ענקית האופטיקה HOYA מגיעה לקריות

חברת HOYA היפנית היא יצרן העדשות השני בגודלו בעולם, מעסיקה למעלה מ-40 אלף עובדים ומוכרת את מוצריה ל-150 אלף לקוחות מדי יום.

חברה האופטיקה HOYA מייצרת מגוון עשיר של עדשות מסוגים שונים ולכל צורך, בהן עדשות מולטיפוקל, משקפי שמש, עדשות חד מוקדיות, דו מוקדיות, עדשות מרשם ומגוון ציפויים לשימושים שונים. ההשקעה בקמפיין ההשקה תעמוד על סך של כ-מיליון ש"ח.
לאחר משא ומתן ממושך מול מספר גורמים בשוק הישראלי, HOYA בחרה ב'בדולח תעשיות אופטיקה' ליבואן הרשמי שלה בישראל.

חברת הענק HOYA צילום יחצ

מכונת ה-YUNIKU המהפכנית, שבאמצעות מערך מורכב של חיישנים, מצלמות ותוכנה מיוחדת, מצלמת את מרכיב המשקפיים, ויודעת לייצר עבורו זוג משקפיים בהתאמה אישית, "כמו כפפה ליד". המכונה, שאין דומות לה בעולם ועלותה למעלה מחצי מיליון דולר, נמצאת בשלבי הרצה אחרונים ותיחשף לציבור בחודשים הקרובים.

עוזי כהן, בעלי רשת 'אופטיקה כהן': "אנחנו נרגשים לחשוף לראשונה בארץ את חברת הענק HOYA, שנחשבת ליצרנית האופטיקה המתקדמת בעולם, ושמחים לבשר על שיתוף הפעולה הייחודי שנוצר בין היבואן לרשת 'אופטיקה כהן'. הקהל יוכל ליהנות מסל המוצרים של החברה, שמעניקה פתרונות לכל מרכיב משקפיים ועדשות מגע. כניסתה של HOYA  לישראל מהווה שדרוג עבור קהל הלקוחות שלנו וקהל הלקוחות הכללי ומאפשרת לנו להציע מוצרים ברמת האיכות הטובה ביותר".

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות