מפליגים לתואר באקדמית כנרת

B.A. בניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת
תיירות במאה העשרים ואחת הופכת להיות הרבה מעבר לביקור במדינות ואתרים או שירותי נופש פנאי ותרבות, כי אם חוויה והתרגשות. במחקרים רבים נמצא כי התייר הפוסט מודרני המערבי, כבר ביקר במקומות רבים וחווה חוויות תיירות מגוונות, ורף הציפיות מחופשתו התיירותית עולה כאשר הוא מצפה, לא רק לאיכות שירות גבוה כי אם לחוויה ייחודית מרגשת ויוצאת דופן שתסייע לו לברוח ולהשתחרר מהסטרס הטורדני של קריירה תחרותית ומחויבויות, אומר ד"ר אלון גלבמן, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות.

קרדיט:יח"צ

קרדיט:יח"צ

תכנית הלימודים המקיפה והאיכותית לתואר ראשון בניהול תיירות ומלונאות שבמכללה האקדמית כנרת, צברה לה שם ומוניטין בישראל לא רק בשל המצוינות האקדמית, רמת לימודים גבוה וסגל מרצים מעולה של חוקרים ואנשי שטח, כי אם בחיבור השוטף לתעשיית התיירות באמצעות סיורים ומפגשים רבים עם בכירי הענף, הכרת סיפורי ההצלחה של אתרי תיירות ומלונות בארץ ובעולם, כנסים אקדמיים ופרויקטים בישראל ובחו"ל. אבל, אומר ד"ר אלון גלבמן, כדי לחשוף ולהוביל את דור העתיד של המנהלים בתעשיית התיירות והמלונאות להיות רגישים וערניים לחשיבות העצומה של הענקת "חוויית התייר", החלטנו במחלקה למצוא וליישם כל דרך לחשוף את הסטודנטים לתהליך לימוד אקדמי חווייתי ומרגש יחד עם חבריהם לספסל הלימודים.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הם אירועים מחלקתיים המתקיימים לאורך השנה בארגון והשתתפות משותפת של הסטודנטים והמרצים. בשבוע האחרון של הסמסטר, עלו על אוטובוסים כ- 150 סטודנטים הלומדים ניהול תיירות ומלונאות עם צוות המרצים שלהם, ונסעו יחד לעיר התיירות המרתקת נצרת ממנה החלה בשורת הנצרות ומהווה אבן שואבת לצליינים נוצרים מכל העולם, אך גם מושכת ישראלים המגיעים ליהנות מהעושר של היסטוריה תרבות ומורשת מקומית. החוויה המשותפת החלה בסיורי שטח קבוצתיים במרקם העיר העתיקה של נצרת על אתריה וכנסיותיה, בתי ההארחה שהתפתחו בה ובליווי מדריכים מקומיים מהעיר, שידעו להמחיש היטב את המהות וההוויה של המורשת המקומית. במהלך הסיורים כמה סטודנטים מהמחלקה שהם תושבי העיר נצרת בעצמם סיפרו לחבריהם על מורשתם ותרבותם בגאווה רבה. הסטודנט סאלם דאהר, נצר לשושלת של דורות בעיר, סיפר על בית האירוח החדש שהוא עומד לפתוח בתוך המרקם של השוק בעיר העתיקה של נצרת בבית שבבעלות משפחתו, וכיצד במיזם זה הוא משכיל ליישם כלים וידע בתכנון, פיתוח והקמת מיזם תיירותי שרכש בשנות לימודיו במחלקה לניהול תיירות ומלונאות של המכללה האקדמית כנרת.

קרדיט:יח"צ

קרדיט:יח"צ

בעוד במוסדות אקדמיים ואוניברסיטאות בישראל והעולם, שכיחה מאוד התמונה של אולמות לימוד גדולים ומנוכרים עם סטודנטים שאינם מכירים זה את זה ונעלמים מהקמפוס מיד עם תום ההרצאות, אין מראה מפתיע יותר מעשרות סטודנטים הרוקדים ושרים יחד עם צוות המרצים שלהם מיד עם תם ארוחת ערב טובה כיאה למלון גולדן קראון בעיר – כך אנו לא רק לומדים כי אם גם מיישמים בעצמנו את התאוריה על חווית וריגוש התייר, וכך אנו גם הופכים את הלימודים האקדמיים הרציניים והתובעניים לחוויה חיובית טובה וחברתית, כאשר הגיבוש החברתי שלנו הוא בעל ערך מוסף שאין כדוגמתו. אני מגיע ללימודים במחלקה לניהול תיירות ומלונאות כל בוקר בשמחה ובהתלהבות וכך גם חשים חברי לספסל הלימודים כאן, בעוד חברים שלנו הלומדים במקומות אחרים מתקשים להאמין כי אפשר ללמוד גם באווירה ועשייה אחרת, אומר יונתן לובל, סטודנט מצטיין הלומד בשנתו הראשונה במחלקה ואוהב לצלם את האתרים והחוויות שהוא נחשף להם כאן לאורך מסלול הכשרתו האקדמי.

 

לפרטים נוספים:

1-800-20-90-20

http://www.kinneret.ac.il/Web/StudyTopics/KinneretBA/HumanitiesSocial/TourismHospitality/About/Default.aspx

המכללה האקדמית כנרתמשאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך