הכל על סמאשבוקס, ואיך מתאפרים נכון בקיץ

סניף חדש ל'סמאשבוקס': בואו להכיר מקרוב ולקבל טיפים מהמומחים על איך לצלוח את האיפור בקיץ
את 'סמאשבוקס' אי אפשר שלא להכיר. המותג האמריקאי שהגיע לארץ בשנת 1990 וידוע בזכות הפריימרים המעולים והעמידים להפליא שלו, עכשיו בסניף חדש ומהמם בקריון קרית ביאליק!

הפריימרים המעולים של 'סמאשבוקס' נוסו וטיבם הוכח בכך שזהו הפריימר הכי נמכר בארה"ב.

לסמאשבוקס יש ליין מוצרים רחב מאוד, החל מפריימרים, מייק-אפים, שימרים וברונזרים, ועד מסקרות, צלליות, איילינרים ושפתונים עמידים.

כל השלבים. צילום: משה מעוז

כל השלבים. צילום: משה מעוז

'סמאשבוקס' גם ידועה בזכות הקיטים המגניבים שלה, קיט שמשלב בתוכו כמה מוצרים נבחרים בכדי לחסוך לך את ההתלבטות ומלקט בתוכו את מוצרי הדגל.

ליין קיטים. צילום: משה מעוז

ליין קיטים. צילום: משה מעוז

הרשת גם מציעה שיעורי איפור לאירועים שונים ולפי הצורך, והסכום שאת משלמת לשיעור אחר כך ישמש אותך לקניית מוצרים בחנות בשווי השיעור- כך שתצאי הכי מרווחת.

פירוט השיעורים:

צילום: עצמי

צילום: עצמי

ב'סמאשבוקס' אין דיילים שאינם מאפרים. זאת אומרת שכל מי שתראו בחנות הוא מאפר מקצועי שעבר קורס איפור מקצועי ובעל תעודה.

והיהלום שבכתר: כל המוצרים של 'סמאשבוקס' נוסו ונבדקו תחת חמישה סוגי תאורה. זאת אומרת שתחת כל סוג תאורה את תראי אותו הדבר. מדהים לא?

ועכשיו טיפים מהמומחים: עידן בר שליט, מאפר הבית של המותג נותן כמה טיפים איך לצלוח איפור בקיץ ומה הטרנד של הקיץ הזה.

"הטיפ הראשון זה באמת כמה שפחות שכבות של מייק- אפ, שהאיפור יהיה קליל, טבעי, פרשי, לא להעמיס יותר מדי. חשוב גם לשמור על עמידות. סוד הקסם זה פריימר טוב. את הפריימר נשים מעל קרם לחות ולפני המייק- אפ. גם לבחירת הפריימר יש חשיבות מכיוון שכל פריימר עונה על צורך אחר ולסוג עור אחר".

'סמאשבוקס'. צילום: משה מעוז

'סמאשבוקס'. צילום: משה מעוז

"טיפ נוסף לבחירת הצבעים: בחורף בדרך כלל אנחנו בוחרים צבעים יותר קודרים, חומים ושחורים. בקיץ כן יש מקום לצבע. הטרנד הקיץ הזה הם הגוונים הפסטליים. כחולים, לוונדר וגם כתמתמים בלחיים, בעיניים ובשפתיים".

"כדי לשמור שהמייק- אפ לא יהפוך לשומני במהלך היום, בעיקר לעור שנוטה לשומניות, ניתן להשתמש בפריימר שמונע שומניות ומנטרל לחות. מעבר לזה יש להשתמש במייק-אפים יבשים".

"עוד אני ממליץ מסקרה עמידה במים וגם בסטיק ללחיים ולשפתיים- שמעולה לטאצ'-אפים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה