רמב"ם: קופסאות שימורים מקולקלות הוגשו למאושפזים בבית החולים

רמב"ם הגיש הבוקר תלונה למשרד הבריאות בעקבות קופסאות שימורים מקולקלות שהוגשו למאושפזים. האם השימורים הנ"ל שווקו גם למוסדות רפואיים נוספים ולצרכנים פרטיים מחוץ לבית החולים?
 

בית החולים רמב"ם הגישהבוקר (ראשון)  תלונה בלשכת הבריאות המחוזית בעקבות קופסאות שימורים שהתקלקלו ומדיפות ריח רע.
אתמול בלילה התלוננו מאושפזים באחת המחלקות הפנימיות על ריח רע שנדף מחלק מקופסאות הטונה שהוגשו להם. בימי שבת המטופלים בבית החולים מקבלים שימורי טונה בקופסה סגורה.

מיד עם קבלת התלונות מהמטופלים נאספו מיד קופסאות השימורים מכל המחלקות ונעשתה גם בדיקה במחסני בית החולים, בה התברר כי בחלק מקופסאות הטונה שתאריך התוקף שלהן הינו שנת 2019, יש סימנים כי הם התקלקלו.

 

 

האם קופסאות השימורים שווקוגם לצרכנים הפרטיים באיזור או לבתי חולים נוספים? בתמונה" בית החולים רמב"ם בחיפה. צילום: פיוטר פליטר

 

בית החולים רמב"ם יידע מייד את תורן לשכת הבריאות המחוזית, והבוקר כאמור הוגשה תלונה רשמית בנושא. לשכת הבריאות המחוזית תפתח בבדיקת הנושא. ברמב"ם מסרו כי לא ניתן למסור את שם היצרן מאחר והנושא נמצא כאמור בחקירת משרד הבריאות. המשרד צפוי לדווח על מסקנותיו בסיום החקירה. בין היתר צפי המשרד לבדוק האם קופסאות הטונה הנ"ל שווקו גם לצרכנים מחוץ לבית החולים וכמו כן האם שווקו לבתי חולים נוספים באיזור, או בארץ.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות