מכבי מחזקת את הרפואה בטבעון

ד"ר נצר חירם, מומחה לרפואת משפחה הצטרף לצוות הרפואי של מכבי בטבעון ובקרוב תוקם מרפאה נוספת במועצה המקומית
בשורה מצוינת עבור תושבי קרית טבעון והסביבה. מכבי שירותי בריאות הרחיבה את פריסת שירותי הבריאות בעיר. במסגרת זו, הצטרף למרפאה ד"ר נצר חירם שמתחילת החודש יעניק שירותי רפואה, שישה ימים בשבוע ובקרוב צפויה להיפתח בטבעון מרפאה בראשותו שתציע שירותי רפואה נוספים.

המרפאה החדשה של דר' חירם תאפשר לרכז תחת קורת גג אחת מספר רחב של מקצועות בריאות כך שחברי מכבי בטבעון יוכלו ליהנות מטיפול של צוות רב תחומי, בזמינות ובשעות מורחבות.

ד"ר נצר חירם (43) בוגר אוניברסיטת תל אביב, מומחה לרפואת משפחה, מצטרף למכבי לאחר כשני עשורים בהם שימש רופא משפחה בכללית. "אני מאמין ברפואה אישית ובזמינות מרבית של שירותי רפואי  למטופלים תוך שימוש ברפואה מקוונת ושירותים דיגיטליים מתקדמים".

 

ד"ר נצר חירם. צילום מכבי

במכבי מוסיפים כי שירותי הבריאות שניתנו עד כה בעיר יישארו כסדרם וכי מרפאתו של ד"ר חירם תוקם על מנת להרחיב את זמינות השירותים והיא תעניק שירות לחברי מכבי, בנוסף לשירותים הקיימים.

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר גלית קאופמן: "מדובר בבשורה מצוינת עבור תושבי קרית טבעון. אנו שמחים לחזק את הרפואה בעיר ובקרוב נרחיב עוד יותר את שירותי הרפואה באזור. נמשיך לפעול למען בריאות התושבים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות