מה מספרים הכוכבים שלכם?

לאיזה מזל מומלץ להיזהר על אכילה מופרזת ועלייה במשקל? לבנות איזה מזל מומלץ לנסות להיכנס להריון ולמי כדאי למהר ולהחזיר חובות ומי צריך לשנות מקום עבודה ולהפוך משכרי לעצמאי? הכוכבים שלכם השבוע
טלה

תקופה מאד טובה, אתם מלאים באנרגיה, מרגישים בריאים, לפניכם אפשרויות ויכולות רבות: זהו הזמן לתכנון העתיד, זמן לריגושים, זמן לשפר יחסים עם אנשים, זמן לחזק קשרים מקצועיים. נצלו את כל ההזדמנויות.

שור

זמן טוב לסיים את שהתחלתם במישור הכסף או הנדל"ן. אין הוצאות בלתי צפויות. מצבכם יציב. יקיריכם אוהבים אתכם ומוכנים לתמוך בכם בכל. יש לכם נטייה לאכול יותר מידי ולהוסיף משקל. לנשים – זמן מעולה להריון.

תאומים

זמן מעולה ליצירתיות, נסיעות וקשירת קשרים חדשים. מצבכם הכלכלי פחות יציב. בעתיד יתברר לכם כי כל ההוצאות יתגלו כמשתלמות. תיתכן הופעת דמות מעברכם שיכולה להיות משמעותית.

 

מה אומר מספר 4 בנומורולוגיה של חודש אפריל?

מה אומר מספר 4 בנומורולוגיה של חודש אפריל?

 

סרטן

אם יש לכם חוב –החזירו עתה ובחיוך, כדאי לכם. בעבודה- הממונים עליכם מעריכים אתכם יותר מתמיד וניתן לנצל את זה לטובתכם בקלות. בריאותכם טובה, כישורי היזמות שלכם בשיאם.

אריה

החיים מאירים לכם פנים. אתם חזקים, אף וירוס או חיידק לא יתגבר עליכם. מצבכם המשפחתי טוב, אוהבים אתכם ומביעים את אהבתם. זמן מעולה להשקיע בילדים ולשהות בקרבתם. יתכן שיופיע אדם מעברכם.

בתולה

זמן טוב לסיים את שהתחלתם. מצאו את הבעיות ותקנו את הנדרש. זה זמן טוב במיוחד ליזמים ולעוסקים בנדל"ן. מבחינה כלכלית – יציבות. חולשה בריאותית דורשת שינה מרובה והקדשת זמן קבוע למנוחה. הירגעו בחיק המשפחה.

מאזניים

אתם נהנים מיחסם האוהד של הסובבים אתכם. אם תזדקקו לעזרה בכל תחום, תקבלו אותה בקלות, מעל ועבר למצופה. שימו לב למתרחש בתקציב המשפחתי: מצבכם הכלכלי נוטה לחוסר יציבות, יתכנו הוצאות בלתי צפויות, הן קרוב לוודאי קשורות למשפחה.

עקרב

אתם מפגינים את הצדדים הטובים שלכם, מרשימים ביכולות שלכם. יתכן כי תמצאו את עצמכם בעומס יתר. צפויה הצלחה בכל המשימות, ההערכה תגיע גם היא במהרה. גם את הכסף תקבלו קבוע ויתכן שגם יותר ממה שציפיתם לו.

קשת

שבוע טוב ומוצלח. אתם פופולאריים, מרגישים שפע של אנרגיה, בריאותכם טובה. הקדישו זמן לדברים שדחיתם עד כה, התמקדו בהם וסיימו אותם. זה זמן טוב למעבר דירה וכניסה להריון. אם יש לכם ילדים – יתכן שהשבוע הם יגרמו להוצאה.

גדי

רוב הזמן יוקדש השבוע לבית ולמשפחה. אם יש לכם עסק – זהו זמן לשקול שינויים בו. אם אתם שכירים – זהו זמן לחפש מקום אחר או לפתוח עסק. יש לכם נטייה לאכול מעבר לצורך, לכן אתם יכולים לעלות במשקל. מומלץ להקפיד על שינה ופעילות גופנית.

דלי

מצבכם הכלכלי יציב: אין הכנסות או הוצאות בלתי צפויות. היחסים במשפחה נוטים לחוסר יציבות. סכסוכים יכולים להתפתח מכל דבר ממש. גלו טקט, תשומת לב וסבלנות, על מנת למנוע בעיות ממושכות.

דגים

החיים שלכם יציבים ומייצבים עוד מיום ליום. גם מבחינה כספית מצבכם טוב. אם מישהו חייב לכם כסף – הוא עשוי להחזיר את החוב.

 

טיפ השבוע- חופש אינו שווה כלום אם הוא אינו כולל את החופש לטעות.

 

משפט השבוע – מי שמדבר הרבה, לעתים קרובות נאלץ לשתוק.

 

נומרולוגיה חודש אפריל – מספר 4 של חודש אפריל מייצג את המספר האלוהי, מספר האהבה. 4 מייצג את הצורך לקיים מצוות לעשות חסדים ועזרה לזולת. זכרו כי חובה היא גם להעניק לעצמכם. ה-4 ממליץ לנו להיות אחראים וממוקדים.

 

מרכז ליאור מרדכי-
טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465
אתר הבית- http://www.liorm.co.il/
פייסבוק- https://www.facebook.com/lior.mdi?ref=tn_tnmn


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה