השוטר החשוד בתקיפת ג'פער פרח הוצא לחופשה כפויה

המשטרה הודיעה הערב כי השוטר החשוד בתקיפתו של ג'פער פארח בהפגנה בחיפה, הוצא לחופשה כפויה
השוטר אשר נחשד בתקיפתו של מנהל מרכז מוסאוא, ג'פער פרח, בהפגנה בחיפה בשבוע שעבר, הוצא מהמשטרה חופשה כפויה.

פרח כזכור טען כי לא היה מעורב בהפרות סדר וכי השוטר החשוד בעט לכאורה בברכו וגרם לשבירת רגלו וכל זאת בעודו שוהה במעצר. פרח היה אחד העצורים בהפגנה האלימה שהתקיימה בחיפה ביום שישי לפני כשבוע וחצי, במהלכה נעצרו 21 עצורים בהם כאמור גם הוא וגם בנו. פרח טען כי נכנס למעצר על שתי רגליו ויצא ממנו כאשר הוא מדדה, עם רגל שבורה, לצורך טיפול ואשפוז בבית החולים בני ציון.

כל 21 העצורים שעצרה המשטרה באותה הפגנה שנערכה בחיפה, במסגרת ההפגנות לתמיכה בעזה, שוחררו לאחר יומיים על ידי בית משפט השלום בחיפה והמשטרה לא ערערה על שחרורם.

 

בהפגנה האלימה בה נעצרו 21 חשודים בהפרות סדר בהם גם פרח ובנו. צילום: דוברות המשטרה

 

וזו לשון ההודעה שהוציאה הערב המשטרה לתקשורת:

"בהמשך להפגנה בחיפה מתאריך 18.5.18, במסגרתה על פי החשד נפצע אחד העצורים,  נפתחה חקירה לבדיקת הנסיבות. לאחר ההפגנה כלל החומרים הועברו למח״ש (המחלקה לחקירת שוטרים- ק"ר) לפתיחת חקירה שבמהלכה הורחק מהיחידה השוטר החשוד במעורבות למשך  מספר ימים בהתאם לצורכי החקירה. הבוקר הוחלט במשטרת ישראל להוציא את השוטר לחופשה כפויה, כאשר החקירה בעניינו צפויה להימשך.
עם קבלת ממצאי החקירה ממח״ש, ישקלו נקיטת אמצעים מנהליים ו/או משמעתיים בהתאם. בתוך כך, משטרת ישראל ממשיכה לחקור בימים אלו את ההתפרעות האלימה של המפגינים, שבמהלכה נעצרו 21 חשודים בגין הפרת הסדר הציבורי ועבירות נוספות, במטרה להגיע לחקר האמת".

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות