הכל בזכות עו"ד חיפאי לוחם: הפרקליטות הורתה למשטרה לא לשלוח דו"חות מהירות לנהגים בישראל

הנהגים בארץ חוגגים הבוקר. ואיך כל זה התחיל? מנהגים תושבי הצפון, שקיבלו לפני מספר שנים דוחות מהירות לאחר שתועדו במצלמות, התאגדו ופנו לעו"ד תומר גונן מחיפה, שטען בבית המשפט כי המצלמות אינן מהימנות ויצא למלחמת חורמה בנושא. ומה זה בכלל אומר, שלא נקבל דו"חות מהירות? הכל בכתבה הבאה
 

פרקליטות המדינה הורתה אתמול (ראשון) למשטרה שלא לשלוח עוד דוחות מהירות לנהגים במדינת ישראל.

החלטה זו מגיעה בעקבות בדיקת הטכניון בחיפה, שקבעה בימים אלו, כי מצלמות המהירות הנייחות- אינן אמינות.

האיש אשר יכול לזקוף את ההצלחה הזו לזכותו הוא לא אחר מאשר עו"ד תומר גונן מחיפה, אשר חשף את פרשת המצלמות הנייחות (המצלמות הכתומות) עוד לפני מספר שנים, בתיק עקרוני שמנהל משרדו.

בימים אלו ובעקבות המלחמה שמנהל כאמור משרדו של עו"ד גונן בפרשה, מתברר כי בדיקה שערכה המשטרה בטכניון, חשפה בעייתיות במצלמות המהירות הנייחות. בעקבות זאת הודיע אתמול המשנה לפרקליטות המדינה, להמשיך לצלם את הכבישים אולם לא לשלוח עוד דו"חות לנהגים עד סיום הפרשה.

 

והכל בזכות עו"ד חיפאי. מצלמות בכניסה הדרומית לחיפה בכביש 2

 

תורידו את הרגל מהגז, כי המילה האחרונה טרם נאמרה, אבל אין ספק שיש לנו גיבור מקומי, והוא אף זוכה לפידבקים רבים ולאהבה מחבריו ומהציבור.

 

 

נושא הדגל. עו"ד תומר גונן. צילום: מא'צפוינט

 

עו"ד גונן עצמו אמר כבר אתמול בלילה:

"הפרקליטות הנחתה את המשטרה להפסיק לאלתר את משלוח דוחו"ת ממצלמות המהירות הנייחות עקב חוסר אמינות המצלמות! מעל 5 שנים שאני זועק על כך ונלחם בבית המשפט בעכו ובשעה טובה, היום האמת יצאה לאור".

עוד הוסיף עו"ד גונן: "תעמדו בתור ותבקשו ממני ומחבריי סליחה שלא האמנתם לנו, ששתיתם לנו את הדם, שהעללתם על כל הצוות שאיתי, עו"ד כפיר דור, עו"ד יוסי יעקבי, עו"ד ערן בראור. כבר לפני חמש שנים אמרתי לכם: המצלמות לא אמינות!!!!".

 

ומה על נהגים האוחזים בידם דו"חות מהירות ממצלמות מהירות לעשות כעת? 

"במשרדנו עוסקים כעת בבירור פרטים נוספים גם לגבי דוחו"ת שכבר נשלחו, דוחו"ת ששולמו וכו' אך עדיין אין לנו תשובות. מבטיח לעדכן ברגע שיהיה מידע נוסף", מבטיח עו"ד גונן, "כרגע – כל מי שקיבל דו"ח ועדיין לא עבר תאריך התשלום שלו – לשלוח בקשה להישפט במיידי! אמנם התיקים העקרוניים המתנהלים בבית המשפט בעכו ובחיפה עדיין לא הסתיימו, אך אני רוצה להודות לחבריי בצוות ההגנה – עו"ד יוסי יעקובי, עו"ד כפיר דור, עו"ד ערן בר אור וכמובן למהנדס טוביה סגל ולצוות המשרד שלי שעמדו ועומדים לצידי לאורך כל הדרך".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות