דרמה ברחוב קרן היסוד בקריית ביאליק: רכב פרטי עולה באש

לפני זמן קצר דווח על רכב שעולה באש ברחוב קרן היסוד בקרייה. "חוץ מעשן כבד אי אפשר לראות ולהריח כלום", סיפרו הדיירים בשכונת סביניה
דרמה לפני זמן קצר ברחוב קרן היסוד בקריית ביאליק:
רכב פרטי עלה באש בחנייה האחורית שבבניין. מדובר ברב קומות הצמוד לגן מרים בשכונת סבינייה. במקום לוחמי אש אשר השתלטו על הבעירה וכיבו את הרכב שעלה בלהבות.

חוקר דליקות של שירותי הכבאות במחוז חוף יבחן את נסיבות האירוע ואת הסיבה לפרוץ השריפה. יצויין כי במהלך השנה האחרונה נרשמו מקרים רבים של הצתות רכבים, בין היתר גם באיזור חיפה והקריות.

 

הרכב עולה באש ברחוב קרן היסוד, לפני זמן קצר

 

דיירים המתגוררים סמוך לבניין בו בער הרכב הפרטי הערב, סיפרו כי מיד עם תחילת האירוע נשמעו קולות פיצוצים שנגרמו כתוצאה מהשריפה, חלק מהשכנים ירדו מיד מהבתים בכדי לנסות ולהבין מה קורה בשכונה ודיווחו מיד לשירותי הכבאות, שכאמור הזעיקו למקום את לוחמי האש.

 

הרכב עולה באש. רק במזל לא היו נפגעים

 

"זה היה מחזה מפחיד, מזל שזו שעה כזו שהילדים שלי בבית ולא משחקים מאחורי הבניין כמו תמיד", אמרה אחת השכנות: "היה כאן עד לפני כמה דקות עשן שחור וסמיך עד כדי כך שממש לא ראינו כלום. כשמכבי האש הגיעו כבר אי אפשר היה אפילו לצלם מהחלון מרוב שהכל היה שחור ולא ראינו כלום אפילו לא את פנסי הרחוב. חוץ מעשן הכבד אי אפשר היה לראות ולהריח כלום. גם עכשיו יש ריח נוראי באוויר. זה ממש לא נעים כשזה קורה לך מתחת לחלון אבל באמת תודה לאל שזה נגמר ללא נפגעים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות