קריית שמואל: נקבע מותה של האישה שנדקרה, בן זוגה נעצר בחשד לרצח

בבית החולים נקבע מותה של האישה שנדקרה לפני זמן קצר. בן זוגה ברח ונתפס בקריית ים, שם גם זרק את הסכין בה על פי החשד ביצע את המעשה
 

"האשה חששה מבעלה ואפילו התלוננה נגדו מספר פעמים", כך עולה מעדויות שכניה של האשה שנרצחה היום אחר הצהריים, ברחוב בקריית שמואל.

אחר הצהריים התקבל דיווח על אירוע הדקירה ברחוב אריה לוין בעיר. מהמקום פונתה אשה בת 36 כשהיא במצב אנוש, עם סימני דקירות בכל חלקי גופה.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א אמוץ יגדל סיפר: "כשהגעתי לרחוב ראיתי אישה כבת 36 שוכבת על המדרכה  כשהיא מחוסרת הכרה עם סימני אלימות. הענקנתי לה טיפול רפואי ראשוני מציל חיים שכלל עצירת דימומים והיא פונתה במהירות תוך כדי המשך טיפול רפואי לבי"ח כשמצבה אנוש".

בבית החולים רמב"ם נקבע מותה של האשה. "האשה הגיעה לחדר הלם עם דקירות מרובות וסבלה מאיבוד דם מסיבי. הגיעה תוך כדי החייאה ללא סימני חיים", כך נמסר.

 

האשה נמצאה ברחוב אריה לוין כשהיא דקורה בכל חלקי גופה. צילום: דוברות מד"א מרחב כרמל

 

 

מבית החולים נמסר כי האשה הגיעה לחדר הלם עם דקירות מרובות וסבלה מאיבוד דם מסיבי. בתמונה: זירת הרצח. צילום: דוברות איחוד הצלה מרחב כרמל

 

כוחות משטרה אשר הגיעו למקום האירוע ברחוב אריה לוין בקריית שמואל, עצרו את החשוד במעשה, בעלה של האשה, תושב קרית שמואל בן 44, אשר נמלט לקרייה הסמוכה. שם, בקריית ים, גם זרק את הסכין בה על פי החשד ביצע את המעשה. השוטרים מחפשים אחר אותה הסכין בה בוצע הרצח.

במקום כוחות משטרה רבים העוסקים בחקירת המקרה הטראגי. שכניה של האשה סיפרו כי בין השניים היו סכסוכים קשים וכי האשה, אם לארבעה, חששה לחייה ואף התלוננה נגד החשוד. עוד מתברר כי החשוד עזב את הבית בעבר, לבקשת האשה, מספר פעמים, אולם לבסוף תמיד שב לביתם.

יו"ר נעמת גליה וולוך: "הרצח בחיפה מצטרף לרצח הכפול של האחיות ביפו החודש ולמעשי רצח ותקיפה רבים נגד נשים מתחילת השנה. בחלק מהמקרים מדובר בבן הזוג ובחלק אחר של המקרים בבני משפחה שפשוט לקחו את החוק לידיהם. אני קוראת לממשלת ישראל לפעול בכל האמצעים ולהגביר משמעותית את פעולות החינוך והמניעה, ואת האכיפה והענישה כנגד תוקפי נשים".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות