קפסולות האספרסו החדשות של L'OR

L'OR אספרסו מציג שש חוויות טעם בלתי נשכחות, בקפסולות אלומיניום, העונות על כל חשק והרגל עם רגע של שלמות מוחלטת.

קפסולות האלומיניום של L'OR צילום יחצ

ג'ייקובס דאו אגברטס, JDE, משיקה בישראל סדרה חדשה של קפסולות קפה עשויות אלומיניום המתאימות למכונות נספרסו®*, תחת המותג L'OR (לור). ההשקה הראשונה תהיה ברשת שופרסל.

עכשיו בהישג היד של כולם

הדור החדש של הקפסולות הינו תוצר של הרדיפה המתמדת למצוינות של חברת  JDE, שכבר בתחילת 2010 הייתה החלוצה בהנגשת קטגוריית קפסולות המתאימות למכונות נספרסו®* לסופרים באירופה. עם חוויית הפרימיום החדשה הזו, L'OR אספרסו עולה מדרגה נוספת במסע שלו בעולם הקפה.

בסיפור של איזון יוצא דופן בין טעם מעודן ועשיר, בין רגשות כמוסים לבין תחושות מדהימות, L'OR אספרסו הינו הזמנה לעקוב אחר החושים שלך ולשחרר את עצמך לרגעים של שלמות מוחלטת, בכל שעה של היום.

חוויית הקפה הרב – חושית נוחתת בישראל עם L'OR אספרסו, המשיק שישה מוצרים חדשים של קפסולות אלומיניום התואמות למכונות קפה של נספרסו®*, עבור אותו מספר של חוויות טעם, עוצמה וקרמיות.

מתוך מבחר של פולי הקפה הטובים ביותר, נולד דור חדש של קפסולות המציע את חוויית הקפה הטובה ביותר עם כל התכונות של אספרסו מצוין. הארומה מתגלה בתחושת אושר, עוצמת הניחוח ממלאת את הגוף והנפש בהתלהבות, הקרמה הענברית עוטפת, הטעם הוא רגע של הנאה.

קפסולות האלומיניום של L'OR אספרסו, הראשונות מסוגן שזמינות ברשת שופרסל, עוצבו במטרה
לשמור על המהות המושלמת של כוס קפה. הבלנדים של ערביקה ורובוסטה שולבו על ידי קולים מיומנים כדי לייצר סדרה של תערובות קפה פרימיום, ייחודיות ל-  L'OR אספרסו.

המספרים של קפה

היקף שוק(1) קטגוריית קפסולות הקפה בשוק הקמעונאות הישראלי הינו מעל ל-  37.7 מיליון ₪. הקטגוריה גדלה ב 29% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. על ידי השקת הקפסולות של L'OR, JDE מצפה להמשיך לתרום לצמיחה זו.

אודות L'OR

המותג L'OR מחברת JDE נוסד ב- 1992, ומ- 2010 נוכח בשוק הבינלאומי עם סדרה של תערובות קפה פרימיום, הזמינה בקפסולות קפה המתאימות למכונות נספרסו®*. חדשנות ומסורת משלימים זה את זה בעולם של L'OR, תערובות קפה מתוכננות ויוצאות דופן באיכותן משתלבות יחד למגוון רחב של מוצרים.

כל כוס של קפה L'OR היא הזדמנות להיכנע לחושים שלך, לחוות את העוצמה של רגע אינטימי של הנאה טהורה. L'OR סבור כי למרות שזה נדיר לחוות הנאה טהורה, הכמיהה לכך נמצאת בכולנו. התענוג של איזון ללא פגם בין טעמים חלקים וחדים, כה עשירים ומעודנים. התענגות מעוצמת ארומה מעוררת אך מאוזנת. התענגות מהפרטים שהורכבו בצורה קפדנית. וזה מושך אותך פנימה. בצורה כמעט בלתי מוסברת, אינסטינקטיבית לחלוטין. להיכנע לחושים שלך ולתת לעצמך להישבות בחוויית אספרסו מושלמת של L'OR.
תשוקה וידע משולבים בסדרות של קפסולות אספרסו L'OR, כדי ליצור חוויה חדשה. המפגש של צבעי השחור והזהב באריזה מעוררים את העומק של הקפה ואת האלגנטיות האקסקלוסיבית של המתכת היקרה.

קפסולות האלומיניום של L'OR צילום יחצ

סדרת L'OR אספרסו זמינה ברשת שופרסל.

L'OR אוניקס הינו מזמור למהות האולטימטיבית של אספרסו: פולי ערביקה ורובוסטה מובחרים, שנקלו בקלייה כהה ונטחנו טחינה עדינה, מגלים תערובת תבלינית, מודגשת בנגיעה נהדרת של קקאו מריר, החושפת את האופי החזק ביותר של האספרסו. טעמים: עוצמתי, תבליני, מריר. עוצמה: 12. מתאים להכנת: ריסטרטו/ אספרסו.

L'OR ריסטרטו מעורר את החושים באופיו הרענן, מלא ההבעה ובתווים של ניחוח תבליני עוצמתי. הורכב בקפידה כתערובת אידיאלית לריסטרטו, למסע עוצמתי בלתי נשכח. טעמים: עוצמתי, מורכב, אגוזי. עוצמה: 11. מתאים להכנת: ריסטרטו/ אספרסו.

 L'OR פורזה, עוצמה בלתי מרוסנת של אספרסו נועז ומורכב, בעל גוף מלא, המשלב ניחוחות אגוזיים, הנתמכים על ידי רמזים של אלון וליקריץ ומוארים על ידי גווני ענבר, המרקדים על שכבת קרמה עדינה. טעמים: עוצמתי, מלא, עצי. עוצמה: 9. מתאים להכנת: ריסטרטו / אספרסו.

L'OR סונטוזו הינו אספרסו מלהיב המורכב מתווים של שקדים קלויים, ניחוח פרחוני מפתה וקרמה עשירה וחלקה, בעלת ברק ענברי. טעמים: מאוזן, פרחוני, אגוזי. עוצמה: 8. מתאים להכנת: אספרסו.

L'OR לונגו פרופונדו מאריך ומרומם את חווית הקפה בניחוחות תבליניים עוצמתיים, עם רמזים של שקדים קלויים וארומת ליקריץ, המתמזגים עם שכבת קרמה בוהקת כברונזה. טעמים: עוצמתי, תבליני, אגוזי. עוצמה: 8. מתאים להכנת: לונגו.

L'OR אספרסו סטינטו המעודן והמהודר, הינו תערובת קטיפתית, המפתחת ארומה עשירה וייחודית של טעמים פרחוניים ופירותיים. קפה עם רמז לימוני עדין, להנאה בכל שעה של היום. טעמים: מעודן, קטיפתי, טעם עשיר. עוצמה: 6. מתאים להכנת: אספרסו.

אודות JDE

חברת קפה ותה עולמית, המשרתת צרכנים ביותר מ- 120 מדינות עם המותגים האייקוניים: ג'ייקובס, טסימו, מוקונה, סנסאו, L'OR, דאו אגברטס, סופר קנקו, פילאו וגבליה.

למידע נוסף: www.jacobsdouweegberts.com

הפצת מוצרי JDE בישראל נעשית על ידי חברת דיפלומט מפיצים (1968) בע"מ.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות