהבת מאוד לישון, לקנות בגדים ולראות סרטי אימה. החלום שלה להצליח בעולם הדוגמנות ומאוד רוצה שתחילת הדרך תהיה בתחרות נערת השנה וסוכנות יולי.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 1 – נוי בן דוד בן 16.5 מקריית חיים ולומד בתיכון המקומי. הוא אוהב לבלות עם חברים, לרוץ, אבל בעיקר להתאגרף במכון האיגרוף המקומי. חלומות לעתיד: להיות דוגמן מצליח, לשרת בצבא בצנחנים, להצליח באיגרוף ושכולם יכירו אותו, לאו דווקא בסדר הזה.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 2 – עונג אילוז בן 16 מעפולה לומד בכיתה יא' בניר העמק. החלום שלו להיות דוגמן ושחקן כדורגל בקבוצת הנוער של הפועל עפולה. עונג אוהב, כשהוא לא באימונים, להיות עם חברים ופשוט להינות. עונג קיבל את שמו בגלל שנולד ביום שבת, שזה יום של עונג.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 3 – נהוראי זינו, בן 17.5 מקרית שמואל, הוא תלמיד שמינית בבי"ס מחוז הילה. נהוראי הוא לקוי שמיעה, אך לא נותן לפרט זה לעצור אותו ולמנוע ממנו להתנהג כמו ילד רגיל לכל דבר. נהוראי נעזר במכשיר שמיעה וקורא שפתיים ושמח על ההזדמנות להוות מודל לחיקוי לילדים אחרים ולתת להם תקווה שהשמיים הם הגבול. תחביבים: פיתוח גוף, ספורט, סטיילינג. חלומות לעתיד: להיות דוגמן מפורסם.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 4 – גל לשם בן 16.5 מקריית חיים ולומד בתיכון קריית חיים. משחק כקשר/בלם בהפועל ק. חיים. חלומות לעתיד: שחקן קולנוע/דוגמן/טייס/כדורגלן במכבי או הפועל חיפה.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 5 – אדם נוסינוביץ בן 20 מחיפה משחק כדורסל, מתאמן בטיפוס הרים, אוהב לקרוא ספרים. את שירותו הצבאי התחיל כקרבי, אך נפצע, נושא רגיש, עליו הוא לא מרבה לדבר. החלום הגדול שלו הוא להיות אסטרונאוט. סיים את לימודי התיכון בעירוני א' ומאוקטובר הוא יתחיל ללמוד בפקולטה לפיזיקה בטכניון.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 6 – רום לוי בן 21 משרת בבסיס בירנית (אוגדה 91), ביחידה של קישור לאו"ם בתוך יחידת קשרי חוץ והוא הרס"פ של היחידה. רום שופט כדורגל כבר 4 שנים, בליגות א-ב של בוגרים. חולה על סדרות ותוכניות ריאליטי! מעיד על עצמו כבעל יחסי אנוש טובים, סבלני, אחראי, תחרותי, גמיש (בחיים) ומסודר. החלום שלו: להצליח בכוחות עצמו, להעלות לדרגות הכי גבוהות במה שהוא יבחר לעשות. רוצה לעסוק בדוגמנות ובמשחק.

צילום אלעד קליץ

התחרות כאמור תתקיים בתאריך 14 בספטמבר בשעה 20:00 במרכז קסטרא עם המנחים רוסלנה רודינה ושירן גולדשטיין שדר רדיו 99.5 חם אש וערוץ 24, הזמרים עומרי סבח ורון נשר, די ג'יי מושיקו ציפורה ומאמנת הכושר מעיין פטיטו, אשר תופיע בריקוד מפתיע וגם יצרה את הכוריאוגרפיה לריקוד של המתמודדים. התחרות בחסות סוכנות הדוגמנות "יולי", סוכנות הייצוג המובילה בישראל הקיימת משנת 1993 ובמשך שלושה עשורים מייצגת את הדוגמנים, הדוגמניות והטאלנטים המצליחים בישראל, כמו גם בחסות הפרוייקט "עיר ללא אלימות" בראשות סגנית ראש העיריה, הגב' יוליה שטראים. וכן בחסות מותגי אופנה מובילים כמו "ריפליי", מותג הג'ינסים האיטלקי המוביל בעולם ועכשיו גם בקריון, מותג שמלות הערב  T&E Fashion, מעצבת התכשיטיםענבל סבן, מעצב השיער מיכה איפרגן, המאפרת בעלת סטודיו לאיפור כלות וערב ענבל שמחי, "Blu משקאות אנרגטיים","אופטיקה ניו ויז'ן". סטיילינג: חן חרמון, יח"צ: חגית הורנשטיין, הפקה: זאזא כהן.

 עוד בחברה

 • 'ויקטורי' בלונה פארק

  רשת 'ויקטורי' חוגגת אירוע לקוחות מיוחד וחגיגי בלונה פארק ביום חמישי ה- 26/10/17. בתכנית הופעה של סטטיק ובן אל תבורי ועוד שפע של הפתעות בלתי נשכחות לצד שימוש חופשי בכל מתקני הלונה פארק.
 • כל המידות הנכונות!

  בחמישי שישי הקרובים יתקיים יריד האופנה "שוות. מתלבשות" בעזריאלי חיפה בו יציגו יבואני ויצרני אופנה במגוון מידות רחב במיוחד- ממידה 36 ועד למידה 54.
 • מגייסים לתיאטרון!

  שחקנים, חושבים שאתם מתאימים לתיאטרון חיפה? שלחו קו"ח ותמונה לכתובת yoalit@ht1.co.il עד לתאריך 25.10.2017!
 • מצביעים לחנניה טל.

  דור יתח, הלא הוא חנניה טל האגדי, בתחרות האודישנים המצחיקים של אקס פקטור במאקו. אז תצביעו לו. למה? כי הוא מלך.
 • הצעה על הים.

  מזל טוב לזוג היפה! ג'יני חכמון ודניאל איקן בנות ה 28 הופכות בקרוב לזוג באופן רשמי.
 • "בילי שוורץ" רושם הישג נוסף

  המחזמר המצליח "בילי שוורץ" של תיאטרון חיפה שכבש את לב הקהל והמבקרים, הוזמן לסדרת הופעות בתיאטרון היהודי "הרולד גרין" בטורונטו במסגרת חגיגות 70 שנה לישראל
 • כוכבי שנות ה 80 מצדיעים לשלום.

  צפו בממוקה, ויטלי, ראשל, קוקו, פרדי פלאברה, חלבי, מורדי אוחנה, אילנה ועוד כוכבים מהסדרה שנות השמונים בסרטונים אדירים!
 • סיכום פסטיבל הסרטים

  הסרט  "העדות" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, הסרט "ארץ זרה" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי התיעודי, צחי גראד זכה בפרס השחקן הטוב ביותר.
 • תופסים אזימוט בחיפה.

  משה אדרי, שוקי פרידמן, מאיר פניגשטיין, יפתח קליין, חלי ומשה שחר, גליה ישי ועוד רבים וטובים הגיעו לפרגן ולכבד את מייק בורשטיין.
 • פגישה עם נוצרים תומכי ישראל.

  בחודש הקרוב העמותה תמשיך לקבל אלפי אורחים מכל העולם שיפקדו את המוזיאון שהוקם בקריית החסד בעמותה. ככה יישמר זיכרון השואה ותיגבר התמיכה במדינת ישראל.
 • יומולדת יש רק פעם בשנה

  שלום שיטרית, הבעלים של חברת "שתית" ושל מלון הבוטיק "וילה כרמל", הזמין לרגל יום הולדתו שחל אתמול כמה חברים טובים לגינת המלון כדי להרים כוסית, לנשנש, להתמנגל וכמובן לאחל מזל טוב.
 • 50/70 במוזיאון ינקו דאדא,

  ביום שבת בפתיחת התערוכה 50/70 (50 שנה להוצאת הספר "מסדר הלוחמים" ו-70 שנה למדינת ישראל) במוזיאון ינקו דאדא, פתח את התערוכה ח"כ עמר בר-לב שזו סגירת מעגל שכן אביו של עמר, חיים בר-לב נכח בהשקת הספר לפני 50 שנה.
 • דואט של מיכליות.

  מיכל הקטנה הגיעה להופעה בקריון השבוע, שם צירפה להופעה שלה את מיכל מאי, מנהלת השיווק של הקריון, שתשיר איתה דואט. ויש גם וידיאו שיעיד על כך…
 • ״כנפיים של קרמבו״

  אפי הראל ואילן סלע יחד עם שלומית בוסקילה קיימו מסיבת אופנה שמחה בעזרתה של אשת התקשורת ענת שקד,במתחם הנמלה בחמישי בערב .הקונספט של הערב היה שיתוף פעולה חברתי מדהים עם מגוון מובילי דעת קהל במקום אחד
 • סוכות בחיפה.

  מגן האם לפסטיבל הסרטים, פסטיבל בית גלים ותערוכת הקריקטורות ןעד פסטיבל נווה יוסף. סוכות בחיפה.
 • רדיו אקשן

  זה כבר הפך למסורת ובכל זאת זה מרגש ומאתגר בכל שנה מחדש. אירוע הסיום והכרזת הזוכים של 'אקשן פלאנט 8', התארח גם השנה בספורטן חיפה במסיבת בריכה מושקעת ושמחה.
 • מחווה לזמר העברי.

  כחמש מאות בליינים הגיעו בשלישי לערב מחווה לזמר העברי בו אירחה אילנה טובים את סי היימן ואיתן מסורי.
 • תערוכת צילומים ערכית.

  "אני מאמין בקידום ערכים של תרבות, אומנות, חינוך וספורט בעיר חיפה ורואה בקידום רעיונות בתחומי התרבות והאומנות כלי אסטרטגי ראשון במעלה לחיזוקה של האוכלוסייה." אלכס אברמוב, יו"ר 'חיפה יפה'.
 • למרות הגשם "ילדוקים 2" מוצלח

  ילדוקים 2 ורוק סוכות ממשיכים בחול המועד למרות מזג האוויר אירועים שהפכו למסורת משמחת בסוכות ושאליהם הגיעו אלפי חוגגים
 • פגישת פסגה חיפאית.

  עורך הדין החיפאי דוד עציוני, יחד עם איש העסקים אודי אדמתי נפגשו השבוע עם מנכ"ל עיריית חיפה גדי מרגלית לרגל יום הולדתו. היה שמח ופורה.
 • מחיפה ללונדון.

  אביתר דרעי ובראל רז בני השלושים וקצת הגיעו למרכז הכרמל לפני כמעט חמש שנים ובנו אימפריה בשם 'רובן'. עכשיו הם עושים חיל גם בלונדון. סיפור הצלחה על הכרמל.
 • חלוק הפלא.

  אפשר לסמס, אפשר לשחק בנייד ואפשר גם לקרוא כתבות באתר של ניוז חיפה קריות… ככה זה כשמתחשבים בלקוחות…
 • הכרמל המתחדש.

  סוף תקופת השלכת: אחרי שדיווחנו על מקומות רבים שנסגרו במרכז הכרמל וציר מוריה, יש לנו דברים טובים לספר לכם. וזו רק הכתבה הראשונה בנושא.
 • "האודיטורים זה שם דבר כאן בחיפה. אין אחד שלא מכיר." צילום: צוות ניוז

  פסטיבל סרטים מהסרטים

  פסטיבל הסרטים בחיפה הרים מסך אמש באווירה בין לאומית, ואלפי מבקרים שפקדו את אולמות הקולנוע ואת רחבת האודיטוריום
 • החתונה של דנה ותמר.

  אם עדיין לא התקשרתם לאחל מזל טוב ענק זה הזמן, כי דנה שפירא המלכה מחומוס בר רייצ'ל ותמר ג'ונסון מתחתנות בשישי הקרוב. שיהיה במזל טוב!
 • משמחים את הניצולים.

  ביום שני האחרון הגיעו תלמידי ביה"ס בסמ"ת שבחיפה אל המועדון החברתי של ה"בית החם של ניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" ושימחו את הניצולים. כל הכבוד.
 • תרגישו בבית.

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי והשבוע החג האחרון בחגי תשרי, חג הסוכות, מזמין אותנו לעבודה רוחנית. אנחנו מהדהדים עם הטבע, עם עונות השנה וכמו אמא אדמה המתכוננת לעונת החורף ומתכנסת אל תוך עצמה, כך גם אנחנו. חג אחרון לפני שגרה ארוכה. כחלק מההתכווננות הרוחנית שלנו, נקים סוכה שתאפשר לנו לצאת מהבית הקבוע אל הבית הזמני, ועל הדרך ללמוד שיעור אחד או שניים.
 • מצייר מהלב.

  יוסי כהן זרנקין, בכיר בבנק פועלים לשעבר, כלכלן ומנכ"ל בצמנטכל בהווה ומוותיקי הבוהמה החיפאית, הוא גם משורר וצייר שלאחר שלושה ספרים וכעשר תערוכות הוא ממשיך ומצייר ציורים חדשים לתצוגה עתידית. ראיון חגיגי עם דמות מפתח חיפאית.
 • חומוס חדש בקסטרא

  חומוס דובנוב 26 שהתחיל לפני 5 שנים כחומוסייה קטנה ברמות רמז כסניף ראשון מבית חומוס אליהו ומשם במהלך השנים עבר לעצמאות כחומוסייה ייחודית פותח סניף חדש בקסטרא.
 • הרימו עוגן

  פאב העוגן אחד ממוסדות הבילוי הוותיקים והמוכרים בחיפה, יחגוג 75 שנים להיווסדו בחול המועד סוכות ב- 3 ימי פסטיבל שיכללו הופעות וחגיגת בירות מכל העולם.
 • חולמים שלום

  אחווה שכונתית יוצאת דופן בארוע 'תקווה לשלום' ע"י כל הגילאים וכל הדתות, בשלוחת מתנ"ס ליאו באק, מבית החברה למתנ"סים הארצית
 • 'נפגשים' עם חני נחמיאס

  פרויקט נפגשים מציע מגוון רחב של סדנאות, הרצאות מעשירות, פעילויות מהנות ותכנים במגוון נושאים. התכנים מועברים באמצעות מרצים מובילים, בניהם: יאיר ניצני, מיכל צפיר, יובל אברמוביץ'. כמו כן, מתקיימות פעילויות לילדים – חיפזון וזהירון, ילדוגא'ז, הבאגיס ומומחים מהבנק מרצים על מגון תחומים פיננסים בניהם: משכנתא, פנסיה, שוק ההון, חסכונות ועוד.
 • עזריאלי חיפה אחד מחמשת המצטיינים בארץ!

  קניון עזריאלי חיפה אשר נמצא בתנופה חסרת תקדים בשנה האחרונה מקבל חיזוק לכך ועל פי דוחות חברת RIS הקניון הציג עלייה של כ-8% בפדיונות בראש השנה הנוכחי לעומת שנה קודמת , אחד מחמשת הקניונים המצטיינים בארץ לתקופה זו .
 • סיור מוצלח!

  השבוע נערך בלה קפלה בקסטרא סיור עיתונאים מקפריסין שהתרשמו עד מאוד ואף הרעיפו מחמאות למארחים.
 • הקריון בתאוצת פיתוח!

  סברובסקי, Is about, Fetish וחנויות נוספות נפתחות בקריון, זה הזמן להתחדש לקראת החגים!
 • בית ספר למקצועות היופי בקניון עזריאלי עכו

  הסניף החדש ימוקם בקומת הרחוב של קניון עזריאלי עכו וישתרע על פני 360 מ"ר. המתחם יכלול ארבע כיתות מקצועיות ללימוד: איפור מקצועי, החלקות שיער, עיצוב שיער ותסרוקות כלה וערב, טיפולי פנים, עיסויים, בניית ציפורניים, פדיקור, מניקור ועוד. חלק מהקורסים מוכרים בהכשרה מקצועית בפיקדונות לחיילים משוחררים. את קורס לימודי האיפור המקצועי מעביר צורי לתלמידיו באופן אישי.
 • השליח שלנו בטורונטו.

  עידו מרדכי, צעיר חיפאי ידוע בן 18 שעושה חיל בשנת השירות שלו בסוכנות היהודית בטורונטו קנדה, פגש בשני ידוענים, ג'יימס פרנקו וג'יימס קורדן ושוחח איתם. על מה? על ישראל כמובן.
 • שגב בקריון בשיפוצים.

  מסעדת שגב קונספט בקריון נסגרה אך לדברי בעלי המסעדה רק לשיפוצים לחודשיים הקרובים ולאחר מכן מבטיחים שתיפתח שוב בקונספט אחר אך עדיין של השף משה שגב.
 • מרימים לחיים בכרמל

  צוות בית החולים כרמל מרים כוס לחיים ולחיי השנה החדשה: "כרמל הוא הראשון בכל משימה, העובדים שלנו הם הכוח המניע של בית החולים. שתהיה לנו ולכל עם ישראל שנת בריאות"
 • אבא גדול.

  מורן אייזנשטיין שנמצאת בעידן של שינויים והצלחות רבות כותבת פוסט מרגש על התקופה האחרונה שעברה ועל ההתחזקות שלה.
 • סליחה רב ממדית

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי והשבוע יחול יום הכיפורים. זהו חלון זמן להתבוננות פנימית ועריכת חשבון נפש על התנהלותנו לאורך השנה שחלפה. יום של פסק זמן רוחני שבו השכינה קרובה מתמיד והאנרגיה הנובעת מחיבור של עם שלם, חזקה, מורגשת ומרגשת.
 • קרקס של יהודים בחיפה

  בראשון התקיימה ההצגה הראשונה של "קרקס של יהודים"- הצגה חדשה של תיאטרון חיפה בכיכובם של סיגלית פוקס, לירית בלבן, יעל לבנטל, שרון דנון, אייל רוזלס, יואב בר לב, רון ריכטר ו-ולדי פסחוביץ. האירוע התקיים בנוכחות בכירי התיאטרון.
 • חוגג בחום ואהבה

  ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, חגג בראשון את יום הולדתו ה-53 וזכה ליותר מאלפיים ברכות חמות ואיחולים לבביים.
 • DGTL  בישראל!

  פסטיבל המוזיקה והאמנות הבינלאומי DGTL מגיע לישראל! חמישי, 5.10.17, סוכות, מהצהריים עד הלילה, גני יהושע.
 • ביקור בפארק מדעי החיים

  ראש העיר חיפה ביקר לראשונה בבניין הראשון בפארק מדעי החיים לאחר סיום העבודות בו והשתתף באירוע הרמת כוסית לשנה החדשה שערכה החברה הכלכלית לחיפה במקום.
 • פטיש בגרנד.  

  הגרנד קניון ממשיך בתנופת ההתרחבות כשהחודש הצטרפה לגרנד חנות חדשה ובועטת של מותג ההנעלה פטיש (Fetish) מקבוצת מאניה.
 • תשע"ח ברוכה תהיי.

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי, והשבוע חשבנו על השנה היוצאת, ערכנו סיכומים, למדנו והסקנו מסקנות. בנקודת הזמן הזו, המבט מופנה קדימה, הלב מתמלא בציפייה ורשימת המשאלות לעצמנו ולאחרים מתארכת. נראה כי חלון הזמן למימוש החלומות, נפתח כעת. השנה החדשה כבר כאן.
 • חוגגים את השנה החדשה

  במרכז הרפואי כרמל חגגו את כניסת החג, וגם בנות מרכז השירות והמידע לניתוחים חגגו לאחר שנה של עבודה קשה: כל אחת מהבנות תרמה מכישרונה ויחד הן הרימו ארוחה חגיגית וטעימה במיוחד
 • היי, צפונה!

  ניצה בן-צבי, מנכ"לית תיאטרון חיפה, לקחה בסוף השבוע האחרון פסק זמן מהפעילות הקדחתנית בתיאטרון, ועלתה עם משפחתה צפונה, לסופ"ש ירוק ורגוע ב"מלון מטיילים מטולה" לחגוג יומולדת ליוני שלה.
 • קבלו את נער ונערת השנה

  באירוע נוצץ, כמו בהפקה הוליוודית, הוכתרה דנה בניש בתואר נערת השנה ואילו רום לוי קטף את התואר הגברי, נער השנה של חיפה והצפון לשנת 2017. התחרות בחסות סוכנות הדוגמנות יולי ובהפקת זאזא כהן התקיימה בחמישי במרכז קסטרא לעיני קהל משולהב של מאות אנשים
 • מכתב לצוקרברג.

  אסי אברהמי כותב מכתב קצר לצוקרברג על עולם הפייסבוק השקרי שנייה לפני שהוא שובר את הכוס (היום!) ומודה לו על האהבה החדשה שאיתו.
 • חוגגים רה"ש ברחבה

  יומולדת לטומי בלובי, המפ"צ הגדול במרפסת, 20 שנה לגאלה בגושפנקא, הקאסה במוריסון, הבוגרשוב, המאיו או הנמל…… סופ"ש מסיבות ארוך בראש השנה….
 • ירוק עולה בעמותת ״יד עזר לחבר״

  היום, יום שני 18.9.2017, הגיעו שחקני מועדון הכדורגל של מכבי חיפה אל מתחם עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה וזאת על מנת לסייע באריזת חבילות מזון לניצולי השואה ולנזקקים, לרגל ראש השנה.
 • יהל מפרגן לויני ויצ'י.

  הוא מופיע כבר שני עשורים בארץ ובעולם, הוציא דיסקים רבים ונכנס 3 פעמים לטופ 30 ברשימת הדיג'יי מאג העולמית. כעת הוא מפרגן חזרה ומצביע לצמד ויני ויצ'י המועמדים להיכנס לרשימה המכובדת.
 • פסטיבל הסרטים 2017!

  בפסטיבל יוקרנו סרטים נבחרים וזוכי פרסי הפסטיבלים החשובים בעולם. הסרטים החדשים של המאסטרים בקולנוע העכשווי – אנדריי זבייגנצב, אנייס ורדה, ג'יאני אמליו, הונג סאנג- סו, האחים טביאני, יורגוס לנתימוס, לוקרציה מרטל, פן-אק ראטאנארואנג, קלייר דני וראול פק, לצד סרטי יוצרים חדשים ומסקרנים, ייחשפו השנה.
 • עובדי נמל חיפה למען הנזקקים לקראת החגים

  ביום חמישי האחרון, כמידי שנה, יועד מחסן 9 בנמל חיפה להתארגנות גדולה להכנת מאות חבילות מזון לחג עבור נזקקים באזור חיפה והקריות.
 • מארחים ניצולי שואה לחג.

  ליאור ויואב גולדברג מבקשים לארח בביתם בחג משפחה של ניצולי שואה לאחר שבשנה שעברה לא הצליחו למצוא משפחה לארח. נקווה שהשנה יעלה בידם.
 • מרימים כוסית בתיאטרון.

  תיאטרון חיפה לבש חג השבוע כאשר מכובדי התיאטרון בראשות ראש העיר הרימו כוסית לכבוד השנה החדשה על בופה, מוזיקה ומינגלינג.
 • טקס הרמת כוסית לחג בלאטי יזמות

  חברת לאטי יזמות שבבעלות היזם יוסי לאטי וחברת האופנה רנואר, קיימה השבוע טקס הרמת כוסית לחג לעובדים הבכירים במשרדי החברה הממוקמים בחוצות המפרץ, בתפריט כיבוד עשיר מהקייטרינג של מיקי שמו.
 • סיכום לפני סיום

  המיסטיקנית אורנה וידאל בטור השבועי, והשבוע זמן מיוחד עובר עלינו. אנו נמצאים ימים ספורים לפני השנה החדשה, שתבוא עלינו לטובה. רגע לפני סיום כדאי שנשים לב לאירועים המתרחשים דווקא עכשיו, המכינים את השטח לזמן החדש שעוד יבוא
 • הרמת כוסית ופרידה

  הרמת כוסית לרגל ראש השנה התקיימה במרכז יום לקשיש בעיר במעמד ראש העירייה, כשבמקביל נפרדו מהמנהלת הוותיקה, פנינה פלד
 • פיסגת מנהיגים

  מפגש מעניין התקיים ברביעי בלשכת ראש העיר חיפה יונה יהב אשר אירח את אשכל המנהיגות של מועדוני רוטרי באזור
 • יום מפנק של שופינג וסטייל בגרנד קניון

  הזוכה המאושרת בפעילות הפייסבוק של הגרנד קניון הגיעה ליום שכולו פינוק בגרנד קניון בליווי הסטייליסטית שירי וייצנר וצוות צילום בהנחייתה של לימור כרסנטי, שגם ערכה את היח"צ לפעילות
 • מיומנה של ליאל ההריונית.

  יח"צנית העל ואשת התקשורת, ליאל אלנקווה, מגיעה לחודש השישי בהריון ומספרת ליומן שלה איך זה מרגיש. ועוד משהו, אל תעצרו אותה ותשאלו אם היא בהריון!
 • 'נפגשים' במזרחי טפחות

  במסגרת פעילות "נפגשים במזרחי טפחות", התקיימה השבוע הרצאה בסניף נווה שאנן בנושא עולם הדיגיטל ואיך הוא מופעל עלינו.
 • זוגלובק חגג יומולדת שמונים

  המותג הותיק בישראל זוגלובק חגג יומולדת שמונים בסוף שבוע אחרון וזו סיבה למסיבה
 • ערב טוב קיסריה

  דוד, יעקב ומשה גולברי – בעלי חברת האופנה גולברי אירחו אתמול בערב (יום שני ה 11.9) זו השנה התשיעית ברציפות למעלה מ-4,500 אורחים באמפיתיאטרון בקיסריה, אירוע שהפך לאבן דרך בעולם האופנה הישראלי: תצוגת אופנה וחשיפת קולקציית סתיו חורף לשנת 2017/18.
 • סיפורי ההיכל במוצקין.   

  כאבי הגב של מיקי מוכתר, צורי מנגנים בחצוצרה, החגיגה של לוגסי, הבדיחה של לסלאו והעוגה של שמו. פשוט לקרוא ולצחוק…
 • פותחים עונה בטאטאמי.

  השחקנים זכו לשמוע מפיו של ספונסר הקבוצה, יוסי כהן, מנכ"ל נקסט אורבן ושחקן כדורסל בעבר, מדוע חיפה היא העיר הטובה ביותר בעולם ומדוע בחר דווקא בה כעיר בה יממש את חזונו בתחום ההתחדשות העירונית.
 • ביקור פתע.

  ג'ובאני רוסו ומאיה פישל קופצים לביקור פתע בקסטרא דקה לפני שהם הופכים לזוג מנצח…
 • וילצ'רסקי נגד ארדן.

  וילצ'רסקי התחיל בסיפורי ארדן והלגליזציה, המשיך ביונה יהב החיפאים והקרייתיים וסיים בחיקוי של האושייה החיפאית, לירן חולצה אפורה. "אני מדבר אפורית"…
 • יריד כרמל למען הקהילה

  עמותות רבות של אנשים בעלי צרכים מיוחדים, הציגו ומכרו מיצירותיהם ביריד שנערך השבוע ביוזמת בית החולים כרמל בלובי הכניסה לביה"ח ברוח חג ראש השנה
 • ערב חשיפה למועדון רוטרי חיפה

  בשבוע שעבר התקיים מפגש חשיפה נוסף של המועדון, במסעדת הבלאק, בפני 10 אנשי עסקים ובכירים מהמובילים שקיימים בקהילה החיפאית. ותיקי המועדון, הנשיא גידי ינאי, שלמה אסיף, נחום לדר, עודד פלר ויוכי פלר סיפרו לאנשים העסקים הצעירים על המועדון בכלל ועל המועדון החיפאי בפרט.
 • עולים חדשים מלונדון

  תאומי הפוסה, אחד מבעלי החיים שזכורים לנו מסרט הילדים האהוב "מדגסקר" יגיעו בקרוב מאוד לגן החיות הלימודי בחיפה.
 • להיות ילד ליום אחד

  השבוע התקיים פסטיבל הגיימינג והאנימה של הצפון בשיתוף מתנ"ס קרית מוצקין מבית החברה למתנ"סים הארצית, GAMING NORTH