בלעדי:היפים והיפות בחשיפה ראשונה

כל המתמודדות והמתמודדים בתחרות נער ונערת השנה של חיפה והצפון 2017 לפי הסדר בו יעלו לבמה בחשיפה ראשונה, רק לגולשי האתר ניוז חיפה קריות. התחרות שתתקיים בתאריך 14 בספטמבר, בשעה 20:00 במרכז קסטרא כולם מוזמנים, הכניסה חופשית,
מועמדת מס' 1 – נועם גרבויס בת 15 ולומדת בתיכון קריית חיים שקד. תחביבים: לצאת עם חברות, להצטלם, לשמוע מוזיקה, לישון, איפור. חלומות לעתיד: להגשים את עצמה ולהיות דוגמנית מצליחה, לטייל בעולם ובעיקר להינות מהחיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 2 – יובל קבסה החיפאית בת 15 ולומדת בתיכון עירוני ה׳. יש לה כמה תחביבים, ביניהם: ריקוד ומשחק. חלומה הוא להיות בתחום תעשיית הפרסום, או להיות מעצבת פנים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 3 – אושרת לביא בת 19 למדה בעירוני ג' בחיפה, אך כיום מתגוררת  בטירת הכרמל. מאז שהיתה ילדה התחברה לתחום הצילום והיא אוהבת ליצור אמנות ודברים חדשים, כמו גם לרקוד, בעלי חיים וטבע. החלום שלה: לעשות את מה שהיא אוהבת ולהיות מאושרת בחיים. היא רוצה להצליח בדוגמנות, אך לא פוסלת לעסוק בפסיכולוגיה ואמנות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 4 – מור בורטמן בת 16 מחיפה לומדת בכיתה יא' בליאובק. תחביבים:  אוהבת ספורט  ומתעמלת אימוני TRX ,HIT. מור אוהבת את עולם האופנה והפרסום ומדגמנת כשנתיים וחולמת להצליח בעולם הדוגמנות. יחד עם זאת, היא רוצה להתפתח בתחום הספורט, להיות מדריכת כושר בצבא וללמוד במכללת ווינגייט לתואר ראשון.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 5 – מאי אדיר היא בת 17 מכפר ורדים, לומדת בביה"ס מנור בקיבוץ כברי. תחביבים: לצייר, לעשות כושר, לבשל, לצאת עם חברות, לנסוע למקומות שונים. חלומות לעתיד: להיות דוגמנית מצליחה בעולם, לעשות את כל האתגרים והחוויות ולהסתובב בעולם.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 6 – ספיר יעקוביאן בת 16.5 לומדת בתיכון רוגוזין  קריית אתא. הכי היא אוהבת לעשות שופינג וחלומה הגדול להצליח כדוגמנית בעתיד. מדי פעם היא מצטלמת להפקות מקומיות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 7 – מאי אזולאי בת 15 מיוקנעם לומדת באורט יגאל אלון. חלום אחד יש לה והוא להצליח בתחום הדוגמנות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 8 – דריה רומנוב בת 20 והיא מחיפה. אוהבת ליצור, ללמוד, לנסות ואת החיים. אחות לששה אחים אהובים ביותר. חולמת להגיע למקום הכי גבוה שרק יכול להיות, גם אם זה השמיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 9 – אופיר קדם תחגוג יומולדת 16 יום לפני התחרות. אופיר חיפאית ולומדת בליאובק. כל זמן פנוי היא גולשת בים, קיץ או חורף. בת מזל בתולה, מאוד פרפקציוניסטית וביקורתית. חלומות לעתיד: להיות דוגמנית מצליחה.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 10 – דנה בניש בת 15 וחצי, מנהריה, לומדת בבית ספר עמל מדעים ואומנויות. אוהבת לעשות כושר, להיפגש עם חברים, לטייל בארץ ובחו"ל ובעיקר לעשות שופינג. החלומות שלה: לעשות את מה שהיא אוהבת ומה שגורם לה להיות מאושרת. דנה רוצה להיות מהנדסת חשמל או מנהלת בנק, או מעצבת אופנה, אבל הכי היא רוצה להיות דוגמנית או שחקנית.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 11 – שחר פינס בת 16.5 מזיכרון יעקב, לומדת בתיכון המושבה. אוהבת ספורט, ריקוד ולבלות עם חברות. חלומות לעתיד: להצליח בתחום הדוגמנות ובנוסף ללמוד ראיית חשבון.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 12 – שקד אברהם בת 15 וחצי, לומדת באורט קריית ביאליק. שקד אוהבת לרקוד, לבלות עם חברים, לצאת להליכות ושופינג. חלומות לעתיד: הצלחה בלימודים, להיות מיילדת ודוגמנית מצליחה ולהתפרסם גם בחו"ל.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 13 – אופיר בריש, כמעט בת 17, לומדת בתיכון רוגוזין בקרית אתא ואוהבת לטייל, לעשות ספורט, לבלות עם חברות. אופיר מאוד רוצה להצליח כדוגמנית, תחום אותו היא אוהבת מגיל צעיר והחלום שלה הוא להתקדם בתחום ולהגיע להישגים משמעותיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 14 – ליזה טולוקביץ בת 17 וחצי אוהבת מאוד חיות וגם עולם הדוגמנות קוסם לה. הכי היא אוהבת לצאת לחופשות במקומות מדהימים ובלתי נשכחים. בעבר ניסתה ליזה פעמיים להתקבל לדוגמנות ונדחתה בגלל שהיתה צעירה מדי, אבל לא התייאשה.

מועמדת מס' 15 – נוי שמיר בת 15 לומדת באורט קריית ביאליק. תחביבים: לרוץ, לבלות עם חברות, משחקי כדור, וללמוד. חלומות לעתיד: יש לה הרבה חלומות שהאחד לא קשור לשני. מנתחת מוח, חברת כנסת ולהיות דוגמנית מצליחה.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 16 – שרון אפלר בת 16, לומדת במגמת תיאטרון וערבית באורט קריית ביאליק, רוקדת מגיל 5 בסטודיו מקצועי.  אוהבת ומקדישה את רוב השבוע לריקוד. אוהבת לעשות ספורט באופן כללי,  ריצות ואימונים. החלום שלה אמנם נשמע ילדותי אבל היא רוצה להיות מפורסמת בתחום הריקוד, או דוגמנות, או המשחק.  החלום שלה להצליח ולא לחיות חיים משעממים. שרון מאמינה בלעשות כל דבר עם המון אופטימיות ולהשתדל להוציא מכל דבר את החיובי.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 17 – דנית אפלבאום בת 16 לומדת בבית ספר שיפמן בטירת כרמל. דנית משחקת טניס כבר 12 שנים. היא מאוד אוהבת לעשות ספורט, לטייל, להיות בים ולשמוע מוזיקה. החלום שלה ללמוד סטיילינג אך גם להיות דוגמנית. כשתהיה יותר גדולה היא רוצה לעבוד בחברה הייטק.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 18 – גל עובדיה בת 18, סיימה ללמוד בתיכון רוגוזין בקריית אתא ומחכה לגיוס. אוהבת להשתזף, ספורט, מכורה לשוקולד ובעיקר לנוטלה, אוהבת מאוד לישון, לקנות בגדים ולראות סרטי אימה. החלום שלה להצליח בעולם הדוגמנות ומאוד רוצה שתחילת הדרך תהיה בתחרות נערת השנה וסוכנות יולי.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 1 – נוי בן דוד בן 16.5 מקריית חיים ולומד בתיכון המקומי. הוא אוהב לבלות עם חברים, לרוץ, אבל בעיקר להתאגרף במכון האיגרוף המקומי. חלומות לעתיד: להיות דוגמן מצליח, לשרת בצבא בצנחנים, להצליח באיגרוף ושכולם יכירו אותו, לאו דווקא בסדר הזה.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 2 – עונג אילוז בן 16 מעפולה לומד בכיתה יא' בניר העמק. החלום שלו להיות דוגמן ושחקן כדורגל בקבוצת הנוער של הפועל עפולה. עונג אוהב, כשהוא לא באימונים, להיות עם חברים ופשוט להינות. עונג קיבל את שמו בגלל שנולד ביום שבת, שזה יום של עונג.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 3 – נהוראי זינו, בן 17.5 מקרית שמואל, הוא תלמיד שמינית בבי"ס מחוז הילה. נהוראי הוא לקוי שמיעה, אך לא נותן לפרט זה לעצור אותו ולמנוע ממנו להתנהג כמו ילד רגיל לכל דבר. נהוראי נעזר במכשיר שמיעה וקורא שפתיים ושמח על ההזדמנות להוות מודל לחיקוי לילדים אחרים ולתת להם תקווה שהשמיים הם הגבול. תחביבים: פיתוח גוף, ספורט, סטיילינג. חלומות לעתיד: להיות דוגמן מפורסם.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 4 – גל לשם בן 16.5 מקריית חיים ולומד בתיכון קריית חיים. משחק כקשר/בלם בהפועל ק. חיים. חלומות לעתיד: שחקן קולנוע/דוגמן/טייס/כדורגלן במכבי או הפועל חיפה.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 5 – אדם נוסינוביץ בן 20 מחיפה משחק כדורסל, מתאמן בטיפוס הרים, אוהב לקרוא ספרים. את שירותו הצבאי התחיל כקרבי, אך נפצע, נושא רגיש, עליו הוא לא מרבה לדבר. החלום הגדול שלו הוא להיות אסטרונאוט. סיים את לימודי התיכון בעירוני א' ומאוקטובר הוא יתחיל ללמוד בפקולטה לפיזיקה בטכניון.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 6 – רום לוי בן 21 משרת בבסיס בירנית (אוגדה 91), ביחידה של קישור לאו"ם בתוך יחידת קשרי חוץ והוא הרס"פ של היחידה. רום שופט כדורגל כבר 4 שנים, בליגות א-ב של בוגרים. חולה על סדרות ותוכניות ריאליטי! מעיד על עצמו כבעל יחסי אנוש טובים, סבלני, אחראי, תחרותי, גמיש (בחיים) ומסודר. החלום שלו: להצליח בכוחות עצמו, להעלות לדרגות הכי גבוהות במה שהוא יבחר לעשות. רוצה לעסוק בדוגמנות ובמשחק.

צילום אלעד קליץ

התחרות כאמור תתקיים בתאריך 14 בספטמבר בשעה 20:00 במרכז קסטרא עם המנחים רוסלנה רודינה ושירן גולדשטיין שדר רדיו 99.5 חם אש וערוץ 24, הזמרים עומרי סבח ורון נשר, די ג'יי מושיקו ציפורה ומאמנת הכושר מעיין פטיטו, אשר תופיע בריקוד מפתיע וגם יצרה את הכוריאוגרפיה לריקוד של המתמודדים. התחרות בחסות סוכנות הדוגמנות "יולי", סוכנות הייצוג המובילה בישראל הקיימת משנת 1993 ובמשך שלושה עשורים מייצגת את הדוגמנים, הדוגמניות והטאלנטים המצליחים בישראל, כמו גם בחסות הפרוייקט "עיר ללא אלימות" בראשות סגנית ראש העיריה, הגב' יוליה שטראים. וכן בחסות מותגי אופנה מובילים כמו "ריפליי", מותג הג'ינסים האיטלקי המוביל בעולם ועכשיו גם בקריון, מותג שמלות הערב  T&E Fashion, מעצבת התכשיטיםענבל סבן, מעצב השיער מיכה איפרגן, המאפרת בעלת סטודיו לאיפור כלות וערב ענבל שמחי, "Blu משקאות אנרגטיים","אופטיקה ניו ויז'ן". סטיילינג: חן חרמון, יח"צ: חגית הורנשטיין, הפקה: זאזא כהן.

 

עוד בחברה

 • הפנימייה הצבאית לפיקוד - מחויבים לקהילה

  חניכי הפנימייה הצבאית לפיקוד שליד ביה"ס הריאלי העברי בחיפה נוטלים חלק בפעילויות התנדבות למען הקהילה
 • נר ראשון של חנוכה בסימן של דו קיום

  מבקרי מרכז היום במרכז מאי של עמותת שילה, העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הותיק חיפה, הדליקו נר ראשון של חנוכה בסימן של דו קיום ואחווה שאופיינית לעיר חיפה.
 • בוקר של סטייל

  עיריית נשר פרגנה לעובדות העירייה ורשת המתנסים נשר באירוע שהתקיים "לנשים בלבד" בהיכל התרבות.
 • "אלין כהן קולקשיין"

  כוכבת האינסטגרם אלין כהן משלבת ביזנס עם פלז'ר בקניון עופר הקריון. היסטריה רבתית נרשמה  ביום רביעי, בעופר הקריון, בעת ביקורה של כוכבת הרשתות החברתיות ומלכת האינסטגרם אלין כהן.
 • מכינים הפתעה סימפונית

  מפגש מעניין נרשם השבוע בביתו של מולי אדן אשר שימש עד לאחרונה נשיא אינטל העולמי
 • התזמורת הסימפונית חוגגת הצלחה

  למעלה מ-1800 צופים הגיעו למופע המשולב של הסימפונית והביג בנד באודיטוריום חיפה בתחילת השבוע
 • משתתפי תחרות TeenTech. צילום: יחסי ציבור טינטק

  זוכרים את שירה צור

  לזכרה של שירה צור, הנרצחת בפיגוע הדריסה בירושלים, נערכת בשבוע הבא תחרות מדע וטכנולוגיה, במימון "קרן שירה צור"
 • חנוכריסמס!

  הסיטי סנטר בחיפה מארגן לכם פעילויות מגניבות במהלך שבוע החנוכה:
 • איפור ושיער קיץ 2018

  בואו לקבל הצצה מקטלוג קיץ 2018 של רועי לולו
 • זוכרים את רובי שפירא

  הטקס לזכרו ייערך על ידי קבוצת האוהדים "הפועל רובי שפירא חיפה", ב15 לחודש, יום שישי באצטדיון נשר
 • באיזה מלון אביבית בר זוהר תשהה בחיפה?

  ביום חמישי ה-21 לחודש אביבית בר זוהר תנחת בחיפה להרצאה ראשונה בנושא זוגיות. בלעדי לניוז: איפה אביבית בר זוהר תשהה במהלך הביקור בחיפה?
 • מתכנסים למען הפיזיותרפיה

  השנה זו השנה השנייה של כנס הפיזיותרפיסטים של קופת חולים מאוחדת מכל מחוז צפון. השנה נערך יום של הרצאות, פיתוח ולמידה היה מעניין ,מפרה וטעים.
 • אביבית בר זוהר מגיעה לחיפה!

  ביום חמישי הבא, ה-21.12, תגיע אביבית בר זוהר למרכז פנורמה להרצאה ראשונה מסוגה בנושא זוגיות. מה מתוכנן לאביבית בימים אלה בחיפה?
 • פותחים את הלב

  את ערב חג החנוכה הזה לא ישכחו בעמותת ל"ב: אמש נערך ערב שכולו למען ילדים חולי סרטן, עם ארוחה, הדלקת נר, וסלבס שהגיעו לשמח
 • איפה ישנם עוד בתי ספר כמו גורדון...?

  בית הספר גורדון, קרית אתא, בחר להגיד ולהוקיר תודה למורות העובדות קשה כל השנה, במסיבת טרום חנוכה שמחה וטעימה במלון 'וילה כרמל' בחיפה.
 • מדוע מאיימת העיתונאית טלי ליבמן ?

  אתמול בלילה (שני) העלתה העיתונאית החיפאית טלי ליבמן פוסט בפייסבוק ובו טענה כי פניותיה החוזרות ונשנות לעיריה בנוגע להזנחה ברחוב בו היא מתגוררת, מול דרישות ארנונה מוגזמות לטענתה, אינן זוכות למענה. 
 • אקסטרים בים וביבשה

  העיתונאי איש הטלוויזיה דני קושמרו הידוע בתחביבי האקסטרים בים וביבשה, הגיע למועדון הצלילה הגלילי פוצקר בנהריה החבר במיזם 'אוצרות הגליל',
 • זה בן!

  תתקשרו לאחל מזל טוב לקרין לבית משפחת בן גלים ובעלה יחזקאל סקוורר כדורסלן הפועל גליל/גלבוע!
 • ניסים ודמעות.

  "לא יכולתי לעצור את הדמעות. ההצגה אכן טלטלה אותי. כבר בינואר יוכל קהל ההיכל לצפות בחוויה הזו."
 • סיור לילי מרהיב במושבה הגרמנית

  מור נוימן מנהלת בית הדיור המוגן 'דור כרמל' ומירב שרוט מנהלת התפעול של הבית, החליטו להנעים את זמנם של דיירי הבית ויצאו איתם בעצמן לסיור לילי מרהיב במושבה הגרמנית בעיר.
 • היכל החנוכה במוצקין

  חנוכה קרב ובא, ואיתו שלל הפקות מושקעות שיחכו לכם בהיכל התאטרון קרית מוצקין!
 • הלם: דיג'יי שי איצקוביץ' נפטר אמש מדום לב

  דיג'יי שי איצקוביץ, נפטר אמש מדום לב, בגיל 48 בלבד. חבריו מספידים: "איש טוב, מלא תמימות. תהיי נשמתו צרורה בצרור החיים". מועד ההלוויה והפרטים
 • Adika בקריון!

  את הסרט גזרה הפרזנטורית המהממת של Adikaאגם רודברג, כשלצידה גיא קרן מנכ״ל הקריון ודדי שוורצברג, מנכ״ל Adika וגולף און ליין. הלקוחות חיסלו את הסחורה מהמדפים והצוות עמל נמרצות למלא את המדפים מחדש.
 • ערב שמח בסליק בחיפה: שיחה על הבר עם נירו לוי

  אמש, הגיע נירו לוי לסליק בחיפה לשיחה עם הבליינים על חייו וגם על בית הספר החדש שלו למשחק שנפתח בחיפה. וגם התלמידים הגיעו לפרגן.
 • ורוד בגן החיות הלימודי

  שלושה פלמינגואים העתיקו את מגוריהם לגן החיות הלימודי בחיפה השבוע.  שלושת הפלמינגואים הצעירים בקעו השנה בגן החיות ראשון לציון והם הועברו לגן החיות בחיפה על מנת להשוות את מספר הזכרים והנקבות בלהקה. הפלמנוגאים הצעירים עדיין אינם ורודים כפי שאנחנו רגילים להכיר והם יקבלו ניצוי של בוגר במשך השנתיים הבאות. מגן החיות נמסר כי תפריטם של […]
 • 'אחריי לחיפה'

  השבוע נפגשו מעל 200 חניכים וחניכות "אחריי!" מרחבי חיפה והקריות במסגרת הפנינג ספורטיבי, במהלכו התנסו בתחנות מאתגרות ומלמדות, כשבסופן ניצחה קבוצת קרית-חיים במקום הראשון.
 • שרין סולן עושה את הקאריביים

  איפה חוגגת שרין סולן את היום הולדתה?
 • בא בסטייל

  לאיזה אודישנים נוסע השכם וערב שדרן הרדיו דניאל ציוני? ואיך זה ייגמר?
 • בסטוני לא מתפתה לריאליטי

  אשת החברה, אימן בסטוני, מוותרת החורף הזה על תכנית ריאלטי בערוץ 1
 • נהריה קטנה עליו

  עורך הדין אושרי שלוש משיק את המשרד החדש בבניין המפואר בתל אביב
 • נפגשים במזרחי טפחות

  עמרי אסנהיים, בכיר בתוכנית 'עובדה', הגיע  להרצאה מיוחדת בסניף מזרחי טפחות קריית אתא במסגרת פעילות "נפגשים"
 • חיילים בודדים כבר לא לבד

  דרורית ניצני – מנהלת קשרי קהילה בעמותה התומכת בחיילים בודדים ישראליים, דפנה גיא-שטגמן מנכ"ל אג'נדות  ואיש העסקים יאיר מלכה –  מבעלי רשת קפה גרג, ערכו בחמישי האחרון (7.12)  אירוע חגיגי לרגל יריית הפתיחה לפעילות התרמה למען חיילים בודדים ישראלים ללא עורף משפחתי.
 • ספורטאים מצטיינים

  ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון בראשותו של היו"ר אילן פנחס, קיים זו השנה ה- 21 ברציפות, משחק הוקרה בקט רגל לזכרם של שירי אלימלך ז"ל ורועי בן נתן ז"ל, ילדיהם של שניים מעובדי החברה שהיו ספורטאים מצטיינים 
 • מנכ"לית חדשה לאלמוגים- החזקות

  מיכל גור ( 53 ) מונתה למנכ"לית בחברת הנדל"ן: אלמוגים – החזקות. בתפקידה הקודם, כיהנה מעל 20 שנה  בחברת הנדל"ן הציבורית "א. לוי", כמשנה למנכ"ל.
 • חוגגים שנתיים ב-EMS קלאב קרית-חיים

  רשת EMS club בשיתוף עם משרד יח"צ לימור כרסנטי תחגוג שבוע הבא שנתיים למהפכת הכושר בסניף קרית חיים, בסניף הממוקם ברחוב משה שרת (פינת אח"י אילת), במסיבת צהריים עם DJ, אלכוהול, פינוקים וכמובן אימוני היכרות חינם.
 • הבלוג של אורן שקד.

  הברמן המיתולוגי והאושייה החיפאית, אורן שקד, שמתחזק את 'בלוג האלכוהול של אורן שקד' ביקר השבוע בהשקת יין איטלקי וחזר משם נפעם.
 • נותן מהלב.

  מעצב השיער החיפאי, אהוד אלבז, התנדב לספר עשרות ילדים בעמותת 'גן הילד'. נתן באהבה וקיבל אהבה.
 • באו לשחק

  אמש נערכה סדנת דוגמא בבית הספר החדש למשחק של נירו לוי ואלון גל באודיטוריום בחיפה: כל הפרטים, והסדנא הנוספת שבפתח
 • מרחב אומנותי.

  אמן האיפור והשיער החיפאי, מתן מרחב, שאיפר את ראש הממשלה ובתכניות מובילות, פותח סדנאות אישיות, בחיפה כמובן.
 • על מי ועל מה. על הכל.

  הצגת הבכורה של "על מי ועל מה" בבימויו של משה נאור ובכיכובם של איציק כהן, אלמה דישי, מיכאל מושונוב ויסמין עיון עלתה השבוע בתיאטרון חיפה בהצלחה ענקית.
 • מפלח אותם.

  איש הפייסבוק מהמובילים בעיר, עידן צצי צדוק, העוסק בניהול קמפיינים ברשתות החברתיות לפי פילוח מדוגם, קיבל השבוע הודעה מפייסבוק שהפילוח שלו על רקע גזעני. אז הוא ענה להם יפה…
 • סימני דרך.

  בשבוע שעבר, מיד בתום ההצגה המוסיקלית "סימני דרך" בתיאטרון הבימה, פגשה מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין את רוויטל זלצמן, אחת השחקניות המגלמות את נעמי שמר בהצגה ואמרה לה כי השיר בביצועה "עוד לא אהבתי די" חייב להיכנס לפלייליסט של גלגל"צ.
 • ושיהיה במזל טוב

  חתונה מיוחדת נחגגה בראשון באולמי קאלה אליה הגיעו מכובדים רבים מכל קצות הקשת הפוליטית והעיסקית.חתונתם של קרן אסייג, עם בחיר ליבה תומר .קרן ביתו של מוריס אסייג ממלא מקום ראש העיר טירת כרמל ,הינה דוקטורנית מצטיינת לרפואה .אורחים רבים הגיעו לכבד בנוכחותם ובראשם שר הכלכלה אלי כהן ,ראש העיר טירת כרמל אריה טל ורעייתו בתיה טל ,ראש העיר מעלות שלמה בוחבוט, הממונה על המחוז במשרד הפנים פאז חאנה ורעייתו ,גדי מרגלית מנכ"ל עיריית חיפה ורעייתו ועוד רבים וטובים .היה שמח
 • עסקים חיפאים למען נערי עלם

   עשרות בעלי עסקים בחיפה נפגשו ביום שני בבית הקפה 'ביגה', למפגש שמטרתו השמת נערי עלם בעסקים חיפאים.
 • פתיחה חגיגית ל- BBB.

  קטריקס ודורון, שידור חי ברדיו, צילום מגנטים, מבצעים על הארוחות וגולת הכותרת- ארוחת בקשיות עם אשלי בקשי וקסמן ציפו לבליינים הרבים שהגיעו.
 • הצגה חגיגית ל- אנשים טובים.

  אורנה בנאי, בת חן סבג, גבי עמרני, דליה מזור, אורי אמנותי, יש גולן ועוד רבים הגיעו לפרגן.
 • שיחה על הבר עם נירו לוי

  נירו לוי חוזר לחיפה בהרצאה מרתקת על חייו
 • בחנוכה: טורניר הקט-רגל לזכר דודי הללי

  אלפים כבר נרשמו בדף הפייסבוק של טורניר הקט-רגל בחנוכה לזכרו של דודי הללי, והבטיחו לעצמם מקום ביציעים בהיכל הספורט המפואר בקנטרי קלאב של ליאו באק בכרמל צרפתי בחיפה. ארבע קבוצות ילדים, ארבע קבוצות ותיקים. יריית הפתיחה כבר בשעה 15:30
 • הקונסול הריאלי

  קונסול הכבוד של ישראל במונגוליה, דורג'פלם אמאר, הגיע לבית הספר הריאלי ולפנימייה הצבאית לסיור על מנת לבחון את אפשרות ההשתלבות של בנו בפנימייה הצבאית הסמוכה לבית הספר לשנת הלימודים הבאה.
 • הכדורעף על המפה העולמית.

  שחקנית הכדורעף בעלת השם העולמי טום לוגן שביקרה בישראל לפני שבע שנים ואמרה "אני מקווה שהענף הזה יתפתח עם השנים…" חתמה במכבי חיפה.
 • יום אחד גילה תום בנאדו שעשו לו מה שעושים לכל המפורסמים ופתחו לו פרופיל מזויף שנראה ממש כמו האמיתי. אז מה עשה לו המזויף ואיך זה נגמר?
 • הכירו את i am

  בית הספר למשחק ופיתוח עצמי ואישי של נירו לוי ואלון גל בחיפה נפתח, וכולם מוזמנים לשיעור ניסיון!
 • נציגות חיפאית!

  ורד ישראלי, מנהלת שותפות חיפה בוסטון, נאמה וריגשה את קהל הנשים בערב 'נגיעות תרבות' שהתקיים אתמול ברמלה. האירוע 'נשים בין אמהרית לעברית'- ערב נשי עוצמתי,
 • תפור עליו.

  דורון מורד הבעלים של החנות האופנה החיפאית הוותיקה 'מונסניור' שמע כי מני אסייג מחפש חליפה לאב שבנו מתחתן, נרתם מיד ופתח את הלב והחנות. סיפור שמחבר לבבות.
 • ראש העיר למען הנשים.

  מאות נשים הגיעו להרצאתה המרתקת של לילך שם טוב, שסיפור חייה לא השאיר אף אחד אדיש. האירוע התקיים במסגרת פעולות המועצה בנושא האלימות נגד נשים.
 • פי 1000 ניר שובר.

  מישהו פתח דף היתולי עמוס בהגיגים חתומים בשמו של המועמד לראשות העיר, ניר שובר. מה דעתו על זה? האמת, מפתיעה.
 • יומולדת לדפנה.

  דפנה צורי חוגגת יומולדת עם המשפחה וזוכה לאלפי ברכות מחברים, מכרים, מנויים, שחקנים ומפיקים.
 • גיא הפוסק האחרון.

  "צלצל אלי האחמ"ש ביום שישי בערב בהתרגשות ואמר לי שמישהו שדומה למשה דץ נמצא אצלנו ושאני אסתכל במצלמות. אז הסתכלתי ואמרתי לו ש…."
 • צילומים למותג האופנה ג'אמפ

  מתנדבות בקיבוץ? אנה ארונוב ודנה גרוצקי בילו לילה בקיבוץ עין גדי ויש להן מסקנות
 • גורי וליבי האלופים.

  גורי אלפי ולי בירן הגיעו בהפתעה לקניון עזריאלי חיפה וצילמו קריוקי לתכנית של גורי…היה הכי מצחיק…
 • שובל ליבה.

  שובל ליבה, סטייליסטית ומאפרת מנהריה הגיעה ליוסי גנון יצאה עם תמונות מדהימות.
 • בר זומר מקבלת ברכה.

  "חיים שלי מאחל לך המון אהבה, בריאות, אושר ושכל מה שתרצי תשיגי, כי זה קטן עלייך ואני מאחל לעצמי שתמיד תהיי לצידי, כי את החברה הכי טובה שיש ואחת הנשים הכי נדירות שהכרתי. אוהב המון המון המון."
 • שובל ליבה

  שובל ליבה, סטייליסטית ומאפרת מנהרייה הגיעה ליוסי גנון יצאה עם תמונות מדהימות.
 • אירועי הגימליאדה ה- 12

  דניאלה אלרון, מנכ"לית שילה, העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק בחיפה, פתחה את פאנל האקטואליה עם רביב דרוקר וברוך קרא מנחי תוכנית 'המקור' בערוץ עשר, במסגרת אירועי גימליאדה 2017.
 • עזריאלי חיפה נצבע בירוק

  אמש הגיעו הגיעו לביקור שחקני מכבי חיפה בקניון עזריאלי חיפה
 • אנשים טובים חוגגים.

  השבוע התקיימה פרמיירת ההצגה "אנשים טובים"- הצגה חדשה של תאטרון חיפה בהשתתפותם של אסי לוי, מורן ארביב גנס, רבקה בכר, דניאל ברטוב, אוריה יבלונובסקי, טהוניה רובל ובבימויו של איציק ווינגרטן.
 • יוסי בובליל נחשף.

  "בהישרדות היו לי ימים שאמרתי לעצמי 'אלוהים בחייאת שחרר אותי מהמשא הזה' להיות כלוא במקום קטן והכל חוזר על עצמו ובשפיטה זה קשה… הייתי במרמור אבל יצאתי מזה בשנייה. כשאתה במקום הכי נמוך ונמצא מול אנשים חזקים ויוצא מזה אתה הכי חזק בחיים."
 • רונה רמון ריגשה את תושבי נשר

  השבוע היכל התרבות נשר היה מלא מפה לפה בהרצאתה המרתקת של נאווה רמון, אלמנתו של האסטרונאוט הישראלי, אילן רמון ז"ל.
 • רוטרי חיפה תורמים מהלב

  אמש התקיים בזאפה בחיפה ערב הגאלה השנתי שעורך מועדון רוטרי מדי שנה. רוטרי חיפה תורם לקהילה במגוון תחומים, והינו הוותיק והגדול מבין מועדוני רוטרי בישראל
 • עמית סולומון נפרד מהמוריסון.

  עמית סולומון, הברמן המיתולוגי שעבר לנהל את המוריסון בשנים האחרונות עוזב את חיי הלילה בפוסט מרגש.
 • נהנים בקאפלו

  דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין אספה את המנצח גיל שוחט, השחקנים אבי קושניר, מיקי קם ולימור שפירא ותזמורת סימפונט רעננה ויחד פתחה הקבוצה שולחן ב קאפלו 27 במוצקין. היה תענוג
 • השקת תפריט ערב ברנה קריון

  לצד מנות קלאסיות, ניתן למצוא מנות מיוחדות במחירים סבירים, מבלי להתפשר על איכות וטיב החומרים. רנה קריון פתוח מ-08:00 בבוקר ומתפקד כביסטרו בר המגיש ארוחות לאורך כל שעות היום ובלילה לבר תוסס, עם תפריט אלכוהול משובח ונשנושים
 • יאנו במראה המסוקס.

  "היה לי כיף גדול וזו מחמאה עבורי שנבחרתי להצטלם עבור המותגים הללו. פשוט נהניתי." יניב יאנו חביב נהנה להיות דוגמן…
 • ניר שובר מכר את ההיינה.

  "המותג ״היינה קיוסקפה״ כבר לא ימשיך בגן שמואל כרמליה, עד אוקטובר 2018 אני מבטיח להמשיך לעשות לעבוד ולתת את כל כולי למען הציבור והעיר שאני כל כך אוהב, חיפה!!"
 • יום הולדת שנתיים ל- EMS club חיפה

  בואו לחגוג עם רשת EMS club – שנתיים למהפכת הכושר בחיפה! בשבוע הבא, ביום ה'  23.11.17 בשעה 18:00, תחגוג הרשת שנתיים למהפכת הכושר בחיפה, בסניף המקומי הממוקם ברחוב פיק"א 6 פינת רחוב הדסה בכרמל.