נופלת וקמה

סיפורה הקשה של רונית יודקביץ', דוגמנית ושחקנית ישראלית, ועל המשברים בחייה השאיר את הקהל במרכז פנורמה מרותק
רונית יודקביץ', שחקנית ודוגמנית ישראלית, הגיעה בשלישי האחרון להתארח ב'מרכז פנורמה' שם דיברה על הכל: על האהבות והאכזבות, הקושי להיכנס להריון, הקריירה שהתחילה בגיל 14, והעבירה מסר חשוב לקהל- שתמיד אפשר להמשיך קדימה.

אולם 'מרכז פנורמה' התמלא בקהל רב שהגיע לשמוע את סיפרה המרתק.

יודקביץ' גדלה בשכונה קטנה בפתח תקווה, בבית שהאומנות חגגה בו. מגיל צעיר אימה לקחה אותה לבית יד לבנים לדגמן. לאחר מספר שנים הילדה הקטנה עם העקמת בגב התגלתה על ידי דליה בן ארי, אז כתבת 'לאישה', שפרסמה תמונות שלה במגזין ומאז הצעות העבודה הגיעו בשפע.

הקהל המרותק. תמונה: יחסי ציבור

הקהל המרותק. תמונה: יחסי ציבור

מאז הספיקה יודקביץ' לטוס לניו יורק לתחרות, התחתנה, וכשלא הצליחה להיכנס להריון, התחילה טיפולי פוריות. כשטיפולי הפוריות לא צלחו, החליטו יודקביץ' ובעלה להיפרד.

החיים מפתיעים ודווקא ב"סטוץ" כמו שקוראת לזה רונית בחיוך מבוייש, הצליחה להיכנס להיריון ממאמן הטניס הברזיאלי פרננדו בנדרס. רונית החליטה לשמור על ההיריון. לאחר הלידה של בנה הבכור שי נכנסה שוב להיריון, ולאחר שרוי בנה נולד החליטה לעזוב הכל ולעבור לברזיל יחד עם פרננדו ושני ילדיה.

יודקביץ' וכרסנטי. תמונה: יחסי ציבור

יודקביץ' וכרסנטי. תמונה: יחסי ציבור

יודקביץ' חזרה לישראל ולעשייה הבלתי פוסקת שלה, ועזבה את פרננדו. לאחר כיכובה בשלל סרטים הכירה את יאיר ברזילי איש עסקים מארה"ב והביאה לעולם ילד נוסף.

המהפך בחייה קרה כשהוציאה את בנה מהגן, נפלה ונפצעה קשה. יודקביץ' עברה שני ניתוחים מסובכים בירך וזו הייתה התקופה הקשה בחייה, כשלא הצליחה לבצע דברים בסיסיים לבד ונשברה. כל זה לא שבר את רוחה והמשיכה לפתח את עסק ההום-סטיילינג שלה.

כיום רונית נמצאת בזוגיות על אלי ברק, מגדלת באושר את שלושת ילדיה וממשיכה להתפתח ולצמוח.

על יחסי הציבור של מרכז פנורמה אמון משרדה של לימור כרסנטי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה