ליקר מרקט: עולם שלם של אלכוהול. צפו

השבוע התקיימה מסיבת קיץ תוססת בליקר מרקט XO: אוכל משובח, אלכוהול ומוזיקה טובה. מה צריך יותר?
ביום שלישי האחרון התקיימה מסיבת פתיחת הקיץ למוזמנים בלבד בליקר מרקט XO, חנות אלכוהול מהדרגה הראשונה בביג קריות. המוזמנים שהגיעו נהנו ממגוון רחב של קוקטיליים ויינות קייצים ומבר אוכל עשיר בהובלתו של השף עידן יאן.

חגיגה של קיץ. תמונה: דורי אהרון

חגיגה של קיץ. תמונה: דורי אהרון

צפו בראיון עם חגית כץ, הבעלים של ליקר מרקט XO:

"במסיבת פתיחת הקיץ אנחנו משיקים את משקאות הקיץ, שהם היינות הלבנים, הקוקטיילים, יינות הרוזה, ובכלל לשתות, ליהנות, לאכול ולשמוע מוזיקה טובה" מספרת לנו חגית כץ, הבעלים של ליקר מרקט XO. "משקה שלדעתי שכיף לשתות בקיץ הוא ה'אפרול שפריץ', שזה משקה של אפרול עם קצת קאווה יבשה סודה ופלח תפוז. אני אישית מאוד אוהבת, הוא מרענן וקלאסי לקיץ".

חגית כץ. תמונה: דורי אהרון

חגית כץ. תמונה: דורי אהרון

"בחנות שלנו יש אלכוהול מכל הסוגים, מכל המינים, ומכל מקום בעולם. יש פה גם מגוון גדול מאוד של שוקולד. אנחנו עושים אריזות שי וחג, ואתם מוזמנים אלינו בכל ימות השנה לקבל את השירות הטוב ביותר".

השירות הטוב ביותר. תמונה: דורי אהרון

השירות הטוב ביותר. תמונה: דורי אהרון

הגיעו לפרגן ולהרים כוסית: ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור, יוסי עזריאל סגן ראש עיריית קריית ביאליק, אתי רוזנטל ודני שוורץ, אלון ואורטל אולמן, אבנר מכטינגר, יוסי כהן, אייל שטייניץ, גבי אמין, אריאל ולימור שוורץ, יגאל וגלית דיין, יואב והילה נח, הילה וציון שמחון, מירי גביש, קארן וצחי נקש, שימרית למברסקי, אורית ושוקי רגב, רן ונעמי לוין, ערן וחגית מרום, מאיה פרידמן אושר, צילה ברוך, נתי לוינזון ועוד

על יחסי הציבור אמון משרדה של אן כהן מרום.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם