הטופ 5 לסופ"ש הקרוב: לאיזה סרטים שווה ללכת?

חמש המלצות שוות לסופ"ש הקרוב: הטופ 5 של השבוע ב-GLOBUSMAX גרנד קניון וקריון
מחפשים בילוי לסופ"ש הקרוב? משהו רגוע ומעניין? אז הכנו לכם חמש המלצוות שוות לסרטים שווים ב-GLOBUSMAX גרנד קניון וקריון! קבלו את הטופ 5:

דדפול 2: שכיר החרב עם הפה הכי גדול חוזר! גדול יותר, טוב יותר וכמעט תמיד בלי מכנסיים.

תמונה: יחסי ציבור

תמונה: יחסי ציבור

כשחייל על מגיע לבצע משימה רצחנית, דדפול נאלץ לחשוב על חברות, משפחה ומה זה באמת אומר להיות גיבור – תוך כדי שהוא מפגין 50 גוונים של כיסוח…
בגלל שלפעמים כדי לעשות את הדבר הנכון אתה חייב להלחם מלוכלך.

נשוי בהפתעה: הגרסה החדשה לקומדיה הבלתי נשכחת "נשואה לשניים".

תמונה: יחסי ציבור

תמונה: יחסי ציבור

בהיפוך מזהיר, הסרט מתמקד בליאונרדו (אוחניו דברז), פלייבוי מפונק בן למשפחה העשירה ביותר במקסיקו, וקייט (אנה פאריס), אם חד הורית עובדת שמתקבלת לעבודה כמנקה של היאכטה המפוארת של ליאונרדו. אחרי שהיא מפוטרת ללא צדק, ובנוסף לא מקבלת את המשכורת המגיעה לה, ליאונרדו מועד מספינתו לאחר ליל בילויים סוער ומתעורר בחוף אורגון חסר זיכרון לחלוטין. קייט מופיעה בבית החולים וכדי להתנקם בו היא משכנעת אותו כי הוא למעשה בעלה ומכריחה אותו, לראשונה בחייו, לצאת לעבוד! אחרי התחלה אומללה עבורו, ליאונרדו מתרגל לחייו החדשים, ובדרך גם זוכה להכרה מצד "משפחתו" החדשה ומצד שותפיו לעבודה. אבל כשמשפחתו העשירה מנסה להתחקות אחר צעדיו, והאפשרות שזכרונו יחזור אליו, השאלה המתבקשת היא האם הגבר המפונק ינטוש את האם ושלושת ילדיה וישים את הפרק הזה של חייו מאחוריו.

עולם היורה 2: ארבע שנים לאחר קריסת פארק השעשועים היוקרתי "עולם היורה" – מתגלה כי הר געש במרכז האי מאיים להשמיד את החיים באי ובהם את כל מיני הדינוזאורים החיים בו.

תמונה: יחסי ציבור

תמונה: יחסי ציבור

צוות המחקר המקורי נקרא למשימה: הצלת החיים באי. או לפחות להציל את בלו, הדינוזאורית החכמה שגודלה על ידי אוון (פראט) מגיל צעיר. או לפחות להציל את עצמם.

הצילו! כיווצתי את ההורים שלי: מה הייתם עושים אילו בוקר אחד הייתם מגלים שבית הספר שלכם כושף וכי ההורים שלכם כווצו לגודל של כפית? הם לא יכולים לנהוג, להכין קערת קורנפלקס או אפילו לצחצח שיניים כי המברשת ענקית! ואלו רק הצרות של הבוקר עבור פליקס, תלמיד בית הספר וחבריו בקומדיית אפקטים חדשה מהיוצרים של "הצילו! כיווצתי את המורה" ובדיבובו של נדב הצב ("הרדאר").

הצילו! כיווצתי את ההורים שלי. תמונה: יחסי ציבור

הצילו! כיווצתי את ההורים שלי. תמונה: יחסי ציבור

רוחה של מנהלת בית הספר מטילה כישוף גדול על בית הספר ומעמידה את כולם בסכנה גדולה. פליקס ואלה חברתו הטובה רותמים את החבורה ויחד יוצאים להרפתקה משעשעת להציל את בית הספר ולהחזיר את כולם לגודלם הטבעי.

מת או חובה: נסיעת חברים למקסיקו מסתבכת כאשר משחק תמים של אמת או חובה בין חברים הופך קטלני.

תמונה: יחסי ציבור

תמונה: יחסי ציבור

ככל שהמשחק מתקדם, גם לאחר החופשה, המשימות משתכללות והשחקנים נענשים על אי אמירת אמת או סירוב להעז ולהתחייב למשימת החובה.

אז למה אתם מחכים?
הקליקו להזמנה לגרנד קניון.
הקליקו להזמנה לקריון.

ושיהיה אחלה סופ"ש!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה