"עכברושים חדרו לביתי בעקבות שאיבה בביוב אבל העירייה מנפנפת אותי"

תושבת חיפה טוענת כי עכברושים התנחלו בביתה לאחר שבוצעה שאיבת ביוב סמוך לביתה. "אני ובעלת הדירה פנינו לעיריית חיפה שמנפנפת אותנו בטענה שאין זו אחריותה"
 

תושבת שכונת נווה שאנן שבחיפה, טוענת כי עכברושים חדרו לביתה לאחר שהעירייה פתחה את הביוב בכדי לבצע נקיון ושאיבה. את טענותיה הפנתה התושבת לעירייה אולם לדבריה לא זכתה למענה ראוי והעירייה מסירה אחריות מהמפגע.

התושבת, מ.ל (השם המלא שמור במערכת), הפנתה את מצוקתה גם למערכת האתר "ניוז חיפה קריות.נט": "העכברושים חדרו לביתי לאחר שהעירייה ביצעה שאיבה בביוב ברחוב".

"אני ובעלי שוכרים דירה ברחוב חניתה. בחודש פברואר האחרון עיריית חיפה פתחה את הביובים וביצעה שאיבה. נכנסו אלינו עכברושים. אני ובעלי חשבנו מקרה חד פעמי, אך לצערי המקרה הזה הוא רב פעמי. היו אצלנו 2 המלטות: המלטה ראשונה 4 גורים, המלטה שנייה 8 גורים. סה"כ 12 עכברושים שנולדו כאן".

.

העכברושים ברחוב חניתה. צילום עצמי

 

"כמובן שעדכנו את בעלת הדירה ואני מיהרתי לעדכן את עיריית חיפה" טוענת הדיירת: "אני ובעלת הדירה פנינו לעיריית חיפה אשר מנפנפת אותנו בטענה שאין זה תחום אחריותה לטפל.
פניתי בנושא גם למשרד הבריאות ולמשרד לאיכות הסביבה אבל התשובה הייתה חד משמעית, שעיריית חיפה צריכה לטפל.
כמובן שפניתי שוב אבל ענה לי מוקדן חצוף שאומר שאין זה אחריותה של העירייה".

 

העכברושים בבית המשפחה ברחוב חניתה. צילום עצמי

 

"רק אספר שזה לא רק ברחוב חניתה, אלא בכמה רחובות בנווה שאנן. אנחנו כנראה החצר האחורית של עיריית חיפה" טענה התושבת: "לא עוד, נווה שאנן אינה צריכה להיות חצר אחורית של עיריית חיפה".

 

העכברושים. צילום עצמי

 

מעיריית חיפה טרם נמסרה תגובה והיא תובא מיד כשתועבר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות