לניצולים באהבה

"המכון ללימודי המשך ברפואת שיניים – מ.ל.ה.ר.ש. ומרפאות לטיפול בשיניים ע"ש ד"ר יאורית" הינה עמותה שהיא מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח), אשר הוקמה ע"י חברי ההסתדרות לרפואת שיניים בחיפה לפני כ- 50 שנים בשיתוף עיריית חיפה והסוכנות היהודית, לשם מתן שרותי ריפוי שיניים לאוכלוסיה הנזקקת בחיפה.
 

העמותה מפעילה מרפאות שיניים קהילתיות בחיפה ובאור עקיבא  אשר עובדות  בפיקוח ובשיתוף פעולה מלא עם משרד הבריאות.

מטרות העמותה הינן מתן שירותי ריפוי שיניים לאוכלוסיה הנזקקת כמו נזקקי שירותי הרווחה, קשישים, עולים חדשים, נכי צה"ל ונכי תאונות, נזקקי סל שיקום הממומנים ע"י משרד הבריאות.

כמו כן אנחנו פועלים בבתי אבות בתי ,בתי הורים בטיפול באוכלוסיה הנזקקת לכך , ובתחומי המקום.

מחירי הטיפול  הם מחירים שנקבעו ע"י משרד הבריאות ללא מטרת רווח.

לאחרונה הרחיב המכון פעילותו ונרתם לטפל בשיניהם של ניצולי שואה ,שמופנים אלינו על ידי  האירגונים לניצולי שואה ויש רבים הפונים אלינו אישית .

חלק מהניצולים מטופלים במרפאותנו ולאלה שנדרש אנו יוצאים עם ניידות מיוחדות לבתי האבות לניצולים שאינם ניידים עוד – על מנת לטפל בהם במקום מגוריהם.

היתרונות של העמותה שלנו :

 

1.    רופאי השיניים שפועלים בניידות שלנו הנם רופאים מנוסים מאד היודעים לטפל באוכלוסייה גריאטרית.

2.    הטיפול בניצולי שואה הוא ללא תמורה עד סכום של 5000 ש"ח.

3.    הטיפול באוכלוסיית גיל הזהב בבתי האבות ובבתי האנשים המופנים אלינו ע"י שרותי הרווחה של העיריות השונות – הוא במחיר עלות שנקבע ע"י משרד הבריאות – ללא מטרות רווח.

4.    ברשותנו 4 ניידות ותגובתנו לטיפול בניצולים או באוכלוסיית גיל הזהב היא מהירה מאד. כיום היא כוללת את חיפה וכל הישובים ש באזור מפרץ חיפה ובכוונתנו להרחיב את פעילותנו לאזורים נוספים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות