די לאלימות במגרשים!

איך מנסים בקריית מוצקין להעלות את המודעות לסכנה שבאלימות במגרשים? "גם בטדי וגם במגרשים נוספים בארץ, רואים לא מעט אלימות"
ראש העיר קרית מוצקין חיים צורי ומנכ"ל העמותה לקידום הספורט אברי מונצ'ר, החליטו לפני מספר חודשים על סדרה של פאנלים לטובת הקהילה. בפאנל הראשון, שהיה פאנל הכוכבים, הגיעו אייל ברקוביץ', שלמה שרף ואחרים, אירוע אשר גרר יחסי ציבור מעולים וכותרות בתקשורת הארצית. כעת, החליטו במוצקין להתמקד בנושא שהוא חשוב וערכי כאחד- האלימות במגרשים.

בקרוב. תמונה: יחסי ציבור

בקרוב. תמונה: יחסי ציבור

מנכ"ל העמותה אברי מונצ'ר והמנהל המקצועי של מחלקת הנוער בכדורסל ישבו והחליטו על שיתוף פעולה עם בתי הספר בעיר על קיומו של הפאנל שידבר לליבם של התלמידים והדור הצעיר בנוגע לאלימות במגרשי הכדורגל והכדורסל: "גם בטדי וגם במגרשים נוספים בארץ, רואים לא מעט אלימות. אני חושב שהאירוע שלנו בא לתת ערך מוסף לנוער הנפלא שלנו שיהיה שגריר איתן של תרבות אחרת". אומר מונצ'ר.

הפאנל. תמונה: יחסי ציבור

הפאנל. תמונה: יחסי ציבור

ראש העיר חיים צורי: "כל הכבוד לראשי עמותת הספורט על היזמה ולא פחות מזה לתלמידים שהכינו שאלות מבעוד מועד ופוגשים את גיבורי התרבות שלהם מעולם הספורט. אני שמח שאירועים כאלו קורים כל הזמן בעיר שלנו. דברים נפלאים קורים בספורט במוצקין".

בפאנל עצמו ישתתפו: שחקן נבחרת ישראל לשעבר ואלוף עם מכבי חיפה- עידו קוז'יקרו, קפטן הפועל חיפה ועוזר המאמן לשעבר אייל טרטצקי, שחקן נבחרת ישראל לשעבר עבאס סוואן, אלופת ישראל בקפיצה לגובה דניאל פרנקל, איש ערוץ הספורט העיתונאי תומר לוי, נצ"מ בדימוס אילן סרדל, רס"פ דורון ברוך- קצין מודיעים במחוז חוף, דובר הפועל חיפה- נועם רגב, שחקני הפועל ומכבי חיפה (שחקן מהפועל ושחקן ממכבי).

בעמותה לקידום הספורט קבעו פאנל נוסף, אשר יתקיים ביום שישי ה-8.6 בהיכל גושן בשעה 11:00 בבוקר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה