פסטיבל הסרטים ה 33 חיפה הסתיים, קבלו את התוצאות, הזוכים, הנימוקים וכל השמות החמים.

הסרט  "העדות" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, הסרט "ארץ זרה" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי התיעודי, צחי גראד זכה בפרס השחקן הטוב ביותר.
 

 

צחי גראד זוכה פרס השחקן הטוב ביותר בסרט הבן דוד, פסטיבל הסרטים חיפה 2017, קרדיט צילום צביקה רוגר

פסטיבל הסרטים ה 33 חיפה הסתיים, להלן התוצאות והנימוקים:

הסרט  "העדות" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, הסרט "ארץ זרה" זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי התיעודי, השנה הוענק לראשונה מענק "סיכוי" ע"ש דני לרנר -בסך 150,000 ₪ לפיתוח סרט עלילתי…

תחרות הקולנוע הישראלי העלילתי

חבר השופטים: יו"ר- מישל סימון (צרפת – מבקר קולנוע), יאנוש סאס (הונגריה – במאי), סלוואה נקארה (ישראל – שחקנית), עלמה גניהר (ישראל – תסריטאית), רוני כצנלסון (ישראל – צלם).

הסרט "העדות" זכה בפרס לסרט עלילתי בסך 100,000 ₪.

בימוי: עמיחי גרינברג. מפיקים: יואב רועה, אורית זמיר

מנימוקי השופטים: "זהו סרט שלם המגול

המפיק אבי לרנר, ראש העיר יונה יהב והבמאי דניאל מן זוכה פרס סרט הביכורם – פסטיבל הסרטים חיפה 2017, קרדיט צילום צביקה רוגר

ל סיפור של גיבור ישראלי אובססיבי המתמודד באומץ עם משבר זהות, עם מקומה של ההיסטוריה היהודית הטרגית בחייו ועם הצורך להגיע לאמת כתנאי להמשכיות".

תקציר: יואל (אורי פפר) הוא היסטוריון, חוקר שואה, הנלחם בהכחשת שואה ונמצא בעיצומו של דיבייט בינלאומי סביב פרשת טבח של יהודים שהתרחשה באוסטריה בשלהי מלחמת העולם השנייה. במהלך חקירת הפרשה, הוא נחשף לעדות חסויה שמרסקת את זהותו ואת אורח חייו.

הסרט "מוצא אל הים" זכה בפרס ע"ש דני לרנר לסרט ביכורים עלילתי, בסך 50,000 ₪.

בימוי: דניאל מן. מפיקים: איתי תמיר, אילן ג'רארד.

מנימוקי השופטים: "בסרט זה מעמיד הבמאי דמות של אנטי-גיבור, חייל ישראלי מיוסר הנסוג מכל חובותיו האישיות והלאומיות כדי לשקול מחדש את מקומו ובונה עולם אלים ומנוכר מוכר ולא מוכר בו זמנית".

תקציר: יואל מחליט לא להתייצב לשירות מילואים בעזה, אך זו לא הצרה היחידה שלו. נישואיו עם אשתו סיגל בצרות, אביו נפטר מהתקף לב והוא פוטר מעבודתו כמורה להיסטוריה בגלל בעיה בלתי צפויה עם הצהרת בלפור. הוא עומד בפני צומת דרכים: האם לנסות ולתקן את חייו הקודמים או למצוא דרך להתחיל שוב במקום אחר, כשנדמה שכבר לא נותרה תקווה.

פרס לתסריט, בשיתוף איגוד התסריטאים בסך 10,000₪ הוענק

לאסף סבן, עבור הסרט "בית בגליל"

נעה בירון זוכת פרס השחקנית הטובה ביותר בסרט 'מונטנה', פסטיבל הסרטים חיפה 2017, קרדיט צילום צביקה רוגר

תסריט בימוי והפקה: אסף סבן

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לאסף סבן על התסריט הרגיש והרהוט, בו הוא בונה עולם אמין ומוכר אך ייחודי. בתסריט דמויות עגולות וישראליות כל כך מצד אחד, אך אוניברסאליות לא פחות. ניכרת אהבה רבה לדמויות, סלחנות וחמלה".

תקציר: הזוגיות של גילי ויערה נקלעת למשבר על רקע החלטתם לעזוב את העיר ולבנות בית ביישוב קהילתי בגליל. בעוד בית חלומותיהם נבנה ומתגשם במציאות, הרעיון של ביתם המשותף הולך ומתערער ויסודות הזוגיות שלהם הולכים ונסדקים.

פרס השחקן בסרט עלילתי, ע"ש המפיק מיכאל שוילי, בסך 5,000 ₪ –  הוענק לצחי גראד עבור הסרט 'הבן דוד'

בימוי ותסריט: צחי גראד. מפיקים: צחי גראד, אהוד בלייברג

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לצחי גראד על משחקו בסרט "הבן דוד", שבו הוא מעמיד דמות רבת פנים, מגוונת וקומית הנקלעת למשבר אידיאולוגי ומאתגר בחן רב את ייצוגו הקולנועי של הגבר הישראלי".

תקציר: בוקר אחד אוסף נפתלי (48, נשוי+2, שחקן ויוצר) פועל ערבי בשם פאהד לשיפוץ הסטודיו שלו, צמוד לביתו בישוב כפרי במרכז הארץ. באותו בוקר מותקפת נערה בישוב וחשדם של אנשי הכפר נופל על פאהד. נפתלי יוצא להגנת הפועל ולהגנת השיפוץ שלו עליו הוא חולם מזה זמן רב, אלא שהמציאות גדולה על נפתלי והוא מתקשה להתמודד עם לחצי הסביבה. במהלך יממה אחת הולכים חייו ונפרמים.

פרס לשחקנית בסרט עלילתי, ע"ש המפיק מיכאל שוילי בסך 5,000₪ הוענק לשחקנית נעה בירון על הסרט 'מונטנה'

בימוי ותסריט: לימור שמילה. הפקה: חיליק מיכאלי, אברהם פרחי, תמי ליאון, משה ולאון אדרי

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לנעה בירון על משחקה המרשים בסרט "מונטנה" בו היא משחקת דמות של אישה החוזרת לבית ילדותה ובאומץ רב חושפת שקרים וסודות. לאורך הסרט כולו מצליחה השחקנית לשמור על מתח, תשוקה ואיפוק. משרטטת דמות אמינה ומעוררת כבוד".

תקציר: בעקבות הבשורה על מות סבה מחליטה אפי לחזור לעכו עיר הולדתה לחלוק לו כבוד אחרון. בעכו היא פוגשת את קרן, מורה מחליפה, נשואה ואם לשניים. שתי הנשים מתאהבות באופן מידי. כשאפי פוגשת במאיה בתה הקטנה של קרן היא אט אט מגלה מה ומי גרם לה לעזוב את העיר לפני כל כך הרבה שנים מבלי לחזור. סיפור האהבה הופך למסע סגירת חשבונות ישנים.

פרס ע"ש ענת פרחי לעריכה בסרט עלילתי בסך 5,000 ₪ הוענק לאור בן דוד על הסרט 'מוצא אל הים'

בימוי ותסריט: דניאל מן. הפקה: איתי תמיר, אילן ג'רארד

מנימוקי השופטים: "פרס העריכה מוענק לאור בן דוד על עריכת הסרט "מוצא אל הים" בשל בניית הנרטיב ומעברי הזמן המייצרים עולם משכנע, דחוס וקצבי המוכיחים שליטה מעוררת הערכה".

פרס ע"ש ענת פרחי לצילום בסרט עלילתי, בסך 5,000 ₪ הוענק לזיו ברקוביץ' על הסרט מוצא אל הים'

בימוי ותסריט: דניאל מן. הפקה: איתי תמיר, אילן ג'רארד

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לזיו ברקוביץ' על צילום הסרט "מוצא אל הים" בשל קומפוזיציות מורכבות, העמדת מצלמה ושימוש מדויק בתאורה, המכניסה את הצופים לעולמו הפנימי והמסויט של הגיבור".

תחרות הקולנוע הישראלי התיעודי

חבר השופטים: יעל פרלוב (ישראל- מפיקה ועורכת), ד"ר יעל מונק (ישראל- חוקרת קולנוע, מרצה בכירה), קז'ישטוף גיירט ( פולין – מנהל פסטיבל הקולנוע קרקוב)

 

'ארץ זרה' זכה בפרס הסרט התיעודי הישראלי ע"ש רוזליה כץ, בסך 40,000 ₪.

בימוי : שלומי אלדר, הפקה: אהוד בלייברג, יואב זאבי

מנימוקי השופטים: "הסרט מציג את האבל על המציאות הישראלית דרך הסיפור האישי של היוצר וגיבורו השחקן רסאן עבאס".

ציון לשבח ניתן לסרט  התיעודי "דיבוקים"

בימוי תסריט הפקה: רם לוי

מנימוקי השופטים: "הסרט מציע פרשנות אינטליגנטית ועכשווית למיתולוגיה היהודית של ה"דיבוק".

התחרות לקולנוע ישראלי קצר

חבר השופטים: וידי בילו (ישראל-בימאית ותסריטאית),רוני אורן (ישראל- במאי אנימציה ומאייר),מרט פרחובסקי (ישראל- יוצר ויזם בתחומי הקולנוע והתיאטרון.)

חבר השופטים מבקש לציין את רמתם הגבוהה של כל הסרטים שהוקרנו במסגרת זו,

מענק קרן גשר לקולנוע רב תרבותי לסרט סטודנטים קצר, בסך 7,000 ש"ח, הוענק לסרט "מאיר" (ישראל, 2017). בימוי ותסריט: שי בלנק. ביה"ס: המכללה האקדמית בית ברל

מנימוקי השופטים: "הסרט מעז להישיר מבט למציאות שרובנו מנסים להדחיק ואינו ממצמץ לרגע. זוהי יצירה מינימליסטית, חמורת מבע, מורכבת ורגישה מאד".

מענק קרן גשר לקולנוע רב תרבותי לסרט עצמאי קצר בסך 8,000 ש"ח, הוענק לסרט "רכבת החופש" (ישראל, 2017) בימוי: תאופיק אבו ואיל תסריט: תאופיק אבו ואיל, אסף סודרי. הפקה: באהר אגבארי

מנימוקי השופטים: "יצירה מפתיעה ומתעתעת, שמצליחה לפרק שאלות מוכרות של זהות ולאומיות ולהרכיב אותן מחדש באופן וירטואוזי ומרגש".

מענק קרן גשר לקולנוע רב תרבותי לסרט אנימציה קצר ע"ש אלי גלפנד, בסך 7,000 ש"ח, הוענק לסרט "הדב" (ישראל, 2017). בימוי ותסריט: דורין שוורצמן. ביה"ס: בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים.

מנימוקי השופטים:" באיפוק אך בעוצמה רבה, ועם נימה דקיקה של הומור ואופטימיות, מצליחה היוצרת להעביר את חווית הפער הבין דורי של צעירה ישראלית יוצאת חבר העמים".

תחרות כרמל לקולנוע בינלאומי

חבר השופטים: עילית זקצר (ישראל – בימאית), נעמי שחורי (ישראל -מפיקה ובמאית), אבי נשר (ישראל – במאי, תסריטאי ומפיק)

פרס כרמל על סך 40,000 ₪ בחסות ראש העיר חיפה יונה יהב, הוענק לסרט "הפרעה בקצב הלב"

(רוסיה, פינלנד, גרמניה, 2017). בימוי: בוריס חלבניקוב. הפקה: רובן דישדישיאן, סרגיי סליאנוב, נטליה דרוזד, אלכסי היווארינן, טוני ואלה, אווה בלונדיאו

מנימוקי שופטים: "הסרט המסופר בגובה העיניים, חושף במקביל את סיפורם של אנשים מן השורה ואת המציאות החברתית המעיקה על חייהם ביום יום. הסרט אורג את שני העולמות בהצלחה, בקסם רב ובעוצמה קולנועית מפעימה ומעוררת מחשבה".

תקציר: אולג הוא פרמדיק מוכשר העובד בצוות אמבולנס. אשתו קטיה היא אחות במחלקת המיון של בית החולים. הם חולקים דירה קטנה וחוג קרוב של חברים שאוהבים לבוא אליהם לשתות. קטיה לא רואה בבית את המסירות והאכפתיות שאולג משקיע בעבודה ונמאס לה מהשתיינות שלו. היא מבקשת להתגרש.

ציון לשבח בתחרות "כרמל" הוענק לסרט ״הארץ המובטחת״

(ארה"ב, גרמניה, צרפת 2017).בימוי: יוג'ין ג'רקי. הפקה: כריסטופר סנט ג'ון,דיוויד קון, יוג'ין ג'רקי

מנימוקי השופטים: "חשיבה קולנועית, מקורית ומפתיעה שמייצרת מרחב חשיבה בעל משמעות ועומק משלו. הסרט נשען על פס קול עשיר ומהדהד".

תקציר: איך מגיעים מאלוויס פרסלי לדונאלד טראמפ? ברולס רויס זהובה, כמובן. הבמאי הוותיק יוג'ין ג'רקי לוקח את המכונית שלו ונוסע ממיסיסיפי ללאס וגאס דרך ממפיס, ובדרך אוסף פרטנרים מגוונים לשיחה מצ'יק די ומייק מאיירס ועד אלק בולדווין.

התחרות 'בין יהדות לישראליות'

חבר השופטים: הלן שומן (צרפת – עיתונאית וסופרת), אמנון זלאיט (ישראל- צלם קולנוע),

אורי קלאוזנר (ישראל- שחקן ובמאי)

פרס ע"ש טוביאס ספנסר בסך 20,000 ₪ – הוענק לסרט "רחוב סן-מור, פריס, הרובע העשירי – השכנים"

(צרפת, 2017). בימוי: רות זילברמן. הפקה: סלין נוס, פול רוזנברג

מנימוקי השופטים: "היוצרות חושפות זיכרונות מן השואה באופן מקורי ואמיץ, דרך סיפורו של בית אחד בפריז. התהליך מטופל באופן עדין ומרגש וחושף את הצופה באופן הדרגתי לאחת התקופות האפלות של יהדות צרפת".

תקציר: רות זילברמן מתחקה אחר קורותיו של בניין אחד בפריס בימי מלחמת העולם השניה דרך סיפוריהם של ילדים שגדלו בו ושרדו את המלחמה. זהו בניין טיפוסי של הרובע היידישאי, והחזות השלווה שלו, שבעים שנה אחרי, לא מעידה על הימים בהם שימש כמלכודת, או מפלט, עבור דייריו.

ציון לשבח ניתן לסרט "קִרְבָה"

(רוסיה, 2017). בימוי: קאנטמיר בלאגוב.

הפקה: ניקולאי יאנקין, אדוארד פיצ'וגין, אלכסנדר סוקורוב

מנימוקי השופטים: "הסרט מאיר את שורשיו של ״היהודי הנודד״ בעולם של שבטיות, גזענות ואלימות. הבחירה האמנותית של הפורמט והצבעוניות, מחזקת את תחושת המחנק שמלווה את הסרט".

תקציר: השנה היא 1998. אילנה בת ה-24 עובדת במוסך של אביה בנלצ'יק, עיר באזור הקווקז. ערב אחד משפחה וחברים מתכנסים לחגוג את ארוסי אחיה דיויד ובאותו לילה הזוג הצעיר נחטף והמשפחה מקבלת בקשת כופר. איש בקהילה היהודית לא חושב לערב את המשטרה, אבל איך יגייסו את הכסף לשחרר את דיויד? וכמה רחוק הם מוכנים ללכת?

תחרות עוגן הזהב לקולנוע ים תיכוני

חבר השופטים: גוראן ראדובנוביץ (סרביה- תסריטאי, מפיק ובמאי), ד"ר איבון קוזלובסקי גולן (ישראל – ראש תכנית קולנוע אונ' חיפה), דני וקסמן (ישראל- תסריטאי, במאי ומפיק)

פרס "עוגן הזהב" לסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הים תיכוני הוענק לסרט "אנשים ומקומות"

(צרפת, 2017). בימוי: אנייס ורדה, JR . הפקה: רוזאלי ורדה

מנימוקי השופטים: "סרטם של אנייס ורדה ו-JR , מגלם את הרוח האנושית של אמנות הקולנוע

ואת יופיו של המדיום. הבמאים מובילים את הצופים אל מחוזות היצירה של עולמם המיוחד".

תקציר: הבמאית הצרפתייה הנערצת אנייס ורדה, משתפת פעולה עם אמן הרחוב המסתורי JR בסרט תיעודי רב קסם, שבו נוסעים השניים בין הכפרים הקטנים של צרפת ומנציחים את פני האנשים שהם פוגשים בצילומי קיר ענקיים.

ציון לשבח הוענק לסרט לסרט הבולגרי "כיוונים"

(בולגריה, גרמניה, מקדוניה, 2017). בימוי: סטפן קומנדרייב. הפקה: סטפן קומנדרייב, קטיה טריצ'קובה, סטליוס זיאניס, ורה וייט, ולדימיר אנאסטאסוב, אנגלה נסטורובסקה

מנימוקי השופטים: "הסרט מציג גישה מקורית וניתוח מהדהד של החברה הבולגרית בימינו".

תקציר: במהלך לילה ויום מצטלבים חייהם של כמה אנשים, כאשר כל אחד מהם נוסע במונית ברחובות סופיה. אנחנו עדים להחלטות קטנות וגדולות , לרגעי חסד וניצוצות של תקווה".

תחרות פדאורה

בפרס תא המבקרים האירופאי "פדאורה" לסרט הזר הטוב ביותר זכה הסרט  "לאקי"

(ארה"ב 2017). בימוי: ג'ון קארול לינץ'. הפקה: גרג גילראת', אדם הנדריקס, ג'ון לאנג, דניאל רנפרו ברנס, איירה סטיבן בהר, ריצ'ארד קהאן, דראגו סומוניה, לוגאן ספארקס

מנימוקי השופטים: "סרט הבכורה של השחקן ג'ון קארול לינץ' הוא פרידה מתוקה מרירה מהשחקן המנוח הארי דין סטנטון. כל סצנה בו עוסקת במוות אבל מברכת את החיים. בפשטותו הוא מרגש אופטימי ועמוק".
תקציר: סרטו האחרון של השחקן האגדי הארי דין סטנטון, המגלם את לאקי, גבר בן 90, שכבר קבר את רוב בני דורו בעיירה המדברית בה הוא חי. כשהסוף מתקרב, הוא מוצא עצמו במסע רוחני.

פרס "פדאורה" להישג אמנותי משולב -בימוי, תסריט ומשחק בסרט ישראלי – הוענק לצחי גראד

מנימוקי השופטים: "בסרטו השלישי גראד מפגין את יכולותיו בשלוש תחומי יצירה. הוא בוחן באופן חד וקולע דינאמיקה של התלהטות יצרים ומצליח לשעשע בעודו מנסח אמירה מעוררת מחשבה".

פרסי תעשיית הקולנוע

מענק "סיכוי" ע"ש דני לרנר, בסך 150,000 ₪ הוענק ע"י קרן גשר לקולנוע רב תרבותי בשיתוף עם פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה ובאדיבות אבי לרנר- לסרט "הספקולנטית" של הבמאית זלדה ולנר. מפיקים: יעל אבקסיס והלל רוזמן – קסיס סרטים

לראשונה הוענק בפסטיבל הסרטים חיפה המענק הגבוה ביותר מסוגו בישראל, לפיתוח סרט עלילתי באורך מלא, העוסק בגיבורים וסיפורים שיש בכוחם לקדם שינוי ולעורר השראה ליצירת חברה טובה יותר.

מנימוקי השופטים: "חבר השופטים היה מרותק מסיפורה של היוצרת על שחרור מטראומה, באמצעים אמנותיים ומקוריים במיוחד".

בכנס הפיצ'ינג הבינלאומי זכה במענק עידוד פיתוח של קרן הקולנוע הישראלי הסרט "שקט" של אלירן אליה, מפיקה: ליאת בנסולי. מנימוקי השופטים: פרויקט רענן, אותנטי ואוניברסלי בעל תוכן חברתי חזק המשקף את החיים בשולי החברה בישראל.

שופטי כנס הפיצ'ינג ומענק סיכוי: קלאס דניאלסן (גרמניה- מנהל קרן MDM), מישל פלזנט (צרפת – CNC), אווה פושטינסקה (פולין- מפיקה), יעל פוגל (צרפת- מפיקה), דורית רביניאן (ישראל – סופרת).

בסינמרקט חיפה 7 – זכה במענק שירותי פוסט בסך עד 20,000 יורו, באדיבות הפוסט רפבליק גרמניה – הסרט "פרה אדומה" של ציביה ברקאי, מפיק איתי תמיר, לילה סרטים. מנימוקי השופטים: משחק משובח ומרגש, סיפור המאפשר לצלול לתוך קהילה שגיבוריה חזקים ומורכבים ומבטה של היוצרת מלווה אותם ללא שיפוטיות. חבר השופטים: אירנה סטלטוקובסקה (פולין – סרטי תור), קלודיה טרונייר (גרמניה – ZDF), גיום דה סייל (צרפת, סרטי אריזונה), אליס רטהרט (גרמניה – הפוסט רפבליק)

לראשונה בישראל, נערך בפסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, פיצ'ינג סרטי מציאות מדומה (VR), בשיתוף קרן גשר לקולנוע רב תרבותי, אוטופיה, Micro Video וג'אנגל סאונד. הסרט "על הגבול" של אסף מכנס זכה בחבילת הפקה משולבת בסך של כ-50,000 ש"ח.

 

פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, מתקיים בתמיכת המועצה הישראלית לקולנוע -משרד התרבות והספורט, משרד התיירות ועיריית חיפה.

הפסטיבל מופק ע"י אתו"ס – החברה לאמנות תרבות וספורט חיפה

מנהלת אמנותית – פנינה בלייר

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com
עוד בחברה

 • "אחרי כל כך הרבה שנים באינסטגרם אני נמצאת תחת עיניים בוחנות 7\24" צילום מתוך אינסטגרם

  תגידו שלום לאילנה קוסטרובה

  אילנה קוסטרובה, ilaosh בשבילכם, היא אושיית אינסטגרם חיפאית עם כ-180 אלף עוקבים. אז מה היא חושבת עליכם הגברים, ואיך היא מתמודדת עם הביקורות וההטרדות? וגם, מה קורה בגזרת חיי האהבה שלה?
 • ניב אדרי. קרדיט צילום: ענבר לוי

  מיהו הדיג'יי מכרמיאל שניגן במסיבה פרטית של עומר אדם?

  אף אחד לא יושב פה: בשבוע שעבר נערכה באילת מסיבה פרטית של עומר אדם עם כל המי ומי, בינהם עדן בן זקן, וסטטיק ובנאל. אז מי הדיג'יי מהאזור שתקלט שם?
 • במופע יחיד לראשונה. מושונוב. תמונה: יחסי ציבור

  מפגש מושונוב

  ביום שישי הקרוב יעלה מוני מושונוב למופע סטנד אפ יחיד בזאפה חיפה, בו הוא ידבר על הכל מהכל >>
 • 103 קפיצות. פטיטו.

  האם מעיין פטיטו שברה שיא גינס? וגם, מהי הסיבה שבגללה יונה יהב לא הגיע?

  אמש מעיין פטיטו ניסתה לשבור שיא גינס בקפיצה על טרמפולינה, האם היא הצליחה? וגם, ביררנו מדוע יונה יהב לא הגיע לאירוע: "ראש עיריית חיפה נלחם למען עתיד התושבים"
 • "לא סתם נשארתי בחיים"

  יונתן בוקס הוא פצוע מירי בפיגוע ב"ברנוער", פציעה שהותירה אותו על כיסא גלגלים נכה לצמיתות: "אין מה לרחם עליי, אני בחרתי לחיות והחיים זה מתנה". לאחרונה גם פצח בקריירה מוזיקלית: "אני פורק הכל דרך המוזיקה, זו התרפיה שלי", ויש לו גם שיר שיוצא לרדיו
 • לוי והחדש. תמונה: יחסי ציבור

  "מאוד חשוב לי להרגיש נאהבת, ולא ממש הרגשתי את זה עם אלעד"

  רלי לוי נכנסה אל חיינו בתכנית "אהבה ממבט ראשון". בראיון מיוחד היא סיפרה לנו על הקשר שלא צלח עם אלעד "אני ואלעד היינו במקומות שונים וכל אחד חיפש משהו אחר", ועל הבחור החדש שבתמונה "הוא התחיל לעקוב אחרי הסדרה, התחלנו לדבר, ואנחנו כבר מחפשים דירה. נסתרות הן דרכי האל"
 • באו להתחדש. תמונה מתוך פייסבוק

  רגב הוד מבלה בחיפה

  אמש הזמר הופיע בזאפה חיפה, ומי הגיעו לפרגן? וגם, הוד ורעייתו הלן בשופינג במחסני הנמל
 • נפילה כואבת

  סמדר גוטמן, מאמנת כושר ורעייתו של אלי גוטמן, מאמן כדורגל ישראלי, נמצאת בביתה עם שלושה שברים לאחר נפילה במדרגות
 • המשפחה מתרחבת

  אביטל דוידוביץ', אשתו של כדורגלן העבר ניר דוידוביץ' בהריון רביעי!
 • מתכוננות לקיץ

  הקיץ עוד לא כאן, אבל זה הזמן להתחיל לחטב: אצל מי התחילה לינור אברג'יל משטר אימונים קפדני?
 • "אני מקבלת את הקימורים שלי באהבה" צילום מתוך פייסבוק

  מדוע אמיר חצרוני הגיע אתמול לטירת כרמל? ואיך זה קשור לזמרת מהעיר?

  תהינו מדוע אמיר חצרוני הגיע אמש לטירת כרמל. אז יצאנו לברר וגילינו שזה בכלל קשור לזמרת צעירה מהעיר, לי זוהר: "הייתי רוצה לפגוש אותו בתור ילד, אני מרגישה שיש הרבה דברים שיכולתי לתקן שם". ואיזה קבלת פנים סידרו לו בעיר?
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • כל ערב הוא הצגה.

  ספריה עיר תחתית, כבר הייתם?

  סצנת הבילויים בעיר התחתית ממשיכה להתחזק: פאב "ספריה" חדש הגיע אלינו למחוזות חיפה, והפעם הוא יהיה בעיר התחתית. האם זה קשור לסגירה של "הספריה" המיתולוגית בכרמל?
 • דור שלם באצטדיון

  מה עשתה ההנהלה הבכירה של חברת דור כימיקלים,יחד עם מנכ"ל הקבוצה גיל דנקנר באיצטדיון סמי עופר?
 • "איבדה את הקטע של הבילוי". תמונה: נינו

  למה דיג'יי נינו כל כך מאוכזב מחיפה?

  דיג'יי נינו, יליד הקריות, הוא שנים דיג'יי מוזיקה שחורה בסצנה החיפאית. משום מה בזמן האחרון הוא כבר לא בחיפה יותר מדי: "מרגיש ששמים לי פה רגליים, לא מפרגנים לי", "המועדונים פה נהיו אולמות אירועים. יותר מעניין אותם הבקבוקים והאוכל מאשר המוזיקה", "הקלות היום שצעירים יכולים להגיע לבמות היא בלתי נתפסת"
 • ערב של יוקרה

  רשת הקליניקות של ד"ר אלמן ערכה בשבוע שעבר מסיבת עיתונאים יוקרתית בסניף קסטרא חיפה ופינקה את הנוכחים בטיפול שווה במיוחד: את האירוע ארגן משרד יח"צ לימור כרסנטי
 • ארוחה מלאת רעיונות. תמונה: יחסי ציבור

  ארוחה תאטרלית במיוחד

  ארוחת צהרים של אנשים טובים ויצירתיים ,תמיד מייצרת רצון להמשכיות ולעוד פעילות משותפת ופורייה: עם מי נפגשה מנכ"לית תאטרון חיפה ניצה בן צבי היום?
 • החיפאית שתנסה לשבור שיא גינס

  מאמנת הכושר החיפאית מעיין פטיטו תנסה לשבור שיא גינס בשבוע הקרוב, ואיך אתם תוכלו לעזור לה בזה?
 • שטרית, טל ולוין. תמונה: עיריית טירת כרמל

  טירת כרמל על מפת התיירות

  טירת כרמל ממשיכה בתנופה. היום התקיים אירוע החשיפה לבית המלון החדש שייפתח בעיר, במעמד שר התיירות יריב לוין, וראש עיריית טירת הכרמל אריה טל: "מלון בריאות לאנשים בריאים"
 • עד הבית. תמונה: יחסי ציבור

  משלוח עד הבית

  איך פינקו ב"פאפא ג'ונס" חיפה את לקוחותיהם לרגל יום הפיצה הבינלאומי? ומי הדמויות המוכרות בחיפה שזכו לפינוק עד הבית?
 • ישתרע על שטח של כ-300 מ"ר עם כ-120 מקומות ישיבה. קרדיט: אלעד גוטמן

  סניף חדש ל"ביגה" בחוצות המפרץ

  רשת ביגה מתרחבת ופותחת סניף שמיני בעיר חיפה, והוא יהיה כשר למהדרין:
 • מצעירות ועד פנסיונרים. צילום מתוך פייסבוק

  מחליפה ל-30

  נטשה סושקו מדריכת הזומבה החיפאית, תחגוג ביום שישי הקרוב את יום הולדתה השלושים, והיינו חייבים לבדוק איך
 • שוב הכלוב. תמונה: רותם טל

  מסיבת השחזור של החורבה: אז מה הפסדתם?

  החורבה חזרה אלינו ללילה אחד, את זה אתם בטח יודעים. אבל למי מכם שלא הגיע, מה הפסדתם? בואו לקבל טעימה מערב נוסטלגי במיוחד
 • מסיבת העיתונאים. קרדיט: דור אהרון.

  חשיפת פסטיבל הצגות ילדים

  אמש התקיים אירוע החשיפה של תיאטרון חיפה לקראת פסטיבל הצגות הילדים אשר יתקיים ב- 1-3 לאפריל, חול המועד פסח, במעמד ראש העיר יונה יהב:
 • מולטי טאלנט

  עומרי סבח הוא זמר נשמה. בראיון הוא סיפר לנו על האהבה הענקית לצפון, על תקופת חיי הלילה בחייו ועל הפריצה הגדולה ב"עד המדבר"
 • מיכל פריהוף, תומכת הרווחה של עמותת "חיים" ודודו שגיא, מנכ"ל קניון שער הצפון. תמונה: יחסי ציבור

  אנשים טובים באמצע הדרך

  איך פינק דודו שגיא, מנכ"ל קניון שער הצפון ארבע בנות החולות במחלת הסרטן בקניון? בחוויה בלתי נשכחת שהתחילה בארוחת בוקר מפנקת והסתיימה במתנות, בגדים ואיפור
 • בנות המעגל. תרומה חשובה לקהילה. תמונה: יחסי ציבור

  1,200 איש הגיעו לערב ההתרמה ב"יס פלנט" סינמול

  ביום חמישי האחרון נערך ערב שכולו תרומה מטעם מעגל נשים 1: 1,200 איש הגיעו ל"יס פלנט" סינמול להקרנת בכורה חגיגית של הסרט "50 גוונים של שחרור". בערב זה גם יכולתם למצוא שולחנות גדושים בטוב ותרומות של רבים וטובים שפתחו את הלב
 • באו להתרשם ולהתפעל מן היצירות. תמונה: יחסי ציבור

  ONE OF A KIND

  רשת התכשיטים "ג.ר.א.ס" הזמינה אליה אמש לסניף הקריון, אנשי חברה ותקשורת מובילים מהצפון להשקת קולקציות התכשיטים החדשות של המותג
 • השקת חנות FETISH קריון: אבשי ביטון, מיכל מאי, גיא קרן ואודי הררי. צילום: גיל גולדשטיין

  אז מה הפטיש שלכן?

  בשורה חגיגית לחובבות הסטייל, ההנעלה והתיקים: החנות FETISH הגיעה לקריון קרית ביאליק ולגרנד קניון חיפה עם סניפים שווים בהשקות יוקרתיות בשבוע שעבר
 • רצו לעשות משהו שונה שלא נראה עד כה בחיפה. תמונה: דודי פאפראצ'י

  מסיבה בחיפה: מעל 700 איש נכחו בערב שישי בסמי עופר

  ערב הגאלה השנתי של מעגל נשים 8: מעל 700 איש נכחו במסיבה המוצלחת בקונספט "ולנטיין" שהתקיימה בשישי האחרון באולם "יהלום" שבאצטדיון סמי עופר. אז מי נכח?
 • צוות לעניין. צילום: גיל מגלד

  ג'ובאני רוסו משיק את קרואטיה

  השבוע הושק יעד התיירות החדש והחם לקיץ הקרוב, הריברייה הקרואטית- חבל דלמטיה בטיסה ישירה: ומי יותר מתאים מהקרואטי כוכב הכדורגל והריאליטי ג'ובאני רוסו?
 • חד"פ בלופט. קרדיט: Golzman Photography

  חד"פ בלופט 124

  לאחר מסיבה ראשונה ומוצלחת, ליין ההיפ הופ בלופט 124 חוזר ובגדול! וגם, איך הבליינים ישפיעו על השיר שאיתו ייפתח הערב?
 • תתחרה על הכתר. כליף.

  בלעדי: מיהי המתמודדת מעתלית שתתחרה בתחרות מלכות היופי?

  בלעדי: ל"ניוז חיפה קריות" נודע כי תתחרה על התואר מלכת היופי של ישראל צעירה בת 19 מעתלית. אז מסקרן אתכם מי זאת?
 • ניחוח אמריקאי. צילום: אסף לוי

  Under Armour נחת בגרנד קניון חיפה

  פתיחה עם ניחוח אמריקאי התקיימה השבוע בעופר גרנד קניון חיפה: סניף של חברת הספורט האמריקאית Under Armour נחנך במקום
 • מדוע ביקר סטטיק בבית הספר עירוני א'?

  מדוע סטטיק ביקר בבית הספר עירוני א' אתמול, ואיך ריגש את הנכד של אחת מעובדות בית הספר? צפו
 • סביח ביגה. תמונה: יחסי ציבור

  ללא גלוטן, טבעוני ואותנטי

  רשת "ביגה" משיקה תפריט חורף חדש: מנות שף, מנות ללא גלוטן, מנות טבעוניות ומנות אותנטיות
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • במיוחד לקהל החיפאי המעורב. תמונה: יחסי ציבור

  "קולולם" עושים אהבה בחיפה, באים?

  כל כך חיכיתם אז הנה זה בא : "קולולם" שכבשה את הארץ מגיעה בחג האהבה לחיפה. המטרה: לשיר ביחד, כשכולם שווים. לחיפאים בחרו במיוחד את 'one day' של מתיסיהו, שיר באנגלית שלא מזוהה עם החברה היהודית או הערבית. באים ?
 • אוהבים בבלאק

  חוגגים את חג האהבה בבלאק ומתפנקים בקוקטיילים איכותיים או בשירות עד הבית!
 • אז הגענו לסקר את השקת צ'יזקייק פקטורי בקריון

  המראות והטעמים לא נחסכו מאיתנו, וכל רגע היה תענוג צרוף. בואו להתרשם איתנו בסרטון מיוחד מהשקת הסניף הצפוני הראשון של צ'יזקייק פקטורי בקריון, ולצפות בראיון מיוחד עם מנכ"ל הרשת על תכנונים לסניפים נוספים >>
 • "אוהבים אותם לגמרי" קולג' בר. ליין "החברים של איבגי" בחמישי. צילום: ארטיום מירזויאן

  אל תתנו להם לבד

  בשורה לחובבי הראפ וההיפ הופ שבינכם: בחמישי הקרוב יגיע הרכב כשרוני להופעה חד פעמית ב"קולג' בר" בקרית חיים. מוכנים לגלות איזה?
 • ילדים שחלומם להתחפש לשליח פיצה. תמונה: חן בלחנס

  תחפושת תמורת פיקדון. מתאים לכם?

  על תחפושת לפורים לילדים כבר התארגנתם? כי אם לא, אז לדומינו'ס פיצה יש פתרון בשבילכם, ואפילו פתרון משתלם מאוד:
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • לאהוב כל השנה

  "לפעמים נדמה כאילו יש יחס ממש מוגזם לאהבה דווקא ביום הזה בולנטיין שקבעו פעם בשנה כחג האהבה: אם אין ביניכם אהבה במהלך כל השנה, שום דובי, פרחים או ארוחה במסעדה יוקרתית לא ממש יעוררו אהבה"
 • WINE & SMOKE. תמונה: יחסי ציבור

  WINE & SMOKE

  יקב אמפורה ומסעדת שלו ביער חותמים את 'פסטיבל טעמים' עם חגיגה דרום אמריקאית של יין טוב, בשרים מעושנים, ומוזיקה דרום אמריקאית
 • בר מעוצב ואלכוהול איכותי. הדמיה: עדן סגל

  מיהו המועדון החדש שייפתח במרכז הכרמל?

  סצנת המועדונים בחיפה מתרחבת: מועדון חדש בסגנון דיסקו ייפתח במרכז הכרמל. אז מה יחכה לכם שם?
 • מקבלים את השבת בפרנקי

  קבלת השבת בפאב הפרנקי ידועה כבר בכל הארץ: זמרים יוונים, מטבח ייחודי והרבה שמח. ערן מנשה, הבעלים של הפאב, סיפר לנו מה כל כך מיוחד בקבלת השבת הזו, עבורו ועבור הבליינים.
 • בכל יום יש happy hour עד השעה 21:00, ובמהלכו כל הקוקטיילים מוצעים ב 50% הנחה. בהחלט שווה. תמונה: וספר

  הקוקטייל המושלם

  "הוספר קוקטייל בר", הוא חווית בילוי מסוג אחר כאן בחיפה. בואו להכיר את המקום שמקדש את תרבות השתייה ואמנות הקוקטייל
 • מה שהלב שלו בחר

  קובי אפללו נחשב לאחד מהזמרים והיוצרים הטובים והמוערכים בישראל. ביום שבת ה-3.2 אפללו יגיע להופעה מיוחדת בזאפה חיפה. ראיון מהלב.
 • מי היא כוכבת האינסטגרם שעיצבה ליין ל-Adika?

  ליין חדש של כוכבת אינסטגרם מוכרת יגיע בקרוב ל-Adika. הקולקצייה תכלול פרטי לבוש ואקססוריז במיוחד ליום האהבה הקרב ובא. מי היא הכוכבת? ומה נוכל למצוא בין הפריטים?
 • תמונה: גלית רוזן

  השוות עושות את העיר

  השוות של חיפה, היא קבוצה שמטרתה לחבר את נשות העיר למקום ואחת לשנייה. לכן, הקבוצה התחילה בסיורים מיוחדים ושווים
 • העולם המופלא של צ'יזקייק פקטורי

  בואו לראות מקרוב את העוגות בצ'יזקייק פקטורי בקריון קרית ביאליק! וגם: כמה יעלה לנו ביקור במפעל העוגות? אזהרה: מעורר תאבון במיוחד
 • העיקר הבריאות!

  במוצאי שבת שבר ישראל קטורזה את הזרת, וסיפר על הקושי לנעול נעליים. איזו מחווה עשו למענו בתיאטרון מוצקין לקראת הופעתו בהיכל?
 • פנינה רוזנבלום ואשת יחסי הציבור לימור כרסנטי. תמונה: פייסבוק

  פנינה רוזנבלום ממלאת את מרכז פנורמה

  כ-350 איש נכחו היום בהרצאה של פנינה רוזנבלום במרכז פנורמה: מי נצפו בין כל הקהל? צפו בסרטון: "כסף זה אמצעי, אבל זה לא הכל"
 • אווירה שאי אפשר להסביר במילים. החורבה. קרדיט: מועדון החורבה

  מועדון "החורבה" חוזר לחיים

  מועדון "החורבה" חוזר ללילה אחד ובענק: מסיבת שחזור מדוייקת של המועדון המיתולוגי: אותו הצוות, אותם הדיג'יים ואותה המוזיקה! אז מתי ואיפה אתם שואלים?
 • מותג שהפך עם השנים למוקד עלייה לרגל. תמונה: צ'יזקייק פקטורי

  "דה צ'יזקייק פקטורי"

  מותג העוגות המוביל והאהוב בעולם, The Cheesecake Factory (דה צ'יזקייק פקטורי), מגיע לקריון קרית ביאליק בעוד מספר ימים!
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • "סטטיק, תלמד להיות ג'נטלמן"

  בפוסט שהעלתה לפני מספר שעות אור אדי, החצי של הצמד קייט ואור, סיפרה שבמפגש משותף עם סטטיק, אותו היא מכירה שנים מהעיר חיפה, הוא התעלם ממנה בבוטות. "העיקר הוא אומר שהוא מפזר אהבת חינם"
 • טקס יום השואה הבינלאומי. תמונה: עמותת יד עזר לחבר

  "לא נכנעתם לייאוש"

  הגברת שרה נתניהו הייתה אורחת הכבוד בטקס יום השואה הבינלאומי בעמותת יד עזר לחבר שנערך בחיפה: "אני יודעת שבעלי, ראש הממשלה, דאג לתקציבים מיוחדים רק עבורכם", "יצאתם מן התופת הנאצית מלאי כאבים וצלקות, אבל לא נכנעתם לייאוש"
 • "ביטון"- הצגה חדשה של היוצרת הילה גולן, המבוססת על אירועים אמיתיים מחייה האישיים. תמונה: יחסי ציבור

  "ביטון"- איך מתחברים לזהות המזרחית?

  ב-22 לפברואר תעלה בתיאטרון חיפה "ביטון"- הצגה חדשה של היוצרת הילה גולן, בה היא מבקשת לבחון את "השיח העדתי", את היחסים בין אשכנזים למזרחים, ומה הם עברו במשך השנים
 • קניון שער הצפון מתחדש.

  קניון שער הצפון צועד קדימה

  מותגי ההנעלה foot locker, fetish shoes ופוקסיה משיקות חנויות חדשות בקניון שער הצפון
 • חוגגים אהבה

  חוגגים את הולנטיין הקרוב בטמפל בר: מוזיקה, קוקטיילים מיוחדים, והגרלה לסרט:
 • מכבי חיפה מאמצת כבר מספר שנים את עמותת יד עזר לחבר, העוזרת לניצולי השואה. תמונה: עמותת יד עזר לחבר

  מכבי חיפה למען ניצולי השואה

  אמש, במשחק בין מכבי חיפה למכבי פתח תקווה באצטדיון סמי עופר, נערך טקס לכבוד יום השואה הבין לאומי; מועדון מכבי חיפה מאמץ שנים את עמותת יד עזר לחבר העוזרת לניצולי שואה, ובשבוע שעבר כל שחקני מחלקת הנוער של מכבי חיפה הגיעו לעמותה, שיפצו בתים ועבדו בעבודות שלהן העמותה זקוקה
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • שיהיה במזל. צילום: משה אסולין

  שיהיה במזל!

  בשבוע שעבר חגגו אופיר לוי יועץ התקשורת של מכבי שירותי בריאות בצפון ורעייתו אסנת, את הולדת בנם הבכור!
 • מעופפות מכבי חיפה ליום השואה הבינלאומי. תמונה: יחסי ציבור

  weremember#

  מועדון הכדורעף מכבי חיפה XT והעמותה 'חיפה יפה', מצטרפים לקמפיין #weremember: קמפיין וירטואלי חדש שנועד להעלות את מודעות בני נוער לשואה
 • גם הבאר סוגר את שעריו. אילוסטרציה

  חשיפה ראשונה: איזה פאב בשדרות מוריה עומד להיסגר בסוף השבוע הקרוב?

  עוד עסק נסגר בשדרות מוריה: מי הוא הפאב שיסגור את שעריו ביום שבת הקרוב? ולמה העסקים בציר מוריה נסגרים ועוברים אחד אחרי השני?
 • 50 גוונים של תרומה

  ערב התרמה שנתי של עמותת מעגל נשים קריות ייערך ב-8.2, עם הקרנת בכורה חגיגית של הסרט "50 גוונים של שחרור"
 • יובל דיין בהופעה שתחמם את החורף

  לאחר שהפכה לאחת מהזמרות והיוצרות המצליחות בתעשיית המוזיקה בישראל, יובל דיין יוצאת בסיבוב הופעות חורף,ומגיעה להיכל התיאטרון בקרית מוצקין:
 • הבנות שוורץ. תמונה: בתיה בשיר

  בתה של ליטל שוורץ קוטפת קמפיין ראשון

  אמש הצטלמה בתה של ליטל שוורץ, קרייתית במקור, יהלי ימין שוורץ לצילומי קמפיין הקיץ של מותג בגדי הילדים ידוע; אם תשאלו את אמא ליטל, כנראה שזו תהיה גם הפעם האחרונה
 • קסטרא ממשיך להתחדש. מנכ"לית הקסטרא. מרציאנו. אלבום פרטי

  מרכז קסטרא מתחדש

  מרכז קסטרא ממשיך להתחדש ומביא אליכם את הסניף החיפאי של רשת בגדי הילדים AVG (אביגדור)
 • היסטריה. תמונה: יחסי ציבורהיסטריה. תמונה: יחסי ציבור

  ביזנס עם פלז'ר

  אלין כהן כוכבת האינסטגרם הגיעה לקריון קרית ביאליק, ונפגשה עם מנכ"ל הקניון ומנהלת השיווק, על החנות החדשה שלה שתיפתח בקרוב בקניון ותיקרא "אלין כהן קולקשיין": חנות למוצרי יופי וטיפוח
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • החיבור בין קבלה עצמית להגשמה עצמית. תמונה: יחסי ציבור

  חיבור לכוח הנשי

  "ברוך שעשני אישה" – תערוכת יחיד של רונית טסלר עדן, המתמקדת בפיסול בחומרים שונים ובדגש על נשיות ועוצמה
 • ביקור חגיגי

  אלי דוקורסקי, ראש עיריית קרית ביאליק, השתתף אמש בישיבה חגיגית של הכנסת בה נאם סגן נשיא ארה"ב