מחלקת הילדים בנוה שאנן התחדשה!

מחלקת הילדים במרפאת כללית בנוה שאנן על שם יוליוסבורגר עברה שיפוץ מקיף ושינתה לגמרי את פניה
הפתעה למבוגרים שמלווים את הילדים והנכדים לטיפול במרפאת יוליוסבורגר של כללית בנווה שאנן, בניהולו של ד"ר ניר לויתן: את פניהם מקבלים במתחם חדיש ומעוצב, שונה מאד ממחלקת הילדים הזכורה להם מילדותם. זאת, לאחר שמחלקת הילדים במרפאה, שהוקמה באמצע המאה שעברה, חודשה ושונתה לחלוטין בשיפוץ מקיף.

שטח המחלקה הוכפל תודות להעתקת המשרד ממיקומו הקודם וכך התפנה מקום לרחבת המתנה מרווח, המעניק לילדים חוויה כמו במשחקיה. המקום עוצב בצבעוניות רגועה ועל קירות המחדר הותקנו משחקי הפעלה שונים.

 

מחלקת הילדים החדשה במרפאת יוליוסבורגר. צילום דוברות כללית

המחלקה מאויישת בצוות של שלושה רופאי ילדים מומחים, מוכרים ואהודים על תושבי האיזור ובנוסף מומחה בנוירולוגית ילדים. השירות ניתן ברציפות מבוקר ובימי ימי רביעי יש רופא תורן. בית המרקחת במרפאה פתוח במהלך כל ימות השבוע, גם ביום ד', עד 21:00, לנוחיותם של אנשים עובדים. במרפאה נערכות גם פעילויות רבות לקידום בריאות, כולל פעילויות ייעודיות לילדים.

 

מחלקת ילדים – מרפאת יוליוסבורגר לאחר השיפוץ. צילום דוברות כללית

כללית מפתחת מאד את שירות רפואת הילדים בחיפה ובמסגרת זו שובץ דור חדש של רופאי ילדים מובילים. כמו כן, הולך ונשלם שיפוצה של מחלקת הילדים בקרית שפרינצק, שגם היא עתידה תוך זמן קצר להפוך למחלקה ידידותית ומאירת עיניים לילדים, כולל רחבת המתנה מאובזרת לילדים.

אלי כהן, מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי בכללית, מציין שכללית דואגת לטפח צוות רפואי איכותי ביותר וממשיכה להתחדש ולהתאים את התנאים במרפאותיה לעידן המודרני. כולל פיתוח שירותי רפואה חדשניים, כמו ייעוץ און לין לרופא ילדים בערבים ובסופי שבוע, ייעוץ וירטואלי בתחום התפתחות הילד ואפליקציית התפתחות הילד ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות