איך שומרים ומשפרים את עור גופנו?

עם הגיל עור גופנו מתחיל לתת סימני עייפות. איך משפרים את מראהו? מה ניתן ואפשר לעשות?
העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף האדם ותפקידו לשמש כמחסום מחדירת גורמים מזהמים שונים פנימה. אז איך שומרים ומשפרים את מראה עורנו? עמית לוסקי, מנהלת סניף חיפה של רשת מרפאות האסתטיקה של ד"ר אלמן עם התשובות.

"העור יודע גם לשקף את מה שקורה בפנים" היא אומרת. "עור ברווז למשל, עור קורן או זוהר כסימן לאושר, ועור אפרורי או צהבהב, כך אפשר לדעת המון על בן אדם רק מלראותו".

 

"כדי לשפר את העור יש להקפיד על כושר ותזונה על מנת לשמר ולשפר את הבריאות, ולא להסתפק בקרם גוף ריחני. העור הוא הראשון בגוף שיראה את סימני הגיל והעייפות עם השנים".

אז מה כן צריך לעשות?
"תחילה נרבה בשתיית מים ונקפיד מאוד על הגנה מפני שמש, חשיפה לשמש היא הגורם הראשון להזדקנות העור. כאשר מופיעים הסימנים הראשונים נפנה למרפאות עור מוסמכות על מנת להתחיל לטיפול מקצועי לאחר אבחון אישי ומדוייק".

ד"ר ויקי תושיה, עמית לוסקי וד"ר מוניקה אלמן. צילום: יחסי ציבור

ד"ר ויקי תושיה, עמית לוסקי וד"ר מוניקה אלמן. צילום: יחסי ציבור

"העולם התקדם המון בשנים האחרונות ומרפאות מתמחות יכולות להתאים לנו מגוון גדול של דרכים לשפר את נראות העור. אחת הדרכים כמובן היא הזרקות. עולם ההזרקות התמקצע מאד ויכול היום לתת פתרון אישי, מדויק וטבעי לקמטים דינמיים כמו אלו המופיעים סביב העיניים והמצח, וגם לקמטים קבועים של אובדן נפח, כמו סביב השפתיים והקמטים היורדים מהאף לכיוון השפה.
בשלב המתקדם יותר ניתן גם לייצר הרמה ומתיחה ע"י הזרקות חומצה היאלרונית וחוטים לקו הלסת ולעצמות הלחיים".

"הזרקות לא תמיד יספיקו, ולפעמים נשים ירצו לעכב את הצורך בהזרקות וכאן מככבת הטכנולוגיה.
יש היום מגוון גדול של טיפולים טכנולוגים היכולים לשפר את נראות העור שלנו, טכנולוגיות לייזר לטיפול בכתמים, למתיחה ולסיוע בהתחדשות התאים, טכנולוגיות גלי רדיו, היכולות למצק ולחזק את עור הפנים הצוואר והגוף, טכנולוגיות חמצן לגוון אחיד לזוהר ולחיות של העור- זהו טיפול מושלם ליום לפני אירוע חשוב. וכסדרה יכול להביא אותנו למראה מושלם כל הזמן. צריך לזכור כי טיפולים טכנולוגים יש לשמר, וזה לא מסתיים בטיפול אחד".

"גם לעור הגוף אנחנו יכולים לעזור הרבה היום, במוצקות, בטיפול בסימני מתיחה, בטיפול בצלוליט ובפירוק שומנים".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות