חקירת משטרה בעקבות השחתת דגל ישראל בהפגנה בחיפה

"האשה הותקפה ודגל ישראל נלקח ממנה בברוטליות לאחר שהמפגינים תומכי הטרור שברו את הדגל ולאחר מכן שרפו אותו". המשטרה פתחה בחקירה בעקבות השחתת דגל ישראל במחאה שנערכה בסוף השבוע בחיפה
 

משטרת ישראל פתחה אתמול (שבת) בחקירה בחשד להשחתת דגל המדינה במהלך הפגנה שנערכה ביום שישי האחרון (1.6.18) בשעות הערב בשדרות בן גוריון בחיפה. כזכור בחיפה נערכו שתי הפגנות ביום שישי האחרון, האחת הפגנה ברשיון שנערכה על ידי תנועת חד"ש בשעה 17:00 והפגנה נוספת שנערכה על ידי מארגנים אחרים בשדרות בן גוריון, בשעה 21:00. בהפגנה זו הושחת בין היתר דגל ישראל לאחר שנתלש מבין ידיה של אחת המפגינות.

 

ביזוי הדגל שנתלש מידי אחת המפגינות במחאה בשדרות בן גוריון

 

מהמשטרה נמסר היום (ראשון) כי החקירה נפתחה בעקבות סרטון שהובא לידיעת המשטרה, כפי שהופץ ברשתות החברתיות השונות, כשמקורו אינו ידוע. אחד ממשתפי הסרטון ברשת, תושב העיר, כתב בפוסט שהעלה לפייסבוק את המילים הבאות:

"הפגנות התומכות בטרור בחיפה הגיעו לשיאן כשבחורה אמיצה אחת, עמדה מול כל אלה הקוראים להשמדתנו, בגאווה עם חיוך ודגל ישראל מונף. האשה הותקפה ודגל ישראל נלקח ממנה בברוטליות, לאחר שהמפגינים תומכי הטרור שברו את הדגל ולאחר מכן שרפו אותו".

עוד הוסיף הגולש וכתב: "אשה אמיצה, הרוב השפוי איתך ומודה לך על שייצגת אותנו בכבוד.החרטה היחידה שלי היא שלא ידעתי על קיום ההפגנה. במידה וידעתי, הייתי עומד איתך".

כאמור משטרת ישראל פתה בחקירה בכדי למצות את הדין עם המעורבים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות