בלעדי:היפים והיפות בחשיפה ראשונה

כל המתמודדות והמתמודדים בתחרות נער ונערת השנה של חיפה והצפון 2017 לפי הסדר בו יעלו לבמה בחשיפה ראשונה, רק לגולשי האתר ניוז חיפה קריות. התחרות שתתקיים בתאריך 14 בספטמבר, בשעה 20:00 במרכז קסטרא כולם מוזמנים, הכניסה חופשית,
מועמדת מס' 1 – נועם גרבויס בת 15 ולומדת בתיכון קריית חיים שקד. תחביבים: לצאת עם חברות, להצטלם, לשמוע מוזיקה, לישון, איפור. חלומות לעתיד: להגשים את עצמה ולהיות דוגמנית מצליחה, לטייל בעולם ובעיקר להינות מהחיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 2 – יובל קבסה החיפאית בת 15 ולומדת בתיכון עירוני ה׳. יש לה כמה תחביבים, ביניהם: ריקוד ומשחק. חלומה הוא להיות בתחום תעשיית הפרסום, או להיות מעצבת פנים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 3 – אושרת לביא בת 19 למדה בעירוני ג' בחיפה, אך כיום מתגוררת  בטירת הכרמל. מאז שהיתה ילדה התחברה לתחום הצילום והיא אוהבת ליצור אמנות ודברים חדשים, כמו גם לרקוד, בעלי חיים וטבע. החלום שלה: לעשות את מה שהיא אוהבת ולהיות מאושרת בחיים. היא רוצה להצליח בדוגמנות, אך לא פוסלת לעסוק בפסיכולוגיה ואמנות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 4 – מור בורטמן בת 16 מחיפה לומדת בכיתה יא' בליאובק. תחביבים:  אוהבת ספורט  ומתעמלת אימוני TRX ,HIT. מור אוהבת את עולם האופנה והפרסום ומדגמנת כשנתיים וחולמת להצליח בעולם הדוגמנות. יחד עם זאת, היא רוצה להתפתח בתחום הספורט, להיות מדריכת כושר בצבא וללמוד במכללת ווינגייט לתואר ראשון.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 5 – מאי אדיר היא בת 17 מכפר ורדים, לומדת בביה"ס מנור בקיבוץ כברי. תחביבים: לצייר, לעשות כושר, לבשל, לצאת עם חברות, לנסוע למקומות שונים. חלומות לעתיד: להיות דוגמנית מצליחה בעולם, לעשות את כל האתגרים והחוויות ולהסתובב בעולם.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 6 – ספיר יעקוביאן בת 16.5 לומדת בתיכון רוגוזין  קריית אתא. הכי היא אוהבת לעשות שופינג וחלומה הגדול להצליח כדוגמנית בעתיד. מדי פעם היא מצטלמת להפקות מקומיות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 7 – מאי אזולאי בת 15 מיוקנעם לומדת באורט יגאל אלון. חלום אחד יש לה והוא להצליח בתחום הדוגמנות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 8 – דריה רומנוב בת 20 והיא מחיפה. אוהבת ליצור, ללמוד, לנסות ואת החיים. אחות לששה אחים אהובים ביותר. חולמת להגיע למקום הכי גבוה שרק יכול להיות, גם אם זה השמיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 9 – אופיר קדם תחגוג יומולדת 16 יום לפני התחרות. אופיר חיפאית ולומדת בליאובק. כל זמן פנוי היא גולשת בים, קיץ או חורף. בת מזל בתולה, מאוד פרפקציוניסטית וביקורתית. חלומות לעתיד: להיות דוגמנית מצליחה.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 10 – דנה בניש בת 15 וחצי, מנהריה, לומדת בבית ספר עמל מדעים ואומנויות. אוהבת לעשות כושר, להיפגש עם חברים, לטייל בארץ ובחו"ל ובעיקר לעשות שופינג. החלומות שלה: לעשות את מה שהיא אוהבת ומה שגורם לה להיות מאושרת. דנה רוצה להיות מהנדסת חשמל או מנהלת בנק, או מעצבת אופנה, אבל הכי היא רוצה להיות דוגמנית או שחקנית.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 11 – שחר פינס בת 16.5 מזיכרון יעקב, לומדת בתיכון המושבה. אוהבת ספורט, ריקוד ולבלות עם חברות. חלומות לעתיד: להצליח בתחום הדוגמנות ובנוסף ללמוד ראיית חשבון.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 12 – שקד אברהם בת 15 וחצי, לומדת באורט קריית ביאליק. שקד אוהבת לרקוד, לבלות עם חברים, לצאת להליכות ושופינג. חלומות לעתיד: הצלחה בלימודים, להיות מיילדת ודוגמנית מצליחה ולהתפרסם גם בחו"ל.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 13 – אופיר בריש, כמעט בת 17, לומדת בתיכון רוגוזין בקרית אתא ואוהבת לטייל, לעשות ספורט, לבלות עם חברות. אופיר מאוד רוצה להצליח כדוגמנית, תחום אותו היא אוהבת מגיל צעיר והחלום שלה הוא להתקדם בתחום ולהגיע להישגים משמעותיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 14 – ליזה טולוקביץ בת 17 וחצי אוהבת מאוד חיות וגם עולם הדוגמנות קוסם לה. הכי היא אוהבת לצאת לחופשות במקומות מדהימים ובלתי נשכחים. בעבר ניסתה ליזה פעמיים להתקבל לדוגמנות ונדחתה בגלל שהיתה צעירה מדי, אבל לא התייאשה.

מועמדת מס' 15 – נוי שמיר בת 15 לומדת באורט קריית ביאליק. תחביבים: לרוץ, לבלות עם חברות, משחקי כדור, וללמוד. חלומות לעתיד: יש לה הרבה חלומות שהאחד לא קשור לשני. מנתחת מוח, חברת כנסת ולהיות דוגמנית מצליחה.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 16 – שרון אפלר בת 16, לומדת במגמת תיאטרון וערבית באורט קריית ביאליק, רוקדת מגיל 5 בסטודיו מקצועי.  אוהבת ומקדישה את רוב השבוע לריקוד. אוהבת לעשות ספורט באופן כללי,  ריצות ואימונים. החלום שלה אמנם נשמע ילדותי אבל היא רוצה להיות מפורסמת בתחום הריקוד, או דוגמנות, או המשחק.  החלום שלה להצליח ולא לחיות חיים משעממים. שרון מאמינה בלעשות כל דבר עם המון אופטימיות ולהשתדל להוציא מכל דבר את החיובי.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 17 – דנית אפלבאום בת 16 לומדת בבית ספר שיפמן בטירת כרמל. דנית משחקת טניס כבר 12 שנים. היא מאוד אוהבת לעשות ספורט, לטייל, להיות בים ולשמוע מוזיקה. החלום שלה ללמוד סטיילינג אך גם להיות דוגמנית. כשתהיה יותר גדולה היא רוצה לעבוד בחברה הייטק.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 18 – גל עובדיה בת 18, סיימה ללמוד בתיכון רוגוזין בקריית אתא ומחכה לגיוס. אוהבת להשתזף, ספורט, מכורה לשוקולד ובעיקר לנוטלה, אוהבת מאוד לישון, לקנות בגדים ולראות סרטי אימה. החלום שלה להצליח בעולם הדוגמנות ומאוד רוצה שתחילת הדרך תהיה בתחרות נערת השנה וסוכנות יולי.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 1 – נוי בן דוד בן 16.5 מקריית חיים ולומד בתיכון המקומי. הוא אוהב לבלות עם חברים, לרוץ, אבל בעיקר להתאגרף במכון האיגרוף המקומי. חלומות לעתיד: להיות דוגמן מצליח, לשרת בצבא בצנחנים, להצליח באיגרוף ושכולם יכירו אותו, לאו דווקא בסדר הזה.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 2 – עונג אילוז בן 16 מעפולה לומד בכיתה יא' בניר העמק. החלום שלו להיות דוגמן ושחקן כדורגל בקבוצת הנוער של הפועל עפולה. עונג אוהב, כשהוא לא באימונים, להיות עם חברים ופשוט להינות. עונג קיבל את שמו בגלל שנולד ביום שבת, שזה יום של עונג.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 3 – נהוראי זינו, בן 17.5 מקרית שמואל, הוא תלמיד שמינית בבי"ס מחוז הילה. נהוראי הוא לקוי שמיעה, אך לא נותן לפרט זה לעצור אותו ולמנוע ממנו להתנהג כמו ילד רגיל לכל דבר. נהוראי נעזר במכשיר שמיעה וקורא שפתיים ושמח על ההזדמנות להוות מודל לחיקוי לילדים אחרים ולתת להם תקווה שהשמיים הם הגבול. תחביבים: פיתוח גוף, ספורט, סטיילינג. חלומות לעתיד: להיות דוגמן מפורסם.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 4 – גל לשם בן 16.5 מקריית חיים ולומד בתיכון קריית חיים. משחק כקשר/בלם בהפועל ק. חיים. חלומות לעתיד: שחקן קולנוע/דוגמן/טייס/כדורגלן במכבי או הפועל חיפה.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 5 – אדם נוסינוביץ בן 20 מחיפה משחק כדורסל, מתאמן בטיפוס הרים, אוהב לקרוא ספרים. את שירותו הצבאי התחיל כקרבי, אך נפצע, נושא רגיש, עליו הוא לא מרבה לדבר. החלום הגדול שלו הוא להיות אסטרונאוט. סיים את לימודי התיכון בעירוני א' ומאוקטובר הוא יתחיל ללמוד בפקולטה לפיזיקה בטכניון.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 6 – רום לוי בן 21 משרת בבסיס בירנית (אוגדה 91), ביחידה של קישור לאו"ם בתוך יחידת קשרי חוץ והוא הרס"פ של היחידה. רום שופט כדורגל כבר 4 שנים, בליגות א-ב של בוגרים. חולה על סדרות ותוכניות ריאליטי! מעיד על עצמו כבעל יחסי אנוש טובים, סבלני, אחראי, תחרותי, גמיש (בחיים) ומסודר. החלום שלו: להצליח בכוחות עצמו, להעלות לדרגות הכי גבוהות במה שהוא יבחר לעשות. רוצה לעסוק בדוגמנות ובמשחק.

צילום אלעד קליץ

התחרות כאמור תתקיים בתאריך 14 בספטמבר בשעה 20:00 במרכז קסטרא עם המנחים רוסלנה רודינה ושירן גולדשטיין שדר רדיו 99.5 חם אש וערוץ 24, הזמרים עומרי סבח ורון נשר, די ג'יי מושיקו ציפורה ומאמנת הכושר מעיין פטיטו, אשר תופיע בריקוד מפתיע וגם יצרה את הכוריאוגרפיה לריקוד של המתמודדים. התחרות בחסות סוכנות הדוגמנות "יולי", סוכנות הייצוג המובילה בישראל הקיימת משנת 1993 ובמשך שלושה עשורים מייצגת את הדוגמנים, הדוגמניות והטאלנטים המצליחים בישראל, כמו גם בחסות הפרוייקט "עיר ללא אלימות" בראשות סגנית ראש העיריה, הגב' יוליה שטראים. וכן בחסות מותגי אופנה מובילים כמו "ריפליי", מותג הג'ינסים האיטלקי המוביל בעולם ועכשיו גם בקריון, מותג שמלות הערב  T&E Fashion, מעצבת התכשיטיםענבל סבן, מעצב השיער מיכה איפרגן, המאפרת בעלת סטודיו לאיפור כלות וערב ענבל שמחי, "Blu משקאות אנרגטיים","אופטיקה ניו ויז'ן". סטיילינג: חן חרמון, יח"צ: חגית הורנשטיין, הפקה: זאזא כהן.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחברה

 • מגיעים לכל הפינות הנסתרות. צילום מתוך פייסבוק סמי עופר

  האמת של אצטדיון סמי עופר

  חובבי כדורגל התפקדו: מעכשיו ייערכו סיורים מודרכים באצטדיון סמי עופר, שיספרו לכם את הסיפורים שלא סופרו ועוד סודות מחדרי ההלבשה
 • מרימים כוסית לחיים

  ישראל סביון המשמש מזכיר המחוז של מפלגת העבודה בחיפה ,שוקד בימים אלו על אירגון הרמת כוסית חגיגית לכבוד חג הפסח ,המיקום ומי המוזמנים? כנסו.
 • "איבדתי את אחד האנשים היקרים שהיו לעמותה הזו"

  אלפים ליוו את ישראל כהן, שוטר לשעבר וקצין הביטחון של עמותת "יד עזר לחבר", בדרכו האחרונה: כהן נהרג בתאונת דרכים בסוף השבוע האחרון
 • ישי לוי ממלא את הזאפה

  ישי לוי ממלא את "הזאפה" בחיפה עם מיטב הלהיטים בסוף השבוע האחרון ומבצע דואט מרגש עם כותב השיר "האחת שלי"
 • ינסה לפצח את חידת הקיום האנושי. תמונה מתוך פייסבוק חנוך דאום

  "כל החיים הם תקופה קשה"

  חנוך דאום מגיע לזאפה חיפה למופע אמיתי וכנה על החיים, ויסביר לנו שאין כמעט בעיה שמגבונים לחים לא יכולים לפתור:
 • אלבומו הרביעי הגיע ל-40,000 עותקים. צילום: מאי משה

  עידן עמדי עושה את קיסריה

  בקרוב עידן עמדי מגיע לקיסריה עם מיטב הלהיטים:
 • בירה ב-10?

  השבת החדשה בבארקי: חיילים מחיפה והסביבה? בירה ב-10 ועוד מלא פינוקים
 • נימה קטלב. שבתאי. תמונה: יחסי ציבור

  בואו ניקח אוויר

  ביום שישי הקרוב לוקחים אוויר: אירוע פרי שיתוף פעולה חלוצי של המאבק נגד התעשייה המזהמת ומיזם אמנות הפועל לקידום אירועי אומנות חיפאיים
 • אז איך עושים את המיליון הראשון? תמונה: יחסי ציבור

  מה חיפשה ענבל אור בחיפה?

  מעניין אתכם כיצד ענבל אור השיגה את המיליון הראשון שלה?
 • "אני רואה את עצמי עושה הרצאות על אורח חיים בריא, ואיך לא ליפול לאנורקסיה" צילום מתוך אינטגרם

  מיהי מעצמת האינסטגרם שסבלה מאנורקסיה והיום מסייעת לנשים?

  אביטל כהן היא מעצמת אינסטגרם ישראלית עם קרוב למיליון עוקבים: "בצעירותי סבלתי מאנורקסיה, ואז התאהבתי בספורט. היום אני עוזרת לנשים עם הפרעות אכילה לחיות אורח חיים בריא". ראיון מעורר השראה
 • פתחו את הלב ביום המעשים הטובים. צילום: עצמי

  יום של מעשים טובים

  יום שלם של מעשים טובים: איך ג'פאן ג'פאן פינקו ניצולי שואה מעמותת יד עזר לחבר? "מי ייתן ותמיד נהיה בצד הנותן"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • החיפאי שעשה את זה בגדול: החוזה החלומי של סטטיק ובנאל

  אנד נאו אין אינגליש: סטטיק ובנאל חתמו בחברת התקליטים הגדולה בעולם, בה מיוצגים בעבר ובהווה בין היתר קייטי פרי, קולדפליי, סנופ דוג רובי וויליאמס ועוד רבים ומצליחים
 • איך חגגו בטמפל בר את יום האישה?

  הבר אירח 60 נשים עיוורות ו/או לקויות ראייה, לאירוע שמח במיוחד הכולל ארוחת בוקר, מוזיקה והרצאה מרתקת והכל כמובן תרומה
 • הופכות את היוצרות

  לאיזו מתאמנת שלה הגיעה שר פיטנס לפרגן בשבוע האופנה?
 • בית ליד הים. תמונה: יחסי ציבור

  קולנוע צרפתי במיטבו

  המהדורה ה- 15 של פסטיבל הקולנוע הצרפתי תיפתח ב-14 במרץ בסינמטק חיפה עם תכנית מגוונת המעוררת מחשבה על המצב החברתי, על ההיסטוריה ועל המורכבות של בני האדם
 • הצצה לחדשנות בעולם היופי

  בוקר יוקרתי נפתח בקליניקה של ד"ר אלמן: בפאנל תקשורתי של מובילי דעה שהתקיים בסניף קסטרא חיפה התקבלה הצצה אל טיפולי העור החדשניים בעולם היופי
 • האם יש ספסרות בכרטיסי המופע של עומר אדם בחיפה?

  תחליטו אתם: סמי עופר חיפה, 30,000 כרטיסים נמכרים בפחות משעה. היכל מנורה, שלושה מופעים סולד אאוט בתוך מספר שעות. איך יכול להיות שבתוך פחות משעה נמכרים 30,000 כרטיסים להופעה אחת?
 • שישי שמח בלופט. תמונה מתוך פייסבוק לופט 124

  חוזרים לתחילת שנות ה-2000

  ההרכב LASGO, אחד מההרכבים הבולטים בתחילת שנות ה-2000 נוחת בלופט 124 להופעה נוסטלגית בעוד שבועיים: יוני לם, הבעלים של הלופט 124 ומפיק ליין 27+, סיפר לנו על הרעיון מאחורי המסיבה ועל הסיבה שכולנו כל כך אוהבים נוסטלגיה
 • ליאור נרקיס בא לשיר לכם

  ליאור נרקיס מסיים את סיבוב הופעות החורף שלו מגיע הישר אלינו למרכז הקונגרסים חיפה; גם כאן, בדף מכירת הכרטיסים מזהירים מפני ספסרות
 • מחווה נחמדה. צילום: עצמי

  מה עומד מאחורי הדף 'אבא פגום'?

  הכל התחיל כשאשתו הגיעה לחדר הלידה והוא הפך לאבא. סער בן הרוש, קרייתי ואבא פגום וגאה יצר דף פייסבוק מיוחד בעל כמעט 200 אלף עוקבים. "זה הגיע למצב שמישהו משתף את מקלון בדיקת ההריון של אשתו"
 • צפו: כך נראינו הבוקר בתור למכירת הכרטיסים של עומר אדם

  טירוף בלתי מוסבר: כשעה לאחר פתיחת מכירת הכרטיסים המופע הורכז כסולד אאוט; צפו בהמוני האנשים שהמתינו בקופות; ומה עם אלו שלא נשאר להם כרטיס?
 • תכוונו שעונים: מכירת הכרטיסים למופע של עומר אדם בסמי עופר תכף מתחילה

  לפני מספר דקות עומר אדם בישר לקהל המעריצים על פתיחת מכירת הכרטיסים. אז מתי אתם שואלים?
 • עומר אדם מגיע לסמי עופר!

  תוציאו רגע טלפונים, תפתחו את הסטורי: עכשיו זה רשמי, עומר אדם מגיע להופעה באצטדיון סמי עופר. מתי תחל מכירת הכרטיסים?
 • שחררו את הבעלים ובואו לצחוק

  לרגל יום האישה, הדר לוי מגיעה לחיפה בסטנד אפ הורס לנשים בלבד
 • צילום מתוך פייסבוק

  הוקרת נשים פעילות בקהילה

  באירוע מרגש שנערך השבוע הוענקו 13 אותות הוקרה לתושבות קרית מוצקין על מעורבותן בקהילה במעמד ראש העיר
 • החבר יונה יהב מברך. צילום: עצמי

  העיר חיפה צהלה ושמחה

  חיים גרשון, איש העסקים החיפאי חגג 70 שנים בסוף השבוע האחרון. מי הגיע לברך ולחגוג עם גרשון?
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • "אני מקבל הודעות מגונות גם"

  ניב אדרי הוא דיג'יי מצליח ורק בן 21: "אני מסיים מסיבה, ולמחרת קם לצבא. אני חושב שזו שגרת חיים מעניינת", "במועדונים יש המון פיתויים, אני מקבל הודעות מגונות גם"
 • "אצטדיון סמי עופר הינו מותג בין-לאומי". צילום: אלדד אלוני

  סמי עופר: מותג בין-לאומי

  אצטדיון סמי עופר משיק בימים אלו מחלקת אירועים וכנסים לשוק העסקי והפרטי ללא קשר למשחקי הכדורגל:
 • Who let the dogs out?

  איפה נצפה סטטיק מספר את הכלבים המתוקים שלו?
 • יצחק ביחד עם יו"ר מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין תמי אולמן ונציג צעירי המחוז, עו"ד יריב רז. צילום: אושרי כהן

  הפרקליטים למדו איך להיות רלוונטיים

  חגית יצחק, אשת התקשורת השיווקית, הסבירה השבוע לציבור הפרקליטים באיזור איך אפשר להיות רלוונטיים בלי לעבור על כללי הלשכה
 • הרצאתה המרתקת של לינור אברג'יל. צילום: קניון שער הצפון

  כוח והעצמה נשית

  מאות נשים הגיעו להרצאה של לינור אברג'יל בשבוע האישה בקניון שער הצפון, אשר ריתקה את הקהל בהרצאתה על כוח והעצמה נשית
 • לא לאלימות בנשים!

  הרצאה מיוחדת תיערך במרכז פנורמה ביום האישה הבינלאומי: הרצאתו של ניר אלימלך, על סיפור חייה ומותה של ענת אלימלך אחותו, שנרצחה על ידי בן זוגה
 • בא לכם לקשקש?

  הלהיט הבא כבר פה? בואו לשמוע את השיר החדש שהפיק הדיג'יי דני גיטלס בשיתוף עם יותם שוורץ
 • שקדו על המסיבה ימים ולילות. מארגני המסיבה. צילום: עצמי

  המסיבה הכי שווה בעיר

  "כיאה לחגים, המחירים במקומות הבילוי בשמיים והצפיפות חוגגת. אז למה לא להרים מסיבה של חברים, וחברים של חברים?"
 • בלעדי: למה הוזעקו שוטרים לביתו של אייל ברקוביץ בנאות פרס?

  מה הסיבה שהוזמנו שוטרים לביתו של אייל ברקוביץ' בחיפה בסוף השבוע האחרון?
 • איך יחגגו היום את יום האישה בקרית אתא?

  יום האישה הבין לאומי קרב ובא, והיום תושבות עיריית קרית אתא נהנות מתכנית אמנותית ומיוחדת לערב נשי במיוחד. אז מה בתכנית?
 • יבצעו את מיטב השירים. קרדיט תמונה: נטלי פאוורס

  ברודווי בישראל

  כוכבת ברודווי הנודעת קארי סיינט לואיס, תגיע לראשונה לישראל ולתיאטרון מוצקין ב-16.3 להופעה משותפת עם הזמר והשחקן הישראלי צחי סיטון ב-"ברודווי-ישראל": מופע מוזיקלי ייחודי ומרגש אשר יכלול את מיטב הלהיטים הגדולים ביותר שהועלו בברודווי לאורך השנים
 • המופע שרבים חיכו לו. צילום מתוך פייסבוק טירת כרמל

  אז איך חגגנו את פורים?

  חג הפורים ביקר אותנו לזמן קצר ואיתו החגיגות: איך חגגו את החג השמח ביותר בשנה בעיריות השונות?
 • טיפקס. למען הילדים. תמונה מתוך פייסבוק לימור כרסנטי יח"צ

  טיפקס למען עמותת ל"ב

  אירוע התרמה מהלב למען עמותת ל"ב- להילחם ביחד למען ילדים חולי סרטן יתקיים ב-19.3 עם הופעה מיוחדת של להקת טיפקס
 • "הקופה היא אתם, שמרו עליה"

  במילים אלו סיים גיל חיימוביץ מנהל מחוז צפון היוצא של "מאוחדת" את נאום הפרידה שנשא בטקס פרידה מרגש מתפקידו
 • עם הפנים קדימה. תמונה מתוך פייסבוק.

  הרגשתי שההדחה שלי לא הייתה הכי הוגנת"

  מגיאור ביטון היא אחת שזוכרים. בראיון מיוחד היא סיפרה לנו על התכנית שהשתתפה בה לפני אקס פקטור, "פושרז": "הרגשתי שהם פחות מתעסקים במוזיקה ויותר בצהוב שמסביב", על הציוות עם צויטי ובסטוני: "מבחינתי היה פה גם ערך מוסף מאוד גדול, מסר של שלום" ועל ההדחה: "אני יכולה לומר שבתחושה שלי זה לא היה פייר בכלל. ראיתי שסאבלימינאל עושה לי פרצופים"
 • חלק בלתי נפרד וחשוב בפסקול המוזיקה הישראלית. היהודים. תמונה: יחסי ציבור

  היהודים באים

  להקת 'היהודים' מציינים 22 שנות עילות במופע מחשמל ומיוחד בזאפה בחיפה:
 • מי בכלל צריך רכב?

  MOBIKE ענקית הטכנולוגיה הסינית לאופניים שיתופיים מגיעה לצפון: פיילוט ראשוני בחינם יחול תוך כחודשים בקריית ביאליק ומוצקין! האופניים זמינים לרכיבה באמצעות הפעלת אפליקציה ייעודית; מעבר לפעילות העירונית הקבועה, מערכי אופניים יהיו זמינים בכנסים, פסטיבלים, אירועים תרבותיים גדולים כתחליף לתחבורה ציבורית
 • כיצד שימחו תלמידי בית הספר עירוני ג' את דיירי המחלקה הסיעודית של "דור כרמל"?

  כיצד חגגו תלמידי כיתה ח' בבית הספר עירוני ג' את פורים עם דיירי המחלקה הסיעודית של "דור כרמל" בית לדיור מוגן את חג? "עם הצעירים האלה אני גם מרגיש לרגע צעיר". הפעילות הייתה יוזמתם של בני הנוער הצעירים
 • " יש לילות שיש דיסטנס ויש לילות שאני אומר וואלה, כל הקהל פה בטירוף ובזרימה". תמונה מתוך אינסטגרם

  "אנשים תקועים בטלפונים כל הערב, אני רואה את זה מהצד. יותר מעניין אותם לראות סטוריז באינסטגרם"

  פלג בר הוא דיג'יי כבר 16 שנה בתחום, ומי כמוהו מכיר את חיי הלילה: "הקהל לא באמת בא ליהנות, אלא הוא בא בגלל אנשים אחרים" ודעתו על האינסטגרם: "כל הרשתות החברתיות הרסו את חיי הלילה. אנשים תקועים בטלפונים כל הערב, אני רואה את זה מהצד"
 • משמחים את ילדי אקי"ם

  נשף פורים שמח וחגיגי נערך לפני מספר שעות למען ילדי אקי"ם, ילדים בעלי מוגבלויות במתנ"ס קרית ביאליק: מאפרות, דיג'יי, תחרות תחפושות נושאת פרסים וכיבוד עשיר כיד המלך. רבים מחיפה הגיעו בכדי לשמח את הילדים ולעשות להם פורים שמח
 • מי אמר שאיפור זה לא תחפושת?

  עדי לוי מאפרת מקצועית מבית הספר למקצועות היופי של ירין שחף, נתנה לנו לכבוד חג הפורים מספר הצעות לאיפור משוגע שכל אחד יכול לעשות. זהירות: איפור אפל לפניכם
 • חוגגים את פורים בעיזה בר. תמונה מתוך פייסבוק

  לאן שווה לצאת בפורים?

  פורים הוא חג מהיותר שמחים שידע העם היהודי. איך בדיוק נחגוג אותו כאן באזור חיפה והקריות? הכנו לכם כמה הצעות לבילוי
 • הפרזנטורית החדשה של המותג. צילום: אביב חופי

  קבלו את הפרזנטורית החדשה

  רגע אחרי שחשפה כי עור פניה נהנה כבר עשר שנים מהזרקות בוטוקס, ולא נשען רק על גנטיקה משובחת, נבחרה גלית גוטמן להיות הפרזנטורית החדשה של מרכזי רונית רפאל
 • פורים שמח ומשמח

  עמותת ל"ב חגגה את מסיבת הפורים המסורתית עם ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם: הופעה, מאפרות, ליצנים וכיבוד עשיר והכל כמובן תרומה של אנשים שפתחו את הלב בכדי לשמח את הילדים בחג הכי שמח בשנה
 • באיזו סוויטת בוטיק בילתה המאמי של המדינה בחיפה?

  נצפו: רלי לוי והחבר הטרי נצפו בסוף שבוע רומנטי וחיפאי. אז איפה הם בילו?
 • "אמא שלי חרדית אבל היא ממש אוהבת את בת הזוג שלי"

  אגם יפרח היא צעירה בת 21, עם חשבון אינסטגרם לוהט בעל 141,000 עוקבים. בשיחה אחד על אחד, גילינו הרבה יותר מתמונות חושפניות: בית חרדי לשעבר, התעללויות מיניות, שיקום וזוגיות בריאה ומאושרת עם בת זוג. אז שאלנו אותה כמה שאלות
 • חולמת להופיע על המסלול בשבוע האופנה?

  תמיד חלמת לדגמן? זו ההזדמנות שלך! המותג TWENTYFOURSEVEN בחר לפתוח לקהל הרחב את ההזדמנות ליטול חלק בתצוגת האופנה העונתית של המותג: האודישנים יתקיימו החודש בגרנד קניון חיפה
 • מאמנת כושר ומנטורית בינלאומית. תמונה מתוך פייסבוק

  שר פיטנס מתרחבת

  כוהנת הכושר של ישראל שר סנדה מרחיבה את סניף הדגל בקריות: "אני שמחה לבשר כי סניף שר פיטנס קריות גדל ומתרחב, והכל למענכם לקוחות סניף הקריות"
 • מושיטים יד

  שני ערבי התרמה של מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית יערכו בחיפה והקריות: אודי כגן ועדי אשכנזי מגיעים לחגוג איתכם את פורים; כל ההכנסות הינן תרומה לעמותה
 • לתת לספורטאים את הטוב ביותר. תמונה: מתוך פייסבוק

  מכבי חיפה כרמל זקוקים לעזרתכם

  עזרו למכבי חיפה כרמל להקים חדש כושר חדש למתאמנים: "חדר הכושר הקיים אינו עומד בסטנדרטים הבטיחותיים". וגם ובמה יתוגמלו התומכים?
 • מעצבת הפנים המצליחה יסמין רביד. צילום: עצמי

  מעוררת השראה

  יסמין רביד, מעצבת הפנים המצליחה שעיצבה לכם את "הבלאק" גרנד קניון, סינמול ועוד לא מעט פרויקטים, נבחרה מבין קבוצה קטנה של אדריכלים ומעצבי פנים לצאת למסע שכולו השראה מטעם חברת טופולסקי
 • "אחרי כל כך הרבה שנים באינסטגרם אני נמצאת תחת עיניים בוחנות 7\24" צילום מתוך אינסטגרם

  תגידו שלום לאילנה קוסטרובה

  אילנה קוסטרובה, ilanosh בשבילכם, היא אושיית אינסטגרם חיפאית עם כ-180 אלף עוקבים. אז מה היא חושבת עליכם הגברים, ואיך היא מתמודדת עם הביקורות וההטרדות? וגם, מה קורה בגזרת חיי האהבה שלה?
 • ניב אדרי. קרדיט צילום: ענבר לוי

  מיהו הדיג'יי מכרמיאל שניגן במסיבה פרטית של עומר אדם?

  אף אחד לא יושב פה: בשבוע שעבר נערכה באילת מסיבה פרטית של עומר אדם עם כל המי ומי, בינהם עדן בן זקן, וסטטיק ובנאל. אז מי הדיג'יי מהאזור שתקלט שם?
 • במופע יחיד לראשונה. מושונוב. תמונה: יחסי ציבור

  מפגש מושונוב

  ביום שישי הקרוב יעלה מוני מושונוב למופע סטנד אפ יחיד בזאפה חיפה, בו הוא ידבר על הכל מהכל >>
 • 103 קפיצות. פטיטו.

  האם מעיין פטיטו שברה שיא גינס? וגם, מהי הסיבה שבגללה יונה יהב לא הגיע?

  אמש מעיין פטיטו ניסתה לשבור שיא גינס בקפיצה על טרמפולינה, האם היא הצליחה? וגם, ביררנו מדוע יונה יהב לא הגיע לאירוע: "ראש עיריית חיפה נלחם למען עתיד התושבים"
 • "לא סתם נשארתי בחיים"

  יונתן בוקס הוא פצוע מירי בפיגוע ב"ברנוער", פציעה שהותירה אותו על כיסא גלגלים נכה לצמיתות: "אין מה לרחם עליי, אני בחרתי לחיות והחיים זה מתנה". לאחרונה גם פצח בקריירה מוזיקלית: "אני פורק הכל דרך המוזיקה, זו התרפיה שלי", ויש לו גם שיר שיוצא לרדיו
 • לוי והחדש. תמונה: יחסי ציבור

  "מאוד חשוב לי להרגיש נאהבת, ולא ממש הרגשתי את זה עם אלעד"

  רלי לוי נכנסה אל חיינו בתכנית "אהבה ממבט ראשון". בראיון מיוחד היא סיפרה לנו על הקשר שלא צלח עם אלעד "אני ואלעד היינו במקומות שונים וכל אחד חיפש משהו אחר", ועל הבחור החדש שבתמונה "הוא התחיל לעקוב אחרי הסדרה, התחלנו לדבר, ואנחנו כבר מחפשים דירה. נסתרות הן דרכי האל"
 • באו להתחדש. תמונה מתוך פייסבוק

  רגב הוד מבלה בחיפה

  אמש הזמר הופיע בזאפה חיפה, ומי הגיעו לפרגן? וגם, הוד ורעייתו הלן בשופינג במחסני הנמל
 • נפילה כואבת

  סמדר גוטמן, מאמנת כושר ורעייתו של אלי גוטמן, מאמן כדורגל ישראלי, נמצאת בביתה עם שלושה שברים לאחר נפילה במדרגות
 • המשפחה מתרחבת

  אביטל דוידוביץ', אשתו של כדורגלן העבר ניר דוידוביץ' בהריון רביעי!
 • מתכוננות לקיץ

  הקיץ עוד לא כאן, אבל זה הזמן להתחיל לחטב: אצל מי התחילה לינור אברג'יל משטר אימונים קפדני?
 • "אני מקבלת את הקימורים שלי באהבה" צילום מתוך פייסבוק

  מדוע אמיר חצרוני הגיע אתמול לטירת כרמל? ואיך זה קשור לזמרת מהעיר?

  תהינו מדוע אמיר חצרוני הגיע אמש לטירת כרמל. אז יצאנו לברר וגילינו שזה בכלל קשור לזמרת צעירה מהעיר, לי זוהר: "הייתי רוצה לפגוש אותו בתור ילד, אני מרגישה שיש הרבה דברים שיכולתי לתקן שם". ואיזה קבלת פנים סידרו לו בעיר?
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • כל ערב הוא הצגה.

  ספריה עיר תחתית, כבר הייתם?

  סצנת הבילויים בעיר התחתית ממשיכה להתחזק: פאב "ספריה" חדש הגיע אלינו למחוזות חיפה, והפעם הוא יהיה בעיר התחתית. האם זה קשור לסגירה של "הספריה" המיתולוגית בכרמל?
 • דור שלם באצטדיון

  מה עשתה ההנהלה הבכירה של חברת דור כימיקלים,יחד עם מנכ"ל הקבוצה גיל דנקנר באיצטדיון סמי עופר?
 • "איבדה את הקטע של הבילוי". תמונה: נינו

  למה דיג'יי נינו כל כך מאוכזב מחיפה?

  דיג'יי נינו, יליד הקריות, הוא שנים דיג'יי מוזיקה שחורה בסצנה החיפאית. משום מה בזמן האחרון הוא כבר לא בחיפה יותר מדי: "מרגיש ששמים לי פה רגליים, לא מפרגנים לי", "המועדונים פה נהיו אולמות אירועים. יותר מעניין אותם הבקבוקים והאוכל מאשר המוזיקה", "הקלות היום שצעירים יכולים להגיע לבמות היא בלתי נתפסת"
 • ערב של יוקרה

  רשת הקליניקות של ד"ר אלמן ערכה בשבוע שעבר מסיבת עיתונאים יוקרתית בסניף קסטרא חיפה ופינקה את הנוכחים בטיפול שווה במיוחד: את האירוע ארגן משרד יח"צ לימור כרסנטי