הכל בגלל בורג אחד קטן. ויחס מזלזל.

ריבי טל קיבלה במתנה משקפי גוצ'י מבן הזוג וכשאלה נשברו, הדרך לתיקון הייתה רצופה תלאות, אכזבות, יחס רע, צער ו…סוף טוב!
 

לקוחה מאוכזבת מהאחד, לקוחה מרוצה מהשני. ריבי טל. אלבום פרטי

לקוחה מאוכזבת מהאחד, לקוחה מרוצה מהשני. ריבי טל. אלבום פרטי

בשנה שעברה רכש בן הזוג של ריבי טל מתנת יום הולדת לריבי באופטיקנה- משקפיים של חברת גוצ'י. ומכאן זכות הסיפור לטל, כתבת חדשות בערוץ אחד ומגישת תכנית תרבות היום באותו הערוץ,  בעבר וסטודנטית שנה רביעית למשפטים בדרך להתמחות:

כמשקפופרית ותיקה, הופתעתי מאוד כשהמשקפיים התפצפצו כמו קלקר מנפילה מגובה 20 ס"מ על השולחן- השבר נמצא בידית, במקום שבו הוכנס בורג עבה ולידו הולחם לתוך הפלסטיק הסמל של גוצ'י – מה שהצר את הידית וללא ספק החליש אותה באותה נקודה. מפה לשם, התקשרתי לסניף עזריאלי, בו הם נקנו, ושוחחתי עם המנהל דאז, איציק, שהתנצל על כך שמוצר יוקרתי נשבר בקלות בלתי נסבלת, הוא הסביר לי שלצערו אין אחריות על שבר, אבל הציע שאבוא לחנות וניתן יהיה להעביר את העדשות למסגרת אחרת. לפני כשבוע וחצי קפצתי לחנות, וקיבלה את פניי לימור, מנהלת הסניף החדשה שאמרה לי "איציק כבר לא עובד כאן יותר, אני המנהלת החדשה!". כשהתחלתי לתאר את הסיטואציה, ואת השיחה עם איציק, היא התפרצה בזעם: "יקירתי!! מה את רוצה?? עברה שנה!" הסברתי לה שללא קשר לנוהלי האחריות, לא יעלה על הדעת שמוצר שעלה יותר מ 2000 ש"ח ישבר כתוצאה מנפילה מהיד לשולחן. גם לא ביקשתי דבר, רציתי קודם כל לספר מה קרה ומה איציק הציע; אבל לימור לא התכוונה אפילו להקשיב – גלגלה עיניים לתקרה בחוסר סבלנות והודיעה בקול רם: "איציק פוטר בגלל שהיה יותר מידי אופן-מיינדד, ואני לא כזאת!", בקיצור, אין אחריות, ביי ושלום. עניתי לה שלדעתי רשת אופטיקנה, כמעסיקה, מוסרת קצת יותר מדי פרטים על עובדיה לשעבר, ולאחר שניסיונותיי להשחיל מילה כשלו, לקחתי את המשקפיים השבורים ופניתי לצאת מהחנות. לימור לא הסתפקה בזאת, וצווחה לעברי – "את מוזמנת לפנות לשירות לקוחות! ולמסור להם שאני הפניתי אותך!".

או אז פנה אביה של ריבי לחנות אופטיקנה בגרנד שאמרו לי כי להחליף את החלק יעלה כ400 או 500 ₪ וייקח כשבועיים עד אז. המשיך אביה של טל ופנה ל-'אופטיקה שפי' שבה כל המשפחה המורחבת מטופלת ושם ענו לו כי החלק הוזמן מהיבואן ויגיע תוך יומיים וכל העלות היא בסכ"ה מאה ₪!

ריבי, פנית לאופטיקנה?

כן, תייגתי אותם בפוסט בפייסבוק. הם רשמו לי כך " תודה על פנייתך . נציג יחזור אלייך בהקדם . יום טוב . רשמי בבקשה מס. פלאפון . תודה." אב אין איך להשאיר להם מספר טלפון או פרטים. אז רשמתי להם "האם יתכן שזו השיטה שלכם, אופטיקנה יקרים, להגיב לפוסטים של לקוחות מאוכזבים – מבלי לחזור אליהם – כדי שייראה *כאילו* טיפלתם בבעיה?" ואף אחד כבר לא חזר אלי מאז….

ממה בעצם נפגעת?

מהיחס! אף אחד לא חזר אלי. לא אמרו כלום. אם המנהלת בחנות הייתה מדברת נחמד כמו איציק, המנהל הקודם אז הכל היה נגמר אחרת. ואם מישהו שם היה מתנצל על היחס של המנהלת ובכלל! ומהצד השני, איזה יחס קיבלתי מהעובדים בשפי! מדהים! רשמתי להם על הקיר מחמאות שמגיעות להם  ותייגתי אותם.

אני והמשפחה שלי כבר לא נקנה באופטיקנה בחיים והיו המון תגובות בפוסט שלי של אנשים שלא יקנו שם והכל בגלל מה? היחס! חבל לי בשבילם….

אז את עם הגוצ'י עכשיו?

אתה תצחק אבל אני עם המשקפיים הישנים שלי שקניתי משפי מזמן. אני ארכיב את שני הזוגות….

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות