"אם מישהו מפליץ אנחנו שואלים אותו אם הוא לבוש בתחתונים שלנו…"

טל סגל, ממקימי חברת איידריי למוצרים מונעי הזעה מספר על המוצר החדש שלהם, תחתונים מונעי גזים. ממש כך. אפשר להפליץ חופשי מבלי להתבייש. כן, יש גם לנשים. ראיון נקי מגזים וריחות לא נעימים….
ראיון רטוב. סגל. אלבום פרטי

ראיון רטוב. סגל. אלבום פרטי

טל סגל, ברמן חתיך ואושייה מובילה בצעירי העיר, סטודנט במכללת רופין ואיש עסקים בזמנו הפנוי, הקים את חברת  'איידריי' כשם המוצר הראשון שלה, יחד עם אסף נחשון, חיפאי נוסף וחבר ילדות, בנה של ד"ר אתי נחשון, נטורופתית בכירה. בשנת 2010 אחרי מחשבה משותפת על המוצר ייבאו את הלהיט שכבש את הארץ , האיידריי, פד שמדביקים אותו לחולצה בבית השחי ומונע הזעה ועכשיו כשהם כבר מחזיקים בעשרות מוצרים הם התחילו לשווק תחתונים? כן. תחתונים! ראיון הזוי לגמרי שאמור להקל על החיים של רבים מאיתנו.

 

סגל, מכל הדברים בעולם למה להתעסק בזיעה?

המוצר הראשון שלנו, ה-איידריי, בא מתוך מחשבה שכולם מזיעים והעולם הולך לזה שכולם יותר לחוצים, בעיקר בתקופות חמות, באירועים, בעבודה, בהדרכה וכדומה. תראה, אנחנו מחזיקים במוצר הכי טוב בעולם כיום בקטגוריה של הזעה בבית השחי. חולצות האיידריי, בצבעים לבן או שחור. לובשים מתחת למכופתרת וככה לחלוטין אין כתמי זיעה. מוצר היסטרי.

אוקיי…… והגענו לדבר על המוצר החדש שלכם… תחתונים???

כן! אנחנו משווקים תחתונים למניעת ריחות. הם תחתונים לסינון גזים. יש שכבת בד מיוחדת שתפורה בין השכבות של הבד הרגיל והיתרון הוא שהתחתונים נראים ומרגישים כמו תחתון רגיל.

והסלוגן שלנו…תפסיקו להאשים את הכלב

אגב זה גם לנשים וגם לגברים.

מה הקטע של כל הדברים ההזויים האלה?

רוב המוצרים מגיעים מאירופה. אנחנו עושים חקר בעולם ההזעה ולתחתונים במקרה הגענו מהאינטרנט. אנחנו רוצים להפוך את החיים של אנשים ליותר אסתטיים. יש מוצרים להזעה בפנים, בידיים, ברגליים וכו'….. מישהו צריך לקחת על עצמו את ההתעסקות בדברים היותר מביכים. מה לעשות, אנחנו חיים בעולם מסריח…

בתקווה שהמיזם הבא יהיה יותר סקסי.

יש ביקוש לתחתונים מונעי הפוקים?

זה חדש ממש אז אנחנו בתקופת ניסיונות.

השתמשת בזה?

כן. אחרי שאכלתי חומוס. זה עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. נהיה קטע אצלנו בדירה שאם מישהו מפליץ שואלים אותו אם הוא עם התחתונים…

מה עוד בקנה?

פותחים בקמפיין חולצות האיידריי לקראת עונת החתונות. תוכל למצוא דברים מדליקים לאתר. תרשום.    www.idry.co.il

וכדאי לך לנסות את התחתונים שלנו.

ברור…… שיהיה לך סוף שבוע ריחני…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד ברכילות