חגיגת ספרות ישראלית

במשך השבוע  הקרוב יתקיימו בקריית ביאליק שלל אירועים  לילדים ולמבוגרים: מפגשי סופרים, שעות סיפור, תאטרון בובות, עבודות יצירה, מופעים, הפנינג חוצות ויריד ספרים ברחבת הספריה בשיתוף עם רשת סטימצקי.

המשוררת רחל שפירא תופיע עם הזמרת חני דינור ומוסיקאי רמי הראל במופע "פרח משוגע".  הסופר ינץ לוי יארח את רואי לוי במפגש המיועד לקהל מבוגרים ויופיע במפגש חווייתי בפני הילדים עם סדרת "הרפתקאות דוד אריה", סדרה שהפכה לרב מכר.

במהלך השבוע תינתן במה גם לכותבים מקומיים :תושב קריית ביאליק דניאל ארנצ'וק, יוצר צעיר, יופיע בהרצאה "הרהורים על נתן ונתן- שירת המאה ה- 20 באור שונה משדמיינתם" (נתן יונתן ונתן אלתרמן).

במהלך השבוע יתקיימו פעילויות לילדי הגיל הרך: שעת סיפור של "תאטרון ענבלון" בשילוב בובות "הארנב ממושי", שעת סיפור על פי הספר "חולצת האריה" והצגה מוסיקלית בנושא 70 שנה למדינה "שרים משוררים לילדים". ביום שלישי יתקיים יריד הספרים ברחבת הספרייה. במסגרת היריד יתקיים הפנינג חוצות לעידוד הקריאה עם תחנות עבודה להרכבת פאזלים ספרותיים, פינת יצירה, בריכת אותיות, משחקי זיכרון ועוד.

ראש העיר, אלי דוקורסקי: " מדי שנה שבוע הספר העברי בקריית ביאליק זוכה לעניין רב. אני מזמין את תושבי קריית ביאליק והסביבה להשתתף באירוע ספרותי "


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק