כשלרמבם נולד ילד ברמב"ם

רמבם חודטוב, בן 32 מקרית ים הסתובב כל חייו עם שם לא רגיל. כשהגיע ביום חמישי לבית החולים רמב"ם עם אשתו, העלה שמו חיוך על פניהם של כל אנשי הצוות
 

רמבם חודטוב, בן 32 מקרית ים, הסתובב כל חייו עם שם לא רגיל. כמי שקרוי על שם סבו, חודטוב ידע שלשמו יש משמעות אישית גדולה, אבל לאחרונה התווספה לו סיבה נוספת לחייך – ביום חמישי האחרון (7.6.18) נולד לרמבם ולרעייתו גונל (28) בן מתוק – בבית החולים רמב"ם.

"מאז שאני זוכר חברים היו קצת צוחקים על השם בהקשר של בית החולים. רמבם הולך לרמב"ם היה משפט קבוע בשיח שלנו", סיפר האב הטרי, "גם כשהגעתי לבית החולים והצוות שמע את השם שלי זה העלה חיוך. השם שלי הוא באמת לא רגיל והנסיבות משעשעות".

רמבם עם רעייתו ובנם הקטן, היום ברמב"ם. צילום: פיוטר פליטר

עבור בני הזוג חודטוב שמשתחררים היום מבית החולים, זו לא לידה ראשונה ברמב"ם. לפני שנה בדיוק נולדה בתם הבכורה בבית החולים, אשר זוכה לקבל ליום הולדתה הראשון אח קטן במתנה. לבן, שנולד בלידה רגילה ובמשקל של 3.190 ק"ג, יש כבר שם אשר יחשף בטכס הברית ולא, הוא לא קרוי על שמו של הרופא היהודי המפורסם. "הקשר בין בית החולים למשפחה שלנו הוא בלי נפרד", מסכמים בני הזוג בחיוך, "זה סיפור חמוד לספר לילדים שלנו כשיגדלו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות