דלג

פסטיבל הסרטים ה 33 חיפה הסתיים, קבלו את התוצאות, הזוכים, הנימוקים וכל השמות החמים.

הסרט  "העדות" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, הסרט "ארץ זרה" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי התיעודי, צחי גראד זכה בפרס השחקן הטוב ביותר.
 

 

צחי גראד זוכה פרס השחקן הטוב ביותר בסרט הבן דוד, פסטיבל הסרטים חיפה 2017, קרדיט צילום צביקה רוגר

פסטיבל הסרטים ה 33 חיפה הסתיים, להלן התוצאות והנימוקים:

הסרט  "העדות" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, הסרט "ארץ זרה" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי התיעודי, השנה הוענק לראשונה מענק "סיכוי" ע"ש דני לרנר -בסך 150,000 ₪ לפיתוח סרט עלילתי…

תחרות הקולנוע הישראלי העלילתי

חבר השופטים: יו"ר- מישל סימון (צרפת – מבקר קולנוע), יאנוש סאס (הונגריה – במאי), סלוואה נקארה (ישראל – שחקנית), עלמה גניהר (ישראל – תסריטאית), רוני כצנלסון (ישראל – צלם).

הסרט "העדות" זכה בפרס לסרט עלילתי בסך 100,000 ₪.

בימוי: עמיחי גרינברג. מפיקים: יואב רועה, אורית זמיר

מנימוקי השופטים: "זהו סרט שלם המגול

המפיק אבי לרנר, ראש העיר יונה יהב והבמאי דניאל מן זוכה פרס סרט הביכורם – פסטיבל הסרטים חיפה 2017, קרדיט צילום צביקה רוגר

ל סיפור של גיבור ישראלי אובססיבי המתמודד באומץ עם משבר זהות, עם מקומה של ההיסטוריה היהודית הטרגית בחייו ועם הצורך להגיע לאמת כתנאי להמשכיות".

תקציר: יואל (אורי פפר) הוא היסטוריון, חוקר שואה, הנלחם בהכחשת שואה ונמצא בעיצומו של דיבייט בינלאומי סביב פרשת טבח של יהודים שהתרחשה באוסטריה בשלהי מלחמת העולם השנייה. במהלך חקירת הפרשה, הוא נחשף לעדות חסויה שמרסקת את זהותו ואת אורח חייו.

הסרט "מוצא אל הים" זכה בפרס ע"ש דני לרנר לסרט ביכורים עלילתי, בסך 50,000 ₪.

בימוי: דניאל מן. מפיקים: איתי תמיר, אילן ג'רארד.

מנימוקי השופטים: "בסרט זה מעמיד הבמאי דמות של אנטי-גיבור, חייל ישראלי מיוסר הנסוג מכל חובותיו האישיות והלאומיות כדי לשקול מחדש את מקומו ובונה עולם אלים ומנוכר מוכר ולא מוכר בו זמנית".

תקציר: יואל מחליט לא להתייצב לשירות מילואים בעזה, אך זו לא הצרה היחידה שלו. נישואיו עם אשתו סיגל בצרות, אביו נפטר מהתקף לב והוא פוטר מעבודתו כמורה להיסטוריה בגלל בעיה בלתי צפויה עם הצהרת בלפור. הוא עומד בפני צומת דרכים: האם לנסות ולתקן את חייו הקודמים או למצוא דרך להתחיל שוב במקום אחר, כשנדמה שכבר לא נותרה תקווה.

פרס לתסריט, בשיתוף איגוד התסריטאים בסך 10,000₪ הוענק

לאסף סבן, עבור הסרט "בית בגליל"

נעה בירון זוכת פרס השחקנית הטובה ביותר בסרט 'מונטנה', פסטיבל הסרטים חיפה 2017, קרדיט צילום צביקה רוגר

תסריט בימוי והפקה: אסף סבן

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לאסף סבן על התסריט הרגיש והרהוט, בו הוא בונה עולם אמין ומוכר אך ייחודי. בתסריט דמויות עגולות וישראליות כל כך מצד אחד, אך אוניברסאליות לא פחות. ניכרת אהבה רבה לדמויות, סלחנות וחמלה".

תקציר: הזוגיות של גילי ויערה נקלעת למשבר על רקע החלטתם לעזוב את העיר ולבנות בית ביישוב קהילתי בגליל. בעוד בית חלומותיהם נבנה ומתגשם במציאות, הרעיון של ביתם המשותף הולך ומתערער ויסודות הזוגיות שלהם הולכים ונסדקים.

פרס השחקן בסרט עלילתי, ע"ש המפיק מיכאל שוילי, בסך 5,000 ₪ –  הוענק לצחי גראד עבור הסרט 'הבן דוד'

בימוי ותסריט: צחי גראד. מפיקים: צחי גראד, אהוד בלייברג

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לצחי גראד על משחקו בסרט "הבן דוד", שבו הוא מעמיד דמות רבת פנים, מגוונת וקומית הנקלעת למשבר אידיאולוגי ומאתגר בחן רב את ייצוגו הקולנועי של הגבר הישראלי".

תקציר: בוקר אחד אוסף נפתלי (48, נשוי+2, שחקן ויוצר) פועל ערבי בשם פאהד לשיפוץ הסטודיו שלו, צמוד לביתו בישוב כפרי במרכז הארץ. באותו בוקר מותקפת נערה בישוב וחשדם של אנשי הכפר נופל על פאהד. נפתלי יוצא להגנת הפועל ולהגנת השיפוץ שלו עליו הוא חולם מזה זמן רב, אלא שהמציאות גדולה על נפתלי והוא מתקשה להתמודד עם לחצי הסביבה. במהלך יממה אחת הולכים חייו ונפרמים.

פרס לשחקנית בסרט עלילתי, ע"ש המפיק מיכאל שוילי בסך 5,000₪ הוענק לשחקנית נעה בירון על הסרט 'מונטנה'

בימוי ותסריט: לימור שמילה. הפקה: חיליק מיכאלי, אברהם פרחי, תמי ליאון, משה ולאון אדרי

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לנעה בירון על משחקה המרשים בסרט "מונטנה" בו היא משחקת דמות של אישה החוזרת לבית ילדותה ובאומץ רב חושפת שקרים וסודות. לאורך הסרט כולו מצליחה השחקנית לשמור על מתח, תשוקה ואיפוק. משרטטת דמות אמינה ומעוררת כבוד".

תקציר: בעקבות הבשורה על מות סבה מחליטה אפי לחזור לעכו עיר הולדתה לחלוק לו כבוד אחרון. בעכו היא פוגשת את קרן, מורה מחליפה, נשואה ואם לשניים. שתי הנשים מתאהבות באופן מידי. כשאפי פוגשת במאיה בתה הקטנה של קרן היא אט אט מגלה מה ומי גרם לה לעזוב את העיר לפני כל כך הרבה שנים מבלי לחזור. סיפור האהבה הופך למסע סגירת חשבונות ישנים.

פרס ע"ש ענת פרחי לעריכה בסרט עלילתי בסך 5,000 ₪ הוענק לאור בן דוד על הסרט 'מוצא אל הים'

בימוי ותסריט: דניאל מן. הפקה: איתי תמיר, אילן ג'רארד

מנימוקי השופטים: "פרס העריכה מוענק לאור בן דוד על עריכת הסרט "מוצא אל הים" בשל בניית הנרטיב ומעברי הזמן המייצרים עולם משכנע, דחוס וקצבי המוכיחים שליטה מעוררת הערכה".

פרס ע"ש ענת פרחי לצילום בסרט עלילתי, בסך 5,000 ₪ הוענק לזיו ברקוביץ' על הסרט מוצא אל הים'

בימוי ותסריט: דניאל מן. הפקה: איתי תמיר, אילן ג'רארד

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לזיו ברקוביץ' על צילום הסרט "מוצא אל הים" בשל קומפוזיציות מורכבות, העמדת מצלמה ושימוש מדויק בתאורה, המכניסה את הצופים לעולמו הפנימי והמסויט של הגיבור".

תחרות הקולנוע הישראלי התיעודי

חבר השופטים: יעל פרלוב (ישראל- מפיקה ועורכת), ד"ר יעל מונק (ישראל- חוקרת קולנוע, מרצה בכירה), קז'ישטוף גיירט ( פולין – מנהל פסטיבל הקולנוע קרקוב)

 

'ארץ זרה' זכה בפרס הסרט התיעודי הישראלי ע"ש רוזליה כץ, בסך 40,000 ₪.

בימוי : שלומי אלדר, הפקה: אהוד בלייברג, יואב זאבי

מנימוקי השופטים: "הסרט מציג את האבל על המציאות הישראלית דרך הסיפור האישי של היוצר וגיבורו השחקן רסאן עבאס".

ציון לשבח ניתן לסרט  התיעודי "דיבוקים"

בימוי תסריט הפקה: רם לוי

מנימוקי השופטים: "הסרט מציע פרשנות אינטליגנטית ועכשווית למיתולוגיה היהודית של ה"דיבוק".

התחרות לקולנוע ישראלי קצר

חבר השופטים: וידי בילו (ישראל-בימאית ותסריטאית),רוני אורן (ישראל- במאי אנימציה ומאייר),מרט פרחובסקי (ישראל- יוצר ויזם בתחומי הקולנוע והתיאטרון.)

חבר השופטים מבקש לציין את רמתם הגבוהה של כל הסרטים שהוקרנו במסגרת זו,

מענק קרן גשר לקולנוע רב תרבותי לסרט סטודנטים קצר, בסך 7,000 ש"ח, הוענק לסרט "מאיר" (ישראל, 2017). בימוי ותסריט: שי בלנק. ביה"ס: המכללה האקדמית בית ברל

מנימוקי השופטים: "הסרט מעז להישיר מבט למציאות שרובנו מנסים להדחיק ואינו ממצמץ לרגע. זוהי יצירה מינימליסטית, חמורת מבע, מורכבת ורגישה מאד".

מענק קרן גשר לקולנוע רב תרבותי לסרט עצמאי קצר בסך 8,000 ש"ח, הוענק לסרט "רכבת החופש" (ישראל, 2017) בימוי: תאופיק אבו ואיל תסריט: תאופיק אבו ואיל, אסף סודרי. הפקה: באהר אגבארי

מנימוקי השופטים: "יצירה מפתיעה ומתעתעת, שמצליחה לפרק שאלות מוכרות של זהות ולאומיות ולהרכיב אותן מחדש באופן וירטואוזי ומרגש".

מענק קרן גשר לקולנוע רב תרבותי לסרט אנימציה קצר ע"ש אלי גלפנד, בסך 7,000 ש"ח, הוענק לסרט "הדב" (ישראל, 2017). בימוי ותסריט: דורין שוורצמן. ביה"ס: בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים.

מנימוקי השופטים:" באיפוק אך בעוצמה רבה, ועם נימה דקיקה של הומור ואופטימיות, מצליחה היוצרת להעביר את חווית הפער הבין דורי של צעירה ישראלית יוצאת חבר העמים".

תחרות כרמל לקולנוע בינלאומי

חבר השופטים: עילית זקצר (ישראל – בימאית), נעמי שחורי (ישראל -מפיקה ובמאית), אבי נשר (ישראל – במאי, תסריטאי ומפיק)

פרס כרמל על סך 40,000 ₪ בחסות ראש העיר חיפה יונה יהב, הוענק לסרט "הפרעה בקצב הלב"

(רוסיה, פינלנד, גרמניה, 2017). בימוי: בוריס חלבניקוב. הפקה: רובן דישדישיאן, סרגיי סליאנוב, נטליה דרוזד, אלכסי היווארינן, טוני ואלה, אווה בלונדיאו

מנימוקי שופטים: "הסרט המסופר בגובה העיניים, חושף במקביל את סיפורם של אנשים מן השורה ואת המציאות החברתית המעיקה על חייהם ביום יום. הסרט אורג את שני העולמות בהצלחה, בקסם רב ובעוצמה קולנועית מפעימה ומעוררת מחשבה".

תקציר: אולג הוא פרמדיק מוכשר העובד בצוות אמבולנס. אשתו קטיה היא אחות במחלקת המיון של בית החולים. הם חולקים דירה קטנה וחוג קרוב של חברים שאוהבים לבוא אליהם לשתות. קטיה לא רואה בבית את המסירות והאכפתיות שאולג משקיע בעבודה ונמאס לה מהשתיינות שלו. היא מבקשת להתגרש.

ציון לשבח בתחרות "כרמל" הוענק לסרט ״הארץ המובטחת״

(ארה"ב, גרמניה, צרפת 2017).בימוי: יוג'ין ג'רקי. הפקה: כריסטופר סנט ג'ון,דיוויד קון, יוג'ין ג'רקי

מנימוקי השופטים: "חשיבה קולנועית, מקורית ומפתיעה שמייצרת מרחב חשיבה בעל משמעות ועומק משלו. הסרט נשען על פס קול עשיר ומהדהד".

תקציר: איך מגיעים מאלוויס פרסלי לדונאלד טראמפ? ברולס רויס זהובה, כמובן. הבמאי הוותיק יוג'ין ג'רקי לוקח את המכונית שלו ונוסע ממיסיסיפי ללאס וגאס דרך ממפיס, ובדרך אוסף פרטנרים מגוונים לשיחה מצ'יק די ומייק מאיירס ועד אלק בולדווין.

התחרות 'בין יהדות לישראליות'

חבר השופטים: הלן שומן (צרפת – עיתונאית וסופרת), אמנון זלאיט (ישראל- צלם קולנוע),

אורי קלאוזנר (ישראל- שחקן ובמאי)

פרס ע"ש טוביאס ספנסר בסך 20,000 ₪ – הוענק לסרט "רחוב סן-מור, פריס, הרובע העשירי – השכנים"

(צרפת, 2017). בימוי: רות זילברמן. הפקה: סלין נוס, פול רוזנברג

מנימוקי השופטים: "היוצרות חושפות זיכרונות מן השואה באופן מקורי ואמיץ, דרך סיפורו של בית אחד בפריז. התהליך מטופל באופן עדין ומרגש וחושף את הצופה באופן הדרגתי לאחת התקופות האפלות של יהדות צרפת".

תקציר: רות זילברמן מתחקה אחר קורותיו של בניין אחד בפריס בימי מלחמת העולם השניה דרך סיפוריהם של ילדים שגדלו בו ושרדו את המלחמה. זהו בניין טיפוסי של הרובע היידישאי, והחזות השלווה שלו, שבעים שנה אחרי, לא מעידה על הימים בהם שימש כמלכודת, או מפלט, עבור דייריו.

ציון לשבח ניתן לסרט "קִרְבָה"

(רוסיה, 2017). בימוי: קאנטמיר בלאגוב.

הפקה: ניקולאי יאנקין, אדוארד פיצ'וגין, אלכסנדר סוקורוב

מנימוקי השופטים: "הסרט מאיר את שורשיו של ״היהודי הנודד״ בעולם של שבטיות, גזענות ואלימות. הבחירה האמנותית של הפורמט והצבעוניות, מחזקת את תחושת המחנק שמלווה את הסרט".

תקציר: השנה היא 1998. אילנה בת ה-24 עובדת במוסך של אביה בנלצ'יק, עיר באזור הקווקז. ערב אחד משפחה וחברים מתכנסים לחגוג את ארוסי אחיה דיויד ובאותו לילה הזוג הצעיר נחטף והמשפחה מקבלת בקשת כופר. איש בקהילה היהודית לא חושב לערב את המשטרה, אבל איך יגייסו את הכסף לשחרר את דיויד? וכמה רחוק הם מוכנים ללכת?

תחרות עוגן הזהב לקולנוע ים תיכוני

חבר השופטים: גוראן ראדובנוביץ (סרביה- תסריטאי, מפיק ובמאי), ד"ר איבון קוזלובסקי גולן (ישראל – ראש תכנית קולנוע אונ' חיפה), דני וקסמן (ישראל- תסריטאי, במאי ומפיק)

פרס "עוגן הזהב" לסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הים תיכוני הוענק לסרט "אנשים ומקומות"

(צרפת, 2017). בימוי: אנייס ורדה, JR . הפקה: רוזאלי ורדה

מנימוקי השופטים: "סרטם של אנייס ורדה ו-JR , מגלם את הרוח האנושית של אמנות הקולנוע

ואת יופיו של המדיום. הבמאים מובילים את הצופים אל מחוזות היצירה של עולמם המיוחד".

תקציר: הבמאית הצרפתייה הנערצת אנייס ורדה, משתפת פעולה עם אמן הרחוב המסתורי JR בסרט תיעודי רב קסם, שבו נוסעים השניים בין הכפרים הקטנים של צרפת ומנציחים את פני האנשים שהם פוגשים בצילומי קיר ענקיים.

ציון לשבח הוענק לסרט לסרט הבולגרי "כיוונים"

(בולגריה, גרמניה, מקדוניה, 2017). בימוי: סטפן קומנדרייב. הפקה: סטפן קומנדרייב, קטיה טריצ'קובה, סטליוס זיאניס, ורה וייט, ולדימיר אנאסטאסוב, אנגלה נסטורובסקה

מנימוקי השופטים: "הסרט מציג גישה מקורית וניתוח מהדהד של החברה הבולגרית בימינו".

תקציר: במהלך לילה ויום מצטלבים חייהם של כמה אנשים, כאשר כל אחד מהם נוסע במונית ברחובות סופיה. אנחנו עדים להחלטות קטנות וגדולות , לרגעי חסד וניצוצות של תקווה".

תחרות פדאורה

בפרס תא המבקרים האירופאי "פדאורה" לסרט הזר הטוב ביותר זכה הסרט  "לאקי"

(ארה"ב 2017). בימוי: ג'ון קארול לינץ'. הפקה: גרג גילראת', אדם הנדריקס, ג'ון לאנג, דניאל רנפרו ברנס, איירה סטיבן בהר, ריצ'ארד קהאן, דראגו סומוניה, לוגאן ספארקס

מנימוקי השופטים: "סרט הבכורה של השחקן ג'ון קארול לינץ' הוא פרידה מתוקה מרירה מהשחקן המנוח הארי דין סטנטון. כל סצנה בו עוסקת במוות אבל מברכת את החיים. בפשטותו הוא מרגש אופטימי ועמוק".
תקציר: סרטו האחרון של השחקן האגדי הארי דין סטנטון, המגלם את לאקי, גבר בן 90, שכבר קבר את רוב בני דורו בעיירה המדברית בה הוא חי. כשהסוף מתקרב, הוא מוצא עצמו במסע רוחני.

פרס "פדאורה" להישג אמנותי משולב -בימוי, תסריט ומשחק בסרט ישראלי – הוענק לצחי גראד

מנימוקי השופטים: "בסרטו השלישי גראד מפגין את יכולותיו בשלוש תחומי יצירה. הוא בוחן באופן חד וקולע דינאמיקה של התלהטות יצרים ומצליח לשעשע בעודו מנסח אמירה מעוררת מחשבה".

פרסי תעשיית הקולנוע

מענק "סיכוי" ע"ש דני לרנר, בסך 150,000 ₪ הוענק ע"י קרן גשר לקולנוע רב תרבותי בשיתוף עם פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה ובאדיבות אבי לרנר- לסרט "הספקולנטית" של הבמאית זלדה ולנר. מפיקים: יעל אבקסיס והלל רוזמן – קסיס סרטים

לראשונה הוענק בפסטיבל הסרטים חיפה המענק הגבוה ביותר מסוגו בישראל, לפיתוח סרט עלילתי באורך מלא, העוסק בגיבורים וסיפורים שיש בכוחם לקדם שינוי ולעורר השראה ליצירת חברה טובה יותר.

מנימוקי השופטים: "חבר השופטים היה מרותק מסיפורה של היוצרת על שחרור מטראומה, באמצעים אמנותיים ומקוריים במיוחד".

בכנס הפיצ'ינג הבינלאומי זכה במענק עידוד פיתוח של קרן הקולנוע הישראלי הסרט "שקט" של אלירן אליה, מפיקה: ליאת בנסולי. מנימוקי השופטים: פרויקט רענן, אותנטי ואוניברסלי בעל תוכן חברתי חזק המשקף את החיים בשולי החברה בישראל.

שופטי כנס הפיצ'ינג ומענק סיכוי: קלאס דניאלסן (גרמניה- מנהל קרן MDM), מישל פלזנט (צרפת – CNC), אווה פושטינסקה (פולין- מפיקה), יעל פוגל (צרפת- מפיקה), דורית רביניאן (ישראל – סופרת).

בסינמרקט חיפה 7 – זכה במענק שירותי פוסט בסך עד 20,000 יורו, באדיבות הפוסט רפבליק גרמניה – הסרט "פרה אדומה" של ציביה ברקאי, מפיק איתי תמיר, לילה סרטים. מנימוקי השופטים: משחק משובח ומרגש, סיפור המאפשר לצלול לתוך קהילה שגיבוריה חזקים ומורכבים ומבטה של היוצרת מלווה אותם ללא שיפוטיות. חבר השופטים: אירנה סטלטוקובסקה (פולין – סרטי תור), קלודיה טרונייר (גרמניה – ZDF), גיום דה סייל (צרפת, סרטי אריזונה), אליס רטהרט (גרמניה – הפוסט רפבליק)

לראשונה בישראל, נערך בפסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, פיצ'ינג סרטי מציאות מדומה (VR), בשיתוף קרן גשר לקולנוע רב תרבותי, אוטופיה, Micro Video וג'אנגל סאונד. הסרט "על הגבול" של אסף מכנס זכה בחבילת הפקה משולבת בסך של כ-50,000 ש"ח.

 

פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, מתקיים בתמיכת המועצה הישראלית לקולנוע -משרד התרבות והספורט, משרד התיירות ועיריית חיפה.

הפסטיבל מופק ע"י אתו"ס – החברה לאמנות תרבות וספורט חיפה

מנהלת אמנותית – פנינה בלייר

 

 

 

 

 

 

עוד בחברה

 • אנשים טובים חוגגים.

  השבוע התקיימה פרמיירת ההצגה "אנשים טובים"- הצגה חדשה של תאטרון חיפה בהשתתפותם של אסי לוי, מורן ארביב גנס, רבקה בכר, דניאל ברטוב, אוריה יבלונובסקי, טהוניה רובל ובבימויו של איציק ווינגרטן.
 • יוסי בובליל נחשף.

  "בהישרדות היו לי ימים שאמרתי לעצמי 'אלוהים בחייאת שחרר אותי מהמשא הזה' להיות כלוא במקום קטן והכל חוזר על עצמו ובשפיטה זה קשה… הייתי במרמור אבל יצאתי מזה בשנייה. כשאתה במקום הכי נמוך ונמצא מול אנשים חזקים ויוצא מזה אתה הכי חזק בחיים."
 • רונה רמון ריגשה את תושבי נשר

  השבוע היכל התרבות נשר היה מלא מפה לפה בהרצאתה המרתקת של נאווה רמון, אלמנתו של האסטרונאוט הישראלי, אילן רמון ז"ל.
 • רוטרי חיפה תורמים מהלב

  אמש התקיים בזאפה בחיפה ערב הגאלה השנתי שעורך מועדון רוטרי מדי שנה. רוטרי חיפה תורם לקהילה במגוון תחומים, והינו הוותיק והגדול מבין מועדוני רוטרי בישראל
 • עמית סולומון נפרד מהמוריסון.

  עמית סולומון, הברמן המיתולוגי שעבר לנהל את המוריסון בשנים האחרונות עוזב את חיי הלילה בפוסט מרגש.
 • נהנים בקאפלו

  דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין אספה את המנצח גיל שוחט, השחקנים אבי קושניר, מיקי קם ולימור שפירא ותזמורת סימפונט רעננה ויחד פתחה הקבוצה שולחן ב קאפלו 27 במוצקין. היה תענוג
 • השקת תפריט ערב ברנה קריון

  לצד מנות קלאסיות, ניתן למצוא מנות מיוחדות במחירים סבירים, מבלי להתפשר על איכות וטיב החומרים. רנה קריון פתוח מ-08:00 בבוקר ומתפקד כביסטרו בר המגיש ארוחות לאורך כל שעות היום ובלילה לבר תוסס, עם תפריט אלכוהול משובח ונשנושים
 • יאנו במראה המסוקס.

  "היה לי כיף גדול וזו מחמאה עבורי שנבחרתי להצטלם עבור המותגים הללו. פשוט נהניתי." יניב יאנו חביב נהנה להיות דוגמן…
 • ניר שובר מכר את ההיינה.

  "המותג ״היינה קיוסקפה״ כבר לא ימשיך בגן שמואל כרמליה, עד אוקטובר 2018 אני מבטיח להמשיך לעשות לעבוד ולתת את כל כולי למען הציבור והעיר שאני כל כך אוהב, חיפה!!"
 • יום הולדת שנתיים ל- EMS club חיפה

  בואו לחגוג עם רשת EMS club – שנתיים למהפכת הכושר בחיפה! בשבוע הבא, ביום ה'  23.11.17 בשעה 18:00, תחגוג הרשת שנתיים למהפכת הכושר בחיפה, בסניף המקומי הממוקם ברחוב פיק"א 6 פינת רחוב הדסה בכרמל.
 • אסייג לטובה.

  מני, שלום ודניאל למשפחת אסייג הרימו ערב התרמה להגשמת חלומות לילדים בסיכון והקהל צחק ותרם בהנאה לנושא החשוב כל כך.
 • יש טאטאמי חדש.

  ערן לוי, הבעלים של רשת טאטאמי מרחיב את עסקיו ופותח סניף נוסף, הפעם באוסקר 7 היוקרתי.
 • לאטי הדור הבא

  יש…יש…יש…חגיגה במשפחת לאטי, חוגגים יום הולדת לאורי לאטי בנם של ליאת ויוסי לאטי
 • סוהרים וסוהרות בספורטן חיפה

  ספורטן חיפה אירח 500 סוהרים מהמחוז הצפוני של שירות בתי הסוהר ליום כיף שיא האירוע: משחק קטרגל מול קבוצת שחקני העבר הגדולים
 • פגום מוביל.

  קבוצת הגברים החזקה בפייסבוק 'אבא פגום' מוסיפה חבר חדש…
 • מגשים חלום.

  בועז פרי משתף פעולה עם תמי ברק שמריצה אותו למעלה ומפגישה אותו עם קובי אושרת.
 • חוזה מאהבה.

  חתימת חוזה שגרתית הפכה במשרדו של עו"ד גיא יעקב להצעת נישואין מיוחדת ולשמחה כפולה. צפו בקליפ המצולם…
 • רוקדים בהיירספריי.

  עדי שילון ובן זוגה יוסף סוויד הגיעו מזיכרון יעקב להיכל התיאטרון במוצקין ורקדו עם הקהל בהיירספריי. וכמובן שגם הצטלמו…
 • נפרדים משרת המחשוב

  פרידה משושי לבבי, מנהלת האו"ש והמחשוב ב"כרמל", שפורשת לאחר 14 שנה וחתומה על מהפיכה שלמה במערך התיעוד הרפואי בבית החולים
 • דייט רומנטי

  שיר אלמליח הצטלמה לצידו של גל אמיתי כחלק מצילומי קמפיין רומנטי חדש לרשת התכשיטים והשעונים JACKIE-O באווירת הוולנטיין דיי
 • כשרפואה תקשורת חתן וכלה נפגשים

  בשני האחרון השיא אלי דדון דובר בית החולים כרמל, את בתו אור לבחיר ליבה אביב. באו וכיבדו כל המי ומי מתחום התקשורת, הבריאות והחברה בחיפה והצפון . אורחים בולטים ראש העיר חיים צורי ורעייתו דפנה צורי מנכלית היכל התאטרון מוצקין, מנהל ביה"ח כרמל אבי גולדברג, עיתונאים ואנשי בריאות רבים
 • גאווה לאומית

  אביטל לנגר, הדוגמנית הישראלית הבינלאומית, תושבת חיפה, לא נותנת לחורף שהגיע לעצור אותה ובין שלל הקמפיינים של מיו מיו, עדיקה, איל מקיאג' ודימיטריוס מצאה לעצמה רגע פנוי לאימון EMS club בסניף חיפה, לאחר שחתמה חוזה דוגמנות בסוכנות עלית ניו יורק.
 • מעצב מחדש.

  מספרת אבי כהן לארז שרביט בקסטרא עברה שיפוץ מקיף על ידי האומנים המובילים בתחום.
 • לומדים בתיאטרון בחיפה...

  חיפה הופכת להיות מעצמת משחק ישראלית כשתיאטרון חיפה פותח סדנאות למשחק.
 •  מחסנים את מכבי.

  שחקני מכבי חיפה התחסנו נגד שפעת על ידי צוות קופת חולים מאוחדת.
 • מככב בפסטיבל האלקטרוני באמסטרדם.

  צ'יקו שושן, בן ה33, שותף בצוות דר & דור יחד עם לירן פרטוש, שהתחיל לתקלט בגיל צעיר ניגן השבוע בפסטיבל ה- ADE באמסטרדם לשם הוזמן על ידי מובמנט רקורדינג, הלייבל היווני, לנגן בריסייקל אמסטרדם ובקלאב NL.
 • הולכת בעקבות האהבה לאומנות.

  גלית לב קריספין חמיאס עזבה את הכל ופתחה בתקופה האחרונה בקריירה חדשה של מעצבת תכשיטים, כשהעיצובים שלה זוכים לאהדה גדולה ותהודה מיוחדת באינסטגרם ובפייסבוק.
 • ממיכל הקטנה ליהורם גאון. חם בהיכל התיאטרון במוצקין.

  איזו מתנה קיבלה מיכל הקטנה, איזה פרי אוהב יהורם גאון ומי הזוג האוהב שהופיע במוצ"ש בהיכל התיאטרון במוצקין…
 • שינוע מגובש.

  משנעי ביה"ח כרמל יצאו ליום גיבוש בקיבוץ להבות הבשן לנהיגת שטח מהנה ויום גיבוש מחזק.
 • מתחסנים נגד שפעת ונושמים לרווחה.

  מנהל יחידת הזיהומים בביה"ח כרמל ד"ר גבי ובר מעדכן כי חיסון נגד שפעת מומלץ לכולם, ובעיקר לאוכלוסיות הרשומות בכתבה.
 • הפנים היפות של ישראל.

  ליאור סושרד השתתף בקמפיין של הסוכנות היהודית לקליטת עלייה וריגש את העולים. סיפור מרגש על איחוד זוגות חיפאי.
 • קמפיין חדש לאופטיקה שפי

  קולקציות חדשות מלאות שיק מחכות לכם בסניפי אופטיקה שפי, בימים אלה הופק קמפיין צילומי חורף 2017/18 בכיכובה של לימור כרסנטי
 • הצלחה מסחררת לרשת הסופרים 'ויקטורי'

  רשת הסופרים 'ויקטורי' קיימה אירוע השקה למועדון החברים בלונה פארק תל אביב עם 5000 משתתפים באירוע נצפו כל המי ומי אירוע שהחל בצהרים והסתיים אחרי חצות
 • בקרוב- טאטאמי כשר!

  בקרוב מאוד ייפתח סניף כשר של המסעדה החיפאית האסייאתית המצליחה- טאטאמי במבואותיה הדרומיים של חיפה.
 • מסיבת האיחוד בפינגווין.

  במלאת 77 שנים לפינגווין, מבקשים בעליה המיתולוגיים של המסעדה להצדיע לאלפי העובדים שהועסקו בה מהקמתה ועד היום והם מארגנים פגישת מחזור גדולה וקוראים לכל מי שעבר אי פעם בפינגווין להגיע ביום חמישי ה 9.11 למסיבה הגדולה.
 • דוגמנית של אימא.

  יובל מרסיאנו, ביתה של ניצן מרסיאנו, היא תלמידת ריאלי בית בירם, שלומדת דיפלומטיה במגמת תקשורת וגם מדגמנת. באישור אימא כמובן.
 • חוגגים לאיש ולנתינה.

  שמעון סבג, מייסד עמותת "יד עזר לחבר" חוגג יומולדת והחברים בעמותה כותבים לו מכתב מרגש.
 • יום הולדת מאוחדת

  נופית אסייג מקופת חולים מאוחדת מחוז צפון ,או כפי שהיא נקראת בפי אורי דרור מנהלה הישיר הסטנדאפיסטית, אלופת הפלייליסט, הפרזנטורית ומלכת האיפור של קומה 11, חגגה יום הולדת 30 בחיק המשפחה המורחבת היה
 • תיאטרון חיפה בסין.

  בשנת 2015 הגיעו שני סינים נחמדים לבקר בפסטיבל הצגות הילדים והנוער בחיפה. לאחר שנה התארחו בפסטיבל עם המופע שלהם והשנה התארחה הצגה של תיאטרון חיפה בסין. שאפו
 • מתחדשים בקסטרא.

  "הגלידרייה נפתחה במסגרת העסקים החדשים בקסטרא הפונים לקהל בשכונה החדשה- נאות פרס, בנוסף נפתחה חומוסיית דובנוב ובקרוב ייפתחו גם אופטיקה שש שש, בית מרקחת מכביפארם, חנות כלי נגינה ועוד הפתעות…" ניצן מרסיאנו, מנכלית הקסטרא.
 • בחירה אמריקאית

  השגרירות האמריקאית בחרה במכללה האקדמית גורדון לארח את המורה המצטיינת של ארה"ב
 • למען הציבור בעיר.

  עורך הדין טל שדה, פעיל חברתי שכונתי עירוני עובר לפעול למען התושבים מתוך העירייה. שיהיה בהצלחה.
 • אהבה בלתי מוגבלת.

  שי וידר בת ה 25 התנדבה בכיתה ה' בגן של ילדים בעלי צרכים מיוחדים וכעת היא מקימה מיזם התנדבותי, פלטפורמת היכרויות מיוחדת במינה לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. ראיון עם אלת אהבה.
 • עכשיו הכל בסדר.

  כוכב הנדל"ן ואיש היח"צ והטלוויזיה, בן זלץ, יוצא בקליפ חדש לשיר מרגש ומצליח להפתיע גם הפעם. שווה.
 • 100 לבימה בהיכל במוצקין.

  בין התלבושות בתערוכה אפשר לראות שמלות שלבשו השחקניות מרים זוהר, גילה אלמגור, ליא קניג ועוד רבות וטובות. דפנה צורי, מנכ"לית ההיכל הצטלמה עם השמלה של "אוויטה" שלבשה שירי מיימון בהפקה שהופיעה במוצקין.
 • שלאגר חדש!

  השבוע עלתה ההצגה של תיאטרון חיפה 'אנשים טובים' בפעם הראשונה בפני אולם מלא. בסוף ההצגה הקהל עמד על רגליו, מחא כפיים והריע ממושכות לשחקנים שעלו לבמה להשתחווייה שלוש פעמים ברציפות.
 • חתונת השנה!

  תפתחו יומנים ותרשמו: טל אברהמי ושירי מלר יעמדו מתחת לחופה בקיץ 2018.
 • רוני ברודצקי- קרדיט הילה שייר

  "החיפאית" של תיאטרון חיפה

  קבוצת "החיפאית" של תיאטרון חיפה מלהקת שחקנים חדשים הבמאית והסופרת המוערכת רוני ברודצקי- שביימה את ההצגה המצליחה של הקבוצה "אקווריום"- מונתה למנהלת החדשה
 • יומולדת עם החברים הטובים.

  ערן לוי, בעלי הטאטאמי בכיכר האודיטוריום, חגג יומולדת עם האנשים שהוא אוהב.
 • צביעה בלב.

  מיכל בר ששת, סטודנטית שגרה בהדר, נפטרה השנה מקדחת המערות ומשפחתה וחבריה הקימו פרוייקט לזכרה ובאו להגשים את חלומה לייפות את העיר התחתית כחלק מפעילות בכפר הסטודנטים בהדר.
 • חניכת פרוייקט מרכז יום שילה כרמל

  ראש העיר חיפה, יונה יהב, הגיע ביום חמישי 19.10.17 לסיור מקיף במרכז היום לאזרח הוותיק שמפעילה עמותת שילה בכרמל ולפגישה עם ראשי העמותה. במסגרת הסיור, חנך ראש העיר את פרוייקט הקומה השנייה למרכז היום, שעומד לצאת לדרך בנובמבר שנה זו.
 • הוקמה אגודת ידידי תיאטרון חיפה.

  יו"ר דירקטוריון תיאטרון חיפה, מר ישראל סביון, ומנהלי התיאטרון, המנכ"לית ניצה בן צבי והמנהל האומנותי מנשה נאור, יזמו והקימו את אגודת הידידים הראשונה של תיאטרון חיפה. בין מטרות היעד של האגודה: פיתוח נרחב של אזור התיאטרון והקמת קמפוס בינתחומי בינלאומי לאומנות התיאטרון.
 • נשף הגאלה של כרמל למען א.א.ג

  זה הולך להיות גדול ומדהים. הנשף השנתי של בית החולים "כרמל" בהפקת עמותת ידידי בית החולים בניהולה של זאנט דנקנר יוצא לדרך. והפעם בערב ההצגה "שפוט לאהוב" בכיכובם של עוז זהבי ואליאנה תדהר
 • 'ויקטורי' בלונה פארק

  רשת 'ויקטורי' חוגגת אירוע לקוחות מיוחד וחגיגי בלונה פארק ביום חמישי ה- 26/10/17. בתכנית הופעה של סטטיק ובן אל תבורי ועוד שפע של הפתעות בלתי נשכחות לצד שימוש חופשי בכל מתקני הלונה פארק.
 • כל המידות הנכונות!

  בחמישי שישי הקרובים יתקיים יריד האופנה "שוות. מתלבשות" בעזריאלי חיפה בו יציגו יבואני ויצרני אופנה במגוון מידות רחב במיוחד- ממידה 36 ועד למידה 54.
 • מגייסים לתיאטרון!

  שחקנים, חושבים שאתם מתאימים לתיאטרון חיפה? שלחו קו"ח ותמונה לכתובת yoalit@ht1.co.il עד לתאריך 25.10.2017!
 • מצביעים לחנניה טל.

  דור יתח, הלא הוא חנניה טל האגדי, בתחרות האודישנים המצחיקים של אקס פקטור במאקו. אז תצביעו לו. למה? כי הוא מלך.
 • הצעה על הים.

  מזל טוב לזוג היפה! ג'יני חכמון ודניאל איקן בנות ה 28 הופכות בקרוב לזוג באופן רשמי.
 • "בילי שוורץ" רושם הישג נוסף

  המחזמר המצליח "בילי שוורץ" של תיאטרון חיפה שכבש את לב הקהל והמבקרים, הוזמן לסדרת הופעות בתיאטרון היהודי "הרולד גרין" בטורונטו במסגרת חגיגות 70 שנה לישראל
 • כוכבי שנות ה 80 מצדיעים לשלום.

  צפו בממוקה, ויטלי, ראשל, קוקו, פרדי פלאברה, חלבי, מורדי אוחנה, אילנה ועוד כוכבים מהסדרה שנות השמונים בסרטונים אדירים!
 • סיכום פסטיבל הסרטים

  הסרט  "העדות" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, הסרט "ארץ זרה" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי התיעודי, צחי גראד זכה בפרס השחקן הטוב ביותר.
 • תופסים אזימוט בחיפה.

  משה אדרי, שוקי פרידמן, מאיר פניגשטיין, יפתח קליין, חלי ומשה שחר, גליה ישי ועוד רבים וטובים הגיעו לפרגן ולכבד את מייק בורשטיין.
 • פגישה עם נוצרים תומכי ישראל.

  בחודש הקרוב העמותה תמשיך לקבל אלפי אורחים מכל העולם שיפקדו את המוזיאון שהוקם בקריית החסד בעמותה. ככה יישמר זיכרון השואה ותיגבר התמיכה במדינת ישראל.
 • יומולדת יש רק פעם בשנה

  שלום שיטרית, הבעלים של חברת "שתית" ושל מלון הבוטיק "וילה כרמל", הזמין לרגל יום הולדתו שחל אתמול כמה חברים טובים לגינת המלון כדי להרים כוסית, לנשנש, להתמנגל וכמובן לאחל מזל טוב.
 • 50/70 במוזיאון ינקו דאדא,

  ביום שבת בפתיחת התערוכה 50/70 (50 שנה להוצאת הספר "מסדר הלוחמים" ו-70 שנה למדינת ישראל) במוזיאון ינקו דאדא, פתח את התערוכה ח"כ עמר בר-לב שזו סגירת מעגל שכן אביו של עמר, חיים בר-לב נכח בהשקת הספר לפני 50 שנה.
 • דואט של מיכליות.

  מיכל הקטנה הגיעה להופעה בקריון השבוע, שם צירפה להופעה שלה את מיכל מאי, מנהלת השיווק של הקריון, שתשיר איתה דואט. ויש גם וידיאו שיעיד על כך…
 • ״כנפיים של קרמבו״

  אפי הראל ואילן סלע יחד עם שלומית בוסקילה קיימו מסיבת אופנה שמחה בעזרתה של אשת התקשורת ענת שקד,במתחם הנמלה בחמישי בערב .הקונספט של הערב היה שיתוף פעולה חברתי מדהים עם מגוון מובילי דעת קהל במקום אחד
 • סוכות בחיפה.

  מגן האם לפסטיבל הסרטים, פסטיבל בית גלים ותערוכת הקריקטורות ןעד פסטיבל נווה יוסף. סוכות בחיפה.
 • רדיו אקשן

  זה כבר הפך למסורת ובכל זאת זה מרגש ומאתגר בכל שנה מחדש. אירוע הסיום והכרזת הזוכים של 'אקשן פלאנט 8', התארח גם השנה בספורטן חיפה במסיבת בריכה מושקעת ושמחה.
 • מחווה לזמר העברי.

  כחמש מאות בליינים הגיעו בשלישי לערב מחווה לזמר העברי בו אירחה אילנה טובים את סי היימן ואיתן מסורי.
 • תערוכת צילומים ערכית.

  "אני מאמין בקידום ערכים של תרבות, אומנות, חינוך וספורט בעיר חיפה ורואה בקידום רעיונות בתחומי התרבות והאומנות כלי אסטרטגי ראשון במעלה לחיזוקה של האוכלוסייה." אלכס אברמוב, יו"ר 'חיפה יפה'.
 • למרות הגשם "ילדוקים 2" מוצלח

  ילדוקים 2 ורוק סוכות ממשיכים בחול המועד למרות מזג האוויר אירועים שהפכו למסורת משמחת בסוכות ושאליהם הגיעו אלפי חוגגים
 • פגישת פסגה חיפאית.

  עורך הדין החיפאי דוד עציוני, יחד עם איש העסקים אודי אדמתי נפגשו השבוע עם מנכ"ל עיריית חיפה גדי מרגלית לרגל יום הולדתו. היה שמח ופורה.
 • מחיפה ללונדון.

  אביתר דרעי ובראל רז בני השלושים וקצת הגיעו למרכז הכרמל לפני כמעט חמש שנים ובנו אימפריה בשם 'רובן'. עכשיו הם עושים חיל גם בלונדון. סיפור הצלחה על הכרמל.
 • חלוק הפלא.

  אפשר לסמס, אפשר לשחק בנייד ואפשר גם לקרוא כתבות באתר של ניוז חיפה קריות… ככה זה כשמתחשבים בלקוחות…