מדוע נשלח אקדח שתפסו השוטרים למעבדת הבליסטיקה של הזיהוי הפלילי?

נער בן 17 נעצר הלילה במהלך פעילות אכיפה שגרתית של המשטרה, לאחר שפגע עם הקטנוע שלו בניידת משטרה וניסה להימלט מהזירה
 

התנגש בניידת ונתפס עם אקדח גנוב: אקדח שתפסה הלילה המשטרה בטירת כרמל, נשלח למעבדת הבליסטיקה של הזיהוי הפלילי על מנת לבחון אם ישנה התאמה לאירועים ולזירות שונות.

אמש במהלך פעילות אכיפה שגרתית, עצרה המשטרה תושב טירת כרמל, בן 17, בחשד לאחזקת אמצעי לחימה באופן לא חוקי, לאחר שפגע בניידת עם הקטנוע שלו ואז ניסה לברוח מהזירה.

ראשיתו של האירוע, בפעילת אכיפה של ניידת סיור ברחובות העיר טירת הכרמל, כאשר סמוך לשעה 01:30 הבחינו השוטרים בקטנוע הנוסע לעברם באופן חשוד, עד לשלב בו פגע קלות בחזית הניידת והחל לברוח מהזירה. השוטרים הצליחו לעצור את הקטנוע אולם אז ניסה החשוד להימלט ונעצר בתום מרדף רגלי קצר. בעת מעצרו תפסו השוטרים את האקדח החשוד כגנוב ברשותו.

 

פגע בניידת, ניסה להימלט ונתפס עם אקדח גנוב. צילום: אילוסטרציה

 

בתוך כך, האקדח נשלח אל מעבדת הבליסטיקה בחטיבת הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, על מנת לבחון האם ישנה התאמה לאירועים ולזירות שונות אשר בהן בוצע ירי מהאקדח החשוד.

היום בצהריים (רביעי) הובא החשוד לדיון בבית משפט השלום בחיפה, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו. נציג המשטרה טען בדיון כי במהלך האירוע אתמול גם איים החשוד על שוטר, כאשר כיוון אליו אקדח עם כדור בקנה. מעצרו הוארך בארבעה ימים, עד יום ראשון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות