חשד לפיגוע דקירה בעפולה לפני זמן קצר. צפו בתיעוד מעצרו של החשוד

חשד לפיגוע לפני זמן קצר בעפולה, במהלכו נדקרה תיכוניסטית בת 18 ממגדל העמק ונפצעה באורח קשה מאוד. צפו בתיעוד מעצר החשוד כפי שצולם על ידי אזרחים מחלון ביתם
 

תושבים צילמו מחלון ביתם את מעצרו של החשוד בפיגוע הדקירה לפני זמן קצר בעפולה. החשוד, נור שינאוי, בן 20, נתפס כשברשותו סכין. שינאוי נקלט על ידי השוטרים סמוך לאירוע וכאשר נתבקש לעצור החל להימלט רגלית ונורה ברגליו על ידי השוטרים. בחיפוש שנערך על גופו נמצאה כאמור סכין.

החשוד מאושפז בבית חולים העמק במצב בינוני ובשלב זה החקירה עדיין בעיצומה.

הצעירה, תלמידת תיכון בת 18 ממגדל העמק, נדקרה בפלג גופה העליון. היא הובהלה לבית חולים העמק שם יוצב מצבה והיא עברה בדיקות הדמיה, היא סובלת מפגיעות פנימיות. מצבה מוגדר בשלב זה קשה מאוד, אך יציב. היא מועברת כעת ליחידה לטיפול נמרץ. הצעירה נדקרה ואז הצליחה  לצעוד כמה מטרים עד שהתמוטטה סמוך לבית הקפה ארומה שבמרכז עפולה. עוד הספיקה לספר כי בן מיעוטים דקר אותה.

 

הפאראמדיקים של מד"א שימי פרג'י ונתי לאייני סיפרו: "כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה, נערה כבת 18 ישבה על כיסא בכניסה לחנות כשהיא בהכרה וסובלת ממספר פציעות מדממות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני מציל חיים שכלל עצירת דימומים והיא פונתה במצב בינוני עד קשה לבי"ח העמק הסמוך".

צפו בסרטונים המתעדים את מעצרו של החשוד

 

 

 

 

יצויין כי סרטונים אלו מופצים ברשת בשעה האחרונה. אם אתם יודעים מהו המקור שלהם אנא עדכנו אותנו !

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות