תרגיל פתע לשעת חירום

יום שלישי בשעה 17:00 הוקפצו בעלי התפקידים בחירום בעיריית קריית ביאליק לתרגיל פתע שבא לבחון את מוכנות העירייה לחירום, את ההתייצבות וזמן ההגעה של בעלי התפקידים לעיר.

מטה מל"ח (משק לשעת חירום) צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק

בתרגיל שהתנהל בשיתוף פיקוד העורף וכוחות המשטרה התנסו העובדים בתרחישים שונים כגון נפילות טילים בשטח העיר, הפסקות חשמל ממושכות, הפסקת לימודים במערכת החינוך, הצפת המוקד העירוני בפניות התושבים המודאגים, טיפול בחסימת צירים, בנפגעים ובמתן מידע לציבור.

בתרגיל השתתפו מפקד המחוז בפיקוד העורף אל״מ צביקה צורן, מפקד הנפה אל"מ (במיל') איציק בילט ומפקד תחנת זבולון נצ״מ קובי קרני ששיבחו את ההתייצבות הגבוהה של עובדי הרשות למרות שתרגיל הפתע החל בשעות  הערב לאחר סיום יום העבודה ונמשך עד שעות הלילה.  הם ציינו את רמת המוכנות הגבוהה לשעת חירום של עיריית קריית ביאליק, את היכולת הניהולית, המקצועיות, העמידה בריבוי משימות המתרחשות בו זמנית, העמידה בלחצים, את שיתוף הפעולה היוצא מן הכלל בין המכלולים השונים ואת מערך הפעלת המתנדבים בעיר

ראש העיר, אלי דוקורסקי הודה לכל השותפים לתרגיל ושיבח את עובדי הרשות על התגייסותם המהירה, הרצינות בביצוע המשימות ושיתוף הפעולה בין כל הגורמים .


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק