המנהל שסגר מעגל

לאחר סבב תפקידי ניהול ברחבי הארץ, שב רונן נודלמן למחוז בו החל את דרכו בכללית
 

לאחר סבב תפקידי ניהול במחוזות כללית ברחבי הארץ, שב רונן נודלמן למחוז בו החל את דרכו בכללית בשנת 1999 ומונה כמנהל האדמיניסטרטיבי של מחוז חיפה וגליל מערבי, שהוא הגדול בין מחוזות כללית, עם כ-750 אלף מבוטחים, בפריסה גאוגרפית נרחבת ובסדר גודל של אחת מקופת החולים הקטנות ברמה ארצית.

רונן תושב רמת ישי, נשוי ואב ל-3. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל מערכות בריאות אותו סיים בהצטיינות.

הוא החל את דרכו בכללית בתחום ניהול ההיבט הכלכלי כשותף בהקמת יחידת הביזור במחוז חיפה וגליל מערבי, מהלך שהיה אז חדשני ופורץ דרך. בהמשך, היה עוזר מנהל המחוז, מנהל אדמיניסטרטיבי במינהלת אשר שבגליל המערבי ואז התקדם לניהול אדמיניסטרטיבי של מחוז הצפון ובהמשך ניהול אדמיניסטרטיבי של מחוז ירושלים, עד לכניסתו לתפקיד החדש, תוך שהוא רושם הישגים רבים ומקדם את המחוז שאף זכה לאחרונה בפרס מנכ"ל כמחוז מצטיין.

 

רונן נודלמן. צילום: דוברות כללית

עתה נכנס לתפקיד המאתגר של ניהול אדמיניסטריבי במחוז הגדול והמורכב בארץ – מחוז חיפה וגליל מערבי כשהוא מדגיש כי ברצונו לקדם ולפתח את השירות ל-750 אלף מטופלי כללית במחוז, תוך טיפוח ומתן כלים לצוות המינהל שמעניק להם שירות ובמקביל שיפור והתאמת המרחב הפיזי בו ניתן השירות ללקוחות ב-200 מרפאות כללית ברחבי המחוז.

אלי כהן, מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי: "חזרתו של רונן לצוות המוביל של המרחב  מבורך וחשוב. רונן מביא עמו שילוב של רוח צעירה וחדשנות עם נסיון רב שצבר בשורה של תפקידי ניהול משמעותיים ומוצלחים במחוזות כללית. הוא שב למחוז בו החל דרכו בכללית ומכיר אותו היטב ואין ספק שעובדה זו תסייע בהשתלבותו המהירה בתפקיד תובעני, הכולל את כל מערך הבינוי, הפיתוח והתחזוקה במחוז גדול ועם פרישה גאוגרפית נרחבת כל כך, כמו גם הובלת השירות המינהלי במחוז, בדגש על שיפור שירות וייעולו לרווחת המטופל".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות