שודד "הברינקס" החיפאי מסתבך שוב: הפעם נעצר בחשד כי פיזר שטרות כסף מזויפים

זוכרים את שודד הברינקס החיפאי שהעלים 4.7 מיליון שקל? אז הוא נעצר לפני מספר ימים שוב, לאחר שנחשד כי הוא מפזר שטרות כסף מזויפים. ולא, זה לא מה-4.7 מיליון שקל שהוא "העלים"
 

המדהים: שודד הברינקס טוען שמצבו הכלכלי קשה. אז איפה 4 מיליון הנותרים שנעלמו מהברינקס ב-2003? צילום: אילוסטרציה

ב-2003 נעצר אילן קופרמן סגל, בחשד כי הוא העלים משאית שלמה של "הברינקס" שהובילה 4.7 מיליון שקל. בית המשפט אז מצא אותו אשם בשוד וגזר עליו 11 שנות מאסר בפועל.

מאותו רגע נרקמו אין ספור אגדות אורבניות ואין ספור השערות לגבי גורל הכסף הרב, שרק פחות ממיליון שקל ממנו הוחזרו על ידי קופרמן סגל למשטרה. שאר הכסף לא ידוע גורלו וקופרמן סגל שומר על שתיקה בנושא מאז, למרות שבעבר התפרסם כי הוא חושש מאוד מאחר וגורמים בעולם התחתון סבורים שהוא מחזיק עדיין בכסף ולוחצים אותו.

לפני כשבוע ימים הגיעו שוטרי תחנת חיפה לביתו של קופרמן סגל ברמות רמז בחיפה, לאחר שקיבלו מידע לפיו "שודד הברינקס" לא פרש מעולם ההונאות והוא מפזר במקומות שונים שטרות מזויפים.

בביתו של קופרמן סגל נערך חיפוש ונמצאו כמה שטרות מזויפים. כשנעצר הודה קופרמן סגל כי ידע שברשותו שטרות כאלו והתכוון לא לעשות בהם שימוש, וכי בטעות כנראה השתמש בהם.

בין היתר הוא חשוד בזיוף מסמכים שהגיש למשרד הרישוי בחיפה.

לאחר הארכת מעצר אחת, שופטת בית משפט השלום בחיפה, החליטה כי אין עילה להמשיך ולהאריך את עצרו לעת עתה.

מה שמעניין הוא, שאת קופרמן סגל מייצג עורך דין מהסניגוריה הציבורית, מאחר והוא הוכיח כי אין בידו כסף כדי למנמם ולו עורך דין זוטר וכי מצבו הכלכלי קשה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות