איך הפכו חיי קשישה בת 95 מהקריות לסיוט מהגיהנום עקב התעללות של המטפלת?

כתב האישום נגד העובדת הזרה הוגש כשהוא מגובה בסרטונים וממנו עולה תמונה מחרידה של מכות, טלטולים, משיכת אוזניים ואף דחיפת מזון בכוח לפיה של הקשישה. מה עוד עולה מכתב האישום המזעזע? 
 

פרקליטות מחוז חיפה הגישה כתב אישום נגד עובדת זרה בת 50 מסרילנקה, המואשמת בהתעללות מזעזעת בקשישה כבת 95, תושבת הקריות, אותה אמורה היתה לסעוד בדאגה ובמסירות בשנותיה האחרונות.

מכתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד אפרים גולדשטיין עולה כי משנת 2016 ועד למעצרה, התגוררה ועבדה הנאשמת כמטפלת סיעודית בביתה של הקשישה הסובלת מדמנציה ואלצהיימר ומתניידת באמצעות כיסא גלגלים.

הקשישה אינה אוכלת בעצמה וזקוקה לעזרה מלאה בכל פעולות היומיום.

 

מכתב האישום חוזרים ועולים הסיוטים של כל אחד מאיתנו: התעללות ביקירנו חסרי הישע. צילום: אילוסטרציה

 

לפי כתב האישום המגובה בסרטונים המתעדים את העבירות, הנאשמת אשר הועסקה על ידי בני משפחת הקשישה אשר בטחו בה, ואשר אמורה היתה לדאוג לכל צרכיה, בריאותה ושלומה, תקפה את הקשישה פעמים רבות והתעללה בה גופנית ונפשית. הנאשמת כך נטען, תקפה את הקשישה עד שגרמה לה לחבלות קשות של ממש, לאחר שניערה אותה ודחפה אותה לעבר כסא הגלגלים כך שפניה הוטחו בו, היכתה אותה, סטרה לה, טלטלה אותה ומשכה את אוזניה בחוזקה.

עוד מואשמת המטפלת הזרה כי דחפה לפיה של הקשישה מזון בכוח עד שלא יכלה לבלוע עוד וגם אז הוסיפה לדחוף עוד ועוד אוכל לפיה, עד שהכף התעקמה והקשישה נפצעה בפיה בשל כך.

מעצרה של הנאשמת הוארך עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות