חיים שנגדעו ברגע: "בזמן שהיא נרצחה הילדים שלה היו בבית ולא ידעו בכלל"

שכניה של סיפראש אינעלם שנרצחה אתמול בדקירות סכין, עדיין המומים מהטרגדיה הקשה שאירעה מתחת לחלונם רק לפני פחות מיממה: "היא היתה כל כך טובה. הלב נקרע"
 

 

"הוא חיכה שהיא תחזור מהעבודה ואז דקר אותה, זה נורא": שכניה ההמומים של סיפראש אינעלם בת ה-36 מקריית שמואל, שנרצחה בדקירות סכין מתחת לביתה, לא מצליחים להירגע מההלם שאחז בהם עם היוודע הטרגדיה אתמול (ראשון).

"בזמן שהיא נרצחה הילדים שלה היו בבית ולא ידעו בכלל", סיפר אחד השכנים, "הוא בטח חיכה לה כי הוא הרי ידע שלפני זה היא עובדת וזו השעה שבה היא תמיד חוזרת הביתה. תמיד חזרה עייפה אבל עם חיוך ועם קניות לילדים", אמר אחד השכנים.

 

זירת הרצח, אתמול. צילום דוברות מד"א

 

החשוד, בן 44, הוא בעלה בנפרד של הנרצחת. הוא מתגורר כיום במרכז הארץ אולם למרות זאת, פעמים רבות היה שב ומגיע לבית המשפחה בקריות. נגד החשוד היו תלונות במשטרה אותן הגישה אשתו בנפרד. השכנים סיפרו כי בכל פעם הוא היה נעצר ואז שב הביתה.

המשפחה מוכרת לרווחה ומעיריית חיפה נשלחו עוד אתמול צוותים שיסייעו ויטפלו בילדים, שנותרו ללא אמם שהיתה כל עולמם. חיים שלמים שנגדעו ברגע.

"רק לפני חודשיים-שלושה היא חגגה לבן הבכור שלה בר מצווה והיא היתה כל כך גאה. היא כל כך התרגשה. הילדים היו כל העולם שלה. בשבילם היא עבדה ברפאל בעבודת ניקיון והיא סבלה בשקט רק כדי להביא אוכל הביתה ולפרנס. היא היתה כל כך טובה ושקטה ואצילית. הבן הקטן שלהם רק בן חמש וכבר יתום. הלב נקרע".

 

האשה הגיעה לחדר הלם עם דקירות מרובות וסבלה מאיבוד דם מסיבי. צילום מזירת הרצח: דוברות איחוד הצלה מרחב כרמל

 

אינעלם הובהלה מיד לאחר האירוע לבית החולים רמב"ם אולם היא הגיעה ללא סימני חיים לאחר שסבלה מאיבוד דם מסיבי בשל הדקירות הרבות והקשות.

אתמול איתרו השוטרים לאחר חיפושים רבים, את הסכין בה בוצע הרצח, לאחר שהושלכה בשדה בקריית ים. היום הביאה המשטרה את החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום בקריות. מעצרו הוארך בשמונה ימים בהסכמה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות